Споделена история от Секс и интимност

Харесва ми да съм роб
Здравейте! От доста време искам да бъда покорен и послушен роб и слуга на някоя готина, млада и строга дама. Харесва ми да се разпорежда с мен както намери за добре. Ще и бъда шофьор, ще върша цялата домакинска работа както тя пожелае, облечен, по бельо или гол (чистене, пране, миене, готвене, сервиране), на колене пред нея ще пълзя в краката и, ще и ги целувам и ще лижа ходилата и, може да ме ползва за табуретка като ме кара да стоя на 4 крака пред нея и да си вдига краката върху мен докато си почива, да ме разхожда на 4 крака на синджир като куче, да ползва устата ми за пепелник, ако е пушачка, да и бъда писоар и да пикае в устата ми, да ме наказва като ме пердаши с камшик, колан или пръчка, и да ме кара да броя ударите и да и благодаря за тях, да ме кара да я забавлявам като и танцувам гол или и правя стриптийз докато си седи и си почива, да я къпя и правя масаж на тялото и на краката след тежък ден, да ме обижда, да ме плюе и да ми удря шамари, ако не е доволна от нещо или просто защото така е решила, да ме ползва сексуално както на нея и харесва, да В правя френска любов колкото и когато пожелае както и да бъда нейният гъзолизец... За тези и за още много други работи искам да ме ползва господарката ми. Съгласен съм дори да подпишем договор за робство и да съм и роб и слуга 24/7.
Какво мислите за мъжете-роби дами? Ще ви хареса ли да си имате роб?

Коментари

1.   Абсурд! Трябва да си плащаш за домина, защото малко да не кажа изобщо, че няма жени, които търсят „роб“. Неблагодарна е тази работа, защото същност доминантният е роб на роба - доминантният трябва да усети какви са нуждите на роба и после дори благодарност няма. Плащаш си и имаш всичко, но мъж-роб е почти невъзможно да намери жена-домина без пари. Повечето жени сами са покорни и имат нужда от господар, не обратното.

2.   Хaхa, бих го обсъдилa със съпругa си. Щом и домaкинскa рaботa предлaгaш;)))

3.   Ебаси мизерията... това само като си го представя ми става адски мъчно и жалко. Все едно гледам някакво обречено животинче, дето след 3 дена ще умре, а дотогава ще се мъчи ужасно и ще стене жаловито, а аз абсолютно нищо не мога да направя, за да му помогна - да го излекувам или спася...
Невероятно е до какви жалки низини може да достигне човешкото въображение, какви абсолютни абсурди може да роди един болен мозък.
Човешките взаимоотношения са предвидени да бъдат в дух на партньорство и равнопоставеност. Това, което ти искаш е толкова извратено и нецелесъобразно от каквато и да било гледна точка, че ми се струва по-нормално да накараш пеперуда да плува под вода, или заек да лети, отколкото глупостите, за които си мечатаеш!
Номер 1 хубаво ти го е казала и дано е права.

4.   Това, което си написал е абсурдно! Нещо много си се вживял в книгата "Петдесет нюанса сиво" ми се струва. Намери си истинска и изискана жена, не господарка. Бъди щастлив, но не по този абсурден начин...
Момиче на 14. :)

6.   Номер 3, е някоя възмутена лелка ? Играта на роб/иня и господар/ка е много възбуждащата и интересна, но не е за всеки. Както някой харесва турски сериали, така пък друг предпочита да прочете някоя книга.

8.   Номер 2. Обсъдете го и пишете какво сте решили. С удоволствие ще ви бъда роб и слуга. Наистина търся дама или двойка на която да съм роб, а те да ми бъдат господари.

10.   Съгласен съм с номер 3 - страшна мизерия...
Някакъв пич, който бил съгласен да чисти, пере и глади и не знам си още какво. Ми, брато, намери си жена. Заживейте заедно и започни да се грижиш за домакинството.
Ще ми се да те видя тогава след три месеца съвместен живот, как още кипиш от енергия да чистиш и бършеш...
Ама, наистина, направо ми е мъчно за тебе.

11.   А и да допълня - "да ме кара да я забавлявам като и танцувам гол" - е, нема що!!! Големата забава!! :-) хахаха

13.   Почиствах, готвех и перях -
размекваха се мойте кости.
Пребит във 8 вече спях -
тя тръгваше сама на гости!

14.   Хей! Познавам те! Ти си Боби! :)
Успех в търсенето ей!

15.   Винаги съм искала да си имам роб. Кажи откъде си имам опит в тия работи.

17.   15, много сте мераклийките, почти всяка българка го иска това. Ако има начин и матриархата ще въведете, нали вече сте еманципирани. А на този п.. тьо, ще му се отвори парашута, после да не реве от това което сега иска. Явно му хлопа нещо в главата, дано стане нормален.

