Споделена история от Секс и интимност

Какъв презерватив ще ми препоръчате?
Здравейте :) От доста време използвам само презервативи durex feel thin. Само когато няма от тях тогава използвам от другите им видове, откъдето идва и въпроса ми. Напоследък все попадам на някакви дефектни. Extra safe трудно се слагат вече. Ultra Thin един спукан по ствола, един на който въобще му го нямаше резервоарчето (все едно е нарочно одрязано) и един от някой от видовете с точки който въобще не трябва да е в тази опаковка. От Elite отново един спукан по ствола и един от тези с точките. Всичките нямаха и грам лубрикант. Най-гадното е, че не може да се разбере дали е спукан още в началото дори и когато си го поставя. Чак накрая когато ги проверявам тогава разбирам, така че внимавайте вече. Ще се радвам ако ми кажете мненията си относно sportex, life style и ако има някакви други.
Надявам се темата ми да бъде публикувана, защото наистина се нуждая от съвет. Благодаря предварително на редакторите :)

Коментари

1.   По случайност (понеже съм проучвал възможностите за внос) мога да ти кажа нещо - тези Durex, на които си попаднал, най-вероятно само носят съответния етикет. Но всъщност, предполагам, са от най-евтините китайски имитации, които се продават буквално за стотинки (центове).
По сходна причина аз също спрях да ги ползвам.
За препоръка - абсурдно ще прозвучи, но в Лидл на касите имат едни кутии с по 12 кондома за 3 кинта, които са относително читави... поне досега скъсан нямам от тях. Като цена/качество са добре. Имат и някакви тънки, не само класическите. Само внимавай и избягвай (или нарочно си вземи) червената кутия - качеството пак е ОК, но цветът утрепва всякакво желание - правени са като за партиен конгрес :) Яркочервен, наситено зелен, тъмносин, плътно жълт... :)))) Другият ти вариант е просто да идеш в аптеките и да си вземеш презервативи на бройка. Не знам как се казват, но и те идват някъде към 25-30 ст. / брой, с тях също проблеми не е имало.
Успех!

2.   Съгласна съм с номер 1, макар че ползвам и Дюрекс, но купувам само от големите магазини и не познавам проблемите, които описваш. Заради мързел съм взимала точно от Лидл по път и съм доволна, но и българските Спортекс са ОК, но са по-плътнички.
Гледай срока на годност! В аптеките не знаех още, че продават бройчиците, но като ученичка ползвах и от тях- перфекти. Ако не ти се занимава изобщо - виж в секс шоповете, взимаш една торба и живееш. Там са и най-изгодни. има и интересни (питай за японските кондоми).

3.   Благодаря Ви за съветите :)

4.   И моя мъж ползва тези, защото другите са му малки и тези не му стягат толкова много.

6.   Вземи си MAGNUM XL. На мен ми е 28 см. дълъг и 19 см. в обиколка. Баш тамън ми е. Всички останали са все едно за дечица.