Споделена история от Секс и интимност

Сексуално незадоволена!
От 3 години насам си имам приятел. Отначало всичко вървеше супер, включително и в леглото, но сега не е така... никак не ми е хубаво, не мога да се предразположа, не се навлажнявам ИЗОБЩО, боли ужасно много и едва издържам докато свърши. Много го обичам, но не мога така, не ми харесва като ме докосва и не само, че не ме възбужда, а напротив неприятно ми е не знам какво да правя.. в момента, в който се опитам да поговоря с него за това започва да ми натяква, че само мрънкам и едва ли не го правя нарочно, но не е така искам всичко да си е както преди... Моля ви дайте ми някакъв съвет, защото не се издържа и нямам с кого да споделя! :/..

Коментари

1.   Ами авторка омръзнал ти е явно.
Ти на колко си и от къде.
Пробвай с някои друг да видиш така ли ще е!

2.   Хормонални проблеми имаш ли?

3.   Няма какво да ти давам съвет - казвам ти от личен опит, че "много го обичам" и "не ме възбужда" са две взаимно изключващи се понятия.. колкото по - рано признаеш пред себе си, че вече не искаш да си с този човек, толкова по - добре. Минала съм през това, повярвай ми сега съжалявам, че ми трябваше половин година да го осъзная;

4.   Вашата връзка вече е приключила, време е да си намериш друг, които да те задоволява. Иначе и двамата ще страдате. Не е трудно да го оставиш, така той ще си намери истинската любов-сподели му проблема си

5.   не ги слушай тези дето искат да си нещастна като тях, такива са пълни злобари, а понеже са самотни искат всичките хора да са такива като тях, и за това съветите им винаги към всеки от тип : зарежи го/я, пробвай да спиш с друг! и разни такива.
пробвай една вечер да си поговорите спокойно без да му кажеш че не те възбужда, кажи му че имате общ проблем и за това или да го обсъдите заедно или да ходите на секселог.
сменете позите, сменете местата, пробвай нови неща, нека да ти говори по различно, по нестандартни неща дето те вълнуват, не се предай никога ако си сигурна че го обичаш истински, само страхливците и простите хора пробягват кум чуждо легло за да уж решават проблемите си, ако някой се държи за любимия човек трябва да се бори за любовта си а не да се предаде и да го продаде.
потърси в себе си от кога почна този проблем, и защо не те възбужда? какво се променило в леглото, като все още го обичаш?
много въпроси трябва да мислиш за отговорите сама или с него или със специалист.
успех ти желая от все сърце.

6.   Според мен, проблемът е във връзката. Помисли дали нещо куца там. Самият факт, че той ти "натяква" нещо подсказва някаква неудовлетвореност.
А при повечето жени това пряко се отразява и в сексуално отношение.

7.   От авторката : за съжаление съм на същото мнение като повечето от Вас и мисля, че тази връзка отдавна се е изчерпала.. не мога да му споделя проблема си, обвинява ме и ми натяква, чувствам се ужасно на ръба съм и не издържам... от една страна искам да бягам и да не поглеждам назад, но от друга не е малко време и хубави моменти сме имали и ми е жал да си тръгна ей така, но наистина не мога повече, тази връзка отдавна се е лишила от всякакво удоволствие! ... Благодаря Ви

8.   От авторката : за съжаление съм на същото мнение като повечето от Вас и мисля, че тази връзка отдавна се е изчерпала.. не мога да му споделя проблема си, обвинява ме и ми натяква, чувствам се ужасно на ръба съм и не издържам... от една страна искам да бягам и да не поглеждам назад, но от друга не е малко време и хубави моменти сме имали и ми е жал да си тръгна ей така, но наистина не мога повече, тази връзка отдавна се е лишила от всякакво удоволствие! ... Благодаря Ви

9.   Номер 3 е абсолютно права. Но авторката май е от типа момичета/жени, които търпят това, което имат, само защото се страхуват от това, което може да получат, ако се решат на раздяла и опитат с друг.
Не разбирам авторката, след като по нейни думи гаджето й я отвращава, чий го дърви още при него? Една жена, когато е назадоволена е пълен кошмар за мъжа, защото става раздразнителна, заядлива, хаплива и т. н., а това създава и напрежение във връзката и дома.
Съветвам авторката да не си губи времето да се опитва да върне безвъзвратно загубеното, а директно да се разделя с гаджето си и да си търси нова тръпка.

