Споделена история от Секс и интимност

Липсва ми секса с приятеля ми
Здравейте на всички, за първи път пиша в този сайт, така, че, ако може, без злобни коментари и хейтване. Моля много и модераторите да публикуват историята ми. Така, скачам направо на проблема ми, който смятам, че е доста сериозен. Аз съм момиче на 17 години от София, имам си приятел на 18 години, също от София, който спортува непрекъснато. Футболист е. Тренира футбол още от както е бил в детската градина и това му е живота. Едва ли има значение в кой отбор играе в София, не смятам да казвам, защото според мен не е важно. Проблемът ми е следният. Заедно сме от 17 април 2014 година, когато за първи път се целунахме на една пейка в парка. Така започна всичко между нас. Правихме секс за първи път чак в края на юли месец (три месеца и половина, след като официално сме заедно), не казвам, че времето е много, аз доста отдавна исках да го направим, но все намираше оправдания, че не искал да бързаме, че не искал да ме пришпорва, че не искал да го направим ако не го искам и аз, иначе любовна игра и натискане доста е имало между нас. Мисля, че липсата на желание за секс у него е от футболът. Когато лятото той беше почивка от 31 май и не тренираше повече, защото сезонът им приключи, той с мен правеше секс редовно, като под редовно имам предвид по няколко пъти на ден и нощ, всичко беше уникално. Наистина се обичаме, сексът е уникален, задоволени сме изцяло, държим един на друг, сходни характери сме, познаваме се отлично и нямаме абсолютно никакви тайни един от друг, но веднъж през лятото една вечер аз съвсем случайно повдигнах въпросът защо толкова много време чакахме да го направим за първи път от както сме заедно, а той ми обясни, че не искал да избързва с мен и, че искал аз да го пожелая по най-добрият начин (а това беше така, несъмнено), тоест, намекна ми, че е бил внимателен и нежен, естествено го оцених и помислих, че казва истината и му повярвах, но ето какво се случи. На 1 септември 2014 той отново поднови тренировки по футбол, защото започнаха подготовка с отбора за идването на новият сезон в края на септември месец. Първият им мач беше едва на 28 септември, до тогава нямахме никакъв проблем със секса. Нито той беше изморен, нито пък аз. Но от както започнаха мачовете и първенството им беше в разгара си до средата на декември - не сме правили нито веднъж секс! Последният ни полов акт беше на 26 септември и след това 3 месеца прекъсване. Повдигах непрекъснато темите за секса, постоянно исках обяснение защо не ми обръща внимание, докато най-накрая си призна, че е брутално изморен след всяка една тренировка и след всеки един мач и не му остава нищо друго в свободното му време освен да се излежава, за да отпочива тялото му. До кога смята да прави така? Последният им мач беше на 21 декември и отново излязоха в почивка и от тогава отново правим секс абсолютно всеки ден по няколко пъти и отново ми е много хубаво. На Коледа бяхме заедно, на нова година. До колкото знам от него и от приятелите му, в началото на февруари месец отново подновяват тренировки, а в средата на месец февруари и първенството им и отново се чудя дали няма пак да съм без секс още 3-4 месеца. Как да говоря с него? Какво да му кажа? До кога ще е така? Моля за съвети, ще се радвам и момичета, имащи или имали връзка със сериозни спортисти, които денонощно и активно практикуват хобито си, а именно, спортът, дали и техните гаджета са така изморени. Благодаря ви предварително за отговорите.

Коментари

1.   Абе момиче, тоя футболист ще ти развие някоя невроза. Каквото усещаш това направи с него. Съвети можеш хиляди да получиш за тая ситуация. Аз не се нагърбвам да ти дам.