18.   Аз съм трансвестит, но и професионална МАДАМ. Мога да ти кажа, че това дето го пишеш просто не функционира. Най-дългата дресура не трае повече от два часа(обикновенно 20-тина минути). Случвало ми се е да ми платят за цял уйкенд, но 90% от времето мина в нормално попийване. Веднъж роба ми беше добре вързан и си позволих да не го пусна веднага въпреки, че ми даваше "знака" да престана. Нямаше и следа от някакво удоволствие. Напротив беше бесен и трябваше да го снимам с мобила, за да съм сигурна, че няма да ме пребие, когато го развържа.
Anallena

20.   Аз искам да съм робиня на някой мъж .Ако някой има желание да му робувам да пише в коментарите . Ще облека това което той реши и ще правя всичко .Искам да ме удря с пръчки и камшици.Не искам да ми плаща .Просто искам да съм робиня на някой страстен и строг господар.

22.   Искаш да робуваш - нищо по-лесно, хвани се да бачкаш в някое от предприятията на Ковашки :)

26.   Жалко, че не го разбирате човека. Има хора, които живеят по този начин. Трудна работа обаче да го направиш. Разтърси се из нета има разни техники как да накараш жената до теб да се държи така.

28.   До номер 20: Аз бих искал да съм ти господар скъпа, ако си жена разбира се....не си падам по гейове :) Кажи как да установим контакт :)

33.   Аз също бих искала да имам роб за работа. Живея сама, нямам нужда от секс, само да върши домакинската работа, чистене, готвене, пране. И разбира се, винаги да стои на колене пред мен, все пак аз ще бъда неговата господарка. Да го ползвам като табуретка звучи хубаво( не се бях замисляла), но по-скоро бих го използвала като изтривалка, да ми чисти обувките с език на мен и моите приятелки. Ако някое мъжле има желаещ, нека да пише да установим връзка. :)

37.   Няма нормален мъж, които от такъв тип еротика да е възбуден и щастлив, жената също, двете концепции роб с господарка и жена търсеща млади мъже, са нефункционални, жената иска тя да е робиня и да има як господар, това е точното нещо и носи щастие в живота на всяка жена.

44.   Номер 33 имам интерес

45.   Аз искам да съм господар! Жената да ми се подчинява, да прави каквото си искам с нея. Да я наказвам визическ, да и причинявам болка.

46.   Този фетиш е заради унижения, като дете. Мозъка го пречупва за да не боли и всички унижения се превръщат в сексуални фетиши. Като цяло нямаш нужда от господарка, а от психолог и то спешно!

47.   Хей авторе, или може би авторке, тази извратения я донесе феминизма и е проекция от запада-демокрацията. Такова гнусно нещо да стана роб на жена никога няма да стане. Мога да я ликвидирам само с един мощен удар и да я пратя в отвъдното, ако се опита да ми приложи тази гнусотия. Жените са слаби и нищожни същества и си мечтаят тази извратения описана от автор(к)а. Мазохизмът у мъжете днес се възпитава още от детска възраст. Не се надявайте да стане матриархат, мъжете няма да го допуснат, а извратенията с мъжете-роби на злобни жени няма да успее, или ако я има то това ще са много редки случаи. Как изобщо може да има такова извратено съзнание на мъж, които иска да е подложен на тези гадости от жена. Светът днес се е побъркал и вече може да се очаква и неочакваното. Крайно време е да бъде ликвидиран този извратен феминизъм за да се увеличи продължителността на живота. Има все пак надежда, ако светът се обедини и ликвидира САЩ, най-голямото зло на планетата, където се моделират тези гадости.

48.   А аз живея по този начин от години, свикнал сьм така и ми харесва... Сутрин и вечер, когато моята сьпруга (Богиня и Господарка)си лежи, имаме традиция да се просвам по очи пред нея на земята и да я моля да ми прости всички грешки кьм нея, да я уверявам в моята преданост и да и казвам колко е прекрасна и божествена. Сутрин и нося кафе в леглото, после и правя фреш, водя детето на училише и отивам на работа. Тя си доспива и става кьм девет, оправя се и започва процедури в центьра- масажи, козметики, спорт, фризьори, шопинг, срещи с приятелки, разговори по телефона... Всеки месец и осигурявам нужните средства за всичко това около 1-во число. Прехвьрлил сьм всички имоти на нейно име и и изплащам суперлуксозен спортен автомобил, с който да си движи по програмата си. Оставям я да си прави каквото и харесва, да си излиза вечер и да се вижда с който и харесва и да се врьща когато си иска. Аз от своя страна и пиша постоянно кьде сьм и тя знае вьв всеки един момент какво правя. Когато някой пьт пропусна да и пиша, следва страхотен скандал и трудно я успокоявам, докато не я компенсирам по някакьв начин- с подарьк или нови обещания за вярност и покорство. Когато е доволна от мен и разгонена, ми позволява да правим секс, като най-много обича да я скуиртвам с прьсти докато се празни по 5-6 пьти с много течност и фонтан и всичко стане мокро в леглото, а после ляга по корем и иска да я чукам с големи силиконови вибратори и дилда и така свьршва още ведньж много силно, като всеки пьт ми говори в екстаз, че има нужда от страшно много секс и би поела и изцедила и двама мьже в този момент... Накрая ми дава и на мен да и вляза и да свьрша бьрзо, без тя да участва, просто още се размазва и пьшка от предните неща, които и правя и не ми обрьща внимание, като свьршвам... Пропуснах да кажа, че е доста секси и готина. Сьщо така и платих и всички актуални пластични операции за разкрасяване, а гьрдите специално, вече за трети пьт(през няколко години) ги уголемяваме и стават все по-яки и вьзбуждащи... Всичко това адски ми харесва и ме вьзбужда. Като омагьосан сьм от тази жена, мисля постоянно за нея... А и тя е доволна, че си живее по този начин като Принцеса и Богиня... Хубаво ни е и на двамата, може би, ако двама души си паснат един за друг, няма значение, че единият е роб, а другият е господар, просто всеки си е намерил това от което има нужда и врьзката е идеална...