10.   Вибратор му е майката. Взимай си един по-големичък и давай смело.

11.   Мен моята приятелка ми е страшно противна в социалните мрежи да общувам с нея, по телефона и страшно много ме дразни, понякога и в действителност се питам обичам ли я, не я ли обичам и при най-малкия скандал си казвам наум, че повече не искам да я виждам, че не я обичам, обаче като легнем един до друг, като я прегърна и се чувствам пълноценен и жив, а сексуално винаги ме възбужда, като я гушна и тя понякога и на улицата прави да сме и се унася, толкова успокояващо и действам, иначе се храним, караме и прочие. При мен е друг случая. Опитайте се да си дадете нежност ,да се прегръщате, да отидете на екскурзия заедно, да се смеете. При нас не върви както казах, но например на 14-15 бяхме цял ден заедно, цял ден се опитвах да не се поддавам на сприхавия си характер и импулсивност, не се заяждах, тя също беше добра и пак запалихме огъня, после пак го разрушаваме и така е при нас постоянно, не знам до кога ще продължи, но си даваме нежност понякога, макари рядко, усмивки и прочие и все надеждата ми се възвръща. Това да го смениш с друг са тъпотии, трябва да си 100% сигурна, аз до сега не съм бил и не съжалявам. Един път се бях скарал с моята и се хванах с една, но не стигнах до леглото, тя ми припада в ръцете пияна в една дискотека и щеше да умре, аз не съм се опитвал да я напивам. Друга пък с други проблеми ме накваси, аз не стигам до леглото, но виждам колко са долни повечето и се връщам пак при моята, която е сериозна при всички положения и ме обича, така че прецени си сама.

12.   Авторке, щом сама си стигнала до извода че връзката ви се е изчерпала незнам какво мнение търсиш тук. В същото време казваш че обичаш приятеля си - противоречиш си или го обичаш по някакъв друг начин?! Виж, има много начини да се разнообрази сексуално една връзка, стига двойката наистина да си пасват и да се обичат и държат един на друг - ако при вас тези взаимоотношения куцат просто забрави че има начин да спасиш тази връзка. Ако обаче само сухотата и степента на възбуда ви е проблема, а емоционално сте ОК - тогава е време да промените нещо в леглото. Може да разпалите страстите като вкарате играчки в любовната игра или да предприемете пътуване някъде на чуждо място с преспиване в романтичен хотел, дори може да поканите друго момче, момиче или двойка, всичко за което се сетите и някога сте си фантазирали да ви се случи - просто е въпрос на откровен разговор и взаимно уважение и доверие - но всичко това само ако наистина се обичате, иначе е загуба на време и енергия.

13.   Поговори с него или просто го зарежи. Няма ли хубав секс, няма и любов. Имала съм подобен случай, момчето беше хубаво, страшно добър и богат, но просто беше малко по стеснителен и не го биваше в леглото въобще. Като характери си пасвахме много, но когато легнех до него и ми ставаше гадно. Просто не се получаваха нещата, не ме възбуждаше, а може би аз трябваше по някакъв начин да го накарам да се отпусне. И аз дълго се чудех дали проблема е в мен или в него и един ден му изневерих. Няма да забравя този ден, сякаш не бях правила секс от години. Той разбра, заряза ме и ме намрази много. Много глупаво постъпих, затова най-добре поговори с него.

14.   Купи си увлажнител / лубрикант.