Споделена история от Секс и интимност

Тест за бременност веднага?
искам да помоля за съвет.наскоро правих любов с приятеля си и мисля че презерватива се скъса но не съм много сигурна защото не видях добре,но 5 часа след като правихме любов си направих тест за бременност,които беше отворен преди това но не беше с изтекъл срок на годност,и се оказа отрицателен т,е, че не съм бременна.въпроса ми е дали теста е показал верния резултат или да изчакам известно време и да си направя друг?и ако се окаже че съм бременна все пак знаете ли горе долу колко струва 1 аборт,как точно става,боли ли,колко време след това се възтановяваш и колко време протича?моля ви отгооворете ми.

Коментари

101-150 от 310

110.   дано имате бебе успех на всички бременни жени

112.   Моля ви, помогнете ми.. дайте ми съвет.. С приятеля ми го правихме преди седмица и два дена.. а на мен трябваше да ми дойде преди два дена.. Въпросът е, че го правихме без презерватив, но той не свърши в мен. Зная, че преди самото свършване се отделя секрет, който също съдържа сперматозоиди. Много съм нервна, притеснена и не мога да заспя през тези 2 дни закъснение.. Да изчакам още няколко дни или да си направя тест? Мислех да посетя личната ми лекарка, за да ми препоръча генеколог.. Моля ви, посъветвайте ме.. Побърквам се.. !

113.   Здравейте! Ето и моя опит- на мен теста ми показа чак във втория месец. Предишните тестове все ми бяха отрицателни. След положителния резултат и гинеколога също потвърди бременността. Относно въпроса на номер 112 - в този секрет не се съдържа сперма. Но и аз наскоро научих че може да се забременее и ако партньора ти свършва изван теб. Може би капчица попада във влагалището още преди да го извади или пък да я изпусне без да иска, незнам точно. Сега в момента и ние с мъжа ми чакаме резултата от теста но все е отрицателен а и все не ми идва. По принцип за първото дете ми отчете на 48 ден от предниа цикъл, така че мисля и сега да чакам 48 дни. Все пак ако има бебче ще си го родя. УСПЕХ НА ВСИЧКИ И НЕ ВЯРВАИТЕ МН НА ТЕСТОВЕТЕ- КОЛКОТО И ДА СА НОВИ И СКЪПИ НЕ ПОКАЗВАТ ВЕДНАГА. Ще ви пиша за резултата

114.   Мили момичета, помислете си добре преди да вземете решение за аборт. Изпращам ви клип който показва аборта от гледната топчка на плода вътре във вас. Надявам се да съм ви полезна.
http://vbox7.com/play:49cfa50e
http://vbox7.com/play:971d7e4a
http://vbox7.com/play:b3103107

115.   Хора, не критикувайте момичетата, че не са информирани. Живеем в общество, в което се обръща все по-малко внимание на израстващото поколение относно забременяването. Ние родителите сме тези, които трябва да говорим с тях и не да им се караме, че са сгрешили, защото грешката всъшност е наша, че не сме говорили достатъчно с тях. С едно дете светът не се свършва! Това е повод за радост, а не трагедия. България има нужда младите да раждат, но това все по малко се случва. А някой запитва ли се колко самоубийства се дължат на непланирана бременност на млади момичета. Но това не е изход на проблема. Колко ли майки ще са съгласни да загубят детето си, заради това че е забременяло? -Николко! И всички го знаем. Затова млади момичета, не пребързвайте да правите аборт. Колкото и да е трудно опитайте се да говорите с родителите си, все ще ви разберат, отстоявайте правота на живот на детето си, защото децата са смисъла на живота ни.
Роди ли се едно дете, то няма да остане неизгледано- въпреки кризата и въпреки времето, в което живеем, все ще израстне. От залъка си майката ще дели, но ще си го отгледа, защото то е най- голямото й щастие. Нима навремето е ниамало млади майки, нима те не са се справяли? - Не се подценявайте! Всяка млада майка се справя дори да не се чувства готова за дете. Когато се роди детето се появява и майчиният инстинкт- да го пазиш, да се грийиш за него, да го отгледаш. Докога ще бягаме от проблемите, вместо да ги срещнем лице в лице? Аборти, емигранти- България остана без хора бе! Правете любов и раждайте и да се множи българския народ, защото ние младите сме бъдещето на нашия народ и ние определиаме и от нас зависи какъв свят ще създадем за да растат в него нашите деца.

