Споделена история от Секс и интимност

Жени, които пушат доста
Здравейте!
Млад мъж съм - под 30г. В момента нямам сериозна приятелка. Това, което ме вълнува, е че искам жената до мен да пуши. Харесвам жени, които пушат. Аз самият никога не съм пушил и съм непушач. Просто имам афинитет към жените, които пушат с желание и наистина се наслаждават на цигарата и които наистина са пристрастени към тютюна. Действа ми много възбуждащо. Досега не съм бил с такава жена и се чудя вие къде бихте ме посъветвали да търся такава. Според вас удачно ли е да бъда с жена, която не пуши и да я накарам да пропуши заради мен, и то сериозно пушене говорим. Самият аз съм образован и с добра работа, просто имам такъв фетиш, ако мога така да се изразя. Какво бихте ме посъветвали?

Коментари

1-50 от 56

3.   Как къде? Ми по клубовете и дискотеките, то там се пуши 24/7

4.   Ти луд ли си? Те хората се чудят как да спрат цигарите, че им вреди на здравето ти насила ще караш приятелката ти да пропуши. А и да ти кажа няма по-гадно нещо от това да се целуваш с някой, чийто уста има вкус на пепелник. Бляяяк! Обаче предполагам, че няма да ти е трудно да си намериш приятелка, която думи като комина на ТЕЦ, само после да не съжаляваш.

5.   В днешно време повечето пушат. Не виждам какъв е проблема.

6.   Това, ако е истина, ми звучи доста абсурдно.
Интересно ми е дали не те възбужда и идеята да се пуши трева, наргиле, или направо да гледаш да се боцкат пред теб.
Отвратително е да се целуваш с пепелник. Но само ти си знаеш най-добре.

7.   Не е нормално да я караш да пропуши, ако не пуши. Първо, че ако я обичаш няма да искаш да си вреди на здравето, второ може да хване рак на гърлото и ще я загубиш.

8.   Ти сигурен ли си, че имаш фетиш към това? Не си бил с такава жена и ти харесва само вида на пушеща дама, но мислил ли си наистина какво означава това?
Ако се абстрахирам от факта, че очевидно не те вълнува здравето на жената, състоянието на кожата й, защото след годинки сериозно пушене ще изглежда доста по-възрастна и "захабена", но може би въобще не си даваш сметка за другите "бонуси", които те очакват. Нахвърлям няколко, без да претендирам за изчерпателност:
1. Тя ще мирише ВИНАГИ на цигари - коса, дрехи, чаршафи, дори и при перфектна хигиена, няма начин, така се просмуква тази миризма
2. Домът ти, колата ти, че и ТИ самия ще миришеш на цигари. В тази връзка се подготви за дупки по тапицерия, дивани, дрехи, изгорена кожа и т. н.
3. Цигарите са си сериозно перо в бюджета, ще трябва или да я спонсорираш, а пък като станете семейство не знам как ще гледаш на едни излишни 150лв. на месец
4. При евентуална бременност негативите са хиляди, има доста литература по темата, можеш да се образоваш
5. Ще се пристрасти към цигарите и тяхната липса ще я изнервя, което пък автоматично ще рефлектира върху теб
Изобщо това да накараш някой да направи нещо насила заради теб, е меко казано егоистично и се надявам да схванеш мисълта ми.

9.   Хаха, аз се чудя къде да намеря жена, която да не пуши, той пита къде да намери такава която пуши :D Кое точно може да възбуди един непушач, ако жената с която е му лъха на пепелник? Няма по отвратително нещо...

10.   бе има цигари за актьори и разни фалш цигари, които само димят. защо я караш да се трови

11.   Пич, не мога да ти разбера фетиша, честно. Ако имаш сексуална фантазия жената до теб да пуши, а след това да ти прави орална любов, или нещо друго, бих те разбрал. Само че за непушач е отвратително, когато жената до него пуши много. Хайде, да са 4-5 цигари на ден може да се изтърпи, но от личен опит ти казвам, че за непушач е ОТВРАТИТЕЛНО, когато жената до него пуши прекалено много. Имах връзка с момиче, което пушеше по 1 кутия на ден, и то говорим за "Лъки Страйк", а не за някакви лигави женски цигарки от тези тънките. Та няма да ти казвам какъв кошмар беше за мен, когато в стаята винаги смърдеше на цигари и имаше цигарен дим...
В крайна сметка се разделихме, като една от причините беше именно това, че пуши прекалено много, затова си прави добре сметката, че това, което си го пожелаваш да не вземе да ти се случи...

