Споделена история от Секс и интимност

Все така се получава...
Здравейте!
Моят проблем е следния: Момиче съм на 21г., от около 5-6 год. правя секс. Никога не съм имала проблеми с мъжете, освен, че по време на секс свършват за 5 мин...
Била съм с доста партньора и с абсолютно всички е така. Никога не съм правила секс повече от 15мин. Аз не искам да продължава 2 часа, но поне 30-40мин., но уви...
Била съм с мъже на различни възрасти, от 22-38г., но няма разлика във времетраенето.
Говорила съм за този проблем с мои приятели и всички казват, че не им се е случвало и това при мен не е случайно, че явно аз съм причината за това.
Може би до някъде имат право, защото по принцип си имам по-перверзно излъчване, но пък чак до такава степен, че да не могат да издържат 5 мин.ли ?!? Има и друго: Не ме оставят на мира, само един път дори да съм била с някой мъж и после с години не спира да ми зв и да ме търси за секс. Обяснявам им, че няма смисъл да упорстват, но без резултат. Вече ми писна! Заобиколена съм от мъже, които ме желаят силно, но какво от това, след, като не ме задоволяват в леглото.
Въпроса ми е по-скоро към мъжете. Искам да ми кажете, каква е причината да свършвате толкова бързо, не говоря за инцидентни случаи, а за системни? Може ли една жена да ви действа СУПЕР възбуждащо и за това да свършвате за секунди?!?

Коментари

1.   Мисля че си абсолютно права.Това беше удар право в десятката.

2.   "Моят проблем е следния" е грешно. Трябва да е "Моят проблем е следнияТ". "Проблем" е подлог в изречението, а "мой" го пояснява - затова се пише с пълен член - моят. "Следен" също пояснява проблем, затова също трябва да се пише с пълен член - следният.

3.   Ауу, минутки за реклама.

Свършването зависи повече от мъжа, отколкото от жената. Мъжете с времето се научават да контролират еякулацията си. Освен това не е нужно веднага да преминавате съм същинския акт.

4.   А може би номер 2 има проблем в другата крайност?!? -Мъжете НИКОГА не свършват с нея...или не могат да започнат даже...

5.   "Мъжете с времето се научават да контролират еякулацията си."- Колко време още им трябва на 35 годишните мъже???

6.   Ами може би имаш кофти късмет и не случваш на мъже, който могат да се контролират.Пък и ако наистина си толкова възбуждаща и това може да е причината.
От друга страна никога ли след като веднъж свърши, партньорът не те "повтаря" (звучи грубо, знам)?

*Syndrome

7.   Ехххее ти се изкара че си богиня бе моме ,пълни глупости са това .Иска ти се здраво ч****е ,ще си намериш майстора споко . И не се мисли за толкова добра че така да влияеш ..да залъгвай се че си невероятна

8.   Номер 2,
Що за глупост си изписал/а? При толкова неграмотно написани истории, ти се хвана точно тази да коригираш, а като цяло е написана правилно. Всъщност има още една- две грешки и няколко запетайки, коригирай цялата.

Ale

9.   Не, не съм се опитвала да се изкарам "богиня в леглото" пред хора, които не познавам и сигурно с които никога няма да се запознаем. А и ако това определение означава, че ще правя секс по 5 мин. всеки път-не благодаря...предпочитам да не съм "богиня"
Исках да чуя мнения по въпроса, относно проблема ми, а не упреци. Ако знаех на 100%, че причината е в мен, никога нямаше да пиша в сайта

10.   Проблемът е, че нямаш постоянен партньор... Я хвани някого, с когото да се праскате по 1-2 пъти на ден, да видим дали на 5-я ден ще свършва за 5 мин.? Иначе, ако действаш на принципа Гъл-и-Вър' - нормално е мераклиите да действат на принципа Чук-и-Гек... При мен - когато не съм го правил дълго време свършвам много бързо, но когато се понаситя и страстите поутихнат - мога и по час да си играя (е, не през цялото време ръчкане де - заедно с други други игрички, и т.н.)
А това с мъжете които те търсят с години - хайде посмали малко :) освен ако не си единствената жена в селото/града, или не попадаш все на някакви супер-елементарни същества, без грам фантазия и визия какво представлява живота. Май тук повече ти се иска да е така, отколкото е в действителност...

