Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми не ме иска!
Със съпруга ми сме заедно от 19г. Той беше първата ми любов. Много го обичам и сега но той не иска да прави секс с мен. Това много ме огорчава. Чувствам се пренебрегната. Той предпочита да се самозадоволява а с мен го прави рядко. Опитвала съм всичко. Той не ме допуска да го приближа. Приятелките ми ме съветват да си хвана любовник. Не искам да му изневеряван. Пробвах с един мъж нищо не се получи. Много се измъчвам и не знам какво да правя.

Коментари

1-50 от 109

1.   Кажи му че го напускаш поради неговото сексуално охлаждане към теб и ако се направи че не му пука значи този човек те е зачеркнал вече в мислите си и си има друга муза и фантазията му е насочена към друга жена която му помага да се задоволява сам чрез присъствие в съзнанието му!

2.   Пробвай с други докато се получи.

3.   Нищо не може да направиш. Приятелките те съветват да си хванеш любовник но знай това не е за всеки. И моя мъж не ми обръща внимание но да ти кажа аз вече свикнах. Не искам да си търся и любовник, защото съм си казала, че трябва да съм лудо влюбена за да правя секс сдруг мъж. Така е трябва да знаеш, че любовта им към нас вече не съществува, ако изобщо е съществувала някога.

4.   Говорихте ли по проблема? Макар че, рядко полово общуване не е без хич. Дали не е уморен от работа и служебни проблеми? Защо имам усещането, че си пишман дето си се омъжила за първата си любов? Недей, не се самонавивай. И това ще мине. Знаеш ли колко по-сериозни проблеми ще имате като семейство. Я, по-смело !

5.   Аз съм номер 3 обръщам се към номер 4. Хайде да спрем да ги оправдаваме тези мъже, ох милите как били изморени , ние жените защото изобщо не сме. Мъжа като ходи на работа, като се върне сяда или пред компа или пред телевизора, а какво правя аз като се върна чистя, готвя, пера, децата да погледнеш и докато си легна все работа. Какво лошо има ако жената се е оженила за първата любов, то ако мъжа не става и десетата да е все тая. Има един лаф отнася се за всички мъже дето уж са изморени на калпавата ракета космоса и пречи.

6.   Говорихте ли по проблема? Това беше най тъпото което прочетох до сега, като няма какво да посъветваш жената по добре нищо не пиши.

7.   Ако нямате деца или са пораснали, по-добре е да си намериш друг. Пробвай и успех!

8.   Към номер 5 и 6 - ти си авторката на писмото нали?
Защо събра толкова злоба към мъжа си? Помисли добре, защото ако този човек легне с друга,може да се окаже, че не му е толкова калпава ракетата.

9.   Май много жени страдаме от пренебрежението и от лошото отношение на мъжете си. Към номер 8. обичам мъжа си и ако не ми пукаше щях да съм с друг. Хич не изглеждам зле и съм млада. Държа на него и го уважавам.

10.   Към номер осем ясновидските ти способности са на ниво нула. За жалост не съм авторката на писмото, но имам същите проблеми с калпава ракета. Ако трябваше да пиша писмо щях да напиша същото. Защо така се обидихме явно ти си от тези с калпавата ракета ?

А по въпроса , че можел да си легне с друга пука ми на ........ немога да го напиша язък, сети се на какво хе, хе, хе. С уважение Ана.

11.   Аз пък съм М и в къщи е обратния проблем, ако не се моля като дете на всеки три месеца ще се сетят веднъж за мен. А разни пикантерии съм получавал само в алтернативни връзки ли да го кажа. Къде бяхте ненаситни жени, когато съм ви търсил, виновни сме си ние страдащите като сме вярвали, че всичко ще се оправи, а не сме отишли на време на правилното место. Номера с любовницата не си е работа. Пробвал съм но все е за сметка на нещо. Кой питаше защо са изневерите.