12.   Напълно подкрепям Номер. 3 Номер. 4 и Номер. 5!

14.   Мъж или жена който пушат имат ужасен вкус и дъх. Азсъщо пуша и все мия зъби дъвча дъвка и пак внимавам когато говоряна някого да не го облъчвам... Но пуша малко все пак. Целувала. съм мъж който пуши доста и има лоши зъби.. Невероятна комбинация. Акоси готов да целунеш неизмит задник давай. Аз го оприличавам на същото. Другите са прави и задруго пропитата миризма навсвякъде. За протокола у дома и в колата не пуша.

16.   Къде да я намериш: В някой клуб или крайпътна механа, ама от по- селските, че вече е забранено в по- модерните. И на магистралата също, там пушат цяла вечер какичките, ама трябва да им даваш бая джобни.
Щял да накара приятелката си да пропуши, леле ако попадна на такова момче ще му напълня белия дроб с тютюн и здраво ще го зарежа. Кое момиче СВЯСТНО си мислиш че ще иска да пуши с кеф, опасно е за здравето, а и поколението ти ще е едно недъгаво ако не дай си боже момичето забременее....
Или много филми гледаш или не си в час с вредата от пушенето!

17.   На всяка спирка, тротоар, абсолютно навсякъде сме пушачките, кво има да ни търсиш? :дд И това, че лъхаме на пепелник е пълна простотия, никоя уважаваща себе си жена, не лъха на друго освен на парфюм ;)

18.   Лъхате на парфюм от устата?

19.   Авторе, ти си моят човек! (но сме се разминали). Цял живот слушам от мъжете: остави тези цигари, остави тези цигари, включително и от съпруга ми, който е пушач. Имам комплекс на тема пушене, чувствам се низвергнато и презряно същество. Лятото събрах компания приятели на вилата. Седим на терасата 10 човека и... само аз пушачка. Запалих цигара и джентълменът до мен, взе да размахва ръце във въздуха с отвращение, въпреки че седяхме на теферич. Ами загасих я и отидох в градината да си я пуша. Пусти късмет мой! Един мъж да си пада по пушачки и аз - омъжена!

20.   "17. На всяка спирка, тротоар, абсолютно навсякъде сме пушачките, кво има да ни търсиш? :дд И това, че лъхаме на пепелник е пълна простотия, никоя уважаваща себе си жена, не лъха на друго освен на парфюм ;) " - Навремето само дъртите циганки-копанари пушеха по улиците, сега "модерните" заеха местата им. Пушачките, освен, че миришат лошо, обикновенно и умственият им капацитет е съмнителен. Като прибавиш и това, че цигарите си вървят с алкохола, образа става съвършен. Дейсвай авторе, така ще получиш 3в1. Да ти е честито.

21.   Ти знаеш ли как гадно мирише цигари алкохол някакъв парфюм или дезодорант? М... ГАДОСТ!

25.   Мъж съм и също ми допада и се възбуждам от жени които пушат, моята жена също пуши и това ме възбужда, не ми е гадна миризмата докато я целувам даже напротив, но аз имам все нестандартни фетиши и желания

26.   Е, аз пуша, ама темата е от 7 години, се пак.
Както е тръгнал светът, пушенето скоро ще стане добродетел, в сравнение с другите практики.

27.   Хора какво опреквате човека това си е някакъв фетиш все пак на мен лично също ми харесва да гледам как дадена жена си упъва от цигарата и после издиша дим.Бях си хванал едно гадже и тя пушеше много първата вечер докато се целувахме когато си упъваше от цигарата веднага я целувах и усещах дима и мириса на цигарата,в началото и беше неудобно но като разбра че ми харесва направо се разтече от възбуда и тя....всеки си има даден фетиш

28.   Те повечето мъже май харесват пушачки, пиячки, леки жени и пр., така че споко!