11.   Във повечето от случаите проблема си е лично в теб! Не бчрзаи толкова! Мажа усетили че те прави :да умираш: сваршва мн. бързо! това е.

12.   До номер 10:
Тези мъже с които съм била, почти не е имало някой за един-два пъти. Може и не винаги да сме правили секс по 2-3 пъти на ден, но пък в седмицата по няколко пъти задължително. И ако ще и 100 пъти да сме правили секс, все е за по 5 мин. Ако беше така с един или двама, щях да го приема, като случайност, но в моя случай просто няма как да е.
Не зная, защо си мислите, че съм седнала тук, отделила съм някакво време да пиша пълни глупости и едва ли не да се опитвам пред непознати да се правя на интересна. Не знам и защо приемате разказа ми, като хвалба, защото лично аз съм най-ощетена от цялата работа.
Естествено, че не всички мъже с кото съм била ме търсят с години, но пък поне петима и до ден днеше настояват. А съм прекратила всякакви отношения с тях преди поне две, три години.
Съжалявам, че написах историята тук, никога не съм предполагала, че някой ще реши, че се опитвам да си правя реклама на "СУПЕР ЖЕНАТА"...наистина това е проблем от огромно значение за мен и се надявах някой да ми даде логично обяснение.

13.   Нещо сериозно вече да кажа от моя опит. Вагиналната течност на различните жени има различен състав. При някои съставката която кара мъжа по-бързо да свърши е в повече.
Но моме, ти какво повече искаш от 15 минути ,че това си е супер. Не гледай какво става в порнофилмите 0там повтарят една сцена до безкрай...
Говорете по време на секс, прекъсвайте, сменяйте позите, може и цигара да запалите...Ако и с презерватив свършват бързо, значи им действаш много възбуждащо:)

14.   Ако всичко написано е истина има само едно логично обяснение: На никой от партньорите ти не му е пукало достатъчно за теб, за да упражни някакъв самоконтрол, в името на твоето удоволствие.

Дядо Торбалан

15.   Дядо Торбалан, не мисля, че чак пък на никой няма да му е пукало за мен. С всички от тези мъже съм била в прекрасни отношения. Уважават ме. Повечето се стараят да ме задоволят с френски ласки, но самият полов акт, който на мене ми е нужен, за да се чувствам задоволена, трае съвсем малко.
Онзи ден правих секс с един бивш приятел, който отсъстваше от Бг близо 2 год. Преди винаги е свършвал страшно бързо (за около 5 мин.) Онзи ден, когато се видяхме, нямаше секс...не знам дали имаше и 15 секунди. Той е много хубав мъж, на който никога не му е липсвало женско внимание. Не съм единствената, която се е навила да му пусне и в това да е причината. Както той, така и всички останали...
До номер 13: Почти винаги използваме презервативи! Съветваш ме да прекъсваме, но как по дяволите да стане това, след, като преди да се усетя, че сме почнали да правим секс, той вече е свършил...
Не се влиая от порно филмите и не искам секса да продължава с часове, но поне 30 мин...

16.   Напълно съм съгласен с Дядо Торбалан , просто няма как ако си имала постоянен партноьр за известно време да не се научи сам да се контролира ... , да се усеща като му идва и да прекъсва за малко !!! Остава горчивата истина , че може просто да не са искали да го правят :)

