Споделена история от Секс и интимност

Защо всеки път сваршвам с различно време?
Много рядко съм държал за повече от 30 мин здраво клатене. Повечето пъти са ми 5 минутен секс, от което не се чувствам удовлетворен. Вътрешно искам още, да мога да се насладя на удоволстието, което доставям на приятелката си. Тя също свършва бързо, защото прилагам през това време и техники с пръсти. Иска ми се примерно да не го мисля всеки път при започване на секса, че скоро ще ми дойде. Някак си не съм отпуснат и знам, че пак ще е така като последния път - бързо. Знам, че е до пссихика това, анализирам се , но без резултат. Другото, к оето забелязвам е, че члена ми е много чувствителен, той е от розовеите и когато съм в ерекция главата става лилаво червено, а около нея става много тъмно розово. Като докосна там с пръст и мястото е много чувствително, а си представям когато е във влагалището и има съприкасновение и това съчетано с голяма възбуда може би предизвиква бързата еякулация. Интересното е, че при френска държа по 10-15 мин, а там също възбудта е голяма. Пуста психика бих казал.

Коментари

1.   Свършваш по различно време, защото си човек и си човешко същество... не монтаж от порно филм. Средният полов акт трае 11 мин. по данни на мъжете, но реално е 8-10 мин. (говоря само за пенетрация).
Реално ти си в нормата и отгоре.

2.   автора - забравих да кажа, че мъжете гледайки порно си мислим, че това е реалността и нормалното като размери и времетраене и от там умът ни се обърква и ни кара да си мислим, че ако не сме като мъжете в порното, значи нещо нередно има в нас и започваме да си създаваме комплекси. Въпреки това имам приятели свършват след 30 мин 1 час, явно при всеки индивид си и различно.

3.   И при мен е така маняк, имам си сериозна приятелка от 1 година, минимум 5 пъти в седмицата правим секс, и моя пенис е както ти си описл твоя, с розова главичка в началото е няква малка не знам защо.. дори когато е на МАХ. пак е така.. но понякога е и както ти описваш лилава червена.. свършвам различно... 3-4-5 мин.. карал съм и до 30 минути, не знам защо.. като свърша за 3-4 мин.. почваме пак.. нов кондом и пак.. за 4-5 мин.. не знам защо е така., иначе приятелката ми остава супер задоволена.. , стига да можеш да го вдигаш по няколко пъти няма да имаш проблем.. дори да е 2 минути!