Споделена история от Секс и интимност

Тест за бременност веднага?
искам да помоля за съвет.наскоро правих любов с приятеля си и мисля че презерватива се скъса но не съм много сигурна защото не видях добре,но 5 часа след като правихме любов си направих тест за бременност,които беше отворен преди това но не беше с изтекъл срок на годност,и се оказа отрицателен т,е, че не съм бременна.въпроса ми е дали теста е показал верния резултат или да изчакам известно време и да си направя друг?и ако се окаже че съм бременна все пак знаете ли горе долу колко струва 1 аборт,как точно става,боли ли,колко време след това се възтановяваш и колко време протича?моля ви отгооворете ми.

Коментари

301-310 от 310

361.   Здравеи. Миличка и аз искам да съм бремена но несе свучва. и даси бремена знаи едно вашное даси имаш бебе то повече ти накара да се радваш на това и данаправиш аборт няма да имаш бебе повече радвамса че ще станеш маика и ти се радваи

362.   Аз пих ескапел преди 1 месец, вчера приятелят ми точно на финала при изваждането видя, че презерватива е скъсан. Никога не свършва в мен. И този път не стана, но се притеснявам, нещо да не е попаднало в мен. Втори ескапел? Тест?

363.   Преди 3 дни с приятелят ми го правихме за първи път, но без презерватив. Беше готов да свърши и веднага го извади, но след като го извади не успя да свърши. Дали е възможно нещо да е попаднало в мен? Моля ви, отговорете!

364.   Здравейте на всички, тази тема е доста стара но реших да споделя какво съм преживяла аз..
Аз съм на 18 години, измина 1 година от аборта, който направих, знам, че е много вероятно да има критика върху коментара ми, защото съм по - малка но едвали ще има смисъл вече. И така за аборта платих 400 лева, защото не бях пълнолетна самия аборт е 300 лева а упойката 100. Нищо не осетих и трябва да знаете, че два дни не помнех какво се е случило смисъл спомнях си само как легнах на масата, незнам как съм се прибрала, спомнях си само, че съм убила едно дете, което няма никаква вина за моето невнимание. От това тежи най - много, не болеше както много хора казват. Вдигнах се на крака много бързо но мисълта ме убиваше. Сега година по - късно ми се случи нещо, което не пожелавам на никого, изнасилиха ме. Има голяма веротност да има нещо в корема ми, създадено от един нешастник. На 22рия час пих Ескапел но незнам дали е помогнал, зашото знам, че действа най - силно до 12 час.
Гинеколога ми каза, че мога да направя тест за по - сигурно след 12 дни но не издържах и го направих на 3тия или 4тия ден след като изпих хапчето беше отлицателен. Сега се чуствам много отпаднала, подута и гърдите много ме болят. Знам, че това е признак, за предместруални болки, но може и да е друго. Незнам какво друго да кажа, моля ви споделете мнението си, окуражете ме!!

365.   Здравейте, много изчетох до сега и се смея от все сърце, аз съм на 27 години акушерка, зачеването е сложен процес най-ранния признак на бременност е закъснение на месечният цикъл, седмият ден след зачеването се появява леко зацапване тогава оплодената яйцеклетка се закрепва по повърхноста на маточната лигавица, също така всяка жена е индивидуална и признаците са различни, моя съвет е да се изчака седем дена след полов акт при такова съмнение, а що се отнася до аборта всеки си преценява за себе си всяка медицинска интервенция носи в себе си риск! дано съм ви била полезна

367.   Здравей те имам един въпрос правих секс и още на другия ден ми дойде трябва ли да се притеснявам и дали да си взема тест за бременост

369.   имах полов акт преди приблизително 3 седмици, правих сигурно 6 теста- всичките отрицателни! Чувствам се отпаднала, подута, гади ми се закъснява ми.... и още куп други симптоми които ме навеждат към мисълта че съм бременна. В друга страна съм и не мога на този етап да се консултирам с гинеколог. Ако някой има идеяккакво да правя нека коментира.

370.   на 10-я ден от акта си направих тест със Шуър Чек и отчете втора бледа чертичка-бременност :)

371.   здравейте и аз като другите имам проблем незнам дали съм бременна правих секс миналия месец на 31 август и незнам дали ще ми дойде при положение че миналия път гинеколожката ми откри малко миомно възелче но този път искам да съм бременна честно да ви кажа незнам дали да си правя тест или да чакам дали ще ми закъснее

373.   Здравейте аз също искам да ви помоля за помощ със приятеля ми го правихме преди 6 дни. Аз съм на 20 той на 23 по принцип не се пазим правим го без презерватив той винаги си свършва отвън, както и тоя път, обаче го повторихме много бързо след свършването и той не се беше измил, имам силни болки в бъбреците и често уринирам (дори и през ноща ставам) Ако си взема тест дали ще ми отчете?

301-310 от 310