Споделена история от Секс и интимност

Пристрастен
С жена ми сме заедно 10г. Сексуалният ни живот бих казал е нормален, от всичко по-малко. Красива е, има дълги крака, невероятен задник. Леко е консервативна, но не ми отказва почти нищо с изключение на тройка или нещо сходно. А то и аз спрях вече да настоявам. Редовно правим анален секс, гълта ми всеки път, опитва да ми угажда за облеклото и тук леко става скандал. Кйкто писах има дълги крака и страшен задник и аз настоявам да ходи, когато сме заедно с ултра къси поли точно под дупето и задължително по прашки и цици на плаж. Дърпа се. И напоследак имам фетиш. Предпочитам да ми духа и гълта. Прави го, но се вманиачавам на тази тема. Купувам си сокове, добавки и сво ли не за повече материал.... Сложно е за обяснение, но звучи ли ви познато

Коментари

2.   Мисля, че си егоист, както и че си адски капризен. Жена ти прави всичко, необходимо за кажи-речи пълна и доволна програма. Явно държи много на теб. Ей това е човекът никога да не се насища и да си навива на ината....Ако моят човек се беше оказал като теб и имаше такива изисквания, щях да му бия шута. Искаш цял народ да гледа задника и гърдите на ТВОЯТА жена и дори се възбуждаш от това. Излез от порното и заживей на земята. Либералните ви разбирания в днешно време са доста отвъд нормалното.

4.   Остави жената да си отдъхне малко. Що я тормозиш?

5.   Само един мухлъо без чест,без достойнство, без капка срам, без мъжественост може да поиска от жена си да се разголи и да си покаже тялото си на чуждите мъжки очи!
Ти изобщо да си чул за нормална естествена мъжка ревност? за пазене на честа си, нормален мъж може да поиска от жена си всичко ама насаме в спалнята , а не пред чужди хора.

6.   Хаха, духа му и гълта, анален секс редовно и била консервативна :))))

7.   Ти се облечи така, както искаш да се облече жена ти, и излез, ако не теб ти хареса, облечи и нея!

8.   Тъй- тъй , продължaвaй в този дух и много скоро ще си потърси мъж! Теб рaзбирa се , те изключвaм , ти си зaмръзнaл във времето нa около 13 годишнa възрaст. Кaкто и дa е , продължaвaй тaкa!

9.   Ти понеже си комплексар, искаш да компенсираш с тялото на жена си, за да ахкат другите мъже и да си вдигаш самочувствието изкуствено на гърба на жена си. Ти си я превърнал в пачавра, само и само да ти изпълнява капризите и да си избиваш коплексите. Не знам какво я задържа при теб, може би иска твоето щастие и е съгласна да се подлага на унижения. Това са лични и интимни неща, не е длъжна да си развява путката, за да ти вдига ниското самочувствие, не е длъжна да прави неща в секса, които не са и приятни.

10.   Спокойно и моята е голямо дърво. Миналата седмица я спасих от два бобъра, искаха да я отвлекат да си направят бент. Въпреки това много си я харесвам, едно време я избирах на външен вид. На плажа ходи по прашки и без горнище, защото на мен ми харесва. И на нея съм и го казвал, че обичам да се фукам с жена ми. Ако беше някоя дебела, щеше да си ходи както си иска, ако ще и с цял бански. Но се съмнявам дали щяхме да ходим на море изобщо. Късите поли и седят много добре, по висока е от мен, а аз не съм от ниските. Когато трябва да излезем, ако не ми харесва как се е облякла, не и казвам нищо. Обличам се с анцунг, все пак е удобен и проблема се решава много бързо. Все пак аз съм мъжа и моя глас може да се чува отвреме на време.

11.   По всичко личи, че си егоист. И аз съм такъв по някой параграфи, но не и в леглото, защото и моята е малко егоист и ако почнем така да се изчакваме, накрая ще се озовем в чужди легла. Ако не иска да й свършвам в устата, не го правя, даже откакто сме заедно повече от година може би 10 пъти се е случвало, и аз искам всеки път, но стискам зъби, че другия път ще ми угоди на фантазиите и ще ми се случи. Първа напоследък ми прави свирки, но преди все аз бях първия в тия неща, егоистче е и тя. Естествено и аз имам забележки относно външния и вид и това как излиза на вън, но тя пък е инат и си прави каквото си иска и понякога го приемам добре, понякога ме е яд, но е егоистично да натякваме на някого как да се облича, държи и какво да прави, и аз съм такъв, даже съм пуснал тук тема и всички ме плюят, за това, че изисквам повече от външния вид на момичето до мен, че аз самият се поддържам повечко от нормалното за мъж и че сънувам всяка седмица чужди жени, които са божествено красиви, но такъв съм си. Някак си обаче, когато взема повече от нея сексуални и тя ми прави повече неща, подарява ми повече или ми угажда повече, идва един такъв момент след няколко дни, а може и часове, че нещо ми присветва лампичката и ми става гадно и започвам да й връщам всичко двойно, цялото внимание, всичко което е правила и се чувствам ок, някак си не мога да я използвам, ама и преди с други момичета така съм бил, не мога да ги използвам нито сексуално, нито никак, да ги изхвърля после и да се чувствам пич, по-скоро боклук бих се чувствал. Ти на твоята жена пускаш ли език, угаждаш ли й?

12.   Да, звучи ми познато. Доста идиоти пишат тук