Споделена история от Секс и интимност

Тест за бременност веднага?
искам да помоля за съвет.наскоро правих любов с приятеля си и мисля че презерватива се скъса но не съм много сигурна защото не видях добре,но 5 часа след като правихме любов си направих тест за бременност,които беше отворен преди това но не беше с изтекъл срок на годност,и се оказа отрицателен т,е, че не съм бременна.въпроса ми е дали теста е показал верния резултат или да изчакам известно време и да си направя друг?и ако се окаже че съм бременна все пак знаете ли горе долу колко струва 1 аборт,как точно става,боли ли,колко време след това се възтановяваш и колко време протича?моля ви отгооворете ми.

Коментари

201-250 от 310

223.   Здр. Искам да попитам нормално ли е и на какво се дължи по време на цикъл да ми тече вместо червено, кафяво? Благодаря предварително:)

224.   Благодаря за отговора 222. :-)!

Катя, 24 г.

225.   Катя, сори, гледам, че съм била доста рязка, но ме ядосва такива млади и хубави момичета да се оставят така в ръцете на мъжете.
Надявам се да не си бременна, а от тук нататък да не му даваш без кондом! Уважавай тялото си, не чакай мъжът да го прави - на него в този момент само едно му е в главата. В долната глава.

226.   225, жените трябва да се пазят, да, но не всички мъже не искат да се пазят. Това не е защото не мислели, а просто защото последствията няма да са за тях. Не трябва да са оправдавани, а трябва да се очаква от тях да бъдат по-предпазливи. Моят приятел е по-внимателен в това отношение от мен, въпреки че и аз внимавам.

227.   226, който обещава на приятелката си, че ще я пази, просто лъже. Не всичко е волево. Мъжът отделя сперма и преди еялулацията.
Разпространеният у нас „метод“ на пазенето си е чиста проба руска рулетка.
Жените, който позволяват това на мъжа, не уважават себе си и тялот си. И скоро са бременни булки в най-добрия случай!

228.   На моята приятелка и закъсня с 10 дена, направихме тест и той се оказа отрицателен. Три дена след това тя ми каза, че и е дошло но е много, много малко. Направихме отново тест (SURECHEK), повреме на "цикала" и втората чертичка се вижда много бледа! Можете ли да ми кажете този тест положителен ли е или не.

229.   Здравейте, имам въпрос с приятеля ми правихме секс на мен ми беше за първи път, използвахме презарватив но той свърши в мен и незнам дали е останало нещо в мен може ли да е станало нещо

231.   229, и какво ще стане?
Нали се ползва презерватив, за да може да си свърши човекът нормално. Стига с фобии - всеки кондом е единично електронно тестван и нищо не може да се случи. Аз от 10 години съм така с приятеля ми, само два пъти ни се е пукал кондом - ама се видя, взех ескапеле и готово. Мисля, че за 10 г. е добра квотата, при положение, че го правим много-много често...
Продължавайте така с кондомче и бъди спокойна.
И честито. Вече си жена, явно си била с отговорен мъж, щом ползва кондоми

232.   Искам да попитам с приятелят ми направихме белята презерватива не се спука но точно на края се измъкна и остана в мен извадих го веднага но незнам дали семенната течност не е попаднала там където не трябва а и точно тогава мисля че бях в овулация след 10 часа пих ескапел ии няколко дни (2-3) имах болки в корема и бях замаяна с променливо настроение минаха 6 дни от както испих ескапел а месечният ми цикъл трябва да дойде някъде към 8. 12. 2011 далии е възможно да съм бременна и кога да си взема тест ии според вас кой тест е най добър..? Мерси предварително

233.   232, не - не е възможно да си бременна. На мен два пъти ми се е случвало това, и аз взех хапчето - единият път ми дойде преждевременно, другият път пък ми закасня с 10 дни. Хапчето не позволява на яйцеклетката да се загнезди в матката и 100% няма как да се развие така плод. Спокойно. (а неразположението ти може би се е дължало на притеснението ти) ...иначе - аз съм си взимала от най-простия и евтин тест, скъпите само имат дигитални разни показатели. За случая не си заслужава да се инвестира и в скъп тест

234.   Здравейте, наистина ли тестовете отчитат чак след 14 ден? Правих секс 2 дни преди датата на цикъла ми, а ми закъснява вече 7-8 дни. Правила съм си няколко теста, все отрицателни. Наистина ли не може да отчете 9 дни след половия акт. Благодаря и извинете за некомпетентността!

235.   233 благодаря много поуспокоих се малко :)

236.   235 Вземи си clear test лентичка тои е доста евтин около 2 лева и отчита на 7 ден след зачеването..

