Споделена история от Секс и интимност

Тройка с жена ми - останах потересен!
Здравейте
Искам да споделя моята история, която ми се случи преди месец и половина. ЩЕ РАЗКАЖА ПОДРОБНО, и искам мнение дали само на мен ми се вижда странно.
На 32год. Женен съм от 2 год. като преди това с жена ми имахме връзка като гаджета 3 год. ( тоест от отдавна сме заедно). Винаги сме правили много хубав секс, и съм сигурен че тя никога не ми е изневерявала( сигурен съм защото почти всеки ден знам какво прави). Никога не сме говорили за секс с други хора, допреди 6 месеца. Всичко стана доста странно-седяхме една вечер вкъщи и си говорихме някакви общи приказки, като за фон си бяхме пуснали телевизия, преминавайки през каналите си пуснахме TV 1000, където даваха еротичен филм в който двама мъже правиха секс с една жена. Че филмчето беше доста добре направено-факт(все пак не е порно а еротика), но на жена ми явно и хареса това което вижда. Реших на майтап да я питам дали иска да е на мястото на мацката, тя каза "О да"? !? !? Никога до този момент не е споделяла, даже напротив казваше че това е тъпо и т. н и т. н. Реших да продължа разговора, питах я как си го представя и тя каза че предпочита да е с някой който познава и някой непознат, след което ми каза че тази нейна фантазия се появила когато е била на 16 год, и на някакъв купон се е целувала с две момчета.
Както и да е, повече не отваряхме темата, но 3 месеца по късно докато правихме секс реших да направим нещо по различно, накарах я да си пуснем порно, което тя избере- и какво се случи, тя пусна порно на което двама латиноамериканци с готини тела чукат някаква мацка, при което ми каза "Това съм го гледала няколко пъти и много ме кефи". Пак я хванах в малка лъжа защото до този момент каза че не гледа порно, че даже ми се дразнеше като я питам. Както и да, чуках я на задна докато тя гледаше клипчето при което ми направи впечетление че тя свърши почти веднага и много силно
Така, след това седнахме и си поговорихме при което и казах че съм навит да пробваме с някой тройка ( реших че може да си позволим малко нестандартно отношение при положение че аз бях правил секс с друга мацка няколко пъти преди да се оженим), само че исках да не е някой селянин а готин пич, който да е печен да може да има някакъв приятелски разговор, при което те каза " Абе не съм много навита, по скоро е фантазия"- ето тука ме излъга жестоко, което разбрах в последствие.
Няколко седмици след този разговор във фитнеса се запознах с едно момче на 22-23 год. Засичахме се заедно около месец във фитнеса, докато един ден докато не се преобличахме не забелязах, че той е много надарен, аз се смятам за човек с нормални размери, но честно казано направо ми се видя странно да видя на живо някой с толкова дълъг пенис, почнах да си мисля да го поканя нас, но си мислех че жена ми няма да го хареа защото е доста нисък и слаб( някаде около 65 кг. и може би не беше по висок от 170см), а жена ми винаги е казвала че харева големи и едри мъже- какъвто съм и аз. Както и да е но след този момент когато ходих на фитнес забелязах че той е много добре възпитан с чувство за хумор. Реших че след няколко месеца познанство вече сме достатъчно близки да му кажа мойта идея. Казах му " Виж сега с жена ми сме се навили за тройка с друг мъж и мисля че би ти се изкефила" ( честно казано не вярвах че ще го хареса защото беше доста нисък и слаб. ) Той малко странно гледаше, показах му снимка на жена ми на телефона, и му казах как ще стане-ще дойде вкъщи да ми "поправи" лаптопа (той беше техник в HP), и ще го запозная с жена ми, пък каквото стане
