Споделена история от Секс и интимност

Прекалено Ме Възбужда !
Аз съм момче на 21 години :) значи .. имам едно момиче от скайпа си с което си пишем вече повече от половин година и адски добре си се разбираме и имам чувството понякога че си четем мислите знаем си желанията и т.н. Проблема е в това че всеки път само докато тя почне да ми пише и започвам целия да треперя и се надървям до неузнаваемост просто адски се възбуждам от това момиче и почвам да си представям как тя е при мен и я хващам и правим луд секс до скъсване и направо полудявам .. та мисълта ми е : Според вас нормално ли е това да става така и да се надървям само докато си пишем ? луд ли съм или просто съм човек с прекалено силна възбуда в себе си или нз вече кво да си мисля :( просто луд ставам когато имам некав контакт с това момиче даже по некой път почвам да и говоря за СЕКС и тя дори веднъж ме пита дали съм надървен и аз си признах кво да направяя :Д :Д не знам , но това чувство става все по силно от мен и просто нямам представа какво да правя и как да постъпя .. давайте некви савети ако се сещате ии много ви моля без обидни коментари :) мерси предварително на всички вас !!!

Коментари

1.   Имаш прекалено силна фантазия и я пускаш на воля. Внушаваш си разни неща. Проблемът е в главата ти.

2.   Ами много просто, спрете да си пишете глупости. На тези години е нормално само за това да мислиш, ще мине време докато се нормализира нещата. Така ,че не се тревожи всичко е точно.

3.   К'во се оплакваш, радвай се :D аз съм на 22 и имам страхотна супер красива и секси приятелка обаче рядко се надървям изцяло и бързо ми пада нещо. Де да имах твоя случай.

4.   Не пишеш да ли се виждате? Най-малкото предполагам знаеш как изглежда и като съчетаеш това с общите мисли и чувства и работата е ясна - просто много ти харесва, а може и да си влюбен приятелю! И защо се чудиш какво да правиш - ами опитай да започнете връзка. Не виртуална, а реална! Според мен е по-ненормално млад и здрав мъж на 21 да не мисли за секс, отколкото твоя случай. Всичко идва от неестествените до някъде контакти между повечето млади хора днес. Общуването включва и физически контакт, което е несъмнено по-приятно от непрекъснатото чатене.

5.   от Автора : ужасно ти благодаря номер 4 !!! просто никой до сега не ме е разбирал както ти го направи :) абсолютно си прав за всичко което казваш ! още веднъж мерси много за проявеното разбиране и за хубавият коментар !!!

6.   ПИШЕ ТИ ЖЕНА НА 49 Г., С МОЯТ ВТОРИ МЪЖ СЛЕД КАТО СЕ СЪБРАХМЕ .........се чувахме през целият ни работен ден, той ми говори колко му липсвам,аз му отговарям, че ми липсва и в този ред на мисли , той ми споделя факта ,че му става само ,като ме слуша!!!!
ТИ СИ ГОЛЯМ ЩАСТЛИВЕЦ СПОРЕД МЕН, СЛЕД КАТО това,МОМИЧЕ ТЕ ВЪЗБУЖДА ПО ТЕЛЕФОНА !!!
В нашият случай ,се получаваше същият ефект и се майтапехме на темата ,че ,ставам за секс телефон.
С ЕДНА ДУМА искам да ти кажа : ЧЕ ПРИ ВАС В ТОЗИ СЛУЧАЙ ,ЩЕ БЪДЕ МНОГО ХУБАВО И НА ЖИВО ИЗЖИВЯВАНЕТО.
ЖЕЛАЯ ТИ УСПЕХ И ,АКО ИСКАШ МИ ОТГОВОРИ ,КАКВО Е СТАНАЛО.

7.   Влюбваш се :) На мен ми се е случвало да изтръпвам и да треперя, когато си писах преди с едно момче (момиче съм). После разбрах, че всъщтност самата мисъл за него, за близостта му в духовно отношение (щото само си пишехме и не се бяхме виждали, освен на снимка), това, че ме усеща и аз него... Тези неща ме възбуждаха. В крайна сметка целта на истинския хубав секс е близостта. А самият секс е завършекът в едни отношения, заради абсолютната близост той прави завършена и пълна една връзка, заздравява я. Само чрез него ти можеш да се чувстваш слят и свързан с човека срещу себе си изцяло и напълно. От там си мисля и че ти искаш наистина да си много близък с това момиче, искаш я напълно. Затова се възбуждаш само от мисълта за нея, тя те вълнува истински. Сега се усещате един друг, мислите еднакво, довършвате си изреченията може би, но ти си представяш, че чрез секса ще я усетиш истински, ще се сближиш с нея напълно. Затова една мисъл е в състояние да те надърви. Аз трепках на стола пред компютъра, тогава не знаех защо, но си представях див секс с това момче, изпитвах нещо, което после ми казаха, че било мислен оргазъм и адски се възбуждах. Нормално е :)

8.   Нормално е ,ако и с хубава жена, пак се надървяш по същия начин!

9.   Просто правете истински секс.

10.   Влюбен си :).Когато ти пише момче или момиче (зависи ти какъв пол си) и се упознавате е нормално да се харесвате в началото.После може да се влюбиш и да я поканиш някъде на някое кафене и да се упознаете по-добре.А ако я поканиш със хитрост у вас може да правиш с нея луд секс.Аз съм вече почти на 16 и съм правила секс.Просто си признай чуствата към нея и ще може да си станеш гадже с нея.Идеята на моя съвет е,че не трябва да се срамуваш. :)

11.   Покани я на среща!

13.   Брато, почти същата история. Аз съм на 20, а приятелката ми е на 16, ходим 3 години и 4 месеца вече, но както в началото така й сега тя ме възбужда страшно много. Само като ми говори по телефона чак гласа й ме възбужда, страшно е секси, цялата е топ всичко в нея ме възбужда като ме прегърне, като ми говори просто с всеки ден ставам по-обсебен от нея. Обожавам тялото й, на мен ми харесват слаби жени, а тя ноята е 43кг. и направо я побърквам от секс всеки ден хаха. Страшно много ми го надървя и като мисля за нея колко е красива и всичко.. Понеже връзката ни е от малко разстояние и това също ме кара да идкам повече. И така като не е при мен или аз при нея откачам и я карам да ми праща hot снимчици, просто я обожавам кралицата ми.