Споделена история от Секс и интимност

Успешен експеримент под душа
Здравейте, четейки редовно и смеейки се с глас на някои от публикацийте тук ще напиша и аз нещо ново.

Мъж на 31 г съм, семеен. Скоро опитах докато съм добре напарен под душа и когато вените на пениса са добре оросени с кръв да го надървя и да го извърна, така че струята от водата да го стимулира, основно около юздата където са най-много нервните окончания. Усещането е като лек гъдел, сэчетан с чувство, че ти се ходи по малка нужда. Чикий не бия, просто съм опънал здраво кожата. По някое време след около 10 мин. усещането става по силно, особено ако усиля водата. Тогава започва усещането, че ще ми идва да свърша. След малко и това става и то доста мощно изпразване. И да повторя, това постигнах без чекии, само с опъната кожа на пениса. За дамите имам много идеи как могат да свършват само със симулация, щом аз така лесно свърших и то без чикии.

Коментари

1.   Ха, че аз от 13 годишна си играя с душа. Пускам силна струя и я насочвам директно към клитора и след няколко минути стигам до доста приличен оргазъм. Обаче не знаех, че и мъжете можете да си играете с водата.

2.   Правел съм същото, но със чекий, по-бързо става отколкото да гледаш порно, по-приятно , но не знам дали ще се получи по твоят начин, иначе браво :)

3.   Ако си се въздържал дълго и си на 15г.е възможно иначе няма как да свършиш само от водата.

5.   Ей, много вода хабиш))) Никак не е икономично)))

6.   усещането наистина е перфектно,влезнах с спаднал член и как насочих струята към него започна да расте без да го докосвам а след няколко минути и свърших перфектно е.Особенно когато и е дошло на жената това е идеалния вариант много е гот за женени и не женени .Вместо да си мъчите китките давайте под душа ОПИТАЙТЕ НЯМА ДА CЪЖАЛЯВАТЕ

7.   А, добро утро! Ти откри топлата вода.

8.   Радвам се, че успях да помогна с експеримента. Това се получава при по чувствителни членове. Например от свирка по бавно свършвам отколкото от струята с вода, както и при анален свършвам по бързо от вагинален. Според мен всичко е до ниво на възбуда, портньор, моментно психическо състояние, комплекси и тн. н. Ако съм пил много алкохол по някога за 3 мин се празня, друг път съм свежарка и чукам по 20 мин. За ен най - добрия секс е в периода 10-20 мин. с по един тек. Всеки смедващ тек убива усещането и удоволствието не е като при първия тек, сякаш с първия тек се излива насъбралият се нагон. Така си го обяснявам.

9.   Нека силата на симулацията бъде с теб!

13.   Добър експеримент, колко време ти отне да го откриешхахахаха