Споделена история от Секс и интимност

Има ли ми нещо?
Здравейте! На 19 години съм. Имам проблем, който надявам се да има решение. Не мога да свърша по време на секс, което страшно много ме притеснява. Имам приятел от 2 години, на който не съм споделила нищо от срам. Секса с него е наистина чудесен, често мисля за секс и когато си легнем съм много възбудена и имам огромно желание да го направим, но не мога да свърша дори по време на орална любов. Не изпитвам болка или срам чувствам се добре по време на секс. Междувременно когато гледам порно се получава и то доста бързо. Преди приятелят ми съм имала още един партньор, с когото нещата стояха по същия начин. Не мисля че проблема е в приятеля ми, а в мен. Въпросът ми е има ли някой с проблем като мен? Благодаря ви!

Коментари

1.   И при мен е така. Кофти е. Снощи даже се скарахме, затова че не се получава при мен. Мисли си, че аз нямам чувства към него. От 3 години сме заедно. Накрая се сдобрихме и се опитахме пак. Мисля, че със повечко игра и като се масажираш може да се получи :) Неможеш да се концентрираш достатъчно и не се отпускаш. На психична основа е мисля. При мен пак не се получи, защото той свърши. Ако беше издържал мисля че този път щеше да се получи. А аз не масажирвах по време на секс незнам защо, и снощи като го направих си беше друго. Опитай се да му кажеш какво ти харесва и как. Покажи му го. Успех

2.   Изобщо не се притеснявай! Съвсем наред си си. За да се научи една жена да свършва и трябва време, понякога години. Има жени, които са изпитали първия си оргазъм чак след 25 години или дори по-късно. Така, че наслаждавай се на това, което правите и не го мисли. Ще се случи когато най-малкото очакваш.