12.   браво Ана. Подкрепям те изцяло. Стига сме ги оправдавали калпавите ракети. Ами ние не сме ли изморени бе. Те горките само работят. Хахаха. Аз си имам любовник и въобще не ми пука вече за неговите -на съпруга нужди. Гледам си моят си живот и съм адски добре. А той вечно мрънкащия, хленчещия, изморения, недоволния....аман.
Успех на всички мацки с подобни хленчещи мъже у дома.

13.   Евала, №12 ! Аз съм съпруга с калпава ракета, ама :) също си гледам живота

14.   Моят беше все уморен, нещастен, недоволен, мрънкаше, все му бях виновна за нещо. Защото, както впоследствие разбрах, се е чукал наляво-надясно навън. Нелепото беше, че ме беше заразил с венерическа болест, та така разбрах. И сега какво-редувам ги двама за отмъщенние, не са лоши, ама като се сетя за него-отмъщавам на цялото мъжко племе. Никакви чувства, на тези изроди трябва само парите да се взимат, ама са все или бедни, или стиснати. Извратила съм се, знам си го, надявам се никой да не ме обвинява.

15.   Много ми е обидно и на мене, но като чета другите коментари, явно е нещо естествено. Лошо е че няма изход. Аз вече 7 месеца се тормозя и страдам. Защо така постъпват с нас тези мъже?

16.   Аз съм омъжена от една година, но вече имам такива проблеми. Все изморен, все търси кусури, вече и аз се изморих да му угаждам. Той въобще не желае да се докосва до мен, даже и да ме прегърне понякога.. Понякога правим секс, но той е рядкост и близостта с това приключва. Много пъти съм го питала защо се ожени за мен като не ме харесва достатъчно, казвала съм му и че ще подам молба за развод, защото е много пасивен в сексуално отношение и ми писна да му напомням относно това.. Бях много смела да мисля, че нещата ще се оправят по някакъв начин.. Да, вярно е че не изглеждам като фотомодел, но не съм и някакъв изрод.., макар че вече започнах да се чувствам така..

17.   Здравейте прочетох повечето от темите в този сайт и стигам до изводът, че както жените , така и мъжете имат подобни проблеми предизвикани от партньорите им. Честно казано и аз попадам в тази група изморих се да слушам : сега не мога, изморена съм, спи ми се и т.н.

Съжалявам, че повечето от нас са подтикнати към изневярата, но явно това е решение!

18.   Аз имам проблема на авторката.
Търпя и все си викам, абе нормално, деца, къща се върти, едно друго и т.н.
Въпреки че и аз не съм търтей, помагам с каквото може простиране, чистене, подреждане и т.н. няма да изброявам. В готвенето не ме бива, факт, но с другото съм наясно. Работя, печеля добре, отнасям се с нея повече от добре, не пия, не гледам футбол и формула 1 (тя е по тази част)

Сигурен съм че не съм мъжът мечта, но смятам че съм достатъчно адекватен към семейните си ангажименти, особено на фона на повечето мъже които познавам и за които се говори масово.

И въпреки това сексът е пряко сили два пъти в месеца, а сме на по 30, нормално е да ми се иска по често. Да не говорим, че тези два пъти напоследък са станали не е истина. Задължително аз съм атакуващата страна и това което наблюдавам като реакция е нещо от сорта на "абе айде тоя там да се изпразва че да си заспивам."

Така че не знам авторката и останалите на какви мъже са попаднали, обаче явно и жени има такива......

19.   Курвички! Как не ви е срам?

20.   Плаче ми се хора!
Женени сме от година и половина и нещата се промениха :-)

Винаги съм искала да имам идеалното семейство! В нас винаги да е оправено,да има по две ястия,масата да е красиво наредена преди да седне на нея..........всичко гледам да е добре. Изоставих всяко мое желание заради неговите,промени ме така както на него му е удобно. Постепенно стана ад!