Така и стана, дойде една неделя в къщи, на жена ми казах че ще дойде един мой добър познат да ми оправи лаптопа. Още с влизането забелязах че и госта ни се постарал-беше дошъл с анцуг, който беше прилепнал доста по него-честно казано малко се издразних, но като цяло всичко беше ОК. Запознах го с жени ми, след около половин час, забелязах че той така правеше че докато се разхожда нарочно минаваше пред жена ми като че ли да го забележи. Тогава видях и погледа на жена ми, определено го забеляза и познайте, веднага почна да си говори с него на някакви общи теми да се държи приятелски с него. След като свърши с "работата" на лаптопа го поканих да седнем и да пием по нещо, седнахме тримата и се говорихме около 2 часа общи приказки, видях че жена ми май му се кефи, което честно много ме учуди, викнах я в кухня и я питах " Какво ще кажеш да пробваме с него", като отговора и беше " Стига бе, той не е готин". Аз се върнах да си говоря с него а тя влезна да се къпе. Когато излезна дойде пак при нас, само че по хавлия защото " още не и били сухи всички дрехи, защото пускала пералня" ( пак малка лъжа, имаше колкото искаш дрехи), така направи че седна до него запали цигра и продължихме да си говориме някви общи теми. Така извенъж както седяхме и нашия гост( все пак знаеше за какво е дошъл, пък и жена ми седеше по хавлия до него) леко се надърви, което супер много си личеше. Тогава жена ми без никаква връзка с каквото и да било до този момент супер перверзно си изкара циците навън погледна го и го пита " Харесва ли ти"? Аз хем вече бях надървен от видяното, хем стреснат не бях виждал жена ми така стори ми се странно. След това тя му дръпна анцуга надолу при което навън изкочи пениса му надървен, дълъг и с много голяма глава. Жена ми почна да го лапа като дива, ама наистина като дива, имах чувството че се опитваше да пробва да си го вкара в гърлото, на мен до този момент никаво внимание, тя се обърна погледна ме и пак както не ч бях виждал до момента ме пита- " Харесва ли ти как лапам този голям кур" Видях че гост ми май вече беше готов да свърши и се заех да действам и аз с жена ми, събляках и изцяло хавлията, и забелязах че си беше направила интимна прическа, нещо което преди за мен никога не е правила, но явно докато е била в банята е решила друго. Почнах да я лижа защото ако бях почнал да я чукам щях да свърша много бързо, а тя се обърна леко към Жоро( така се казваше момчето) и започна пак да му лапа много яростно. Вече беше ясно че му се кефи на размера, и като че ли от това ми стана малко гадно, тя с мен никога не е била толкова страсна, но като го видя него просто се промени.
Най-интересно обаче остана накрая, докато я чуках изведнъж свърших, тя ме погледна и ме пита " Свърши ли, седни отсрани да погледаш финала" Аз седнах и гледах тя застана близо до мене клекна пред Жоро почна да му духа, в момента в който той тръгна да свършва тя си отвори устата и той се изпразни вътре( на мене никога не ми беше давала мамка му, вече почнах да съжалявам леко), но това не беше края след това изплю съдържанието на стъклената масичка пред нея и пак го облиза!!!
След този момент вече не знаех какво да мисля за нея питах я защо е била чак толкова разкрепостена, а тя ми каза че винаги е искала един път да прави секс като мръсница, след което я питах " А жоро хареса ли ти " " Тя каза че не много, ама никога не била виждала по надарен от мене и изведнъж и станало нещо, след което ми каза " Ако съм те обидила извинявай"
Имам чувството че се държеше като порно актриса, не знам всико това което казват жените че размера няма значение се чиста лъжа, както жена ми каза дори и тя не знаела че толкова ще се изкефи.
П. С. - След няколко месеца пак в разговор с жена ми научих за нея нещо много интересно от нейните тийн години, нещо което не ми беше казвала- била на някакъв купон в приятели, и след като купона бил в разгара си почнала да се целува с някакъв, който май бил циганин, син на някакви музиканти, той и бил казал че е доста надарен и тя решила да погледне, но понеже бил циганин нищо не била правила с него. А на мен ми ги разправяше че до 19 нищо не била правила с момчета
ВЪПРОСА МИ Е: всички жени ли стават такива когато стане въпрос за секс, наистина ли сте толкова различни на тази тема, защото повярвате ми жена никога не е била секс тигрица, а на улицата изглежда съвсем обикновенна жена- леко пълна и обикновенна нормална жена, определено не е тип тигрица
Искам мнения и от жени

