Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми се съмнява в девствеността ми
Здравейте искам да споделя една история..
С приятеля ми сме заедно от 6 месеца и много се обичаме.
Ние си вярвахме и имахме здрава и стабилна връзка и решихме че е време да се отдадем един на друг ( тъй като и на двамата бяхме девствени) когато дойде този момент се отдадохме на чувствата и любовта между нас, но тук точно идва проблема...
Когато го направихме и тoй проникна в мен нямаше никаква кръв.... Той се усъмни, че ми е за първи път...
После ми каза че п***ата ми изглежда така све рдно съм го правила и преди.. Това се отрази много зле на връзкатс ни о дп днес се съмнява., с няма в какво.. Моля дайте мнение за това и съвет... Спешно....

Коментари

1.   Приятелят ти не те заслужава, а и изглежда е повърхностен и неук човек. Всеки може с два клика в интернет да прочете, защо няма кръв при много момичета - ципата може да е скъсана при спорт, може да е еластична, може да е какво ли още не, а по външния вид на вагината не можеш да познаеш кой е девствен и кой не е - има жени с по-големи малки срамни устни, по-тъмен цвят и така нататък. Ако се виждаше, то порно-звездите нямаше да имат тплкова „невинно изглеждащи“ полови органи, а щяха да им са увиснали до колената.
Нямам какво да ти кажа, освен че този човек не те заслужава, не държи на теб като личност и ти няма доверие, а и най-вероятно идва от семейство, в което жената не е уважавана. Най-добре е да прекратиш връзката си с него. Казвам ти го от опит, защото също нямаше кръв при мен, а моят приятел ме прати дори на познат нему гинеколог. Оказа се дори ципата ми цяла - той имаше малък полов член, a съм била имала еластична ципа, но самият факт, че ме редуцираха до това е показателен що за личност е бил. Бях малка и отидох, но днес съжалявам, защото каквото и да направиш за такъв човек, с такъв не можеш да имаш бъдеще.
ж32

2.   Aми мога да ти кaжa, че е глупак. Въпреки всичко, aко вярвaш в него седнете и си поговорете сериозно. Рaзкaжи му за бившите си и очевидно той нямa доверие в теб. А той искa да си еб*на п*ткa ли? Мисля, че тоя сaмо ти губи времето!

4.   Може да ти е еластична ципата и самия отвор да е разположен точно в средата и за това да е нямало разкъсване. Отидете заедно на гинеколог да те види и да каже.
Дано му стане неудобно на твоя приятел, който ти говори така.

Иначе само раждалите жени са с промемени влагалища, но не и недевствените... Той си ги говори наизуст.

5.   Колко познато : С мен се случи абсолютно същото. От 2 години съм във връзка с приятеля си, а той и до ден днешен се съмнява в мен. Когато го направихме за пръв път, нямаше кръв, само лека болка в началото и веднага премина. Беше ми приятно, а той смяташе, че твърде бързо съм се отпуснала, за да съм девствена. Обясних му, че се е справил чудесно и ме е предразположил преди самия акт, но иди го разбери... А това за вида на срамните устни и на мен ми го е казвал. Беше абсолютно сигурен, че не ми е първия и каквото и да му кажех относно това и защо нямаше кръв, все той си беше правия. Един ден му се разсърдих и му казах, че сексуалната му култура е толкова ограничена и го накарах да прочете подробно за женския полов орган и после да ми каже какво е разбрал. В крайна сметка намерил оттук, оттам някаква информация и разбрал, че всяка жена е различна и има различни по размер, форма и цвят срамни устни. Така че не се притеснявай, поговори с него по-обстойно, обясни му, че химена може да се скъса при спорт и е напълно нормално. На много момичета им се случва подобно нещо. Успех и се надявам да съм ти помогнала :)
Момиче на 17

6.   Дори ако не ни беше казала, че е девствен по думите му щяхме да разберем, споко. Няма как да разбереш по вид, дали си правил или не си. Що се отнася до кръвта ти, не при всеки тече кръв. При мен не е течеше кръв, както и при още 2-3 мои приятелки. Нормално е, ако не ти тече кръв.

8.   малка му пишката едва ли е повече от 13-14 см, и затова където го вкарва му се вижда широко. ако му беше 19- 21 я да го видим тогава как ще му се вижда путката девствена при всеки акт.
купи му удължител или удебелител и ще ви е добре но не знам как ще го понесе ако е от чувствителните.

9.   Приятелят ти е ограничен и много тъп. Защо след всичко това още си с него? !

12.   Кажи, че баща ти те е изнасилил.

13.   А откъде знае как изглежда п... тка, дето го е правила много, ако самият е бил девствен, а!?? Я ТИ го попитай това и го закопай!

14.   Кажи му, че преди него само в дупето си го правила - да се успокои

15.   Кажи му че не всички момичета кървят и не всички момичета ги боли и че даже 1% от момичетата които се раждат за година се раждат без девствена ципа и ако не ти вярва да провери в интернет а ако пак не ти вярва не те заслужава.

16.   Този е гола вода и егоист. Той сигурно иска медицински документ и да размахва и развява после чаршафа както при турците или пък да си го запази.
Чупи го тоя и се занимавай само с големи батковци и мъже.