Споделена история от Секс и интимност

Големи малки срамни устни-малко; по-различен въпрос
Здравейте, на 16год съм и имам големи малки срамни устни както се подразбира от заглавието на темата. Изчетох доста други теми и вече съм по-спокойна, но имам още едно притеснение, което може да се стори тъпо на повечето от вас, но моля за сериозни отговори. Разбирам, че момчето или няма да му пречи и ще ме приема, но момчетата които са около моята възраст, а и не само споделят всичко с приятелите си и ще ми е страшно неудобно като знам че приятелите му знаят, че съм с по-големи срамни устни. И ще се притеснявам, че той дори да ме приема може да обсъжда с тях как не го възбуждат и някви такива глупости.. моля момчетата с малко опит да ми кажат дали например ако правили секс само с едно момиче и то не е било с големи или поне не са излизали гадно ли ще е ако следващата ви е с големи и ще го споделите ли с приятелите си?

Коментари

1.   Няма стандарт в това какви трябва да са били срамните устни - има си всякакви. Мъжете между другото не разказват за такива подробности пред приятелите и дори не говорят за секса с момичето си, защото има генетично заложен в тях механизъм, който им пречи да хвалят самката, която сами обработват. С две думи - да не е луд да разказва за такива чудесни неща на приятелчетата си, нали и те ще те пожелаят!
Ти не си виждала иначе много жени голи и откъде реши, че са ти били големи устните долу?
Случва се само, че вътрешните понякога да по-големи от външните и това пречи на жената при каране на колело, седене и тем подобни - това се оперира заради самото удобство. Големи срамни устни иначе по принцип няма - там има доста подкожни мазнини както и по венериния хълм, за да ти защитават половите органи от нараняване!
Представяш ли си да нямаш срамни устни - ужас!
В някой варварски мюсюлмански страни в Африка се обрязват жените като им се махка клитора, малки и големи срамни устни - тези жени са инфалиди до живот 1/3 умират веднага, а останалите също при раждане получават кръвоизлив и тем подобни

2.   Всеки уважаващ себеси мъж не споделя такива неща с приятелите си. Още повече, че не проявява уважение към жената с която е бил. Лично на мен няма да ми е неприятно. Даже някои мъже ги харесват повече. Ще го разбереш с течение на времето. Един съвет-спри да мислиш за недостатъците си. Така подхранваш излишни комплекси
М 29

3.   Досега не съм попадал на момиче с големи срамни устни. Но имам приятели които гаджетата им са с такива. Повярвай ми, цялата ни компания знае как изглеждат. Момчетата обичат да се хвалят и ако си попаднала на такъв, няма начин да го премълчи. Това ще бъде интересна тема за приятелите му. Също така интересна тема е и големината на гърдите, как изглеждат зърната и т. н. И накрая ти избираш приятеля си, ако е точен и държи на теб едва ли ще се похвали, но ако най - важното е секса за него, ще се го направи.

4.   На твоите години още не бях започнал да правя секс, но ако сегашните момчета не са се чалнали съвсем, не виждам причина за каквото и да е притеснение. Накратко:
1 - Нито аз, нито някой от познатите ми е обсъждал каква е "отдолу" неговата партньорка. Точка. Отделно, че не е и етично.
2 - За секса най-многото е било "правихме много як секс" или "уф, от Хикс време не сме го правили, та съм загорял яко", друго не съм чувал. Детайлите по самия секс са лични и са си оставали лични.
3 - Имал съм партньорки както с по-малки, така и с по-големи устни. По-големите ми допадат повече - по-чувствителни (нервни окончания и т. н. биологични подробности), доставят повече удоволствие на жената, а вследствие на нейното удоволствие - и на мен.
4 - Ако имаш и най-малкото съмнение, че някой (с извинение) пубер ще тръгне да те разнася между приятелите си как изглеждаш там, спести си "удоволствието" от интимни контакти с него. Човек или е дорасъл за това и спазва някаква етичност или не. Във втория случай не само сексът, а и отношенията по принцип не са препоръчителни.

7.   То, ако започнем по тази логика на всяка вагина могат да и се намерят кусури, които да споделим с приятелите си. Цвят, вкус, мирис, окосмяване, форма, големина на клитора и т. н. Същото е и за ануса. И ти от всички тези неща си се хванала само за едно. Ако целта на човек е да сподели някакъв дефект винаги ще ти намери кусури... Така, че ако толкова те е страх от подобно нещо ти никога не трябва да правиш секс. 99% от мъжете обожават вагината на приятелката си. Останалите са просто психично болни. Виждал съм хиляди здрави вагини с всякакви форми, цветове и големини и никога не съм бил отвратен. Всеки друг нормален мъж на този свят ще ти потвърди същото. ;)

8.   Незнам кой ще се хвали и кой не. Но едно точно момче и да се похвали не би казало името на момичето или нещо подобно, защото просто не е приятно и така.

9.   И аз съм на мнение, че хваленето е голямо. Не конкретно с нещо, а като цяло. А за опасението на авторката, възможно е да се похвали на приятелите си. Това е като да има приятелка с големи гърди, задължително ще изтъкни какви бомби има. И на края да отбележа, че от хвалене до хвалено има разлика, едните го правят нормално, без обидни думи, другите подигравателно и просташко.

10.   Имaл съм пaртньоркa с големи срaмни устни и товa не е било никaкъв проблем. Не окaзвa влияние в сексa и дори могa дa кaжa, че е достa привлекaтелно.

11.   Това едва ли ще го сподели, т. к. не е сигурен ти какво ще споделиш за неговият размер. Това не се споделя това си е даденост. Колкото по големи толкова по хубаво :) М