Споделена история от Секс и интимност

Проблем с пениса - окосмяване
Здравейте!
От около година-две, забелязах, че по самия пенис (корпуса) имам пори, а от тях вече започнаха да растат косми и това ме подлудява! Самочувствието ми се свали драстично, отказах на приятелката ми, понеже ме е срам адски много от това нещо и се чудя дали въобще има някакъв начин да ги премахна, и по-точно да не растат повече, понеже ако взема бикчето, се сещате какво ще стане... А относно това да го бръсна.. сещате се, че ще стане грапав самият пенис и когато правя секс с някое момиче, на нея ще й е некомфортно, а на мен още повече. Да не говорим за свирки и орален секс... Страх ме е! С размерът на пениса нямам проблеми, 17см е и съм на 16 години.
Мога да пусна и снимки, ако искате.

Коментари

1.   За първи път чувам, че ако бил грапав пениса, на мичето щяло да му е дискомфортно. Абе това младото поколение сте, да ме извиниш, ама лигава работа. Точно - по-гот ще й е ако е грапав, това да не е. Какво те учудва, че по оная ти работа има косми - ами всички ги имаме или поне по-косматите от нас. Сега, да хващаш бикчето не винаги е нужно, но ти гарантирам, че няма да се махнат от само себе си. А ако си отказал на жена секс - чувал ли си, че на жена не се отказва?

2.   Пусни снимки, защото аз лично не разпбрах за какви косъмчта става въпрос?

3.   Остави си го с космите, така ще е по възбуждащ. Някои си имплантират екстри, на тебе Господ ти ги е дал, а ти недоволстваш. Нека мацките пишат, как ще се чувстват с косматкото.

4.   На се сещаме какво ще стане ако ползваш "биКчето" , земетресение ли?! Има сайтове в които можеш да пуснеш снимките на 17 с-метровия корпус, за предпочитане гладко избръснат. Колкото до приятелката ти - не и отказвай че току виж станала бивша. Млад човек си, прочети малко книжки и винаги поддържай добра хигиена и външен вид.

5.   да, много държа да пуснеш снимки !!

6.   Абе ти си още дете тия родители спят ли? Като ти прочетох възрастта паднах. И смени раздела, тука въобще не е за тебе.

7.   По повод заглавито - не се притеснявай, всички имаме този проблем. :)

8.   Окосмен пенис?! Aз пък не съм попaдaлa нa тaкъв , но виждaм , че и други мъже потвърждaвaт. Нa мен лично изобщо не би ми хaресaло. Пробвaй с кремa нa veet дa ги мaхнеш. Поне после кaто рaстaт , до следвaщото отстрaнявaне , ще сa меки , a не твърди и остри , кaкто е след бръснене.

9.   Да ме прощават жените, дето се чудят на темата, ама вие свирки с вързани очи ли правите? Половото окосмяване при някои мъже продължава на около 2-3 пръста по дължината на пениса, да не кажа при повечето.
Авторе, не се притеснявай- митове са това, че космите от бръснене стават повече. Ако наистина са само в началото на ствола, няма да попречат на гаджето ти дори и да ги обръснеш и да е леко грапаво мястото, защото физически е почти невъзможен чак толкова плътен контакт при секс, че до попаднат и първите 3 сантиметра във вагината й.
Номер 6 обаче е прав/а за нещо- малък си... нямаш елементарни познания за собствената си анатомия, а си тръгнал секс да правиш. Твоята работа е малко като да шофираш преди да си изкарал курс. Пообразовай се, попрочети някоя книжка, пък тогава...

Ж 34

11.   Н 9, прaвя си свирки с удоволствие и широко отворени очи:))) aко товa ще те успокои, просто не съм попaдaлa нa чaк толковa окосмени мъже. Въпрос нa вкус предполaгaм, явно не теб ти хaресвaт тоя тип, лошо нямa, aмa недей дa прaвиш тaкивa изводи зa всички жени. Окосмение по сaмият пенис не съм виждaлa, но повтaрям, не си пaдaм по този тип мъже, че aз сaмо кaто видя окосмен гръб и ми се повдигa.

12.   От номер 9 до номер 11:

И как реши, че си падам по космати гърбове не разбрах :D
Половото окосмяване е различно от това по тялото, така че не прави генерални заключения кой какво харесвал и какъв бил "типа" на мъжете с косми по пениса, защото изказването ти е малко като "щом косата ? е руса/ рядка, значи и окосмението ? е русо/ рядко" (ако ме разбираш накъде бия).
Мъжете сами са си писали, че не са малко такива, които имат, така че не разбирам какво има да се чудиш.

Хайде със здраве, отивам да чепкам вълна аз- ама моята, по главата. ;)))

13.   Нямате си и на идея, колко е срамно и потискащо.. По целия ми пенис са, а днешните момичета са претенциозни.
Вижте.. намирам си сериозна приятелка, обичаме се, всичко върви по план, но не харесва косми(аз също, отвращавам се) и почваме да правим секс, но не знае, че е такъв... Според вас каква ще й е реакцията, какво ще направи? (мисля, че се сещам) Секса е много важен в една връзка(така съм чувал), та...

14.   На мен лично въобще не ми пречи колко косми има. Смея дори да твърдя, че си правя орална любов с удоволствие и никога не ми е било неприятно. Разни хора..
Може да не ми пречат космите по интимните части, но пък не харесвам косми по гърдите и гърба. Всичко е индивидуално.

16.   Кажи на приятелката ти за ги опасе и готово.

18.   Абе глупак, нормално е да имаш косми по тялото на кура, щеше да е проблем ако почнат да ти растат и по главичката!
Но то вие младите с вашето тъпо щавене, отдавна сте забравили как изглежда нормален мъжки кур!
И моя е космясъл до препуциума, лошото е че с възрастта космите му почнаха да побеляват.

19.   Още мнения, моля? :(

22.   Много е гадно това нещо мразя космите аз все още нямам приятелка но не искам след време да ми е космат члена (той ми е малко космат трудно ми е да го разбера.. )

23.   Оф, рaзбирaм. Aдски е неестетично и грозно според мен. Въобще не ми хaресвaт космите. Сaмо нa крaкaтa. Остaнaлото дa е обръснaто или поне подрязaно. Обръсни се или използвaй крем зa обезкосмявaне.
Ж27

25.   Ако не са чак толкова много можеш да ги изскубеш с пинсета или пък с лентички veet. Не е болка за умиране ако това си мислиш, аз цял живот така се обезкосмявам в интимните части, никакво бръснене!!! Хем растат много бавно, хем стават рядки и тънки, не са гъсти и твърди като при бръснене. Опитай

26.   Нищо ти няма нормално е да имаш косми по самия пенис и аз имам! Това е нещо нормално, не е нормално това бръснене нон стоп. Остави си го така нищо няма да стане.

28.   Препоръчвам лазерна епилация за интимно обезкосмяване!

29.   Е аз съм на 30 и моя си е леко окусмяване в началото на ствола. Не е проблем и е нормално. Не се притеснявай ако все още се чудиш. Аз лично съм го бръснал в пубертета. Не се е оказало като проблем до сега.