29.   До последния коментар.... ако е чукал пияна жена ще разбере че не е толкова лошо даже е обратното, няколко пъти съм чукал пияна жена и секса е коренно различен от колкото когато не е пила, много по разкрепостена е и е без задръжки секса е невероятен

30.   29, ако ти трябва пияна жена, че да ти върви в секса с нея, значи явно ти не си достатъчно добър, че да я предразположиш. Иначе, си вземи и пияна майка за децата ти. Даже, ако може да пуши и да друса. :)

31.   30 не знаех че когато жената пуши и пие е престъпление....смешно е

32.   Жената не пуши. Това беше едно от нещата, които много ми допаднаха в нея, когато се запознахме навремето. Преди това само пушачки...Ми не става това. Пушещият човек смърди на фасове. Целият вони на пепелник.

33.   31, че аз не съм казала, че е престъпление, а намеквам, че е гнусно. Как виждаш неща, които не съм писала никъде, не знам.
Според мен една жена трябва да ухае приятно и женствено, а не на дърт алкохолик, стоял в задимено помещение няколко дни, а да не говорим, че цигарите и алкохола състаряват преждевременно. И освен, че цигарите прецакват белите дробове, а от алкохола се оглупява и вреди на черния дроб, ами цигарите първо правят зъбите жълти, после зелени. Да не говорим пияна и заляна жена колко е грозно.... Жените пък, които дават лесен секс, още повече пиянски, няма и да ги коментирам, а само ще кажа на феновете им да не си й помислят да пискат, че жените били курви, понеже такива харесват.
Така, че като искаш жена със зелени зъби, сякаш всеки ден пасе из гората, смърдяща на тоалетна и пепелник и която вероятно ще се състари доста по- бързо от непушещите си връстнички, която често се налива с алкохол и лесно дава секс, вземи си. Гледай и да пуши и пие, когато е бременна, понеже това вече си е престъпление спрямо детето, ама нали е секси, а това е най- важното.

Даже вече и мъжете ни не харесват женствени жени, а пушещи, пиещи татуирани (да, зависи от татуировката и къде е), парти животни, които сменят партньорите си по- често и от тампоните си....

34.   Авторът станал на 37 години, някой възкресил темата! Найс, а?

Ако все пак помни темата, да го помоля нещо: проповядвай колко готино е непушачите да се събират с пушачки и даже да ги учат да пушат! Защо го искам ли? Няма как да направите всяка жена пушачка, а онези, които търсят непушач, ще ви отсвирят и така ще останат повече потенциални партньорки за мен! Давайте, братя! Не ви трябват непушачки! Оставете ги на такива като мен! В тоя ред на мисли и интелигентните жени не биха ви полезни - ако е непушачка, че и умна, дайте насам! Предлагам да разкарате и трезвеничките! Това е за начало, после мога да дам още насоки за това коя жена не е подходяща за масово преследване, братя!

35.   Не мога да повярвам колко ограничени хора има, жена съм и пуша от 16годишна сега съм на 34 и се чувствам прекрасно, със сигурност изглеждам по добре от 90% от всички не - пушешти жени, мъже винаги съм имала в изобилие та даже и се е налагало да ги гоня и никой не ми е казал че мириша гадно, даже напротив мъжъ ми обожава натуралния ми аромат на жена, и без да полагам кой знае какви усилия подържам що годе перфектни мерки 168/64кг.

36.   35, цигарите наистина дехидратират кожата, което преждевременно я състарява, така че силно ме съмнява да изглеждаш по- добре от повечето непушачки, особено щом си 64 килограма на 1.68. Малко си на тлъстата страна, а мъжете ги мани, защото мъжете са по- лесния пол и се мъкнат след почти всяка, стига да прилича на жена. Жена, която да пуши и пие и едва- едва да се състарява, е голяма рядкост.
Абсурд да се конкурираш с непушачките по миризма. Колкото и хубава миризма да имаш, след изпушване на цигара, смърдиш на отврат, независимо от хигиената. Грубо, но факт. Затова и трудно можеш да се конкурираш с приятно ухаеща непушачка, освен ако такава няма кофти миризма като цяло, а да не говорим че гнусната миризма на цигари остава дълго време по ръцете, косата и дрехите. Каквито и парфюми, дезодоранти, кремове, прахове за пране и душ- гелове да ползвате, просто цигарената гнус ги унищожава. Мъжът ти може да ти е свикнал, може и той да е пушач или просто да не му прави впечатление, но непушачите, а и някои пушачи, усещат тази гнусна смрад и това ги дразни.
И всичко това, барабар с прецакването на белите дробове, зъбите оцветени в неприятни цветове и гаден дъх трябва да те замисли дали пък ти не си ограничената