2.   И аз си мисля, като номер 1.. Мъж съм, та и аз спортувам здраво, но винаги намирам време за момичето до себе си. Трябва да се издържа за всичко, та къде е проблемът? Аз съчетавам кикбокс, фитнес-а и нея. И имам време за нея. Та, ако ти е толкова сериозен проблема вземи му някаква хранителна добавка да издържа, малко с насмешка, но това е удачно - креатин, някакъв протеин (суроватъчен, яйчен).. или витамини, за енергията, която му трябва, но ако е от самия него - защо трябва да го караш насила човека.. То направо звучи, като пълен базик, пък и всеки човек му писва понякога по 10 пъти да го прави. Или един път, както трябва или нищо.

3.   Не мисля, че е от футбола, виж ги дори професионалните футболисти - мацки много, да не мислиш, че не правят секс?
Преди им забраняваха секс при Световно първенство, но това вече отпадна като теория, доказано е, че сексът преди мач дори засилва играта, защото се увеличава тестостеронът в тялото. Немският национален отбор стана световен шампион и благодарение на това - приятелките им си живееха с тях в хотела.
Сигурна ли си, че твоето момче не взима някакви медикаменти (анаболи), които му дават треньорите по време на сезона? Сигурна ли си, че не отказва секс с теб заради стария мит, че сексът пречил на футбола?
Ако е уморен...прави му свирки - апетитът идва с яденето, бъди и по-активна, но нямаш шанс, ако взима медикаменти някакви или се изразходва по време на сезона с фенки.

4.   Загоряла му работа... Ти какво, искаш 24/7 секс да правите? Аз за чувства не видях да си писала, май си с него само заради голямата му патка и мускули. Аман от курви...

5.   Аз съм футболист и мога да кажа, че напълно разбирам момчето! Никой си няма на представа какво е всеки божи ден да тренираш по два пъти (сутрин и вечер), а след това уикендът да имаш футболен двубой! Знаят го тези, които са тренирали и играли футбол много години! Аз тренирам футбол от 5-годишен, в момента съм на 16 и наистина е страшно изморително, повярвайте ми! Особено ако си в някоя по-сериозна футболна група (както приятелят на автора), който щом е от София и играе в софийски отбор, а там са в елитната група, той е на 18 години, предполагам е в елитната до 19 години или елитната до 21 години (зависи колко е добър, на какъв пост играе, от мненията на треньорите и т. н. ). Никой си няма на представа за какво става на въпрос, особено, когато първенството вече е започнало и са минали някои от мачовете - натрупва се умора. А футболистите от София принципно не играят и само в тяхната си група - участват и на още няколко турнира в цяла България. И отделно: Ако и приятелят ти участва и на училищното първенство по футбол, тотално отпиши секса. На него му се падат по 2 или 3 мача на 7 дни и отделно всеки ден тренировки по 2 пъти? Авторке, не се обиждай, но изобщо не го разбираш, а и като гледам приятелят ти изобщо не си е правил труда да ти обяснява. Успех и ти гарантирам, че след края на сезона ще правите отново секс, и то качествен!

6.   Според мен има хронична умора (тоест дори и да спи по 24 часа не може да си почине пълноценно, защото толкова е изморен, че постоянно му се затварят очите и постоянно чувства нужда за почивка и сън), аз съм футболист от много отдавна и знам. Приятелят ти има хронична умора, сигурен съм в това. Разрови се по-подробно в нета и виж за какво става въпрос. Много футболисти по света, които вземат милиони за една година и са професионалисти имат хронична умора с месеци наред, какво остава за твоето момче... всичко отминава с много спане и излежаване обаче! Всичко ще се нареди след края на първенството.