Бай Спас 27

17.   Знаеш ли, колко му е нужно на един мъж, за да "свърши"? Не повече от 2 минути. Шврък-брък и сме готови да се обърнем на другата страна и да заспим доволни и щастливи, като нерези. И тук идват по-дълбоките аспекти на мъжкото удоволствие, не чисто физическите, произтичащи от търкането и възвратно-постъпателните движения, а тези между ушите. Извинявай, ако сравнението ще те обиди, но както ми го описваш с теб си правят една най-обикновена чекия. Ако един мъж държи на партньорката си има десетки начини да задържи еякулацията си.
Прекъснато сношение - спира за момент, като усети че му идва;
Отклоняване на вниманието - започва да си мисли за нещо нелибидно (трябва да се внимава, за да не се получи пълна загуба на ерекция);
Стягане на определени мускулни групи - скротума, ануса и долните коремни;
Техники за дишане - тук са много, но най-общо поемане на дълбоко въздух и задържането му за 30-60 секунди дава добър ефект на забавяне;
Преглъщане;
Физическо стягане на семепроводите - с гумен пръстен или просто с ръка, обхванала тестисите;
Когато тази техника се приложи в правилния момент еякулацията може да се отложи с часове. Веднъж експериментирах и на третия час жена ми чак се ядоса. После и двамата бяхме претрити. Та ако един мъж иска да задоволи една жена (НЕ ДА СЕ ЗАДОВОЛИ С НЕЯ) и има сексуален опит ще намери начин.
Ако флората във влагалището ти наистина е толкова силно въздействаща - пробвайте анален секс, макар че там мъжете "свършват" доста по-бързо, при теб може да не е така.
И пишеш, че искаш сексът да трае "поне" 30 минути. Ако тук слагаш и любовната игра -да. Иначе 10-15 минути са оптималното време за "същинската" част, при което и двете страни да изпитат удоволствие.
Ако те подготвят добре при фазата на любовната игра, те уверявам, че ще свършиш не за 5 минути, а за 50 секунди после. Жената има по-дълъг период на "плато" при половия акт, за това опитният любовник ще я преведе донякъде с ласки и чак тогава ще премине към пенално-вагинален контакт. А ако човекът просто иска да измушка, някое хубаво и наивно девойче - лууууп целото дърво у печката, даааай, опааа разсипахме млекото и "Много ме възбуждаш скъпа, за това свършвам толкоз бързо"...

Дядо Торбалан

18.   При все, че съм жена, ще се съглася напълно с Дядо Торбалан. Аз не съм имала много сексуални партньори, но тези, които все пак съм имала, винаги са се старали да удовлетворят първо мен. Начините за забавяне на еякулацията са наистина много. И, знаеш ли, случва ми се често при оралният контакт със съпруга ми да усещам наближаването на еякулацията му и просто с ръка обхващам тестисите му и лекичко натискам основата на пениса му. При вагиналния контакт, пък, той прекъсва, именно с цел да забави. И така, при нас актът продължава около час-час и нещо, заедно с любовната игра.
Трудно ми е да те разбера, защото никога не ми се е случвало нещо подобно. Била съм с мъж, 4 години по-малък от мен, била съм, а и съм още, с мъж, доста по-голям от мен - разлика във времетраенето почти е нямало. Казвам ти тази подробност, защото често съм чувала, че по-младите мъже били по-неопитни и по-трудно се контролирали..(не визирам тийнейджърите)- Дрън-дрън. Всичко, според мен, опира до желанието на мъжа - да задоволи, или да се задоволи? При теб май се е случвало второто.

П.П.: Дядо Торбалане, да честитим ли новия член на семейството, или още е на път? :)

19.   Малеееееее, колко компентни хора има тук!!!! Послушай ги. И нищо не казваш за себе си. Все пак сексът не започва в леглото. С каква нагласа партньорите си лягат с теб, а и ти с тях?

20.   @18
На път е, още 2 седмици :))

Дядо Торбалан

21.   Няма как да се съглася с вас и особено с Дядо Торбалан. Вече казах, че мъжете се опитват да ме задоволят с френски ласки, но на мен те не ми помагат. Ако си правеха "чекия" с мен, едва ли щяха да се стараят с френска!?

22.   От 18: Дядо Торбалане, стискам палци всичко да е наред и малкото човече да се появи безпроблемно и "с един напън", както казват тук! :)

23.   А какво се случва, когато им правиш фелацио? По-дълго ли издържат?