116.   от 112 към 113
не мисля че дори капчица сперма е попаднала там.. освен ако преди това не се е отделило нещо.. Има ли вероятност да ми закъснява ако не съм правила секс доста време? Или ако самият секс е продължил твърде дълго време?

117.   make love not war

118.   Здравейте на всички. Четох, четох, но никъде не видях информация за цветна бременност. Имам някакви притеснения, но все още съм в менструация. Купих си тес... сега чакам да ми свърши напълно, но искам да попитам дали някой е информиран колко време след менструация мога да си направя въпросният тест? Благодаря предварително. И успех на всички с притесненията, проблемите, закъсняването на менструация и подраняването и.

119.   Здравейте преди 24 часа правихме секс с приятелката ми и се притеснявам да не забременее. Не съм свършил в нея, но се отделя един секрет преди и след свършването които може да е попаднал в нея дори и капка от него възможно ли е да забременее? А за тест мисля, че е твърде рано. Моля ви отговорете!

120.   евала е пич кум номер 119 за първи път да чуя един мъж да се претеснява дали приятелката му не е забременяла кефиш ме отвсякъде чесно браво дано всички пиклзвци са като тебе да мислят малко

121.   № 119 Веднага тичай до аптеката и купи ескапеле. Мисля, че струва около 30 лева някъде. Пие се до 72 часа след снушението, но колкото по-скоро го изпие-толкова по-добре.
Незнам на колко сте години с твоята приятелка, но от това, което пишеш се вижда, че сте много непросветени относно методите за безопасен секс. Дано не забременее все пак, и следващия път слагайте гумата. Успех!

124.   Искам да попитам ако си направя тест 10 дни след половия акт до колко верен ще е резултатът?

125.   Здравейте искам да попитам за първи път правихме секс с приятеля ми. Този понеделник : на 4 Април обаче го правихме 3-4 мин без презерватив.. нито се е изхвърлил нито нищо.. но ме е страх да не съм бременна , защото след като го направихме на другия ден ме заболя корема отдолу.. аз съм на 17 тои също.. и на двамата ни беше за 1-ви път.. и на следващата сутрин ми мина корема.. но на същия ден пак правихме секс, но този път с презерватив и отново ме заболя корема.. ? От какво може да е.. дали защото аз по принцип съм 1.55 а той е 1.78 и защото съм много малка а тои е огромен и дали е от члена .. той е 16 и половина .. или защото съм бременна? моля ви помогнете ми.. какво да правя?! :((

Благодаря все пак! :)

126.   На мен трябва да ми дойде на 12. Ако си направя тест сега 07. 04. дали ще отчете вярно?

127.   Благодаря Ви предварително.

128.   Здравейте, снощи-6 срещу 7 април, с приятеля ми правихме секс без предпазни мерки. Въпреки, че той свърши отвън, притеснявам се, защото мисля че съм била в овулация.
Направих един тест преди малко, той е отрицателен, но виждам, че явно не може да му се доверя особено. Мислите ли, че е добра идея да си купя хапче?

129.   128, в вземи хапче!!! Идеята ще бъде добра, защото тестовете не отчитат веднага

130.   Мерси, на сутринта ще се тича до аптеката явно.

131.   Здравейте! Искам да попитам с приятеля ми правихме секс с презерватив, но не знам и аз как точно е станало ама презерватива се измъкна по време на акта. После си взехме нов и си продължъхме, като той свърши извън мен. Това стана на 29 март, на 8 април трябваше да ми дойде т.е. закъснява ми с един ден. Та въпроса ми е може ли да съм бременна? И след като са минали 11 дена може ли да използвам тест за бременност или е още рано?

132.   Здравей, намер 131! Мисля, че не е рано.