7.   Ти сериозно ли? Естествено, че няма да му се прави секс! Тренира всеки ден по 1 или 2 пъти (зависи от графика им), играе мачове всяка събота или неделя, ти изобщо си нямаш на представа колко изморен може да бъде един футболист. Как да му се прави, след като той трябва да си почива пълноценно, за да е свеж за утрешната тренировка или утрешният мач? Нали ако те изчука ще изразходва страшно много енергия и на другия ден ще е като ленивец! Дори чекия да си набие, пак ще е изморен, защото и там се изразходва много енергия. Той знае това много добре, едва ли треньорите и още куп хора са му го казвали напразно. Със сигурност са по-компетентни от теб и си разбират. Те са капацитети това е 100 % доказано, че тялото, мускулите, ставите и костите, за да са напълно отпочинали и готови за нови предизвикателства са нужни от 24 до 48 часа пълноценна почивка (и под пълноценна почивка разбирай много сън, ядене и непрестанно пиене на вода [минерална или обикновена]. Даваш ли си сметка, че ако например, прави секс с теб и е като труп, на другия ден се издъни на тренировките и ти същата вечер искаш отново секс? Той отново го прави с теб, на другият ден отново се дъни на тренировката и е бавняр - какво става? Да ти кажа ли? Отпада от състава за мача пред уикенда. Ами ако все пак треньорите направят компромис и го вземат на мача и той предишната вечер отново е правил секс с теб и утре го подминават всички като спрял, знаеш ли какво става? Ще му бъде четено много конско и от треньори, и от съотборници.

8.   Ще му мине - хронична умора е.

9.   Номер 3, ти изби рибата! Германия станали световни шампиони, защото приятелките им били в хотела и можели да си правят секс редовно? :D :D :D :D А това, че имат класа, талант, опит, умения, професионализъм и големи заплати, за които трябва да си скъсат задниците и да изядат терена, за да си ги получат, е за пренебрегване ли? На много участващи държави на световното беше допуснато да си водят приятелките и съпругите по хотелите футболягите, само на някои държави не. По тази логика на световното трябваше да има поне 5 шампиона. Ами Уефа Шампионска Лига? Да ни бе играчите на Реал Мадрид да я спечелиха, защото правят секс постоянно с приятелките си? :D Ужас просто... когато няма какво да кажете, не казвайте, бе....

10.   Изневерява ти! Всички футболисти са боклуци като характер! Да ни бе да мислиш, че в неговия клас или просто в неговото училище няма момичета, които да не го харесват и да не искат да спят с него? :D Не бъди наивна. Колко му е след училище да отидат в дома на момичето и да се поклатят стабилно. Изневерява ти, имала съм връзка 2 години с футболист и получих само страдания и мъки! Изневерява ти и то редовно! Бягай по-бързо!

11.   Милата... много кофти ситуация. Виж, според мен ако пак стане така, недей веднага да повдигаш темата. Просто бъди секси, свежа и чаровна. Трябва да провокираш у него силно желание, което да надвие умората. Не е лесно с футболисти : ( Успех! P. S. От фенка на Ман Юнайтед! ?

12.   Според мен авторката изобщо не е чувала за хроничната умора при спортистите: “Отключващи” за болестта най-често са физическия и емоционален стрес, който се повтаря непрекъснато, всеки ден, всяка година и не се оправя просто с почивка, а с много почивка, сън, ядене и консумиране на течности. Например, след като първенството по футбол на приятеля ти приключи през юни и той има 3 месеца за почивка, всичко ще е наред с него.
А иначе: Сравнително отдавна е известно, че жените са по-податливи на хронична умора, като състоянието се предава понякога по наследство, но хронична умора могат да имат и много спортисти мъже, както и млади момчета, които практикуват някакъв спорт ежедневно (както твоето гадже). Няколко признака за доказване на хроничната умора:
1. умора след физическо натоварване и болки в ставите и мускулите
2. нежелание за секс
3. постоянното усещане за обща умора

Тоест, приятелят ти има хронична умора. ;)

13.   Просто му е писнало да го прави с теб, но те обича и не иска да те нарани като ти го каже. Просто в момента има нужда да презареди батериите както се казва, за да те пожелае отново. Ми, то по няколко пъти да го прави всеки ден, в продължение на цяло лято, та предполагам и сега през зимата докато е в почивка? Лятото е 3 месеца? Той е на 18 все пак, а не на 24....

14.   Купи си вибратор. Ако нямаш пари - краставици.

16.   А не можеш ли да се досетиш, че на него му липсва секса с друго момиче?