24.   Или си егати баксуза и наистина попадаш на мъже които нямат грам само-контрол. или има нещо което си спестяваш... с предишни партньорки съм издържал от 5мин до час и нещо. стига да имаш желание към отсрещния всичко е възможно... иначе, от коментарите ти и историите имам чувството че се мяташ в леглото (или където и да е) с много хора без някаква определена причина. какво е чудното тогава че бързо свършват? де да знам... може и аз да не разбирам, но ми е много странен тоя случай и пълен с дупки:/

М.

25.   Към номер 23: Не, напротив...

26.   Aвторке, по темата: да го кажем така... ако мъж прави секс с дива от сорта на Памела Андерсън (в по младите й години) сигурно ще свърши бързо. но ако прави сеск с нея систематично - ще издържа по дълго. ти ако си правиш някакви мимолетни забежки с много мъже - нормално, пък ако ще и да искат да те задоволят.
ето ти друг съвет - има си спрейове за задържане. вземи си един и пръскай по пи*ките:D :D :D

M.

28.   Не знам, кое не ти е ясно номер 24?!?
Не скачам от легло на легло и винаги съм имала някаква връзка с тези мъже. Те опитват да компенсират секса с френски ласки, но на мен не ми е достатъчно, както вече споменах.
От няколко години се виждам с един мъж с който преди известно време имахме доста сериозни отношения, но сега всичко е само секс, та мисълта ми беше, че и с него е така-пак 5 мин.
Не е така, както някои тука си мислят, че просто си правят "чекия" с мен, защото мисля, че съм достатъчно умна и уважаваща се жена, че да позволя това. А и не мисля, че е възможно да си с някой години наред, да те уважава и държи на теб и просто да си прави "чекия" с теб.
Както и да е...ясно е, че и тук няма да намеря логично обяснение, поради простата причина, че никой не чете какво съм казала АЗ, а си прави някакви свои заключения, което според мен е доста глупаво...

29.   Виж какво - това което си 'казала' нищо не ни говори... спала с някакви хора, бог знае колко/какви/кога/защо/къде и пр. и те са свършили бързо. (*-*) аз не го правя, никой до тук не каза да му се случва; може и да сме големи сексомани и да не си признаваме, но съм по-скоро склонен да вярвам. бързото свършване се получава от две неща - слаб контрол или преждевременна еякулация. то е едно и също почти, но второто уж се 'лекувало'. така или иначе, мъж който те разбира и обича и наистина иска да ти достави удоволствие ще се постарае. сто пъти ги спомена тия френски ласки... браво, нализали сте се:))) поне някакъв кяр има! ако искаш логично обяснение - попитай си партньорите!!! -ти правиш секс с някой, а после питаш друг защо твоя "еди-що-си"- къде е логиката в това?!??

32.   Лелее, страшно си компетентен номер 29.
Не става въпрос дали някой от вас ми вярва или не, дали си мислите, че спестявам нещо или не, важното е какво аз ви казавам. И на базата на моите думи вие да си направите някакви изводи, а не да предполагате.

