Споделена история от Секс и интимност

Защо ме гледаха така?
Ами...
Направих свирка на едно момче и след това трябваше да се прибера, но по пътя всички ме гледаха странно - обличам се алтернативно, имам къса коса, боядисана в нетрадиционен цвят, тогава бях със скъсани дънки и черен леко размазан грим, и едно черно палто, което си изглежда съвсем нормално, "нормален" човек също би носил такова.
Обикновено в градския се намира някой да ме зяпа, преживявам го, и друг път съм бил/а облечен/а с такива дрехи и не е било така, ВСИЧКИ покрай мен ме зяпаха. Реших, че може да ми е свършил на лицето или нещо - нищо подобно, погледнах се в един прозорец и изглеждах както обикновено, само устните ми бяха напукани и бледи, но то е от сезона.
Обаче рядко съм с такъв грим, размазан е надолу и е в стил Cocaine chic, идеята е да приличаш на фен на нирвана-наркоман.
Един мъж ми свирна и извика "лелее, болести, болести"
Нямах сперма по дрехите също, нито по косата
Отскоро съм сексуално активен/а, моля ви, не ми се подигравайте, наистина се притесних. Защо може да са ме гледали така?

Коментари

1.   Няма как хората по пътя да знаят дали току-що си направил/а свирка на някой. Или те е подгонила яко параноята, или просто са те гледали странно заради начина на обличане и грима.
Обикновено подобен стил наистина навява асоциация с наркозависим, пропаднал човек, а всички знаем, че такива хора са склонни и към проституция, за да си набавят дозата, а от там веднага следва и асоциацията с болести.
Предполага се, че трябва да си наясно, след като си избрал/а да изглеждаш по този начин, че хората ще те гледат странно и ако ти си се харесваш така, не би трябвало да ти пука.
Прави каквото сметнеш за добре, само използвай предпазни мерки, за да няма после "лелее, болести, болести" :)

2.   Имам чувството че не си си определил/а пола, а се питаш защо са те гледали странно :DDD Да не се бъзикаш нещо тука

3.   Тебе пък какво ти пука, че те гледат другите? Ти не можеш да решиш мъж или жена си, пък се притесняваш, че другите те гледат?

4.   Много хора биха казали, че е просто случайност, но според мен случайности няма. Може би си забравила да се забършеш около устата, а може би твоя стил доста привлича мъжките погледи.

5.   Не се обиждай, но и аз да те видя в такъв вид, особено с този грим ще седя и ще те зяпам като теле в железница. Обществото ни е такова, че не сме свикнали с "различните" неща.

6.   Така както се описваш не изглеждаш нормална.

7.   Божеее! Те ти демокрация, а съдят комунистите за трудовите лагери. На такива не знам какво им трабва, но това е деградирало поколение. С такива хора, бъдеще не се гради. Българийо, не те чака добро!

8.   Хах, еми ние откъде да знаем. Може би на теб така ти се е сторило, понеже си... да и си се притеснила вероятно. И на мен ми се е случвало да си мисля разни неща като например " всички знаят, че съм в цикъл, аа.. " а всъщност никой не знае и просто ми се струва. Случва се и по филмите например някой да каже " а мамо аз нямам двойка по математика" без дори да е отворена такава тема и сам се издава. Е, дано съм ти помогнала :)

9.   Така е като не си знаеш пола..

11.   Зяпали са те заради грима.

13.   Хората виннаги зяпат!

14.   бил/а ; облечен/а ; активен/а? !?? !? ! Ти мъж или жена си или и дори ти не знаеш за себе си какво си? Абе, модератори, моля ви, не одобрявайте на някакви си неиздържали чекиджии болните фантазии, бе... едната спала с доведения си баща, другата с биологичния, третия чукал майка си, четвъртия братовчедка си, петия сестра си... аман вече от 13-годишни лапенца, които не знаят дали им се пикае или е*е, честно!

15.   Нищо не разбрах, но... Последно момиче ли си или момче!?

16.   Гледали са те така, защото са си помислили, че е хелуин

17.   Гледали са те така, защото си различна! Спокойно ще свикнеш аз свикнах с начина, по който хората ме гледат когато мина! Просто живеем в такова време, в което само чалга стила е нормален. Аз ненавиждам чалгата както и стила на чалгарите, за това съм това, което съм. А именно различна по отношение на музикален вкус (слушам Pink Floyd, Nirvana, Pantera, Metallica), и съответно стила ми е по различен! Стила ти е як и наподобява моя както го описваш, заради стила са те гледали. Спокойно бъди това, което си... А за Нирвана те не са за всеки, а само за умни хора, слушащи качествена музика! :)