237.   Здравейте, искам да попитам нещо. Цикълът по принцип ми е много нередовен но ходих на лекар и ми изписа противозачатъчни и до лятото всичко си беше добре. Престанах да се пазя лятото и от там са започна на ново закъснението. Идва ми всеки месец но на различни дати. И миналия месец ми дойде както си трябва. Този месец до днешна дата не ми дойде както трябва, а имам кафеникаво течение, вече 1 седмица и не спира. Преди пушех много но сега не е така, имам киселини, направо ужасно. Може ли да ми кажете дали може да съм бременна и от това да ми е течението. Искам само да отбележа, че съм правила тест миналия месец и беше отрицателен от тогава не сме правили опити за бебе.
Моля ви помогнете ми!!!
Благодаря предварително за помощта

238.   237 - на всички ни идва на различни дати. Женският цикъл не е 31 дни, а и дори да беше, не всеки месец има 31 дни и как да ти дойде на същата дата, не знам.
Има жени с цикъл 26-28 дни, други с 31-33, има и с над 35 дни, на тях им идва винаги на друга дата. Говори с гинеколога си по темата, има си специални календарчета.
Пушене + антибебе хапчета е противопоказно,
Направи си тест за бременност, за да разбереш, дали си бременна. И спри да се бъзикаш с разни фейк постове тук

239.   Здравейте, вчера ми свърши цикъла, веднага след това правихме секс с мажът ми, първият път беше без презерватив и той свърши върху мен, вторият път, веднага след първия си сложи, но се скъса , възможно ли е да е имало по главичката и като ми е последен ден от цикъла да съм бременна

241.   Здравейте изпих ескапел месечният цикъл ми дойде една седмица по рано направих си тест sure check streemer най новия и най скъпия 14 дни след половият акт беше отрицателен обаче страшно много ме болят гърдите и усещам голяма тежест в тях дали е възможно теста да е сгрешил...? Благодаря предварително :)

242.   Здравейте, с гаджето ми правихме секс на 5, цикала трябва да и дойде тези дни 10-15. Тогава беше вторият път и все още не я бях отворил хубаво, правихме го без презерватив и не свърших в нея след което след около 5 минути го направихме пак. Сега е доста болна има температура каза че и корема я боли страшно много и е повръщала един път.. Възможно ли е да е станало нещо нежелано? :(

244.   Искам и да кажа за тези които имат опасения от попаднала сперма върху влагалището няма опасност от забременяване. За да стане нещо такова трябва де е свършено хубаво вътре..

245.   единственото решение на всички тези недуразомения е посещението не при личен лекар (защото моята е изключително некомпетентна и аз не знам как я намерих!! питам я нещо а тя стои и ме гледа неадекватно... ), а при генеколог. Вярно и аз много пъти съм се притеснявала но така и не отидох. Моля ви недейте да взимате пример от мен. В момента и аз също се притеснявам дали не е станал някой гаф, понеже ми закъснява с 1 седмица, но съм сигурна че се опазихме мн добре. (вече много често взе да ми се лсучва да ми закъснява или подранява или изобщо и да не ми идва понеже приемам лекарства)Въпреки това момичета-отивайте на генеколог и ако ви е страх или срам решението е да сте при жена генеколог и да отидете със най-добрата си приятелка. Ако пък сте в чужд град без приятели като мен се надявам да сте по смели от мен. Пожелавам ви всичко да е наред. Е. С.

246.   имa ли шaнс дa съм бременнa след кaто презервaтивът се спукa имaше съвсем мaлкa дупЧицa.. aa прaвих aборт преди 5 месецa

247.   Да, 246, особено, ако е свършил в теб.
Ако не са минали 72 часа от акта - Ескапеле ВЕДНАГА.

Щом си правила аборт, това не говори добре за възможността ти да се пазич. Малката дупчица на кондома най-вероятно е резултат от маникюр например. Мини на противозачатачни, така си сиругна. Няма по-вредно от аборта, а новото поколение противозачатачни не води до напълняване

248.   минaли сa... a колко е голям шaнсa

254.   ... Ще разбереш след около месец.
Доста безотговорно от твоя страна, съжалявам
Аз наред с кондомите си държа винаги такова хапче в кутийката

255.   здрaвейте, приятелкaтa ми имa съмнения Че е бременнa зaрaди презервaтив който се спукa когa нaй рaно може дa рaзбере кaкъв е шaнсa дa се е слуЧило нещо и може ли дa нaпрaви aборт без знaние нa родител

