Споделена история от Секс и интимност

Приятелят ми е с огромен член
Здравейте всички. На някой може да им се стори смешен проблема ми, но на мен никак не ми е до смях. Имам приятел от половин година, аз съм на 27, той е на 28. Имала съм точно 5 интимни връзки, но това не го бях виждала.... пенисът на приятеля ми е огромен, като го видях за пръв път щях да припадна - много е дебел, освен това скоро го мерих с линия и излезе 26 сантиметра. Тва си е нещо огромно... а аз въпреки, че съм правила доста секс, съм доста тесничка. Той е нежен и много внимателен, но въпреки това имам чувството че ще ме разпори. Разказвала съм и на приятелки, ама те дори ми завиждат... само аз си знам какво ми е да ме е страх от болката на следващия секс. В началото е най-зле, но постоянно го усещам неприятно някак си.. Освен това много го обичам, но се чудя щом вече 6 месеца не свикнах ще свикна ли някога? Моля хора с подобен опит за съвет.

Коментари

3.   Здравей!
Проблема ти ми е доста познат, аз съм в същото положение, ако не го правим няколко дни се "възтановявам" от всички видове протривания и щети, но ако го правим всеки ден а не дай боже два пъти дневно все едно отвътре съм с рани и боли та се не трае :х за жалост имам две неприятни предположения за мен (а и теб) единия е че страдаме от вагинит, а втория е че... просто не те възбужда достатъчно :) имах бивш който беше още по надарен от моя, но какъв секс правехме.. и анален също :)
Сега пробвам с овлажнители.. малко по добре е, но проблема си остава.
Късмет!

4.   Не се дърпай,ще свикнеш!

14.   Покрай порното, фантазията ти работи мнгого силно... намали го малко...!

15.   С голямото присъствие се свиквa и нaслaдaтa може дa огромнa:)))
С мaлкото зaгaтвaне сaмо, е... сaмо зaгaтвaне си остaвa.

16.   Ами какво да ти кажа и на моя диаметъра му е 26см. ама жената се справя някак си.

17.   20 може ама 26...явно е било сън хах

18.   до 16 Дали знаеш какво е диаметър?

19.   явно някакво комплексирана дебелана пише тук и маструбира докато чете коментарите

20.   Гледай винаги да си много възбудена и да имаш лубрикант под ръка. Това би следвало да помогне.

21.   Докажи се като жена - поеми го отзад. Важно е да имаш добро самочувствие!

22.   До АВТОРКАТА:

Прекрасно ви разбирам, имала съм такъв случай - 1, 50 човече, а члена му - огромен! И на дължина, и на диаметър, ..

Никаъв нормален презерватив няма да му стане, ми беше първата мисъл, .. И човека си извади свой такъв - специален презерватив-гигант!

Нищо не се получи и самия акт - аз се пазех, той внимаваше и така се стигна до френската - и там не беше възможно да се изпита удоволствие от поглъщане и т. н. сещате се защо, ..

Не повторих!

А тук има тема, от която разбрах, че жените при необходимост и лекарски препоръки, си правели и пластика за стесняване. Вероятно една таква цена би го удовлетворила

Размера е от значение, защото трябва да ми ПАСНЕ!
А не просто да е 'надарен!

23.   това толкова ли е важно, че да пише тука

24.   хах - съпругата казва, че и е добре. като говорим за мерки и теглики, да поясня - сечението е диаметър - няма как да е 26 см. може 4 или 5, дори и 6 е подобаващо, но 26... то едно бебе е по-малко. вижте, за дължина 26 не знам - аз съм с 19, 5, брат'чеда е с 21, но по-тънък.
26 см според съпругата е малко големичък, но като си приказвахме, тя си каза, че ако и харесва човека, иска го и е достатъчно възбудена - би го поела. Правили сме си опити и с мен и един изкуствен Amorita (http://www. sexwell. bg/latin-lover ) заедно в пичето (мадамата е раждала! - това е много важно) не правете опити за такива изпълнения - ако сте тесни - внимавайте!
Авторката може лесно да се справи със ситуацията. Просто засега лубрикант повече игра преди същността на занятието...