133.   На мен трябва да ми дойде на 12. Ако си направя тест сега 10. 04. дали ще отчете вярно? Моля Ви отговорете, че ще се побъркам. Благодаря Ви!!!

134.   Аз съм като теб, само че си направих тест преди 2 дни и беше отрицателен, но се притеснявам че може да не е отчело правилно,тъй като не ми е закъсняло все още............

135.   Здравей 134. Аз днес си направих и имаше много бледа втора черта. Вие искате ли го? Ние много. ако и Вие го искате успех. Благодаря ти за отговора. Ако искаш пиши как се развиват нещата. И аз ще пиша.

136.   На мен ми дойде.... Успех на вас !

137.   Мерси. Мен днес ми го няма. А дано. Успех и на Вас.

138.   мили момичета, закаснява ми с няколко дена, направих си тест за бременност тои показва че не сам бременна а в същнот имам симптоми за бременност. възможно ли е теста да е отчел грешно (беше от евтените), четох из форомите че в такива случаи имало объркжане на хормоните когато няма бременност съответно и менструация или просто теста сам го направила прекалено рано и се притеснявам напразно :) благодаря ви преджарително!!!

139.   138, Според мен най-добре си вземи втори тест. Мисля че отчитат на около седмица след зачеването. Колкото до симптомите може да са на психическа основа. :]]]

140.   Само да допълня, че по принцип тестовете се правят сутрин, тъй като нивото на хормона HCG е по-високо. От тази гледна точка тестът може да е грешен или пък да не си била в овулация и да не си забременяла. :]

142.   Привет на всички. На 17. 05. правих секс с презерватив, но по неясни причини презервативът се скъса и в мен попадна сперма. Три часа по късно пих ескапел. На 16. 05 трябваше да ми дойде, но и до сега 19. 05 нямам нищо. Вечерта не мога да спя притеснявайки се от факта, че ескапел е с 84% предпазване от бременост. Моля ви за коректни коментари по въпроса

143.   Дойде ми и съм спокойна. Въпреки закъснението, хапчето си е струвало парите
п. с. 142

144.   Здравейте и от мен! Не искам да съм от тези които Ви занимават с отекчителни и малко глупави въпросчета. Нуждая се от страничен съвет, не че за себе си не съм го взела но много ме е страх да не сбъркам в преценката си за нещата от състояанието в което се намирам. Имам две деца и днес установих, че съм бременна. Дилемата е да го оставя ли тъйкато мъжът ми не иска трето? Благодаря Ви предварително.

145.   Здравейте!
на 48г. съм. Цикала ми закъснава вече 10 дни. Възможно ли е да е станала някаква беля. Млади хора ще съм доволна ако ме успокоите!

146.   Мадам, ако правите секс без презерватив, да възможно е. Прекъснатият акт не е надежден метод...

147.   Преди 15-тина дена правихме секс с приятеля ми, при което той ми каза, че малко се е изпуснал по време на секс. От 3 дена ми се вие свят през деня и вечер понякога. От световъртежа ми се доспива. Ходя по малка нужда през половин час и по на често даже. Възможно ли е да съм бременна!?

148.   Мила ако има 15-тина дена наистина, просто направи тест!
Ще имаш ясна представа, какво точно се случва с теб!
Тестът ще е почти на 100 верен!
Успех

150.   модератор - не публикуваме коментари на латиница

иначе - в цикъл е възможно да се забременее.
Може да имаш кървене и ако си бременна - казва се цветна бременност, но и двете неща не са много чести, но са възможни.
Вземи си един тест за бременност и си реши главоблъсканицата

151.   за кои тестове за бременност се сещате които да отчитат най-бързо резултат

153.   здравейте няколко пъти си правих тест за бременност и ми се появява една много силна червена чертичка а втората почти почти не се забеляязва. Въпрост ми е когато се прави теста имали вероятност да се появи и втората черта в малки количества нормално ли е или съм си бременна :)

154.   Около 72 час след секс може да очакваш адекватен резултат, но все пак тези тестове не са 100% сигурни.

155.   Здравей 153. Втората чертичка най-вероятно значи наличие на бременност.

