Споделена история от Секс и интимност

Липса на ерекция и въобще понижено либидо
Здравейте, наскоро се разболях и стана така, че пих три антибиотика като ги пеез през една седмица почивка.. Да не говорим, че четох страничните ефекти, които причиняват тъпи странични ефекти и въобще по принцип антибиотиците колкото помагат толкова и вредят.. Искам да попитам нормално ли е от антибиотиците либидото ми да спадне, трудно получавам ерекция и дори нямам желание за секс.. Изобщо се чувствам някак си различно и в настроение и всичко..? Какво мислите вие възможно ли е те да са причината?

Коментари

1.   Не пишеш от какво си болен, за да взимаш антибиотиците - да, възможно е да е от тях, но най-вероятно е заради твоята болест (инфекция), защото тялото се концентрира върху собственото си оцеляване, не да хаби сили за създаване на поколение, което можеш и да не отгледаш. Телата ни са същите като преди хиляди години, когато се е умирало от инфекции. Програмата си върви с две думи..., а и сексът си е натоварване.
Според мен, ще трябва да изчакаш да оздравееш, да се изчистиш от антибиотиците и тогава да се притесняваш. Много е важно сега да пиеш много вода, за да не си увредиш бъбреците.
Успешно оздравяване

2.   За антибиотиците не знам ама ако си пил и антихистаминови /противоалергични/ препарати нищо чудно. Антихистамините са мор за ерекцията -аз съм го живял лично.

3.   Пич, изчакай първо да се възстановиш напълно. Въобще да забравиш, че си боледувал - да отшумят последствията, да се изчистиш от антибиотика, да възстановиш микро-флората и фауната, която той е унищожил, и едва тогава мисли за ерекции и секс!
Ако си забелязал, човек когато е болен не му се яде дори, и светлината го дразни даже. Смотва се някъде, не мърда и чака тялото му да се самоизлекува.
То не може всичко накуп! Изчакай малко, имай търпение! Спокойно, няма да останеш така за цял живот!

4.   АВТОР: първо имах червено гърло и страшна хрема и пих антибиотик, след това се оправих, преди седмица сливиците ми се подуха и пих друг.. та това ми е питането.. явно е силен и страничните ефекти ще отшумят.. по принцп винаги ми е твърд като скала..