Споделена история от Секс и интимност

Спада ми
Винаги съм се надървял от момичетата с които съм се целувал, дори някоя която е близо до мен и имам симпатии към нея пак ми става. В началото на сексуалния ми живот първите два пъти така малкия ми приятел се базикаше с мен ту става, ту спада след малко пак стане. Но си свикнах с мацката и нямаше проблеми за напред. Скоро имах кратка връзка с момиче, което не обичах, но си я харесвах. Стигна се до секс и както бях надървен а да проникна и до тук - спадна. Предполагам е от притеснение. Не мога да кажа, че съм опитен, но когато жената отсреща я чувствам близка се получава страхотен секс. Все си мисля какво ще си помисли мацката... дали ще я задоволя и край спада ми, след това ми става още по-тъпо и няма вдигане. Как да процедирам, какво да си мисля, за да не ми се случва това? Моля дайте ми съвет! М20

Коментари

1.   На твоята възраст е напълно нормално да имаш такива сексуални колебания. Все още не си напълно "узрял" ако мога така да се изразя за секс. В смисъл, все още прекалено много се притесняваш, когато трябва да го правиш, особено пък с нова партньорка - това ще е така до към 27-28 години, когато поне на теория вече ще имаш значително подобрено самочувствие. С мен също беше така на твоите години, но с течение на времето се оправиха нещата.
Преди 10-ина години, когато бях на твоята възраст бях почти нон-стоп надървен, но понякога съм се притеснявал толкова много в секса (особено с нова партньорка), че е имало случаи да ми спадне, както ти се случва на теб. Сега не се дървя толкова често, но за сметка на това пък в точния момент. :) И освен това вече го няма и притеснението, когато съм с нова партньорка. Нещо, от което определено страдах на твоите години. :)

2.   И аз с моята приятелка в началото бях така... целуваме се, докосвам я, галя я и съм на 100%, вкарам го и спада и тя все се сърдеше, 2 месеца и нещо, дори 3 нямаше никакъв секс, просто не можеше да се получи, в последствие й казах, че съм много перверзен и харесвам повече дупчицата на дупето и някакви си ги измислях истории разни, освободих се сексуално с нея, защото в началото не я познавах и само се качваше върху мен и ми ставаше супер тъпо, сега би било същото, ако не се прави така както искам аз, но сега владея и контролирам цялата ситуация и съм на 100% с часове, нямам спирка, когато аз определям как и какво да става, а и знам какво й харесва и като цяло се нагодихме сексуално. С друга и и аз не знам как ще съм сексуално, имам мъже, в които се причислявам, които се възбуждат според това, което виждат, ако е красиво, секси и слабо тяло, както аз, но трябва и да чувствам нещо, не може така просто да спя с някоя си, да й е кеф на нея или да лижа и целувам еднодневки, не ме кефи. Отпусни се

3.   Пробвайте с любовна игра, орална стимулация докато не ви стане и на двамата т.е. ти да се втвърдиш а тя да се овлажни и после чак преминавайте към същинската част