Споделена история от Секс и интимност

Предимствата на малкия член
Аз съм жена на 24 години. През живота си съм имала 8 партньора. Най- често са били със среден размер, но съм имала и 2ма с големи и 1 (сегашния) с малък. Реших да споделя соите впечатления, макар и да нямам много голям житейски опит.
Със сегашния ми приятел ми е много хубаво. Членът му и точно по - вкуса ми. Когато му правя свирка, го лапам целия без проблеми и мога да му правя 10-15 минути без да ми омалява устата и да ме е страх, че от умора, ще го одраскам / захапя. С тези с големите членове, не съм си и помисляла за анален секс. С тези с нормалните съм правила, но много ме е боляло и затова само няколко пъти. С него открих, че и аналният секс е хубав, не ме болеше, а ми доставяше взаимно удоволствие. Като правим секс, сменяме позите от вагинален на анален и обратното и ни е много хубаво и на двамата. Преди като правех секс на задна, почти винаги ме болеше и само се чудех как да застана, за да не ми е гадно, а за удоволствие и дума не можеше да стана. Когато пък бях отгоре, понякога ме болеше около бъбреците и имах чувството, че ще ме изкормят. Направо се бях отчаяла и си мислех, че аз съм фригидна. Исках само мисионерска поза да правя и сигурно са ме мислили за много скучна, ама само така изпитвах удоволствие. Сега се преродих! И оргазми си получавам всеки път и всичко е чудесно. Така че, за всеки вкус си има подходящ пенис и нека тези мъже, които са с по - малки членове да не се притесняват.

Коментари

1.   Благодаря, че сподели за опита си, но не смятам, че е редно да редуцираме мъжете до големината на члена им. Всичко над 10-12 см. се брои за нормално, а средният член е към 15 см. Женската вагина е направена да се приспособява към всичко и може да поеме всеки съществуващ член, но до 8 см пенетрацията дори не е възможна.
Аз съм била с двама мъже. Първият беше с много малък член. Не съм го мерила, но не повече от 12 см. и не ми доставяше удоволствие, но не толкова заради големината на члена си, колкото заради комплексите си заради това и отделно се стремеше да ме унизи, за да си избие тези комплекси, беше и себичен и егоистичен любовник и 80% от половите ни актове не бяха такива, а ме караче да му правя фелацио.
Сегашният ми партньор е с нормални размери - 15-16 см. и сексът е на друга Планета направо.

2.   аз съм 18 санта (19 на добър ден) твърт и към 8-10 мек. Леко ме дразни че ми е малък мекия, ноо аз доста спортувам и обичам да ходя гол така че не ми пречи и ме кефи че не ми се вее и т. н.

но от точна на външен вид е гадно мекия да е малък немога да го показвам без да е твъд дееба

3.   До номер 1: Е как няма да е от друга планета като преди това си свикнала с 12 санта, а сега с 16 ;) Все едно 1 година да карам на заплата 500 лева и после да ми я увеличат на 800 :) Много хора не знаят, ама не дължината на пениса е важна, а дебелината. Дори и да са 12 санта, ако му е дебел като китката на ръката тогава проблеми няма да има. Моя е 17, ама е тънък, по - тънък от флакон дезодорант. Предишната ми приятелка охкаше на някой пози, но не от удоволствие, а от болка. Сигурно, защото стига до някои места и не и е приятно. Все избягваше позите, които беше върху мен. Така, че момчета и момичета една "патка" трябва да е дебела за да обтяга вагината, да я разширява. Решил съм да си взема удебелител от секс шопа и да сложа край на проблема.

4.   Номер 3, не съм съвсем съгласна специално за себе си. Разбира се, че по-дългият пенис ще е и леко по-дебел от по-малкият, но за мен специално това нямаше значение, защото около вагината си има мускули, които можеш да стегнеш и да обхванеш и по-тънък пенис. В началото обаче с мъжът ми също ме болеше точно заради дължината му, защото навлизаше в територия, непозната за мен до този момент. Неприятното чувство идва от блъскане на по-дългия пенис в шийката на матката, но след началното неприятно чувство открих, че ми доставя удоволствие. Експериментирай с играчки, но пък за мен не големината и дебелината бяха проблем, а отношението в леглото и извън него както и в техниката. Мъжът с малък пенис беше и комплексар, което му пречеше и за достигане на ерекция, но и за всякакви неща в секса. Толкова бяхме заети с неговия малък пенис, че нямаше време и желание за мен като жена. Аз иначе съм пробвала и с вибратори, но не случайно няма да намериш дебел и къс вибратор - във входа на вагината е тясно и само ще боли, а в същото време няма да има достатачно дължина за по-вътрешните части на вагината, а някои жени стигат до оргазми изключително при дразнене на шийката на матката.
Малкият пенис не е проблем, ако мъжът е със самочувствие, има техника и ЖЕЛАЕ да достави удоволствие на жената, но не е и предимство, а орална и анална любов можеш да правиш и с голям инструмент - само вижте порнотата какви парчета влизат навсякъде.

