Споделена история от Секс и интимност

Съвети за първи път с компаньонка
Аз съм момче на 19 и смятам да си загуба девствеността от компаньонка(проститутка) в близките няколко дни или 1-2 седмици от днес.
Избрал съм си една проститутка на достъпна за мене цена. Взел съм презервативи "One Touch" и едни "Long Love". Гледал съм както всеки друг човек порно и знам как стоят нещата — донякъде. Притесняваме, че ще свърша бързо, макар че както ми е за пръв път е обичайно и се иска опит за по-дълго. Също така четох някъде, че при свирка можеш да се заразиш - причината била субстанция, която се отдела, преди да свършим. Ето и някои въпроси, за които се кумя :

1. Как да не свърша бързо? Същото и за свирката се отнася. Знам, че преди секса трябва да свърша няколко пъти за да издъжа за по дълго.
2. При свирката ще се заразя ли и като свърша в устата й пак ли ще се заразя?
3. Като свърша да сменяли презерватив и ако е паднал след това да ми духа, за да литне нали?
Викам си да не стане така, че да се притесня още от начало и да не стане така както съм го замислил.
4. Има ли начин, по който да остана спокоен от начало и по време на секса?
5. Да й кажа ли, че ми е за първи път? Мисля, че ще кажа, за да го има в предвид, но само ако ми се падне някоя, която ще ме разбере иначе на там не знам. Не знам аз ли кажа, че я поръчва или да си представя за приятел, който я поръчва за мен.

Причината да го направя с проститутка е, че ми писна да чакам, а и искам да пробвам някои пози и дупки, който не ги дава всяко момиче.
Ако можете да ми дадете добри съвети, за да ги приложа след няколко дни или 1-2 седмици. Също се отнася за това ако нещо съм пропуснал или може да не знам.
И ако някой иска връзка с мен за да ми даде допълнителен съвет. който не става тук то той е Kiko. vr95.

Коментари

1.   При секс с професионалистка най-важното е да ползваш кондоми, а като клиент и без това няма как да направиш грешка, защото клиентът е цар!

1. Как да не свърша бързо? Същото и за свирката се отнася. Знам, че преди секса трябва да свърша няколко пъти за да издъжа за по дълго.
Ти пък няколко пъти?
По-добре спести още малко пари и я наеми за 3 часа някъде или за нощ, отколкото да се изтощиш преди това и да не знаеш какво да вършиш. Иначе е достатачно един ден преди това да си масторбирал както и кондомите. Тя като професионалистка иначе ще гледа набързо да те обслужи, но не ? позволявай да мине само с една „свирка“, а се дръпни и веднага си искай секс. И друго - те се пробват в началото с разговор да им минава времето, така че внимавай да не мине времето преди да си чукнал изобщо.

2. При свирката ще се заразя ли и като свърша в устата й пак ли ще се заразя?
Няма да се заразиш, ако ползваш кондом, а сериозните не правят и свирка без.

3. Като свърша да сменя ли презерватив и ако е паднал след това да ми духа, за да литне нали?
При всеки полов акт се ползва друг кондом също и се сменя кондома при преминаване от орална към вагинална любов и така нататък, защото може да го е засегнала със зъби. Сменяй кондома по-добре един път повече от един път по-малко
При всяка еякулация се сваля кондома на все още ЕРЕГИРАЛ полов член. Мастурбирай с кондом.
Ако свършиш при вагинална пенетрация е задължително да изкараш члена докато си още в ерекция, но тя тези неща ги знае и ще ти помогне.

Викам си да не стане така, че да се притесня още от начало и да не стане така както съм го замислил.

Е и? Ти си клиент и си плащаш

4. Има ли начин, по който да остана спокоен от начало и по време на секса?
Помага малко алкохол, но не прекалявай - едно питие стига.

5. Да й кажа ли, че ми е за първи път? Мисля, че ще кажа, за да го има в предвид, но само ако ми се падне някоя, която ще ме разбере иначе на там не знам. Не знам аз ли кажа, че я поръчва или да си представя за приятел, който я поръчва за мен.