156.   153, здравей!
И аз така, преди година и половина, направих тест. Едната черта беше много ярка, а другата едва забележима. Тъй като аз много исках да съм бременна, позвъних незабавно на тел. за клиентии ( пише го на указанието за ползване). Обясниха, ми, че най-вероятно е положителен, но за по-сигурно да го направя отново след седмица. Попитах ги дали може да е отчел грешка и ми обясниха, че принципно, грешките, които стават при тези тестове са да не отчитат налична бременност, а не обратното. Накарах ги да се закълнат. За да се отърват от мен, се заклеха :)

Сериозно сега,
наистина го повтори след седмица.

Упсех!

Фей

157.   И аз искам да попитам както при 119. Какво същност представлява този секрет и опасен ли е. Няма вид на сперма. Той е прозрачен но лепкав. Интересуваме възможно ли е да се забременее от него и садържа ли сперматозоиди.

158.   прозрачният и лепкав секрет на мъжа е простатен секрет и той служи точно за транспортиране на сперматозоидите - мъжките полови клетки, чиято пък цел е да заплодят женската яйцеклетка и да образуват зигота, поставяйки началото на нов човешки живот.
Това е сексът и неговата цел - продължаването на човешкия род, т. е. забременяването.
Според теб, дали няма в секрета, отделян по време на полов акт сперматозоиди?
Глупав въпрос!
Може да се забременее от този секрет, и още как, особено, ако това е втори полов акт, защото простатната течност, която служи и за смазка, съвсем промива семепроводите. Хитро нещо е природата, не можем да я излъжим.
Вземи си тест за бременност, ако актът е преди по-малко от 72 часа - пий Ескапеле.
И друг път - само с кондом или почни да взимаш противозачатачни. Не вярвай на мъж, който твърди, че щял да те пази. Той няма контрол над тази течност! Доказателство за неефективността на мъжкото „пазене“ и за ефективността на простатната течност са многото бременни булки. Упс - станала белята! (основната теория на тези новобрачни винаги е скъсан презерватив, истината е, че ги е срам да си признаят, че са били толкова прости и неефективни в „пазенето“)

159.   Преди 48 часа го направих за първи път, но беше без презерватив и се притеснявам да не съм бременна той не свърши в мен но за всеки случай искам да се консултирам с вас. Трябва да ми дойде след 10 дена но трябва ли да чакам до тогава, за да видя дали ще ми закуснее и да си направя тест за бременност или за всеки случай още сега да изпия някакво хап4е като "ескапел" или нещо от сорта не съм запиозната мн добре. Моля ви за съвет Благодаря предварително.

модератор - веднага, още сега от денонощна аптека Ескапеле! Най-късно утре сутрин! Желаем успех и спокойно!

160.   ПЪРВО, честито, ВТОРО - БЯГАЙ ДО ДЕНОНОЩНАТА АПТЕКА. Ама веднага. Приготвяй към 35-40 лв. за Ескапеле!
Това е последният ти шанс да минеш без аборт, ако си под 18 ти трябва позволение на родителите за аборт.
ВЕДНАГА взимай Ескапеле БЕЗ РЕЦЕПТА Е, най-късно утре много рано сутрината.
Друг път си носи кондом и НИКОГА не се съгласявай на секс без кондом, бремеността е гарантирана, ако не се пазиш! Няма първи, няма втори път! От сега само с кондоми!!!

161.   Благодаря много за съвета вече изпих хапчето =]

163.   Здравейте! Имал ли е някой случай положителен тест, но липса на бременност? Благодаря Ви!

164.   Аз исакм да попитам вчера правих любов с приятеелями и тои свърши в мвн при полобение че не съм в уволация и тря да ми доиде на 18-ти кога най-рано мога да си напавя тест... молявисе отговорете ми :)

165.   модератор - не публикуваме коментари на латиница.

166.   Мили момичета, ако се съмнявате в резултата на тест за бременност, си купте друг от друга марка и място. Ако е положителен, отидете на лекар, може да става дума и за извънматочна бременност, рискувате живота и здравето си!

101-150 от 310