Споделена история от Секс и интимност

Помпа за уголемяване на члена
Привет! Искам да ви попитам дали помпичката за уголемяване на пениса действително действа? Трябват ми само 2-3 сантиметра, не повече. Защото разликата от 12 до 15 си е важна - 15 е средния размер, докато 12 е малък. Някой използвал ли е такава помпичка, даде ли някакъв ефект? Моля без коментари от сорта на "не е важен размерът", "бъди доволен с това, което имаш", искам конкретни коментари от хора, които са използвали такава помпа.

Коментари

1.   ?о-добре според мен де не съм жена да ти е 12 санта ама по-дебел от 15 санта по-тънък

2.   С помпа трудно ще корегираш члена си. Тя е за да дръпне повече кръв и ерекцията да е по-силна. Но не си го слагай толкова на сърце. Не се подвеждай по рекламите които излизат от всеки ъгъл на екрана. Просто приеми нещата такива каквито са. Когато срещнеш момиче, което сметнеш, че си заслужава, обсъди го с нея. Такъв жест не е лесна работа и трябва да знаеп за кого го правиш. А между впрочем и 12 см вършат работа, стига да знаеш как да ги използваш. Казва ти го една жена с доста голям опит.
Ж41

3.   Не работят, не си харчи парите. Всичко е само реклама. Хора, които вече са опитали споделят, че дори и да има напредък, той не е постоянен. Членът ти не се уголемява перманентно, а само докато го малтретираш с помпата, махнеш ли я, всичко се връща в първоначалното си състояние.

Тук е използвана същата рекламна техника, като във всички онези продукти, които казват и обещават на момичетата уголемяване на бюста. Истината обаче е, че ако те работеха, нямаше да се стига до пластична хирургия за уголемяване на бюста, нали така?

4.   Човече ти да не искаш да нае*еш някаква мацка бе?!

6.   Помпите не действат.Не харчи пари.

7.   Пробвай с млечка!!!!!!!!!!

8.   Помпата не помага тя е времено явление а и тя не го прави по дълаг а по дебел за определено време не се лъжи жули си с малкия приятел яко ,по добре се научи да задържаш ерекцията и тога ще разбереш дали размера има значения !!!!

9.   и как се използва тая млечка

10.   Това са глупости - за млечката. По тая логика търкай с коприва оная си работа. Ама нейсе. Окей - пенис помпата работи, но само преди секс. Държи няколко часа и после кура си връща първоначалното положение. В моя случай помпах до 18.5 см, при нормални за мен 16. Което си е постижение. Дебелината става добра, чувства се и е супер. Трябва само да попаднеш на партньорка, която да прояви разбиране, да не е някоя дърварка, дето да се паникьоса и да те анатемоса "нема нищо". Най-добре е помпаш до желания размер, задържаш известно време - и после пристягаш с пръстен пениса. Така кръвта се задържа в кура и остава в тоя размер - аз лично не съм правил така, но ми казаха, че така по принцип се правило. Ползвай помпа която е с бутало/цилиндър, а не от ония които се стискат- макар да са по-евтини.

11.   Виж, аз съм на 36 г. пенисът ми е 12 см. и да ти кажа никога не съм се оплаквал. Всичко е до техника. Бил съм със страшно много жени и много от тях ме помнят още. Така, че наистина размера не е от значение. По довре прочети в кои пози проникването и по приятно за партньорката ти, говори с нея как и харесва. Има пози и дори и с 12 см. да я боли при проникване - сам си прави изводите. Най - добре наблегни на любовната игра и на езика .

15.   Здр. пич потърси из чичо google клипове с упражнения за уголемяване и удължаване на пениса... при редовн тренировки ефекта е дълготраен... моя е дебел с голяма глава, но 15см е... поопъвах го към два месеца редовно и ся съм с 18.... доста по-добре е... успех

16.   абе да ти кажа честно май фйда няма, на мен даже и силикона ми се скъса сега е неизползваем

17.   С помпата само временно ти отича кожата и изглежда като в дебело зимно яке.

18.   Пълни глупости, пишката е даденост и не се променя! Да не ти пука, важното е да задоволяваш партньорката си, резмерите не са важни. Моя е 17 см. и се ми се струваше че е малък, но жена ми казва че и е тамън, и като и го вкарам целия, я заболява. А тя е едра и висока жена.

21.   Преди 2 год използвах помпичка, но за главата само. Постепенно стана като гъба. Сега го нося забелен и главата не се прибира.

22.   И защо главата не се прбира, не те ли дразни тъканта на бельото?

23.   Не бачка. Само упражненията действат, но мнооооого бавно. За година 2-3 см.

24.   Да попитам, тези уреди за уголемяване на членът, които ги рекламират на последък вършат ли работа, някой пробвал ли ги е?

25.   Главата стана доста голяма и кожата сама се събира зад ръба на главата. Това стана постепенно и вече не ме дразни. Като обрязан съм вече.

26.   Към 25, добре де като се къпеш, целият сапун минава през главата, а сапунът, не е полезен за членът, появява се един неприятен позив за уриниране, как се справяш с това?