26.   От няколко месеца съм с нов приятел. След всеки секс ме боли корема. Члена му е много дълъг и имам усещането, че ще ме изкорми. Казвам му по-навън, но след малко забравя и ми причинява болки дълбоко в корема ми. Голям егоист е и мисля да го оставя.

27.   Блазе ви момичета, аз моя келеш с пишка колкото орехче, вече 20 години го търпя. Късмета ми бил такъв... Иначе перфектен мъж висок, строен, добър... ама онова там хич го няма.

30.   На моя приятел също му е огромен, преди всеки акт ме възбуда за да се овлажня достатъчно и после внимателно ми го вкарва, отначло ме беше доста страх, сега свикнах и го поемам целия голямо удоволствие е. Не мога да си представя секса със по-малък, размера има значение оценявайте го не се оплаквайте.

31.   Това ми напомня за следното:
Обожавам да ми го напъхат дълбоко, но не ми стиска, защото ме боли. Ами като ти подуят коремчето и трябва да го родиш, пак ли ще викаш, че не искаш? ! ;)
Ама като те възбуди и те задоволи приятеля/съпруга ти, друга песен пееш и ти е хубаво, като "свършиш", особено, като "свършите заедно" и усетиш как малката ти путанка "стиска на макс" пулсиращото му парче?
С уважение!

34.   До 27 !
Почва с "аз моя келеш с пишка колкото орехче", а завършваш с " перфектен мъж висок, строен, добър"
Ето това сме жените...никога не може да ни се угоди....данои разбере от някъде какво мислиш за него, чем да ти бие шута...и съм сигурна, че му изневеряваш(то й се подразбира от подигравките)

35.   Аз имах гадже с голям член и имах същия проблем. Принудих се да правя анален секс, защото там боли само в началото, а след това дори е възбуждащо. Идеята ми дойе от едно предаане "Табу". Там показаха мъжа с най-големия член в света. И жената която живее с него каза, че отпред няма как да стане секс с такъв член и за това правя само анален и получавала оргазъм.
С моя скъсахме след няколко месеца.

37.   Какво се оплаквате, че приятелите ви имали големи членове. Малко привикване и проблемите ви са изчезнали. Аз съм мъж и имам друг проблем. От няколко месеца имам приятелка, която е уникална-вагината й е доста широчка. Моя пенис е 16 см. дълъг и 14 см. обиколка. Аз за да свърша тя винаги ми прави свирка. Но тя иска да я чукам във вагината. Когато започнем тя винаги ме пита, вкара ли го. Казвам й че съм го вкарал, но нищо не усещам. Тя ми казва, че и тя нищо не усеща и после вика вкарай си юмрука. Е, чак като си вкарам юмрука тогава тя започва да издава звукове на удоволствие. И продължава да ме напътства: движи си ръката по-бързо навътре и навън и аз какво да правя, изпълнявам й командата. Чак след около 20 минути тя изкрещява от дивия оргазъм и се отпуща предоволна на леглото. Такъв секс да й правя вече ми омръзна. И аз искам да свърша във вагина, но с нея това е невъзможно. Освен това китката на дясната ми ръка с която я задоволявам започна да ме боли, не знам дали е ревматизъм или нещо друго. Тя иска да продължаваме връзката ни, но на мен ми се иска да си намеря момиче с по-тясно вагинче. Не съм от най-надарените полово, но се смятам за нормален и искам да си намеря и аз нормално момиче с по-тясна вагинка. За протокола на 34г. съм.

38.   Добре бе това сериозно ли ви е проблем? Моя не е 26, но е 22 ст, не е прекалено дебел.. сериозно ли ви боли от големи и не ви е приятно? Аз съм чувал точно обратното..?

39.   Абе това да не е някакъв конски форум? Тука май мъже с патлаци по-малки от на кит май няма. Всичките сте с по 20 :D

43.   Лъжат та се късат, на поразия, 20 см паламарки има само в порнофилмите!