Коментари

51-83 от 83

56.   До 55: А колко време отне докато го направите? Колко време й прави намеци докато омекна?

57.   ДО 56: няколко месеца се мъчих но накрая склони.

58.   Гледай сега, във всяка жена има вероятност да се крие такава фантазия, както и във всеки мъж. А не виждам за какво се оплакваш, тя е реагирала доста добре даже, като изключим, че е правила секс като животно, през останалото време твърди, че не го харесва. Така че, няма от какво да ревнуваш, а и ти си й предложил да го направите като цяло.

60.   Здравейте, аз съм жена на 42г. Опитвала съм с двама мъже, но не бих го направила със съпруга си заедно. Изживяването е невероятно.

61.   като жена преживяла сходна ситуация искам да ти кажа, че самата атмосфера, настроение и... алкохол оказват влияние, и поне при мен доведоха до голяма промяна. Аз самата също бях много сдържана и дори със сковано поведение в леглото, харесваше ми да бъда доминирана и да усещам надмощието на приятеля си.
Бях на 23 когато започнахме да споделяхме фантазии, мечтаех си за тройка с участието на по-възрастен мъж, който да усещам зад мен докато правя френска на партьора си; не исках да го виждам, да ме гали и докосва, единствено да го усещам в себе си. Мисълта да съм с двама ме влудяваше, но истината е, че се срамувах да го споделя, нямах и богат сексуален опит и повече се задоловявах в ролята на подчинена и командвана. Секса до този момент винаги беше разтрърсващ, а половинката ми бих определила като освободена от предразсъдъци, даде ми свободата да избера третия, дори да правя секс сама с него.
С приятелят ми сме споделяли за минали връзки, имах подозрения, че се възбужда когато ме е разпитвал за подробности и сам пое инициативата. Искахме трети, говорихме си и за позволени и непозволени неща, и така докато не попаднахме в непринудена ситуация и всичко се случи от самосебе си.
Господина беше на 42... галантен, мил и със срахотно излъчване. Мисля, че случката отвори дух от бутилка и придаде нова посока на сексуалния ни живот.
Не съм си и представяла, че ще му правя орална любов от първата среща; партьора ми винаги се разочароваше до този момент от отказите ми за анален секс, поглезена, първоначално с пръстче, а по-късно и от палеца на "чичкото", една мръснишка фраза на ушенцето... и се молех за още... там!
Приятелят ми щеше да експлоадира, а диалозите му двамата бяха определено вулгарни, аз също не можех да повярвам колко разкрепостено поведение имах.
В един момент целувайки приятеля си му споделих, че искам... да изчукам госта ни сама! Дръпнах го на дивана и се нанизах на члена му, в следващите минути сама захвърлих бюстието си, усещах гърдите си в ръцете му, смучеше зърната ми, вратлето, хапеше ме... и език в устата си. Уникално преживяване! Оргазмите преминаваха един след друг през тялото ми.
Не мисля, че причината за всичко се определяше от размера на достойнството му, да беше с по-дебел, но не значително надарен. Самата ситуация, подхода и излъчването на госта ме освободиха от всякакви задръжки. При следващите срещи между трима ни съм правила секс и само с него, пред полгеда на партьора си.
В последствие в хотел сама със него... , прибирайки се сутринта в къщи мисля, че преживях най-животинския секс с партньора си, буквално изцедена от секс, със засъхнала течност от двамата по цялото ми тяло.
След тази случка бях по-уверена в леглото и определно по-разкрепостена. Три години по-късно продължавма да обожавам аналния секс, често и сама поемам инициативата с партьора си, като след всичко преживяно страста в леглото е несравнима!

62.   Единици са хората позволяващи си този екстаз-странно защо толкова малко-а е толкова просто, лесно изпълнимо и безопасно! Проблемът най-вероятно е в комплексите на хората-страховете... глупаво е, но факт:(

63.   Защо хората отричат и не си доставят това разтърсващо удоволствие? :( Заради комплекси, страхове, ... няма какво да стане!

66.   До №61: Вече съм влюбен в теб! Уникална история! Точно такава искам да стане и моята жена. Искам да преживея същите емоции. Само че тя е още на първоначалния етап, който си описала ти... Моля те ако има някакъв шанс да се свържем, за да ми дадеш по-подробни съвети как да ги постигна... Поздрави!

67.   Ти май ревнуваш и имаш комплекси, че другия е бил по-добър от тебе в секса! Това ти е проблема.

