Споделена история от Секс и интимност

Има ли сексуално привличане към мен
Здравейте, четох, рових, но реших да пиша директно и да споделя мислите си по проблема, който е пред мен. Ще се радвам да получа мнения, от хора с опит.
Жена на 32 съм. С приятеля ми сме заедно от 8 месеца, преди това си контактувахме онлайн още 4. Не е любов от пръв поглед, но е любов и сме си верни. Убедена съм, че ме обича, аз него също. Не ме е лишил от нежност и внимание-всяка минутка в която сме заедно ме гушка, гали, целува, през нощта ме прегръща нон стоп, казва ми и показва, че ме обича, на моменти даже ми идва сладникаво, но смятам, че е нормално за този етап на връзката. До тук добре! Когато тръгнахме той каза така:"искам да знаеш, че за мен не си сексуална авантюра, че сексът е важен, но не водещ ". Още от първия път, когато бяхме физически заедно, го прецених като традиционалист, и не съм сбъркала. Няма фетиш, който да подклаждам, няма пиперливи сексуални мераци... На майтап му предложих тройка с друга жена, отговорът беше"НЕ ми трябва друга ". Аз, напротив, съм доста сексуална. Той знаеше това, и се стреми и двамата да сме доволни, аз от своя страна му правя малки жестове да го радвам-секси дрехи, даже като готвя, разнообразие в пози, инициатива, масажи, еротични вечери, знам какво го притеснява в леглото, и макар да ми харесва, го избягвам, а понякога ми се иска да се отпусна, както в предишните си връзки... Ще си кажете "какво прави тази тука? "Истината е, че се чудя дали този човек е сексуално привлечен от мен. Правя разика между обич и сексуална химия, и макар да правим секс, не я откривам в големи рзмери у него. Вчера решихме да гледаме филм, понеже бяхме адски уморени, не ни беше до секс.. Заговорихме се и леко полеко темата отиде към сексуалните преживявания... Аз винаги съм била пряма и го запитах харесва ли му с мен"Да! "Стигнахме до оралния секс-той не ми прави, но аз знам, че когато на един човек не му идва отвътре, не е редно да се насилва-сексът е взаимност, все пак, и съм го приела. Питах го харесва ли как го задоволявам с уста, и тогава ме поля със студена вода"как и да ми д.. ат, все ще ми хареса, но винаги бих искал изненади"Може да ви е смешно, но за мен това е равносилно на "абе, бива, ама не си кой знае какво". Аз съм била с доста сексуален човек, преди него-обичахме да го правим на нестандартни места, да се изненадваме, и смея да твърдя, че съм добра в оралния секс, защото ми харесва, а обичам да радвам и човека до себе си. Питах го какво точно мечтае, а той "няма значение". Легнахме си и той се "присламчи", но аз за пръв път нямах желание за контакт... на сутринта усети, че е бил нетактичен и каза"ПОмайтапих се"Извини се, каза, че не било вярно. Обаче, от това не ми стана по малко обидно, защото във всеки майтап има истина. Сега се оказа, че нямам самочувствие и се оправдавам, че не съм ок в леглото... и ми го казва човек, който твърди, че ме обичa, и който не е дарование в секса-в крайна сметка съм на години в които смея да кажа имам опит. Не, че няма право да поиска каквото и да е, но не така нетактично, в крайна сметка и той не е Казанова. И ето как една реплика ме накара да се замисля дали това, че секса не приоритет за този мъж, може би е само предтекст, да ми каже индиректно, че аз не го привличам. Може би традиционализма му е само маска, а самата аз не го удовлетворявам. Оби4ам мъжа до себе си, но секса за мен е важен, и се чудя аз ли изпадам в параноя или просто той наистина не е привлечен от мен? и най вече, дали това, че аз съм приела традиционализма му, не е жертва напразно. Най обидно ми стана като започна да се оправдава, че било майтап. Интересно би ми било какво смятате. Дали първоначално между нас се е създала връзка на психическа основа, 4 месеца писане и звънене всеки ден карата човека да обикне образа, който си е изградил, и после просто ме е приел физически. Хубава съм и желана, но не бих изневерила, а и красотата не е залог за това, че съм негов тип. БИла съм в силно сексуална връзка, и определено това не са показателите, че съм му идеал. Ще се радвам да споделите виждания

Коментари

1.   Здравей!
Мисля че като всяка жена се впускаш да търсиш намеци, скрити помисли.
Най-общо казано - да търсиш под вола, теле.
Слушай какво ти казва и го възприемай буквално!
Так трябва да разбираш мъжа (който не е играч).
Той няма опит в секса и не се е забързал да трупа такъв с тебе.
Намирасе в начална фаза - харесваму да свършва, няма значение как.
Ти също си била такава в началото, но си почнала да е експериментираш в начините за доставяне на удоволствие.
А той си е останал начинаещ.
Харесва му самия акт на свършване и ръчно дори!
Докато ти обръщаш внимание на начините за достигане на свършване.
Как ти стигаш до края, него не го интересува.
Интересува се да е само от края.

2.   Щом до 32 не си се задомила и не си създала здрава връзка - пиши се бегала, каквито и секси-експерименти да си правиш с живота. А той, горкият, не е само консумация и експерименти. Понякога човек трябва да погледне и отвъд себе си, отвъд собствените си щения, предпочитания и егоизъм. Учудвам се как жена на 32 години се "вълнува" от въпроси, характерни за 18-20-годишните пикли, които току-що са се "открехнали" на тази тематика, но все още нямат никакъв житейски опит.
"БИла съм в силно сексуална връзка..." - и какъв беше крайният РЕЗУЛТАТ от тази връзка? Каква е целта на една връзка по принцип? И къде си ти в тази картина?