Когато се прибере от работа не желае да го питам нищо за деня му.Ако това се случи почва да вика.Не си говорим вече.В нас все му е скучно,дори на детето не обръща внимание.Правим го рядко.Почна да ми посяга.КАКВО ПОСЯГА ТОЙ СИ МЕ БИЕ.Чувствам като нищожество.Опитвам се да си обясня какво става,но не мога.Някой с повече опит би ли казал на какво може да се дължи това?Боболях се! Той стана коренно друг!

21.   Първото писмо все едно съм го писала аз. Семейна съм от почти 13 години, на 36 г.,с две деца, съпругът ми е на 42..

Обичам съпруга си безумно, но и за нас сексът отдааавна вече е рядкост. Я се случи веднъж в месеца, я не..И винаги е по мое настояване-много ми е унизително вече..И съм плакала, и съм молила..нещата се променят закратко и после пак няма никой...жалкото е,че прекалено обичам мъжа си, пък и съм от този тип жени,че за да легна с някого трябва да съм лудо влюбена в него...иначе до сега да съм си намерила любовник..не искам да си разбивам семейството, защото съпругът ми е добър,живеем добре и е идеален баща ..Но липсата на редовен сексуален живот ми доведе хормонални проблеми...побърквам се.

Все заспива вечер, децата му ни пречели, имал нужда да погледа определени филми,за да се настрои (нямам против това,но не винаги е възможно), или пък иска сутрин, когато аз спя.. Най-ме дразни като поиска да правим секс ,а знае,че съм в цикъл(прави го защото знае предварително ,че ще му откажа, или когато децата са будни и в съседната стая..)После ми вика-Ето аз исках, а ти не искаше...Просто да отбие номера..

Засичала съм го да мастурбира сутрин в банята...ужасно ми е обидно..и в извънбрачни връзки съм го подозирала, но от известно време съм си вкъщи, а той работи също вкъщи и виждам,че няма такова нещо...Но, все се оглеждам и подозирам-само мен ли не иска вече, друга ли има? По едно време коментирахме да ходим на лекар..искаше да го съблазнявам..всичко е само за кратко и после старата песен на нов глас..

МЪЖЕ ОБИЧАЙТЕ ЖЕНИТЕ СИ И ПРАВЕТЕ С ТЯХ СЕКС РЕДОВНО, ЗАЩОТО ИНАЧЕ СЕ ЧУВСТВАМЕ НЕЖЕЛАНИ, ОТХВЪРЛЕНИ И НЕОБИЧАНИ.

22.   ЗДРАВЕЙТЕ , И АЗ ИСКАМ ДА ИЗКАЖА МОЕТО МНЕНИЕ, СИРЕЧ , ОСТАВИХ МЪЖ ПИЯНИЦА НА 35 Г. ВЛЮБИХ СЕ В МЪЖ НА 42 Г. , НОСЕШЕ МУ СЕ СЛАВАТА НА ЖЕНКАР........НИЩО ТАКОВА , ПРОСТО НЕ Е БИЛ РАЗБРАН И ОТ ЖЕНИ И ОТ МЪЖЕ , СТРАШНО ДОБЪР , ОТГОВОРЕН , МИЛ, НЕЖЕН , БЛАГОРОДЕН, ОБИЧА ИНТЕЛИГЕНТИ ЖЕНИ СЪС ЧУВСТВО ЗА ХУМОР, ГЛЕДАТ НА ВЪНШНИЯ ВИД НА ЖЕНАТА , НО НАЙ- НАПРЕД ВЪТРЕШНАТА КРАСОТА . ШИРОКО СКРОЕН , ПАСИВЕН И СТРАШНО СЕ РАДВА НА ЖЕНАТА ДО НЕГО ДА Е АКТИВНА.ЦЕЛУВКИ , ПРЕГРЪДКИ , ГОТОВ Е НА ВСИЧКО , КОГАТО МУ ПОКАЖЕШ , ЧЕ , ГО ЖЕЛАЕШ . ТАКА Е С ВСИЧКИ МЪЖЕ. ПОЛУДЯВАТ , КАТО РАЗБЕРАТ , ЧЕ , ГИ ЖЕПАЕШ. ЩЕ ОТВЪРНАТ ДВОЙННО ПОВЕЧЕ. ОБИЧАТ ИНТЕЛИГЕНТНИ ЖЕНИ , С , КОИТО ДА НЕ ИМ Е СКУЧНО. ЗА МЪЖЕТЕ , НЕ Е ДОСТАТЪЧНО , САМО ДА ИМ ГОТВИШ И Т.Н., ИГРАЙТЕ ДОМИНО, КАРТИ , НЕ СЕ СЪРДИ ЧОВЕЧЕ, ТРЯБВА ДА ПРАВИТЕ ТАКА , ЧЕ ДА НЕ СКУЧАЯТ , И ДА ТИЧАТ ЗА В КЪЩИ . НЕ ОБИЧАТ ВЕЧНО МЪРМОРЕЩИ ЖЕНИ.