257.   здравейте, закъснява ми с една седмица. много се притеснявам, защото имам болки в кръста. имам всички симптоми, че ще ми дойде - болят ме гърдите, яде ми се сладко и т. н. не ми се гади. има ли причина да се притеснявам? на някого случвало ли му се е това? чувала съм, че и от притеснението, че няма да ти дойде закъснява цикъла.... много съм притеснена :((

261.   Трева да го направиш веднага иначе след 14тата седмица не може вече забраенон е

263.   здравейте аз съм момиче на 20 години и имам 2 аборта досега първия ми беше на 17 години изчаках 3 месеца за нов полов акт след аборта пих си противозачатъчните и всичко си беше наред / само дето не помня кога ми доиде първия цикъл след аборта / но както и да е.. втория ми аборт беше преди 39 дена но все още не ми е дошло.. имам притеснения от това, че като ходих на преглед да видя в коя седмица съм ми откриха киста и не е само това.. с приятеля ми правихме секс без презерватив 2 пъти но си свърши навън.. днес стават 2 седици след втория полов акт.. възможно ли е да съм бременна.. има ли някои от вас със същия случай? моля пишете ми

264.   Честито номер 263, ако отново си бременна, никой лекар няма да се съгласи да ти направи аборт, толкова скоро след първия.
Жал ми е за безотговорни жени като теб. Аз съм на 27 и нямам нито един аборт и забременяване. Имам почти всеки ден секс с партньора си и от 11 години водя полов живот с него. Прави си сметката. Нямам кисти, никакви гинекологични проблеми. Смятам на 30 да зачена и да си родя. Едва ли ще имам проблеми.
Жени като теб после ревят по клиниките за инвитро, защото не можете да задържате.
Да не говорим за моралната, чисто човешката страна на аборта.
Замисли се по тези проблеми и гледай това да ти е посления аборт, ако един ден искаш изобщо да можеш да имаш деца.
Има много методи. Взимай протовозачатачни, ползвай кондоми и не ми излизай с оправдания, че се били пукали, защото след хиляди полови актове на мен 2 пъти ми се е случвало и има Ескапеле.
При противозачатачните дори 99. 99% ти се гарантира предпазване.
Но аборт след аборт - това не е контрацепция!
На 30 ще си имала вече поне 6 при тези темпове. Честито. (е, ако не родиш сега, тогава абортите стават 5 до 30)

265.   Номер 263, някога ще съжаляваш. Всичко това нямаше да ти се случва, ако си напрвила нищожно усилие... малко, съвсем малко е нужно да се помисли за да се избегнат едни такива последствия. Обикновенно човек когато сгреши си вади поуки. При теб и втората грешка не ти е била достатъчна. Не знам дали е до радост ако някой лекар се съгласи да ти направи трети аборт толкова скоро след втория... имаш реалните и огромни шансове да загубиш способността си да забременеш и родиш някога в този си живот. В крайна сметка кой каквото си направи друг никой не може да му го направи. Знаеш ли какво е менструален цикъл, овулация, кое, кога, и как се случва с твоето тяло, вероятно не знаеш иначе нямаше да задаваш тези елементарни въпроси. И все пак: НАЙ ЛЕСНО СЕ ЗАБРЕМЕНЯВА СЛЕД АБОРТ. Направи си кръвен тест - два часа по-късно ще знаеш истината.

266.   Всички вие неграмотни млади хора, просто спрете да правите секс. Научете се да пишете на български език. Отворете книга и я прочетете. Ползвайте интернет за да научите нещо, а не за да се излагате!

267.   Чета и се чудя... толкова голямо предпазване от забременяване....
Аз съм на 24, омъжена съм, не съм раждала и не съм правила аборт никога през живота си. Много исках да забременея от мъжа си, но той знаеше всичко по-добре даже и от жените - всички методи за предпазване и така и не позволи този "апокалипсис" - зачатието на дете да се случи. Говорихме много по този въпрос, така и не постигнахме консенсус. Аз се изнесох. После той ме върна с много молби и увещания, прие моето желание. Опитахме два месеца и нищо не излезе - следях си овулацията, правех всичко необходимо. И за огромно разочарование на "специалистите" в този бранш ще кажа: не става така лесно, както вие си го мислите. Не се получава, дори и със следене на овулацията. Аз лично съм доста объркана, но пък сега имам възможност да се съсредоточа върху кариерата си (който не може да има деца, прави кариера). Затова искам да се обърна към всички тук - не правете аборти; не знаете какво чудо е зачатието. Благодарете на Бога, че ви го е дал - на мен не го даде, въпреки усилията ми. Аз се опитвах да забременея тайно от мъжа ми четири месеца преди да се изнеса - и тогава не стана. Не премахвайте плода, защото друг може и да няма. При мен нямаше нито един - нямах никакъв шанс, вие поне имате такъв. Използвайте го! Може повече да не го получите! Не знаете какво е усещането за празнота отвътре и колко непотребна се чувства жена като мен. Нямате представа, защото с лека ръка отхвърляте нещо, което смятате, че ви принадлежи. А то е на Господ. Той ви го е дал. С какво право отхвърляте Божия дар?