3.   И защо е нетактичен? Само защото не мисли за секс 24/7? Трябва ли на всеки това да му е единствената цел в живота? Ти наистина разсъждаваш като ученичка, а него изкарваш виновен. За теб явно връзките се градят само и единствено на секс.

Правиш му "изненади", еротични дрехи, това-онова. Само че той има ли нужда от това? И къде е той в цялта работа, след като за него сексът не е най-важното нещо? Ти замисляш ли се как изглеждаш отстрани да ги правиш тези неща на мъж, който в момента не му е до секс? Най-малкото е смешно и нелепо. Да не кажа, че ти изглеждаш в нужда, едва ли не си просиш секс.

Жената не е създадена да се натрапва, тя трябва да ухажва по незаблежим начин, само с лек намек. Тя даже по-скоро трябва само да позволява да бъде ухажвана и дори в това не трябва да прекалява. За един мъж е типично да иска секс, да ухажва, да търси отношения.

Вместо да мислиш само за секс, усети малко и истинските отношения, абстахирай се за малко от този секс. Обърни внимание на истинските, трайни неща. Ето живота ти предоставя такава възможност, възползвай се. Може някой ден да осъзнаеш, че секса не е токова дълбок, колкото истинските чувства, но тогава да нямаш възможността да го изживееш.

И как така говорите, говорите и изведнъж "случайно" стигате до темата за секса? При положение, че той не говори за секс. Значи ти само за това мислиш и говориш. За секса не се говори, не се мисли, тогава той се изчерпва. Секса просто се случва - спонтанно, истински, от вътре. Ти със самото си говорене за секса 24/7 му изглеждаш загоряла к* и му е писнало вече. Падаш му в очите.

Това ти личи и от начина на говорене за миналите връзки. Замисли се как са минали те и какво хубаво (освен секс) си видяла и научила от тях. Според мен си мислила само за секс и нищо друго не се е случвало и сега правиш същото и в тази връзка. сега си на 32, ама с този акъл и на 42 да станеш, пак ще се хващаш с този и онзи и ще го отегчаваш за няколко месеца и ще те зарязват.

А когато одъртееш след десетина годинки и спреш да ставаш дори и за секс, тогава какво правим до 70-80? А? Какво правим още 30-40 години в самота? Тогава ще търсиш такива като този, ама нанайци... Късно, чадо, мандалото хлопна.

4.   №2, и аз това исках да попитам авторката, като е имала задоволяваща я връзка, защо не си е продължила. Тогава сигурно секс е имало, а пари е нямало. На жена никога не може да се угоди. Пуска питомното, после гони дивото!? Какъвто и да й попадне, все ще намира кусури, особенно на тези години.

5.   Напълно подкрепям номер 4!
За такава идеалният никога няма да се намери...

от номер 2

6.   Мислим си, че за 32 годишна не си никак зряла! Този човек търси ФИЗИЧЕСКИ (ДА, представи си, целувките и милувките са това! ) КОНТАКТ с теб всяка секунда, а тя пита дали не го била привличала! Ужас! Язък ти се "големия сексуален опит". Май любовен такъв хич няма!

Ж41

7.   Не разбирам защо всички нападат авторката. Доколкото разбирам ситуацията е следната: тя прави компромис и се примирява с незадоволителен секс и се раздава в името на връзката, защото човекът иначе е качествен и защото е приела, че просто толкова си може.

Само че в един момент този човек и изтриса нещо в стил - "абе и по-добри съм виждал, други работи харесвам аз, ама няма значение и така става, важното, че сме заедно" Е, напълно нормално е да се почувства недооценена и почне да си задава всички тези въпроси. Коя жена след като се е раздала и се е опитала да достави удоволствие и след като получи подобна ответна реакция би се почувствала добре, че така я нападате?

Хората имат различно либидо - това е даденост, не са си го избрали така и не е редно повишената сексуалност да се превръща в повод за обиди и нападки. И що за закостеняло и селско мислене - какво като е на 32 неомъжена - по-добре сама, отколкото зле придружена. Все едно в браковете, сключени преди тази възраст не се разпадат и партньорите автоматично не си изневеряват, не се стига до ситуации да не се понасят - изобщо цветя и рози... а тя като е изпуснала уж "последния" влак или да се задоволява с каквото намери и да е благодарна, или да ходи да скача от някой мост... хора, отдавна не сме в миналия век..

8.   "Хората имат различно либидо - това е даденост" - лошото е, че на някои либидото им е повече от акъла... или съответно акълът им е по-малко от либидото, от която искаш страна го гледай...

9.   Добре, че е коментара на номер 7, че то бива злоба и неадекватност на останалите, ама чак толкова...

Към авторката - само като чуя мъж, който не прави френска и ми е достатъчно, бягай надалеч. Казвам ти го като мъж, няма по-нормално желание от това да лижем една жена. Иначе конкетно по отговора който ти е дал за свирката, просто му е все тая как ще го свършиш, него му е важно че свършва. Затова и ти е казал, че му е все тая как му го лапаш, не че не го правиш добре. Интересно само какви изненади е имал предвид, като нищо може да го влече да му бъркат в задника... А той изобщо прави ли си труда ти да свършиш, или? Защото и ако това не прави, то наистина въпроса "какво прави тази тука? " е доста актуален.

10.   Остави секса на заден план за известно време. Не се филмирай! Обърни внимание на другите неща, които ви е приятно да правите заедно. Той сам ще дойде при теб и ще ти покаже какво му харесва. Сега сте в началото и затова ти се иска да правите луд секс. Да, ама някои мъже нито са добри любовници, нито могат да оценят добрата любовница. Просто го остави да диша спокойно.
Ж, 35 г.