5.   Малкият размер в никакъв случай не мога да се съглася, че има някакви предимства (говорим за пенис под 14 сантиметра). Виж, за пенис 15-17 сантиметра категорично мога да се съглася, че предимствата са огромни. Моят член е 16 сантиметра и никога не съм имал проблеми с размера. Жените, с които съм говорил по темата също ми казват, че предпочитат нормалните размери, а не някакви огромни чепове.
Тези членове по 20 сантиметра, които ги гледате по порното са кошмар и проклятие за притежателите си, защото в реалния живот е много по-вероятно жена да откаже секс на мъж с такъв размер, или пък да изпита неудоволствие и болка от секса с него, отколкото да припадне от кеф и оргазми, както се случва в порното.
Между другото, в порното има купища трикове, които актрисите използват, за да могат да издържат да ги плющят така здраво такива големи пениси, които даже и така не могат целите да влязат, но това вече е друга тема.

6.   На моят съпруг му е доста голям, мисля че около 18 см., но доста дебел, и ми харесва, въпреки че съм дребна отдолу, харесва ми да е плътно в мен. Не харесвам малки.

7.   Струва ми се, че историята е писана от някой с малък размер, та сега иска жените да му казват, че няма проблем и има предимства.

8.   Номер 1, направо ме разби. Аз съм точно с такъв, 12 санта... confidence breaker.

9.   Аз съм жена и казвам, че полза от малкия член няма. Не бих отхвърлила никога човека, който обичам, ако му е малък... Ноо

10.   Не е важно да е голям, важно е да е работар!

12.   По случайност съм попадала и на нормални, и на къси, дебели, тънки, много дълги, криви, всякакви. Истината е в съответствието!
Вагината може да се разтяга, но има някакъв момент на комфорт, другото е или прекалено опъване или нищо не се усеща. При мен например се оказа, че се чувствам най-добре с нормална дебелина и средна, дори малка дължина - просто съм по-плитка и едни 17-18 см така ме натискат, че удоволствието се изпарява.
Всичко е много индивидуално.

13.   На приятеля ми му е 19см и си ме задоволява винаги :) освен него не съм го правила с друг, така че нямам никакъв опит, но в никакъв случай не ме боли, както пишат някои, че големият размер е болезнен.

14.   Една година излизах с момче с малък член. С него се разбрах какво е анален секс без болка и стискане на зъби. Улавях се, че и през деня си мисля за такъв секс.

15.   Аз пък винаги съм се притеснявал от прословутия размер на пенисът. Уж дължината е ок 15-тина см и малко повече, но дебелината е направо плачевна и все пак това си мисля аз, когато го правя с приятелката ми всичко е отлично, побърква се, добре й е :) Не зная, но все пак мисля, че дебелина 10, 3 см е нищожна и малко ме притеснява

16.   Аз нямам много опит, имала съм само интимни 4 партньора в живота си. Първият ми път беше с доста малък пенис, не усещах нищо... и не повторихме. След това бях с нормален, но по-дебел, изпитвах огромно удоволствие. След него бях със съвсем нормален и на дължина и дебелина, някъде около 15 см. и ми беше перфектен също. Но сегашният ми приятел има доста голям и извит нагоре, някъде към 19 см е и много ме боли всеки път, някой път дори не може да влезне в мен! Наистина не знам какво да правя, това е абсолютно проклятие... само като съм отгоре не ме боли толкова, иначе във всяка друга поза... боли адски! Затова и не правим често секс, защото аз просто удоволствие не изпитвам... никакво... и ми е много мъчно, защото го обичам и във всяко отношение си пасваме, само не и в това... съвети някой да ми даде?

18.   И аз така като номер 16, а съм станала жена над 25 години, спала съм с 4-ма, първите двама бяха с доста големи и в началото страшно много ме болеше, направо си ме беше страх :D точно свикнах и третият-по малък, както и последният ми партньор. Не е важен размера а какво прави с него, а сегашният ми приятел няма много опит и не се справя много добре но никога не бих му го казала... ха, ха! Малък или голям няма значение ако не се прави с любов, ами не е толкова хубаво.

19.   Глупости! И с нормален пенис аналния се получава и дори е по-яко, защото ми стига шийката на матката.

20.   Не знам. Аз май само с един мъж с малък член съм била. И той беше момче. Милото, усети, че не ме задоволи и провеси нос. Все пак съм раждала два пъти естествено. Стана ми жал за него. Помогнах му да го вдигне втори път, но този път в дупето. Много му хареса и мен не ме болеше. Така, че го компенсирах.

21.   Моят пък е 19 санта и нито много дебел, нито пък тънък, абе средна работа.
Проблеми в секса никога не съм имал. Но отношно влизането в момичето, някои отдолу са по- тесни, другите не. Бившата ми отдолу беше много тясна, но не се е оплаквала от болки, само в началото имаше болки, но това беше, защото ѝ бях първият.
Сегашната ми половинка отдолу е по- широка, но отново нямаме проблеми.
Целта не е да се съблечем, вкарвай го и давай.
Има си неща наречени ласки, които да се възбудят и двамата още повече, да стане още по- приятен секса. Мъжете обичаме да ни правят свирки, но пък жените обичат да ги целуват по гърдите, да смучат зърната им и така нататък.
Тогава сексът достава по- голямо удоволствие.
Лично на мене тези, които са по- тесни отдолу ми харесват много повече.