30.   моите съвети са следните

1. трябва да имаш физическа активност например да спортуваш
2.ако си с наднормено тегло е най добре да изгориш мазнините и да станеш в нормалното си тегло
3. най добре е да се консултираш с уролог андролог или някой по напреднал в тази сфера
4.правилното хранене е равно на успех
5. тук не съм сигурен дали да говоря но пенис екстендърите мися че имат някъв ефект но това е относително защото при тебе може да няма ефект

31.   Само за моментно състояние и задължително с пръстен след това!

32.   Дължината на еректиралия член е константна величина, не се променя от нищо, освен оперативно го издърпват по напред и се спечелват няколко сантиметра. Така че не си давай парите, помпите са измама!

37.   Пич, хич да не ти пука! Моя е 16 см, но главичката ми е издължена, а самото ръбче голямо и когато е в ерекция се забелва половин глава, така че зарежи тия помпи...

38.   Здравейте наскоро и аз се запалих по тия екстендери самоче от ония които издърпват и се оголемявал чрез делене на клетките колко е вярно не знам но мисля да пробвам за тия помпи съм чувал че само ще ти омекне и ще имаш проблем с ерекцията а що се отнася за см моя е 15 и ми се вижда малак приятелките ми са доволни но ми се иска да е поне към 18 за самочуствие не за друго ще пиша ако се сдобия със подобно средство

39.   Не е вярно, че средният размер е 15 см. Прочети другаде от достоверни източници. Само 0, 4% от мъжете в Европа имат член над 16 см.

40.   ""39. Не е вярно, че средният размер е 15 см. Прочети другаде от достоверни източници. Само 0, 4% от мъжете в Европа имат член над 16 см. ""
И всичките са в тоя форум :D
Я дай линк, ако може.

41.   Глупости н 39:))) не знaм дaли е зaщото aз хaресвaм сaмо високи мъже, но всички сa били с нaд 18 см, с изключение сaмо нa един по нисък ( около 172-173 см)- 15 см.

42.   До номер 26: пич, как няма да си миеш члена? като дразни обикновения сапун, купи си специален. има стотици видове. как ще си ходиш с миризлив к*р?? !!

Помпите не действат. Напротив дори мога да увредят микрокапилярите и да спре да ти става :)

43.   Има разни упражнения, мен преди ми беше 13 и нещо, сега е от 15, до 16, ако съм максимално еректирал, по-дебел и по-здрав, а по принцип се бях доста комплексирал, защото пенисът ми е откровено тънък 10,5 см, и по статистически данни, които съм чел е тънък, но като е на максимум, приятелката ми дори понякога я боли и не го вкарвам и да е като кренвирш в коридор както се казва, но с упражнения ми стана по-твърд и по-голям, може да е с малко, но има ефект, не се филмирай с тия помпи

44.   За главата ефекта е много добър.

45.   Преди десетина години от любопиство си купих помпа. тогава бях на 45г. Започнах с упражненията по 10 - 20 мин. до час на ден - не всеки ден, а само, когато имах възможност. При упражненията прекъсвах на всеки 3 -5мин. за да направя масаж и да раздвижа застоялата в члена кръв. За 3 - 4години резултата беше: от 15-16 см. достигна 18 - 19 см. и с дебелината имах увеличение, но може би само 0, 5 - 1 см. /d - 35-40mm/.
В сайтовете бях чел, че в някои арабски страни след 7-8 годишна възраст до 16-17година изпращат момченцата при "учител", който им прави и ги учи как сами да си правят "упражнения" - масаж на члена. Упражненията се състояли в издърпване /със масло/ ствола на члена, от основата до главичката. При възбуда на члена той се оставя да се успокои и чак след третия път може да се изпразни. След, като прочетох това, реших и аз да опитам с помпата.
Дерзайте!

47.   Това откъде разбирете колко ви е голям или малък. В смисъл нареждате се с другите момчета в една стая и си ги домпирате за да видите, чии е по-голям? Аз еректирал пенис на живо, съм виждал само един. Досега не ми се е случило, някоя да стане от мен и да каже "О не, миличък, аз такъв размер не го харесвам. Малък е! Чао! Ще си потърся друг мъж с по-голям пенис. ".

48.   Пробвай да го дърпаш, помага повече от помпите. По 3 пъти на ден, хващаш и подръпваш леко. По време на баня се издължава най-много, т. к. става по-еластичен от топлата вода.
Успех! Аз така го удължих с 2 см, но преустанових дърпането за да не стане прекалено голям.