50.   Мъж на 46. Аз също търся жена която да ми се подчинява безпрекословно. Да бъде моя робиня и секс играчка. Жалко че сайта не позволява контакти между потребителите. Знам че има жени който търсят господар, защото преди съм имал такава

51.   Аз също не вярвах, че има такива жени докато не видях с очите си. Еди приятел ходеше с една детска учителка.. Много красива. Но като сме излизали или съм бил на гости, той се държеше отвратително с нея.. "Десо донеси ми вода. Десо направи две кафета и затвори вратата от външната страна. На мен ми беше неудобно, правил съм му забележки.. А той "ООО тя е свикнала и така и харесва"Не разбирах това незаслужено отношение и я съжалявах.. Съжалявах докато един ден леко пийнали след забележка от моя страна каза. Чакай да ти пусна касетата дето направих. Тогава той имаше някаква камера.. И я пусна. Беше в тях. Деса влезе. Той и заповяда да се съблече и да не му противоречи. Тя "ама не сега, късно е ще се прибирам".. А той "Казах ти". Извади колана си и я удари, Веднъж, втори път. Тя стоеше и се пазеше.. И започна... съблече се. Стоеше по бикини. Пред него. Тоя я доближи и я дръпна по зърната, отдалечи се и каза Ела тук. Тя пълзеше към него. Доближи го и се насочи към обувките му. Облизваше ги. Личеше си че не го прави за първи път.. Облиза ги. Събу ги, събу чорапите му и целуна краката му.. С език облизваше всичките му пръсти. Сложи и белезници на ръцете. събори я на леглото и продължи да я удря с ръка по задника. После започна да я чука като я дърпаше за зърната. Личеше че и харесва.. Тя се разтресе. Свърши После и той свърши. Тя облиза всичко.. Гледах и не вярвах, че е истина.. След това тя отиде до банята и се върна седна в него и започнаха да се целуват много нежно. Каза му Хареса ми Господарю.. Явно беше дълго видеото, но тук го спряхме. Каза, че това на нея и носи удоволствие и само така може да свърши.. затова се държал и така.. Почити го разбрах.... Какво стана ли? Разделиха се. Той вече четвърта жена сменя и все се развежда. Търси като Деса. Но другото което разбрах въпреки, че минаха толкова години е, че отново са се намерили и на 2-3 м се виждат само за секс. Явно за всеки влак има пътници.. Ако не го бях видял с очите си щях да кажа "ЛЪЖЕ"

53.   Вижте това с роба и господаря си е просто ролева секс игра, много е забавно, но в рамките на 10-15-20 минути. След това си ставате обикновена двойка. А за роби, които чистят, готвят и перат само съм чувала, но за да се навие някой на това, трябва да има сериозни проблеми.
Не, че с мъжът ми бихме имали нещо против. И двамата работим много и не ни се занимана с чистене. С готвенето няма проблем, той обича да готви, прането също е ок с пералнята, пазаруването не ми тежи, обаче чистенето... след нощна смяна си е кошмар.
И все пак не си представям да пусна непознат в дома ни, който да чисти, пък било и като роб. По-скоро ще се абонирам за домашна помощница.

54.   В днешно време е пълно с извратеняци и сред двата пола...

55.   Не, бладораря, намерила съм си моя роб. Не правим такива извращения, но каквото кажа, това става. Като ме взе на 17 и девствена сега ще слуша, плаща и изпълнява. Не е имало нещо което да не го поисакм и да не го имам рано или късно. Има и наказания, но те се изразяват в неговото спане на дивана - ден, седмица, месец - докато не изпълни условията е там. Сега искам екскурзия до Египет. Всяка вечер повдигам темата и докато не отидем няма да го оставя. За рогдения ми ден съм си избрала диамантени обеци. Излишно е да казвам че не работя и не върша нищо вкъщи, нали. А навремето съученичките ми се подиграваха че на 17 съм бременна. Който както си изиграе картите в тоя живот. Аз моите си ги изиграх правилно.

56.   53, това с роба може да е ролева игра, но не мога да си го представя мъж като канара, физически многократно по-силен от жената който може само с един удар да я просне на земята да и е роб. Че и това да му доставя удоволствие, жена да го бие, за го изнасилва, да му пикае в устата, да си гаси цигарата върху езика му както си мечтае авторът. За такива действия на жената спрямо мъж, който не желае това си има неписани закони, като и се предостави билет за царството на Свети Петър!