70.   Честно казано, всичко това ми се вижда малко пресилено. Разнообразието радва окото, или в случая не само него, но.... Жена ти е прекалила. Смисъл, ако бях мъж и жена ми беше направила нещо подобно, нямаше да го понеса, Камоли да се включа. Имаш пълното право да бъдеш потресен. Относно лъжите.. Не те е лъгала за кой знае колко сериозни неща, но от малките такива можеш да разбереш що за човек е и не знам как не си го разбрал за толкова време. Моят съвет е да поговориш с нея, да я предразположи, за да ти каже какви са фантазиите и. Постави ултиматум, обясни и до къде би стигнал и кое за теб е прекалено. Ако това не помогне, застани срещу нея и и покажи какво е чувството твоето да не е твое. Между другото и аз имах подобни мисли. Но с приятеля ми поговорихме, обясни ми, че има неща, които не би искал да прави или гледа. Малко по малко и аз се осъзнах, може би и тя ще го направи. Успех!!!!

71.   Няма по-хубаво доказателство за доверието и близостта на двама ви от това да позволиш и помогнеш на партньора си да изживее интимните си фантазии с теб. Аз също отворих дума пред жена ми за тройка с още един господин по неин избор. Просто ми се иска да разпаля отново онова животинско чувство в нея

75.   Преди години жена ми ми каза, че един готин пич често я засича на улицата и я кани на кафе. Попитах я, не разбира ли, че иска да я ебе. Тя каза, че вероятно е така, но не есигурна. Помоли ме да се съглася да приеме поканата, а ако той я наебе да ми каже и повече да не се вижда с нея. Забраних и и тя ме послуша. След много време ми призна, че не е отишла на срещата с въпросния пич, но това да спи с друг не и е излизало от главата. Намерила си е любовник с който около година се е ебала през ден-два. После са скъсал, а след това е спала с един неин колега. Сега аз я навивам за тройка или поне да се наебе с някой пред мен, но тя ми отказва. Твърди, че ако съм и бил разрешил да се ебе с онзи, първия сваляч и тогава съм бил в течение на любовният им живот сигурно е щяла да се отвори повече.

76.   Аз лично като жена мога да Ви кажа, че ако човекът до мен ми доведе друг мъж вкъщи ще си събера багажа и щр си тръгна на секундата. Предполагам, че всеки има различно мнение, не искам да натрапвам своето просто за мен това не е любов, дори не е желание, ако желаеш една жена няма да искаш друг да я докосва. Реших фа си напиша мнението, за да видите, че не само мъже мислят така и да Ви кажа, че съм на 23 години, а не някоя баба с комплекси.

77.   Хората сме различни и то не само сами по себе си, но и в различните си възрасти. Ако преди почти 20г. някой ми беше казал, че жена ми като прехвърли 40-те ще започне да се заглежда и то стръвно по пенсионери, щяхме и двамата да му се изсмеем. Сега обаче самата тя не е всъстояние да каже какво и става и се заглежда само по мъже 60 . Иначе това го коментираме и дори сме намерили начин да се забавляваме с увлечението й, защото аз вярвам, че иначе тя просто би го правила скришом.

80.   Човекът с който спя знае всичко за секса ми с други допреди него, фантазиите ми и какво ми харесва.

От самото начало се отпуснах на 100%- чукаме се страхотно и всичко на сексуално ниво е на 6 ;)

Явно е до човек, а не до пол.

Лена

81.   В един хотел в Австрия, в съседната стая влязоха една пищна мадама, над 40, и две момчета. Не излязоха и може да се сетите какви звуци се чуваха, чак до малките часове. Само жената се чуваше. Помислих си, че наистина са я разцепели от всякъде. На сутринта, за моя изненада, тя слезе на закуска, усмихната, спокойна, а момчетата ги нямаше. По-късно като напусках, ги видях да излизат от стаята разчорлени и сънени. На това му казвам тройка.

82.   Абе хора, вие вашите жени за опитни зайчета ли ги ползвате? !