Определено кажи, че ти е за първи път. Всяка ще те разбере, защото това им е работата, но ако си спестил и си взел по-евтина е възможно да използва неопитността ти и да се пробва много бързо да те докара до края, за да си свърши по-бързо работата...
Затова и е добре да я наемеш за поне 2-3 часа, което за нея ще е добър стимул да се отнася добре и да не бърза.

2.   Мога ли да наема проститутка за 5 или 15 минути?

За цял час е ужасна инвестиция на парите ми.

Ще ми е твърде гадно, че съм прахосъл толко пари.

3.   Н. 2 - плаща се на час, но същност се има предвид първото ти свършване. Ако свършиш за 15 мин. тя ще си прибере нещата и ще си ходи, защото ако за теб 50-100 лв. са пропилени пари, си представяш за нея какво е да се продава на такива като тебе и същност иска възможно по-скоро а се прибира у дома или да ходи да изкарва повече пари. Има жени, които предлагат 30 мин., но те са доста отчаяни и не предлагат качество. Сериозните предложения започват от 80 лв. на час.

4.   Как може проститутка да е сериозни ми е интересно пък на мен :D Качествени били.. а колкото до автора, по-добре си намери гадже, отколкото да ходиш по...
Не не, нямам думи, светът е полудял.

5.   За свирката с презерватив - задълже! Как може и да си помислиш без;).

Кажи й че е за пръв път, всъщност според мен на повечето им става симпатично и като някакъв комплимент на несъзнателно ниво. Като разбере че ще ти е първата жена и става кеф да ти се докаже колко е секси.

Свирката само докато ти стане. После си искай задна, лъжички, тя отгоре и въобще каквато поза искаш. Слушат. Ти си клиент. Като нищо може да се опита да те мине само с орална и да си тръгва.

А презервативите първо ги опитай ако не си слагал досега. Може да се окаже тесен, неудобен и тн.

Има задържащи спрейове за по-бавно свършване, що не пробваш?

Не си оставяй портфейла без надзор. Добре е също други пари ако носиш да ги кашираш някъде.

Най-добре навий някой приятел и той с друга. В пъти по-спокойно и весело ще ви е:).

И накрая ако стане излагация пак е готино, след години ще има да се смееш и разказваш случка:PPP

6.   Удари си една чекия преди да ти цъфне на вратата. Сипи си 200-300мл. уиски(примерно) и просто бъди себе си и спокоен. На нея и без тва работата й е ти да си доволен, така че щом ти е за първи път, ще е нормално да свършиш след първите няколко минути. След това просто я остави да ти направи една свирка и й покажи кой е шефа. Хубаво ще е дори да й кажеш, че си девствен преди да започнете. Поздрави!
М18

7.   Н, 1 Н, 5 Н, 4
Аз съм автора. Все пак съм съгласен. че може да ме използват ако е за 1 час. За проститутката, която съм избрал е, че обявата е от адам и ева и е 40 лева. ама не пише за колко часа ще бъде. Виках си да не бъде някоя с 2-3 години по голяма, защото си смятам. че може да не ме предразположи, отколкото по възрастна. Също така май тя е на 30 ама обикновено лъжат за възрастта.
За духането - отначало може да не съм го дигнал и би трябвало да ми духа или да ми направи чекия, за да се дигне без кондом. Добре няма да й дам да ми духа без кондом, но ако не съм го дигнал би трябвало чекия и да ми сложи кондом.
За алкохол ще си взема 2-3 бутилки бира, които би трябвало да помогнат ако се притесня.
Имам близо 1 месец, в който мога да еба необезпокояван, но може би ще събера някъде 120-150 лева, ама ще бъде към края на този 1 месец, за който говоря.
Както ми казват ще потърся някоя за 2 часа, но ако може да ми кажете някой сайтове с голям избор и добро качество.
Само не видях, след като свърша по време на секса - тя ми духа с кондома, за да го дигна и после го сменям кондома. Нали така трябва като свърша, но искам да продължа.
За спрея ще кажа, че съм влизал в www. sexshop. bg и там не падът под 25-30 лева, ако го взема тя 120-150 лева ще спаднат.
Кондомите съм ги пробвал, но Longa са ми малко тесни, а пишело, че забавят еякулацията
Ще кажа, само че 1 поза ще бъде тя да е отгоре и да се развихри. :)
За някой коментари за това, че е по-добре да е с гадже съм написал защо го правя.
Като дойде момента ще пиша моите впечатления.