33.   Към авторката и всички други.
Четях внимателно и ще ви разкажа как стоят при мен нещата.
Не помагате на авторката ,само я нападате !!!
Бъдете по добри !!!
Ето я и моята история .....с вторият ми мъж ,живеем 14 г.,преди мен е имал любовници , които е "клатил" 1-2 часа.
ОПИТА СЕ ДА ПРОЦЕДИРА И С МЕН ТАКА ,много отегчително, не свършвахме заедно в синхрон,секса не ни е бил еднообразен ,аз свършвам хиляди пъти ,аааа... той не....,след като ми стана досадно ,му зададох въпросът ЗАЩО НЕ СВЪРШВАШ ???
АЗ ЛИ НЕ МОГА ДА ТЕ ДОКАРАМ ???
НАПРОТИВ МИ ОТВЪРНА ТОЙ ,ЖЕНИТЕ /КОЛЕЖКИТЕ/,КАТО СЪМ ГИ СЛУШАЛ,СЪМ ОСТАНАЛ С ВПЕЧАТЛЕНИЕ, ЧЕ ИСКАТ МНОГО ДЪЛГО. И НАКРАЯ НИТО АЗ ДОВОЛЕН ,НИТО ТЕ !!!
ЗАЖИВЯХМЕ ЗАЕДНО, И....В ЕДИН МОМЕНТ/ЗАЩОТО СИЛНО СЕ ПРИВЛИЧАМЕ И ОБИЧАМЕ ,АЗ МУ КАЗАХ ГЛЕДАЙ СЕБЕ СИ И СВЪРШВАЙ СПОРЕД ...ЗАВИСИ.......
НЕ МОЖЕШЕ ДА ПОВЯРВА НА ДУМИТЕ МИ ???
АЗ СИ МИСЛЕХ ЧЕ ТАКА ЗАДОВОЛЯВАМ ЖЕНИТЕ "СИРЕЧ ...
ДЪЛГО И БАВНО ......
ОТ ТОЗИ МОМЕНТ ТОЙ СЕ ОТПУСНА ....ИИИИИИИИИИ ВЕЧЕ КАКТО НИ ДОЙДЕ ...БЪРЗ СЕКС В СИНХРОН.......БАВЕН И НЕЖЕН ...ПАК В СИНХРОН...
И ДВАМАТА СВЪРШВАМЕ ВИНАГИ ЗАЕДНО ....СТРАШНО Е ДОВОЛЕН .....НЯМА ДУМИ !!! АЗ СЪМ СТРАШНО СЕКСИ ,НО НЕ НЕ ТАМ ПРОБЛЕМА !!!
ПРОБЛЕМЪТ Е ЧЕ ДОРИ И ДА СЪМ СЕКСИ ,ТОЙ СЕ Е ВЪЗДЪРЖАЛ ЗАРАДИ МЕН И ДРУГИ ЖЕНИ !!!!!
И ОТ КАКТО МУ КАЗАХ ,ГЛЕДАЙ СЕБЕ СИ !!! СЕКСЪТ Е ВЪРХА !!! И ДО ДЕН ДНЕШЕН СВЪРШВАМЕ В СИНХРОН....БИЛО БЪРЗ СЕКС/,КОЙТО Е МНОГО ЗДРАВОСЛОВЕН/,БИЛО БАВЕН И НЕЖЕН.
ТА С ДВЕ ДУМИ ПРОСТИ ИСКАМ ДА КАЖА И НА АВТОРКАТА И НА ВСИЧКИ ВЪВ ФОРУМА,ЧЕ АЗ НЕ СЪМ ПЪРВА МЛАДОСТ,НО,СЪМ СТРАШНО СЕКСИ .....НО МЪЖЪТ МИ Е ГЛЕДАЛ ПЪРВО ЗА МЕН !!!
АЗ ГО НАУЧИХ ДА ГЛЕДА СЕБЕ СИ И СЕ ПОЛУЧИ СТРАХОТЕН СИНХРОН!!! ВЕЧЕ 14 години.
Пожелавам на всички момчета,момичета,мъже,жени,ТАКЪВ СИНХРОН,ТАКОВА ГОЛЯМО УДОВОЛСТВИ ОТ СЕКСА !!!

34.   За да ти се случват неща, които никога не са ти се случвали, трябва да правиш неща, които никога не си правил.

~Makaveli

35.   Има и един друг вариант - просто да привличаш .. момченца.
Принципно жените с тип излъчване "перверзно" правят точно така. Някакви деца (сексуално погледнато), които все още нямат контрол над тялото си, или дори не искат такъв.
Вярваш ли, че ако беше обратното - зрял и опитен (в секса ОТНОВО) ще те търси след 5-те си минути, в които, вярвам, ти удоволствие не си изпитала? Точно онези недоразвити и егоистични дечица са.

*Внимавайте какво си пожелавате - 1 час клатене-клатене-клатене, че след известно време тикове ще хванеш. :D