37.   35 наистина доказваш съмненията ми че си ограничена, и не-толерантна, че колко кг. трябва да съм за да се впиша в нормите ти и да не съм на тлъстата страна може би 45кг. са ОК за теб но за мен не са, за миризмите и дъхът нямам думи, в 21 век има парфюми а след като съм пушила винаги взимам дъвка примерно, пределно ясно ми е че да се пуши не е ОК но какво да се прави 50% от населението пуши.... да ни убият ли, а и рядко пуша повече от кутия на ден така че не мисля че прекалявам, но доста се отдалечаваме от темата, автора пише че просто се възбужда от дадено нещо, за някой е нормално за др. не е

38.   35, много си неграмотна! Ужас!

39.   Не че нещо ама кой как изглежда и как мирише си е индивидуално и няма нищо общо, до тия където корят пушештите.... певицата Преслава пуши а Марта Вачкова не пуши... с кого биха си легнали???

40.   39, индивидуално е, но изпуШТиш ли цигарката, почваш да смърдиш на пепелник, някой път на пръцкано, ако цигарите са по- евтини, а в това няма нищо женствено и секси. Да, някои пушачи смърдят по- гадно от други, но всичките смърдят неприятно. Крайно време е да го разберете.
Иначе, хубава манипулацийка с Преслава и Марта Вачкова, ама хубава за ниво трети клас. Опитваш се да изкараш всички непушачки дебели, а всички пушачки - супер секси парчета, понеже от истината те боли. Честно, не завиждам на мъжа ти. Тъпо е да привеждаш всички пушачки и непушачки до две жени.

41.   #40 Да индивидуално е, това казвам и аз че всичко е манипулация и си е до човека, случая е такъв че дадения човек се възбужда от жени които пушат, иначе ако жената пуши но води ни се грижи за тялото си, тренира има добра хигиена може да изглежда далеч по добре от повечето други жени... нищо повече не казвам то е ясно че да се пуши не е ОК

42.   41, да, нищо повече не казваш, освен че се опита индиректно да изкараш всички пушачки красавици и всички непушачки дебели с онова сравнение с Марта Вачкова и Преслава (моето сравнение не го качиха), опита се себе си да изкараш, че изглеждаш по- добре от повечето непушачки и че заради това, което казвам съм нетолерантна и ограничена. Да, нищо повече не казваш.
Толкова се "неограничена", че в коментара си под номер 37 си се обърнала към себе си под коментар 35, а не към мен - тогава коментар 36. На 1. 68 трябва да си 58-9 килограма, а за да си фина и елегантна, даже малко под 58. Така, че леко тлъстееш.
И естествена, че съм нетолерантна. Израснала съм в цигарена смрад и като вървя по улиците постоянно виждам гнусни пушачи. Не се съобразявате, че на някой може да му пречи и не заслужавате толерантност.
И аз просто казвам, че цигарите са гнусни, че жена да пуши, е грозно и гнусно, че цигарите преждевременно състаряват и ти казвам, че каквито и парфюмчета и дъвки да ползваш, изпушила ли си цигарата, те няма да спасят положението, защото просто смърдиш на фасове, затова не можеш да се сравняваш с приятно ухаеща непушачка, която и вероятно е с по- запазен външен вид от теб. Каквито и сравнения да правиш с известни личности, те няма да променят фактите по- горе.

43.   #42 Темата ми стана наистина доста смешна донякъде и тъжна, няколко пъти споменах че се отнася за друго а не за това дали е вредно да се пуши или кой как изглежда и колко е красив, може би си някоя злобна лелка на която някоя пушачка е взела гаджето или мъжът и, а може би си си злобна по природа, и не не тлъстея даже напротив, чувствам се прекрасно в тялото си а и си го харесвам както аз така и всички около мен

44.   43, ако пушачка ми отнеме приятеля, изобщо няма да обърна внимание на това, че пуши, понеже повечето жени пушите. Не сте голяма рядкост, че да правите впечатление, но евала за детинското обяснение на ситуацията. Как пък не се сети, че ти отговарям, понеже още в първия си коментар индиректно ми намекваш, че съм ограничена. Не, трябва да е пушачка, която ми е отнела мъжа, а не класификациите ти. :d
На 24 съм, така че не съм лелка. Лелката в случая си ти. А злобата ми идва от това, че сте нагли, не се съобразявате и имате наглостта да обиждате, когато някой ви каже истината, че смърдите неприятно.
Като не говориш за това кой е красив, защо изобщо даде това сравнение с Марта Вачкова и Преслава? Нещо виждам противоречие.