23.   МИЛИ ЖЕНИ, МИМИ МОМИЧЕТА, ЛЮБОВТА НА МЪЖЕТЕ ПРЕМИНАВА ПРЕЗ СТОМАХА, НЕ ОБИЧАТ ДА ИМ СЕ ОТКАЗВА СЕКС, ПОД ПРЕДЛОГ : БОЛИ МЕ ГЛАВАТА , ДЕЦАТА НЕ СА ЗАСПАЛИ , РОДИТЕЛИТЕ НИ ЩЕ НИ ЧУЯТ, НАПРАВЕТЕ ТАКА, ЧЕ, ДА Е УДОБНО ЗА ВАС ДВАМАТА . НЕ СИ ТЪРСЕТЕ ОПРАВДАНИЯ, БЪДЕТЕ ПО-РАЗКРЕПОСТЕНИ, МЪЖЕТЕ ТЪРСЯТ НАВЪН ТОВА , КОЕТО ИМ ЛИПСВА В КЪЩИ.

24.   АЗ СЪМ 247 , НЯКОЙ ИМА ЛИ МНЕНИЕ ПО-ВЪПРОСА

25.   ЛЮБОВНИК , НЕ , ОПРАВЯ НЕЩАТА , АКО РАЗГОВАРЯТЕ ПО-МЕЖДУ СИ КАКВО СТАВА С ВАС И КОЙ ОТ КАКВО ИМА НУЖДА

26.   С УВАЖЕНИЕ КЪМ РЕДАКТОРА / ТА , КОГА , ЩЕ МОГА ДА СИ ВИДЯ КОМЕНТАРИИТЕ ?