84.   До пусналия темата, аз съм женен и имахме страхотен сексуален живот с жената. Жените с нощо не се различават от нас, колкото на нас ни се иска толкова и на тях, но ги нарочваме какви биле което не е правилно. На мене ми отне малко време да го осъзная. В един момент осъзнах, че много ме кефи да видя жената да духа на мене и 1, 2 приятели и почти я навих защото я усетих че проявява интерес, нио все неможеше да се навие колкото и да исках. Имаме два неуспешни опита, защото другия мъж се притесни и отказа. И там и тя преключи с желанията, но се нави с друга жена. Беше супер яко особенно когато другата я лижеше и ми лапаха и двете.
Но аз не се отказах от фантазията с още един или двама мъже но така и не се случи. Много ме вузбуждаше мисълта как и правя изненада в хотел и двама юнаци ни чакат надървени щ, а аз я вкарвам с завурзани очи и и слагам руцете на куровете им, а аз и го подавам в устата. Купих вибратор да практикуваме с два и уж и хареса но неможа да се навие.
Усети я, че не вярва че ще приема това което случва, но аз наистина го исках. Наистина нямах проблем ако се случва с мое съгласие и аз сущо съм одобрил момчетата. Тя също беше доста капрзна, когато се беше навила решихме да го направим с непознат и пуснахме обява, но все им намираше кусури, кой как изглеждак, на кой какъв му бил кура, защото пращаха и снимко. А аз едиствено държах да вмалко по-млад от мен и евентуално да ну е малко по голям от моя. Исках да я гледам как смуче по-голям кър, това много ме възбуждале. И как и свършваме по лицето и циците. Предполагам щеше да е яко.
И мисълта ми е, че ние мъжете харесваме такива неща, караме си жените/приятелките пък после като се скараме им казваме какви курви биле.
Много се кефя като я чукам моята на задна и та ми вика:
- викай ми каква курва съм и ме чукай като курва”
И аз се кефя яко и си викам и курва да е, но си е моята курва и ми е много готино.

86.   Моята история е следната.... живея в чужбина от дълго време... и тъкмо се бях прибрал в Бг...от няколко месеца си пишех с много яка мацка на 28 руса 49кг около 165 висока цялата в секс, както се казва! Веднага се срещнахме и на бързо тя тръгна с мен към моят роден град...и така си остана с мен 3 месеца.... нещата станаха сериозни .... един ден дойде един мои голям приятел който работеше на морето не се бяхме виждали дълго време! Остана в къщи вечерта, дойдоха и други мои приятели и хапка пийка и забелязах че между тях прехварчат някакви изкри ....направих се че не забелязвам и продължихме да се забавляваме.... вечерта беше към своя край всички си тръгнаха и трябваше да лягаме....оправихме му стаята и той легна...аз се запътих към банята да си взема душ и докато се събличах моята мацка влезе за нещо в банята и като я видях надупена с тая къса секси рокличка и не можах да устоя на гледката и веднага се ми стана.... без да губя време и го подадах и тя започна да ми прави чекия след което клекна и го налапа гледайки ме в очите.... бях се възбудил доста и докато тя ми духаше не ми излизаха от главата погледите които си хвърляха цяла вечер тя и моят приятел който беше вече легнал.... хванах я за циците и усетих зърната и как бяха настръхнали от възбуда веднага започнах да ги ближа с език и да ги смуча чеко а тя обужава това! Бръкнах и под рокличката и я хванах за мократа малка путка, която беше много мокра и без да губя време я сложих на ваната да седне и започнах да я чукам с език и пръсти.... погледнах я и я попитах дали “ Май ти харесва тоя моя приятел аа и само не ме лъжи че не защото забелязах какви погледи му хвърляше цяла вечер “ а тя се засрами и каза “ ммм да не е лош ама това е ... “ .... това ме възбуди още повече тя клекна и започна да го ближе целия с език а аз го хванах и започнах да я удрям с него по езика и я попитах “ Искаш ли да го викна и да те скъсаме от ебане “ тя само прмармоти леко “ мхммммм” попитах я пак дали е сигорна и тя ми каза, че ако аз нямам против и ми харесва става Да... извиках му “ Братле ела за малко до банята да ти покажа нещо и той дойде... като отвори вратата и видя как тя ми духа се вцепени а аз му казах “ Хайде братле стига си зяпал ами и го подай а той имаше малко по голям от моя и по дебел.... тя го пое с другата ръка докато ми духаше и започна да му лъска след което започна да духа и на двама ни едновременно.... това ми харесваше много....после я попитах “ Искаш ли докато ми духаш той да те еба на задна “ и тя каза “Дааа искам много” и той мина зад нея ... докато аз и го бутах до гърлото той я чукаше яко на задна и след това се преместихме на спалнята.... аз легнах и и казах да се качи отгоре ми а тя започна да му духа на него и след това я попитах “ Ще можеш ли да ги побереш и двата в путката ааа какво мислиш” и тя ми отвърна “ Ооо даа мога няма да ми е за първи път обужавам два хуя в путката ми красавецо мой “ и той мина зад нея и и хо вкара и той и и разцепихме малката путка от ебане а тя не спираше да вика “ Ооо да ооо дааа ебете ме искам много оргазми “... ебахме я повече от час поизморихме се и тя започна да ни духа отново да ги ближе и двата и да ги гали... попитах я “ Къде искаш да ти свършим “ а тя ми отговори “Където ти искаш красавецо мой “ а аз мн исках да и свърша на устата и красивото и лице и без да губя време и свърших точно така.... попитах я дали иска и той да и свърши така тя каза “ Не той нека ми свърши на циците само ти можеш да ми свършваш на устичката “ той започна да си лъска и и свърши на циците... после починахме и си го изпратих да спи а аз и направих още 2 тека ебахме се много диво ч!

