Споделена история от Секс и интимност

Въпрос към мъжката аудитория?
Въпроса ми е "Да речем, че примерно с един човек сте заедно 5 години, според вас нормално ли е да правите секс в месеца по 4-5 пъти? И нормално ли е да няма интерес от другата страна? Не се намирам в такава ситуация просто ми е интересно как ще отговорят другите! В много връзки се случват такива неща и заради това задавам този въпрос! Желая здраве и късмет на всички отговорили.

Коментари

1.   Не пишеш на какви години сте, не пишеш мъжът има ли здравословни проблеми. С мъжа ми имаме по най-малко 5 пъти седмично секс, женени от 20 г.
Не смятам, че вашето е нормално, но заради болести, стрес се случва, а и може да се изразходва сексуално другъде. Нямам този проблем и не мога да помогна за съжаление
ж. 43

2.   Ние го правим веднъж седмично, а сме под 30. Тя все мисли за други работи и по-трудно се настройва. Аз по начало съм доста активен и ми се искаше да го правим поне веднъж на ден, но с годините свикнах на веднъж седмично, не че не искам, просто свикнах. А и обстоятелствата не винаги позволяват да става по-често. Чат пат има седмици с по 2-3 пъти.

3.   Ако другите ти кажат, че са в това положение, ще го приемеш ли за нормално? Много са ми странни такива въпроси. Всеки човек е индивидуален! Няма нормално и ненормално. Да не говорим, че има твърде много фактори, които влияят на сексуалността и желанието за секс. Така зададен, въпросът не подлежи на смислен отговор.. :-)

4.   Аз съм жена. Знам, че въпроса е само към мъже, но...
Искам секс поне през ден. За беда мъжа ми явно не е от най - активните. Средно веднъж седмично. Това буквално ме побърква и продължава вече почти 2 години.
В началото на връзката ни беше ок. Секса като качество и количество ме задоволяваха. Обаче в един момент нещата просто секнаха.
Преди два месеца бях на лекарства и те намалиха желанието ми за секс. По това време нямаше проблем, защото паднах до неговия интензитет. Обаче сега съм без хапове и в нормалната си форма и пак започва ужаса.
Това си е нон стоп напрежение. И вече съм почти сигурна, че ако продължаваме така ще започна изобщо да не желая мъжа си. То е като въртележка. Вече дори и когато ме огрее насладата не е толкова

5.   Аз съм мъж на 30г. от София, имаме дете, но жена ми изгуби желание за секс, независимо от разговорите и старанията ми, не било толкова важно и т. н. Ако хора в такава ситуация нека си дадем съвет на...... Просто не се издържа....

Модератор - не публикуваме контактни данни!!!

6.   Да, нормално е, по няколко причини:

1. Малко или много мъжа е ловец и му намалява сексуалния интерес към вече завоеваната жена. Нищо, че много я обича.
2. Парите. Не винаги се изкарват леко. Преумората и стреса убиват секса.
3. Порното и самозадоволяването са лесна и бърза алтернатива на секс, и когато мързела, умора или друго си кажат думата, истинския секс се отлага.

7.   Стига с тоя сексуален интерес. То излиза, че няма мъж, който да се фокусира над един сексуален обект за повече от 1, 2 години. Ми няма смисъл от връзки мили хора.
Мъжете ги мързи и лъскат пред компютъра... И било нормално.
Нищо нормално няма в това. Ама грам. Един здрав мъж на 30 си има желание. А това, че го мързи си е лично негов проблем. След едно известно време на изчакване милото ще си намери някой, който не го мързи. А такива има. И докато мъжете не вдянат, че имат конкуренция, която не я мързи и нищо в кърпа вързано няма... ще стигат до: Тая курва ми изневерява. Аха. И ще се въдят теми: Защо жена ми ползва вибратор. Защо еди какво си... Защото ви мързи мъже, ето за това. И това не е нормално.

8.   Ние с майката на децата ми, унищожихме в значителна степен животите си - моето постоянно желание комбинирано с нейното "прежалване" с видно нежелание веднъж седмично, доведоха до това да сме разделени от сума ти години, а да нямаме още 30... тя си има някакви контакти - не я знам, и ми е мъчно да ги мисля, но е безпредметно - ако някой нещо се намеси в живота на децата ми по отрицателен начин, ще се срещне с мен незабавно - и те го знаят, с това няма проблем. Обаче не зная за нея - но за мен - толкова години без половинка, толкова години мъка и самота... - не искам да кажа, че смятам, че трябваше да останем заедно, когато тя не ме желае- искам да кажа, че трябваше "овреме" да решим по най-правилния начин ситуацията... защото тя достигна до болка и мъка цял живот...