27.   СТРАШНО ТЪЖНО И БОЛНО МИ СТАВА, ЧЕ, ДАЖЕ ЧАК СЕ ПЛАША ,?????????? МЛАДИ ХОРА ДА НЕ ПРАВЯТ РЕДОВНО СЕКС ? ТОВА Е СТРАШНО !!! С ВТОРИЯТ МИ МЪЖ КАКТО СПОМЕНАХ ПО- ГОРЕ , ГО ПРАВЕХМЕ СУТРИН , ОБЕД , ВЕЧЕР, ВСЕКИ ДЕН . БЯХ НА 35 , А ТОЙ НА 42 Г., ТАКА Е И ДО ДЕН ДНЕШЕН . АЗ СЪМ НАЙ- ЩАСТЛИВАТА ЖЕНА И ТОЙ НАЙ- ЩАСТЛИВИЯТ МЪЖ ,??? ЩЕ ПОПИТАТЕ ЗАЩО ? ВСЕ ПО- СИЛНО СЕ ОБИЧАМЕ , ЖЕЛАНИЕТО НИ НЕ СПИРА , И КАКТО КАЗВА ТОЙ , А И АЗ СЪМ НА СЪЩОТО МНЕНИЕ " ВСЕКИ ПЪТ С ТЕБ Е РАЗЛИЧНО , ВСЕ ЕДНО ГО ПРАВИМ ЗА ПЪРВИ ПЪТ , НИКОГА НЯМА ДА МИ ОМРЪЗНЕШ , ЕДНО ВРЕМЕ НЕ ВЯРВАХ В ТОВА , НННННННООООООООООО , СЕГА РАЗБРАХ , ЧЕ ОБИЧАМ И ТО ПОДХОДЯЩАТА ЖЕНА. " С ТЕБ НЕ МИ Е СКУЧНО БЪРЗАМ ДА СЕ ПРИБЕРА В КЪЩИ , НЕ МИ СЕ СРЕЩА С ПРИЯТЕЛИ , ДОРИ И ДЕЦАТА СИ ВИЖДА ПО-РЯДКО , РОДИТЕЛИТЕ СЪЩО ", НЕ ЧЕ Е ПРАВИЛНО , НО ФАКТА Е , ЧЕ ИСКА ДА БЪДЕМ НЕПРЕКЪСНАТО ЗАЕДНО , И С МЕН Е ТАКА. МНОГО ХОРА НИ ЗАВИЖДАТ , АМИ НИЕ НЕ СМЕ ВИНОВНИ , ИНТЕЛИГЕНТНИ , ШИРОКО СКРОЕНИ , С ЧУВСТВО ЗА ХУМОР, НАМЕРИЛИ СМЕ СЕ , И ТО ПО-СКОРО АЗ ГО ЗАБЕЛЯЗАХ И ПРЕЦЕНИХ , ТОЙ КАРАШЕ ПО-ИНЕРЦИЯ . СЕГА НЕ МОЖЕ ДА ДИША БЕЗ МЕН. ПОЖЕЛАВАМ НА ВСЕКИ ТАКАВА ЛЮБОВ. МНОГО Е ТРУДНО ДА НАМЕРИШ СРОДНА ДУША . НЕПРЕКЪСНАТО ПОВТАРЯ , А И ГО ПОКАЗВА : ЗНАЕШ ЛИ КОЛКО ТЕ ОБИЧАМ ? ТОЧНО КАКТО ВЕСО КАЗВАШЕ НА ЕЛИ !!!!А НИЕ С НЕЯ СМЕ ОТ ЕДНА ЗОДИЯ : РАК /НАЙ-ДОБРИТЕ МАЙКИ , СЪПРУГИ , С ИЗВИНЕНИЕ И НАЙ-ДОБРИТЕ КУ*ВИ В ЛЕГЛОТО , ЗАТОВА ТАКИВА МЪЖЕ , НЕ ИМ ТРЯБВА ЧУЖДО . ТОЙ МИ КАЗВА , ЧЕ, ДАЖЕ И НЕ СИ ГО ПОМИСЛЯ .

28.   да ви кажа, аз съм си супер жена- красива съм, интелигентна (дори пиша учебници като не работя), всеки ден готвя и то вкусно... обаче чуждите мъже ме заглеждат, ама моя не! На 24 г. съм, той е на 30 г. заедно сме от 7 г. и проблема се решава 1 месечно. Направо незнам!!! Не е до готвене, не е до разкрепостяване, нито до хубост, ум и семейни игри...разберете нямам забележка...нищо не ни липсва, освен интерес

29.   Ох, колко познато - не толкова за секса, той си беше сравнително ок, но за липсата на интерес дори да си говорим, да имаме общи занимания и интереси... И съм говорила, и съм заплашвала с раздяла. Нищо. Накрая като ми писна и наистина се разделихме, тогава се сети. Мислел си е, че само си говоря, че нямам друг ход, освен да го търпя да се държи както намери за добре и да се примирявам, независимо, че чувството, че ми липсва нещо ме е тровело и той го е виждал... Еми сега много иска да се връща, засвидетелсва ми внимание по всякакъв начин, но защо трябва да се случва, когато вече е прекалено късно, взела съм решение и съм на коренно различна вълна?!