87.   Имах гадже, която се възбуждаше от порно с тройки. Като поговорихме, ми се изясни, че иска да опита двойно проникване. Но било само фантазия. И през ум не и минавало да опита с двама мъже. Тогава купих вибратор и се научих да я задоволявам така- аз отзад, а с вибратора отпред.

88.   №86=Още едно доказателство, че отвори ли се една жена, то тя няма спирка и ще поеме толкова, колкото й го сложат и навсякъде по нея!!!

93.   Как намирате правилните мъже

94.   Явно е въпрос на шанс.
Ти под " правилните" какво имаш предвид - с големи парчета или готови за "игри"? Или комбинацията?
Мъж ли си или жена?
Какво е мнението ти за обяви от такива в профилираните сайтове. Опитвал/а ли си контакт?

95.   Мъжът трябва да е на много високо духовно ниво. А не да мисли "на мен не ми е окей това, не го позволявам"
Трябва да е "щом жена ми изпитва върховно удоволствие от това ще я подкрепя и няма да я ограничавам " Но и трябва да си имат 100% доверие, че семейството им е преди всичко и това е само удоволствие

96.   Добро утро. Ти живееш в някаква огромна заблуда. Много ясно, че с надарен пич ще й хареса повече отколкото с теб. Тия врели некипели, че размерът няма значение, ги разправят мъжете с малки пишки. Погледни как се е накефила. Тва не значи, че е курва. Всички жени си мечтаят за надарен мъж, който да прави невероятен секс и да ги оплоди, а ходим с такива като теб, щото не успуваме да си хванем надарени. На нея не само й е омръзнал сексът с теб, ами никога не й е харесвал много. Я й докарай някой с 10 см пишка да видиш дали ще се държи така. Направо си луд да се навиеш на тройка с друг, защото може са се разделите така. Явно не е я задоволяваш и иска нещо повече. Аз когато съм с мъж с който секса е уникален, въобще не си мечтая за по надарени от него. Тука не става сума за чувства. Става дума да неудовлетвореност от секса с теб. Колкото и да е разкрепостена, а тя не е, проблемът е друг. Тя не е разкрепостена, по скоро дълго време е била недоволна от секса и сега й избива и се държи по курвенски.

97.   Егото ти се е сринало, особено като си видял, че другия е по надарен. Точно затова хората не правят тройки. Никога няма гаранция, че с другия няма да й хареса повече. Аз лично щях да си хвана другия и да те зарежа. Сексът ще е по як, а ти направо си ми направил услуга да ни запознаеш. Усещаш ли по колко тънък лед движиш. Коментарите в сайта са малоумни. Изкараха те консервативен, ма изобщо не си. Притесненията ти са напълно обосновани, защото ми се е случвало. Имах гадже с не много голяма пишка. Той ми ппедложи тройка с негов приятел и ми хареса повече с приятеля му, след което се разделих с гаджето си. Такива експерименти се правят с непознати, а не с жена ти. Супер наивно е от твоя страна….

