Споделена история от Секс и интимност

22 годишен девственик
Историята е следната:

Преди 5 години някъде имах възможност да направя така да се каже сефтето с една мнгоо добра моя приятелка само че малкия палавник беше станал и когато работата опря до там падна и не искаше да си се надигне. Тогава много кофти се получи. Също така държа да отбележа че той е само 10 см и сигурно това също така ме спира да правя крачката към сефте.

По принцип съм меланхолик и си мисля че ще си умра девствен. Дайте някакъв съвет какво да правя. В момента ме е страх да си намеря приятелка защото така или иначе нещата ще опрът до секса и какво ще се дръпна /дърпал съм се 2 пъти вече/. Основния ми проблем го осъзнавам и това е малкия ми пенис което ме спира постоянно защото ако девойката нещо каже за него направо нз какво ще правя. На края на всяка година си повтарям че другата трябва да направя нещо а все нищо не се случва.

Коментари

1.   Отиди на проститутка или помоли някой по-голям от тебе приятел да те заведе!

2.   Виж, приятелче...и аз бих те посъветвала да идеш при някоя жрица на любовта..бих те посъветвала и да я посетиш повече от веднъж..и аз като жена ще ти кажа че не големия пенис прави секса страхотен...на една жена и трябват 7 см..другото е алчност..така че иди и се шлифоваи върху някоя "кака" и после си хвани някое девствено момиче с което да си се обичкате..и я разбии..успех ;)

3.   А какво стана със чакането на специалния човек, този който няма само да клатя а ще има и чувства. Вярно е че е хубаво да имаш опит зада можеш да направиш жената която обичаш щастлива но струва ли си да отида на проститутка за тази цел.

4.   Поне според мен размерът нее най-важното нещо а пък и не задължително малкия размер на члена ти означава че момичето няма да получи нужното удоволствие. Не мисля, че това с проститутките е решение все пак за всеки влак си има пътници. Рано или късно любовта ще се усмихне и на теб и тогава размераът няма да ти бъде проблем

5.   Всичко е в главата ти, трябва да се освободиш психически от тези мисли, да се отпуснеш и нещата ще си дойдат на мястото.

6.   Наистина сичко е главата, и наистина след време се по някакъв начин (пожелавам ти да е колкото се може по скоро) ше направиш сефтето ама това с малкия ще ти остане обеца на ухото. Затова моя съвет е да вземеш мерки (било то помпичка или нещо друго ся има секви работи за тази цел) за да може да се оттърсиш от тази мисъл. пожелавам ти успех :)

7.   Аве човек ко те бърка. Аз съм на 16 и също съм девствен. Пениса ми е около 17 обаче пак не се притеснявам. И плюс това може би ще си остана девствен щото днешните момичета си падат по някви дето изглеждат като педали или някви смотаняци. А и не ме ебе сичките ся дето са в класа ми и които познавам са тъпи курви само едната е нормална ама тя не иска да ходи със съученик. Тъй че и да си остана девствен се ми е тая. Има и други забавления в живота

8.   На 15 съм сори за правописната грешка

9.   Аз срещнах мъж на 45 с такъв размер и направо...офейках. Дано поне да не ти е тънък. Жена съм, на средна възраст, с опит и смятам, че трябва да отидеш при сексолог. И малкия, и много големия са си проблем.

10.   Не се притеснявай батка. Моят съвет е да отидеш при компаньонка. Аз преди седмица, две загубих девственоста си. Иначе и аз съм на 22. Вярвай ми не съжалявам първият път ми беше страхотен, с мацка която знае какво прави.

12.   Пич отивай при компаньонка. Аз така ще направя мн. скоро (до два месеца максимум). Станaх вече почти на 26 и ми писна да не съм правил секс като мн. харесвам момичетата.
Сега проучвам нещата и като отида до София някой път наемам си стая обаждам се и си поръчвам някое момиче. Направи го и ти друго не знам какво да ти кажа.

13.   Здр не се притеснявай от такива неща не си добиваи и комплекси не си престарял сега ти е вретемето я да не ти пука който не те харесва а не те гледа аз съм момиче и ти казвам че не голимината на пениса е важна пък и ко бил си макък притеснил си се и не се е получило голяма работа на много мъже се случва я се стягай и отиват да дириш мацки и със съмочувствие да си.