46.   Аз съм пушачка, алкохол не пия никакъв. Знам си, че си мирише гадно миризмата на цигари. Колкото и да дъвча ментови дъвки, да си мия зъбите с масло от мента т. н мирише си. Никога не пуша вътре в дома си, но дори косата ми се омирисва на цигари. Пуши и мъжът ми. Пуша си средно на два дни една кутия с цигари, понякога по- малко, но най- много до 4 дни една кутия.
Искам да ги откажа, но явно не ми достига волята.
Ако някой знае нещо, което наистина е помогнало, да дава "лек".

47.   Малеее, в БГ ще намериш само пушачки. Уви трябва да не ме спира това за тях, стига да се желаем и да не пуши пред мен. Но ми се струва, че жената може да не остане дълго с мъж, който не пуши

48.   След като харесваш жени пушачки просто си намери такава която пуши иначе в противен случай рискуваш да не ти се получи да я накараш да пропуши а и не е редно да я караш насила.
Аз самата съм пушачка и бих се радвала ако знам че някой се възбужда докато пуша, но от прочетеното виждам че някой хора просто мразят пушачите

49.   Никога не съм имала проблем за това че пуша, когато се запознах с мъжъ ми пушех и той такава си ме хареса, той е не-пушач, до ден днешен вече 14 години не ми е правил каквито и да е проблеми от това, не ми е казал и че мириша зле или пък на пепелник, мога да кажа че всичко си е до човека, хигиената които я има я има.

50.   Имах една приятелка която пушеше доста, може би минаваше и една кутия на ден но ходеше по три пъти в седмицата на фитнес, имаше много секси и стегнато тяло, докато бяхме заедно постоянно виждах мъжете как я заглеждат. Беше се мъчила да ги отказва ама нямаше успех, просто беше пристрастена към цигарите, сутрин ставаше с цигара, след секс отново и никога не е смърдяла гадно

51.   Имал съм гаджета пушачки и не пушачки и като се замисля може и нелогично да ,е но пушачките които са ми били гаджета са били по стегнати, по секси и по красиви не съм осетил да смърдят и подобни неща

52.   Мъж съм и жена ми е пушачка, заедно сме от повече от 10год и никога не ми е било проблем че пуши, никога не ми е миришела гадно или на пепелник, всяка една част на тялото и ме възбужда.

54.   Моята жена е пушачка аз не съм, пуши по кутия на ден и никога не ми мирише гадно, изглежда супер секси и не бих я заменил с друга, тялото и е перфектно и каквото и да облече изглежда супер

55.   И аз имам фетиш към жени, които пушат. Като гледам как смучат цигарата ми идва в главата как ми смучат пениса и се надървям.

56.   Здр. и мен ме възбуждат жени които пушат, елемента на възбуждане е когато си опъват от цигарата и гълтат дима, една приятелка пушеше доста и когато я целувах издебвах момента когато гълта дима и да я засмуча, това много ме възбуждаше иначе не беше някоя супер красавица, беше малко над нормата но това в нея ме възбуждаше яко

57.   Споко, и пушачки, и пиячки, и кръчмарки се харесват тук, а и са в изобилие, така че пушачка ще си намериш. Нямам търпение да се махна от бг. Просто нямам друг избор.

Black Sabbath

58.   Категорично не е добре жената да пуши, когато ти не пушиш. Първо е вредно за самата нея, зъбите се развалят, развива пародонтоза, устата и ще мирише на кенеф и т. н. После идват хипертонията, и опази боже рака!

59.   То е ясно че да се пуши не е най полезното нещо на света, но човека е написал от какво се възбужда и каква жена би желал да си намери евентуално, то и алкохол да се пие не е добре но не се плюе толкова колкото за цигарите
Мъж съм и съм имал 2 сериозни връзки до сега, в първата връзка жената нито пушеше нито пиеше, беше над нормата кг и не полагаше никакво старание да свали някое кило общо взето мързеше я и за нея самата, в последствие хванах една мацка която пушеше по кутия на ден но се поддържаше, ходеше понякога на фитнес и тя беше пухкава но секси мацка, нямаше място за сравнение между двете

1-50 от 56