8.   О, Авторе, събери поне още 40 лв. Хубави и нормални момичета няма под 80 лв.
Ако нямаш толкова пари, по-доволен ще останеш от масаж с екстри - там поне момичетата винаги са хубави и свежи, но за 40 лв. ще е някоя ромка с доста навъртяни километри на Запад и всякакви болести.
Търси някоя, която пише, че е на 20 г., за да е на 28, а ако пише, че е на 30 е най-малкото на 36. Хубави обяви за цялата страна има в але.бг

9.   Към Н.8
Автора.
В Alo.bg съм влизъл не ме кефи. Но като казахте, че е по-добре за 2 часа, за да ми покаже всичко Alo е по точен от адам.
http://www.vipsexbg.com***
Сайта, който написах го вижте и ми кажете мнението си. Избрах ги, че ми допадат, а и 3 часа за 180 лева е добра оферта за мене.
http://adamieva.info***- са моите търсения с определена цена.
http://adamieva.info****- за тази проститутка ви говорех, че бях избрал.
Само да попитам, кога да й кажа, че ми е за първи път ?Когато и звънна или като дойде.
Проблема е, че сега съм студент в София и трябва да дойде до общежитието и да си даде някой данни, да каже при кой идва и тогава ще я пуснат. Но май трябва да и кажа на кой етаж и стая като и звънна. Само да дойде с дрехи, който не казват каква е по професия.
Да давам ли пари изобщо за спрей, които задържа свършването ? Но така само ще трябва да вадя пари от спестявяната ми, а и парите, който ще събра са на нашите за 1 седмица.
Извинявам се, но май ще пиша доста до момента, когато го направя. И може да ви искам мнението за избора си.

Модератор - поради технически причини не можем да публикуваме целите линкове

10.   моя съвет е това да ти е и последния път

11.   Абе, пич, ти си човекът, който плаща и тя трябва да се погрижи да и е хубаво на тебе, а не обратно.
Ако това ще те успокои - колкото по-зле се представиш, за нея ще е по-добре.

12.   Авторе, виж форума на дата бг, раздел "Секс и Еротика", има Важна Тема "Дискусии за компаньонки (в различни населени места)", както и други теми за компаньонки. Много лъжат по сайтовете с фалшиви снимки, за възрастта, фотошопват се. Можеш доста неща да научиш, разказват хора подробности кое как е минало.

13.   Аз направих сефтето с компанионка на 22. Събери някои лев и плати по голяма сума, по-млада и красива. Първата винаги ще я помниш. Аз го направих с отвратителна за 30-40 лв, не си струва. На около 35 г. Но иначе излезна стабилна като човек, забравих си портмонето и тръгна да ме гони след стълбите :) Кеф цена няма. Пич аз съм задръстеняк, лузър моита е ясна, освен с компанионка едва ли ще ме огрее. Във вода газиш, жаден ходиш!
Стегни се! Най-добрия вариант е с някоя студентка.

14.   13 и до автора - недейте така маняци, живота е пред Вас.. не се отчайвайте момчета.. на 17 съм и е пълно с малки путки къде търсят някой да ги огрее, аз съм ебал една ей така за кеф защото просто си търсеше някой да я ебе, и то не, че имам яко тяло, ами просто ей така се намерихме случайно, пробвайте и вие.. а и лично мой приятел си беше поръчал компанионка за 50 лева, беше ужасна и нищо общо с описанието! раздвижете се из facebook, все някоя ще Ви огрее, както обичат брадати и с 3-4-5 години по големки, направо... не Ви мисля кви путки може да забиете :))

15.   Съвет номер 1: за*би таз работа, няма да ти реши проблема

17.   Никъде не видях на каква възраст е авторът...

18.   17, още в първото изречение казва момчето, че е на 19. А сега, кажи, да видим...

19.   (от 17)

Пич, щом си само на 19, не се занимавай с глупости. Има време, направи си сефтето по каналния ред. Да беше девствен на 25-30, та да мислиш за проститутка, я се стягай!