268.   267, съжалявам, че не можеш да заченеш, но мисля, че още не си опитала всичко, а и мъжът ти не иска. Господ си знае работата - едно дете трябва да дойде желано на този свят, не като „апокалипсис“.
Иначе, може в момента да ти е трудно, но съм сигурна, че в следващ етап от живота си ще заченеш. В днешно време има много начини.
Болката ти обаче не ти дава правото да решаваш на мястото на други жени. Има жени, които не могат да изхранват децата си, има жени, жертви на насилие, има жени, изоставени от мъжете си, има студентки, ученички, всякакви житейски ситуации. Не, не ги оправдавам, но - да, аз самата не бих искала да бъда родена като нежелан плод и да бъда подхвърляна по домовете.
Защо, когато не си изградиш кариерата, не приемеш един Божий дар в дома си - ето, Бог е дарил държавата ни с 60 000 Божий дарове, които вегитират в домовете. Щом си против абортите и контрацепцията, щом искаш дете, може би Бог е избрал друг път за теб - да изгледаш Божият дар на някоя друга жена, която подкрепя явно възгледите ти...
Защо не - така думите ти няма да са голословни. Ще имаш кариерата си, мъжа си и едно-две дечица, дарени от Господ, а ние - данакоплатците, по-малко разходи, а дечицата - бъдеще, образование, любов... Всеки е роден с мисия на тази земя, може би твоята е да си ангел-хранител на едно-две такива детенца, какво ще кажеш?
Аз лично съм за абортите и против раждането на нежелани и нещастни същества на този свят.

271.   От 267 към 268: благодаря за разбирането. Ами да, като не се получи, естествено е, че точно така ще постъпя. Мислила съм много по този въпрос, съпругът ми е против осиновяване (той въобще за кое ли не е против), но не това е проблемът. Може би като си изградя кариерата (а съм на финалната права - остават само 3 години) и имам достатъчно висок стандарт на живот, ще си позволя да осиновя едно-две деца. В крайна сметка, ако това е единственият и последен шанс, няма да се откажа от него.

272.   Когато на мен ми закъсня и се усъмних, че съм бременна беше около 2, 3 седмици след рисковият секс. отидох при лекарката си и ми направи тест за бременност, който показа отрицателно, но аз вече се чувствах бременна и ми препоръчаха кръвен тест, който показва най-точно. и така след кръвният тест се оказах бременна и все още съм :))) така че ако имаш възможност направи си кръвен тест. лекарката каза, че това е най-точният начин да се разбере дали си бременна скоро след "инцидента". желая ти успех :0

273.   Как "се чувстваш бременна"?

275.   Еми да ти кажа аз бях бременна и направих аборт струваше ми 180 лева и траеше със излизането , подготовката на документите, системата и упойката около 30 минути. И да боли си само като ти слагат системата и упойката но после заспиваш , самия аборт трае около `10 минути и после се събудиш и лежиш около 1 час и си тръгваш дано не си бременна, защото това е най гадното да убиеш човек, но ако си седни и премисли дали го искаш или ще го махнеш... Е успех

276.   271, пробвала си само няколко пъти и казваш, че не можеш....
Опитвала си се тайно да забременяваш и да принуждаваш човек, който не иска да става родител да го прави.... това е отвратително....

277.   Слушай какво, изобщо не си попадала в моята ситуация, затова по-добре си трай! Не можеш да знаеш каква е болката и обидата от такова нещо. А колкото до мен - една голяма цел оправдава ВСИЧКИ средства. Не го знаят само глупаците и страхливците!

279.   277, не всяка цел оправдава всяко средство. Не го знаят само безскрупулните и интригантите. В никакъв случай не завиждам на ситуацията ти и ми стана много кофти като прочетох 267, но въпреки това нямаш право да забременяваш без знанието на мъжа ти, а още по-малко пък против волята му. Като той не иска - намери си друг, който иска. С него може и да имаш деца, не знам защо си толкова сигурна, че проблемът е в тебе, може и да е в мъжа.

На 24 си твърде млада, за да правиш такива генерални изводи. На приятелката ми майка й я е родила на 48 години - не защото преди това не е искала, а защото не се е получавало.

Оправи си най-напред мирогледа и начина на живот, и след това "изисквай" от Господ това и онова.