51.   Споделям моят опит, реших да пробвам от любопитство и какво се оказа:
1. Вакум помпата наистина изправя члена дори да не си възбуден, но това е защото го пълни с кръв принудително.
Но има един проблем който не е за подценяване пукат се вените и получаваш хематоми който могат да доведат до усложнения.
Според мен е създадена за напълно импотентни на който изобщо не им става, но за човек който няма проблем със възбудата и ерекцията по-добре забравете.
2. Проекстендър -съгласно указанията го използвах като чувства се голяма болка в зоната зад главичката където е захванат за да се опъва. Има два начина за това единият е с силиконова кайшка с която е изключително болезнено. Това е описано че е възможно да причини болка и тогава да използвате едни дунапренови подложки който са в комплекта с тях нещата са по-поносими, но има друг проблем аз не съм обрязан и след престой около час час и половина кожичката се залепва за тези дунапрени и тогава има жестока болка. Когато пък го сваляте болката е още по-силна точно поради тази причина. Може би биха удобни на обрязани, но не мога да кажа.
Другото което се случи по времето на използването му е че членът ми повече не го видях еректирал сутрин. Седеше винаги отпуснат все едно е просто мъртво парче месо. Често уринирах трудно и не изцяло. Изглеждаше като стресиран, но как няма да е след такива болки. Дори нямах желание за секс.
Спрях да го използвам и за няколко дена либидото ми се възвърна и ерекцията ми също.
3. Таблетки за уголемяване-Xtrasize- като цяло имат ефект изразен в увеличеното желание за секс и добре изпълнен с кръв при възбуда.
Като страничен ефект ще посоча че на моменти ставах нервен, раздразнителен и избухлив. Освен това получавах сърбежи на кожата по цялото тяло. Загледах се в ситният шрифт на етикета им за състава и се оказа че той е леко скъсан точно там това е и на двете кутийки.

Моят съвет е не се подлъгвайте по тези продукти защото по-скоро биха Ви навредили отколкото помогнали.

Преди това съм пробвал упражнения Джелк и искам да Ви кажа че с тях и едно здравословно хранене ограничено консумиране на мазнини и повече плодове членът е в много по-добро състояние. С упражненията използвайте билки :бабини зъби, магарешки трън, витамини и допълнително селен и ще видите резултатите.
Дори тогава мога да кажа че е увеличен щом като жена ми го забеляза също така количеството на спермата е по-голямо и силата на изхвърлянето и също.. Добре възбуден, свеж пълен с кръв по време на целият секс.
Така че моят съвет е НЕ си харчете парите напразно рискувате здравето си.

Надявам се да съм бил изчерпателен и полезен!

55.   Аз ползвам помпа от 4-5 години на 23 години съм и ефекта е временен и е наистина голям ,но при редовна употреба се срещаш с проблема на странични ефекти от помпа : гъбички , спукани вени и ужасни болки които стигат до нежалание за ползване

56.   Изкуството е да доставиш удоволствие с малък! С голям всеки може! :))
Момче, ти с всичкия ли си? " Когда хуй набивается, пизда разширяется!"
В превод:- Нагажда се! Удари си една злобарка и се успокой!

57.   Абе вие сте напълно луди. Какви помпи, какви уголемявания... На мен ми е малък. Мерил съм го в тийнейджърските години и май беше 12 см. На дали е пораснал повече. Но честно казано проблем нямам никакъв.

58.   Кой колкото му е дал Господ, всичко друго е илюзия!

Драган Вительо

59.   Пробвах помпа няколко пъти... стана ми почти 15см от нормалните ми 12.5см, но само временно. Не си заслужава според мен. То трябва едва ли не директно преди секса да отида някъде тайно да го помпя, хаха, щото ефектът е доста краткотраен.

60.   Божке, какво се филмирате с тези размери. Аз като нямам големи цици пука ли ми? ! Колкото ти е, толкова. Не ти е малък, никоя жена няма да ти гледа първо пишката. Вие пенис като маркуч ли искате? !

63.   Купих си такава помпа преди 6 месеца, само защото цилиндърът и беше разграфена до мм... и исках да видя реалната си дължина на пениса. Е, наистина и за мен учудването беше голямо-цели 17см при напомпване на макс.
Преди това с линийка или ролетка измервах 14, 5см.
Но всяко нещо с времето си. Не помня вече кога съм я ползвал за последно. Ефектът е само временен. Нямам и никакво желание да я ползвам отново.

64.   Здравейте, къде мога да намеря упражненяи за уголемяване на пенсиа моят е 15 см и искам малко от малко да порастне

65.   Само с тежести може да се удължи, но много бавно 3,4 см за 7, 8 години. Лягаш по гръб на лежанка, легло или подобно, и си вдигаш кратка на един стол, опъвам члена надолу към тестисите. Наи ефективното управление е това, и стига да е 1, 2 ч всеки ден.

https://www.google.com/search?q=Enlarged penis, with weight&client=ms-android-huawei-rev1&prmd=ivn&sxsrf=ALeKk03oBIxttAfd6fQj5LiJ29XnZq-pkA:1586214388002&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwi5gomJ9dToAhVbg3IEHezpDQsQ_AUoAXoECAsQAQ&biw=360&bih=598#imgrc=a23tNnCacxOE0M&imgdii=QomtAgnGBbvi9M

http://tsvetno.blogspot.com/2007/02/blog-post_16.html?m=1

66.   Едни 30лв ей така хвърлени на вятъра преди време.
Чиста детска играчка - помпиш и виждаш как ти щръква за секунди и си казваш "Уау, ти да видиш".
Издържах точно 4 дни подред по 15 мин. и го шитнах в едно от чекмеджетата на гардероба да прашясва. След това, дали съм го използвал и 3 пъти в рамките на една година.
НЕ СТАВА!