99.   До Аватара
Много ми хареса разказа. Много е хубаво че си имате доверие. Много ми се иска да имам връзка с семейство.
Не вярвам че разказа е измислен. Мъж на 45

100.   Какъв е смисълът да допускаш трети с условието той да е по-смотан от теб? Нали уж е за кефа на жена ти? Нали е защото самият ти си на върха пред нейното блаженство?
Страх от зарязване? Това си е обикновена ревност. Ми просто не си го причинявайте, като имате подобни съмнения. Да си доставиш(яш) някакво специално удоволствие понякога, периодично и да се откажеш от добруването си в ежедневието заради него, е рядко срещано явление. Този дето ебе хубаво е почти изключено и да ти осигурява подобаващ комфорт. Има изключения, но... са изключения. Оптималния вариант - съгласувано, разумно да получаваш и от двете.
Е, не всички го могат, не всички го разбират. Всички, които не са сигурни, че са наясно с отношенията си, просто да не рискуват с подобни заигравки.

101.   Ужас, за това не настоявам на мъжа ми да опитаме с друга жена :) на мен това ми е фантазия, а не тройка с мъж. Честно казано като видя някоя засукана мацка да се навърта около него веднага ми става фокус и фантазия. Той е много красив и невероятен в леглото и съм сигурна, че може да задоволи мен и още една жена без проблем. Много ще се накефя и възбудя, ако видя как докарва още една мацка до оргазъм, да му духа и защо не-да и се изоразни на лицето. Един път му направих много тънък намек-отряза ме като кисела краставица. Той е консервативен и не понася подобни идеи. Ревнива съм, но правя граница между любов и секс :) Но пък ако секса с другата му хареса и продължи без мен тайно, това ще доведе до раздяла. Така, че нека си остане фантазията, която си представям докато загрявам, галейки си клиторчето и чакайки го вечер от банята, за да се нанижа на сладкия му кур.

102.   Никога не съм викала така и треперила от страст и удоволствие както при тройка с мъжа ми и непознато младо момче с което сме запознали случайно на плажа това лято.
Такава страст... такива искри... огромен пенис на момчето... невероятна възбуда на мъжа ми... не знам колко оргазма получих онази вечер... нямам думи да опиша изживяното наистина :)

103.   102, защо ни лишваваш от инфо-звучи интересно.
Разкажи повече :)

104.   До 86 Много ми хараса разказа. Направо е супер. Не бих отказъл да го изживея м. 45

105.   Тази теме е важна за мен и реших да споделя и моята история. Обожавам тройките, но мисля, че това съсипа живота ми. Мъж съм на 37 г. Историята която ще разкажа се случи преди доста години, бях на 17 и все още нямах голям опит в секс въобще. Ще вметна, че на тая възраст бях доста развит и мисля, че изглеждах доста добре. Бях на море, и често ходех на нудистки плаж да зяпам и да събирам материал за чикии. един ден доста близо да мен се настани една двойка мъж и жена доста на възраст около 30 г. Бяха чужденци и се държаха доста свободно, жената доста щедро показ2аше всяко кътче от интимните си части, галеше се демонстративно, а мъжа през по-голямата част от времето беше полу-надървен и ме гледаха доста настойчиво. Няма да казвам, че така се бях надървил, че не можех да мръдна. Накрая дойдоха при мен и направо ме поканиха за тройка, глътнах си езика, но приех. Това беше най-хубавата нощ в живота ми правих такъв необуздан, разкрепостен секс без задръжки, без никакви задни мисли или предразсъдъци, тези хора (бяха чехи) имаха най-хармоничните и освободени отношение, които съм виждал, предразположиха ме, понеже се бях спекъл яко, после успяха да ме накарат да се развихря и да се представя в най-добрата си светлина. Видях се още една нощ с тях след ден, после заминаха. Проблема в случая , е че от тогава търся това, имал съм доста гаджета, но нормалния секс не ми стига, правил съм и доста тройки, но такива отношения не мога да намеря, мисля, че се повредих и няма да намеря удовлетворение. Сега имам дълготрайна връзка от 2 години, но приятелката ми не иска и да чуе за тройка.

51-83 от 83