Кубрат

280.   И пак сме на темата, Кубрат, жената е тази, която взима последното решение за забременяването.

Изцяло те подкрепям, но постъпката на 267, защо не наричаш „курвенски номера“?

Лаура

281.   Лаура, много си права, точно курвенски номера са си, и точно това мислех да й кажа, но в последния момент се отказах, защото реших, че и без това й е достатъчно тежко. А и най-вероятно щеше да реши, че целта ми е само да я обидя и щеше да се "капсулира" още повече. Не ми е цел да обиждам никого, а само да накарам хората да се замислят върху положението си. Понякога по-твърдите думи работят добре в тази насока :-)

Но иначе поздравления, добре внимаваш "в картинката" (коментарите) и вникваш в същността им, преди да пишеш. Малко хора тук го правят.

А впрочем - след като си на мое мнение тук, защо "отатък" не си?

Кубрат

282.   Защо да не съм? Аз никога не бих правила подобни „курвенски номера“ - и двата вида. Но ти не искаш да признаеш, че жените сме просто тези, които решават накрая.
Да, интелигентните, космополитните, образованите жени не го правят, но колко % от населението са такива?
Повечето хора просто не могат да мислят абстрактно, да се поставят на мястото на другия и използват до дупка предимствата си.

Лаура

283.   Лаура, интелигентните, космополитните, образованите мъже разбират много бързо, когато им въртят курвенски номера. Но вярно, малък % от населението са такива, поради което другият голям % от жените си въртят необезпокоявани номерата.

Мисля, че сме на абсолютно едно и също мнение, просто всеки гледа от неговата си камбанария :-) Което е нормално.

Кубрат

П. П. Относно разстоянията мислех да ти пиша в другата тема, ама то се е видяло, че няма да стигне до нея днеска - 1235 км си е бая път, дано не ти се налага да го минаваш с кола :-) И аз живея на 2 места в момента, които са на въпросните 800 км едно от друго, но за разлика от теб пътувам всяка седмица: пон-пет на едното място, събота и неделя на другото. Обикновено летя, но миналата седмица по изключение ми се наложи да е с кола - за съжаление бях шофьор и единствен пътник :-/

284.   Именно, Кубрат, именно! Затова и не мога да си позволя този вид номера, не че съм спосбна, прекалено честен човек съм и ми личи страшно, а и за най-важното нещо в живота на един човек са нужни двама. Не мога да разбера, как жени просто раждат деца на мъже, които не са готови, нямат си хал-хабер, не искат, имат друг план и т.н.

Лаура

П. П. И аз живея на две места. Ще летя обаче веднъж в месеца. В момента е доста екстремно, защото си премествам едното жилище в трета страна, да с кола ще съм заради багажа. Част от него ще бъде складиран дори в контейнер от специална фирма. Лудница.

285.   Лаура, малко оф-топик, но интересен живот имаш, трябва да се признае :-) Нищо чудно някъде да ни се срещнат пътищата и с тебе, ако искаш чекни темата "На кафе" за конкретен пример :-)

286.   Според мен никой никого не може да принуди да прави нещо. 271 явно много се е объркала. Не мисля, че това е курвенски номер, по-скоро е отчаян опит да наложи своите чувства на човека до нея. Каквото и да е обаче, грешката е очевидна. Аз на нейно място първо щях да си изясня с кого си имам работа, а не вече пред свършен факт да върша безумия. Не съм сигурна, че напълно е осъзнавала какво прави. Може би има нужда от консултация на психотерапевт.

287.   О, това не е нищо. Бившата ми използваше магии, за да ме върне :) Жени откачени има много и всякакви!

288.   287, дано да си ги хвърлил в реката тези магии (ха ха). Горкичкият омагьосаничък, а трябваше просто да си открадне малко от семето ти, да надуе коремчето и щеше да си неин. Жалко-жалко. Сега щеше да си женен мъж, понякога магиите не помагат, а по-практичните неща

289.   "трябваше просто да си открадне малко от семето ти, да надуе коремчето и щеше да си неин" - Винаги съм се изумявал колко плиткоумен трябва да е човек (жена), за да си мисли, че с една принудена бременност ще задържи мъжа до себе си. Първо не знам каква полза изобщо има една жена от мъж, който стои с нея насила заради децата й. Нали ще й прави живота черен при всяка възможност. Но по-важното е, че никой себеуважаващ се мъж няма да се остави да бъде изнудван по такъв начин. Да, децата са негови и ще се грижи за тях, но жената ще види един голям дедов.

Боже, колко кухи лейки има, не е реално...

Кубрат

201-250 от 310