30.   Здравейте момичета! И аз се присъединявам към отбора на разочарованите и отхвърлени жени. За пръв път пиша във форум, но вече не знам къде да търся утеха и донякъде се успокоявам от мисълта, че не съм единствена. Аз съм на 23, с приятеля ми сме заедно от 2години и нещо, той е на 24. Преди година завърши образуванието си и започна работа като счетоводител, като от тогава нещата стават все по-зле. Все е скапан, все е недоспал, нямал е време да яде, чувствал се отпаднал, нямал либидо. Винаги съм се старала да го разбирам, да го подкрепям, да правя нещата по-леки за него. Гледам да не го ангажирам с нищо вкъщи, всичко сама правя - винаги има сготвено, винаги съм изпрала, изгладила, в същото време се старая да съм красива и разнообразна, нося секси белъо. Той се държи много добре с мен, но когато си лягаме му е нещо като защитна реакция да каже "умирам за сън" или "боли ме кръста" или нещо от този сорт, бързо да ме целуне, "лека нощ" и преди да се усетя се е обърнал и заспал. Това както се сещате ми е още по-обидно и разочарошащо и много се натъжавам... Когато го питам какъв е проблема, той ме обеждава, че е от работата, че е наистина скапан (той наистина работи много), но нещо немога да си представч как е възможно да няма никакво велание за секс. Сигурна съм, че няма друга, също така съм много добре изглеждаща, с хубаво тяло и не е честно това, че не спирам да търся проблема в себе си. Правим секс веднъж месечно, ако не и по рядко. Пробвала съм аз да съм активна, да го изкушавам със секси белъо, и той ми казва "моля те недей сега, знаеш, че съм скапан и не съм в такова настроение" - можете да си представите колко унизена и нелепа съм се чувствала в секси екипчето си.. Пиша всичко това, защото това е поредната нощ в която не мога да заспя от разочарование и единственото което ми остава е да излея чувствата си някъде и да се надявам да ми помине... решила съм, че няма повече да се унижавам, няма да повдигам тази "неприятна" за него тема и единственото което ми остава е да споделя с вас...

31.   Мили момичета, от това което прочетох, ми става много тъжно. Всичко ми е толкова познато. Аз съм на 40, но изглеждам много добре, ето виждате ли започвам да се защитавам, наистина не намирам вина в себе си, заради това че съм пренебрегната и недокосвана. Унизително е все да го моля или да плача. Много го обичам и не искам друг мъж, искам само неговите устни, кожа, ръце, за мен е най красивия, като пиша това, плача. Внимание получавах от него само докато бях бременна с първото ни дете, бяха прекрасни месеци, никога не съм била така щастлива. За мен това време е безценно. Наистина ли няма изход? ...

32.   Здравейте момичета, всичко ми е толкова познато, изглеждам много добре но съм пренебрегната и недокосвана. Омръзна ми от унижението да го моля и да плача. Мога спокойно да кажа че ако ми се е случвало да правим секс, аз съм го подсещала уж неуловимо. Мисля че всяка жена иска инициаторът да е мъжът, така се чувстваме желани, уверени и обичани. Страшно го обичам и не искам друг мъж, искам неговите устни, неговата кожа, ръце. Като пиша тези неща, плача. Получавах внимание от него само през месеците в които бях бременна с първото ни дете, това е най щастливото време което имам. Винаги обръща гръб и единствените целувки, които получавам са за чао и здравей. А как го чакам само да се прибере... Наистина ли няма изход? ...

33.   здравей те
имам проблема на повечето от вас. с мъжът ми сме заедно то 7 години от 4 почти не правим секс. само ще вметна че за миналата година сме го правили само 4 пати аз съм на 24 а той на 27 към днешна дата. почвам да си мисля че има друга където да ходи защото е млад и няма никакви здравословни проблеми както и аз. казва че му е омръзнало само боб искал и малко леща. много пати сме говорили по тази тема и всеки пат едно и също разбирам те ще се променя и до там. от началото на годината сме го правили само веднъж и даже нито той нито аз успяхме да стигнем до края. той свърши в банята на ръчна. сами можете да си представите аз как се почуствах.
моля ви ако може те помогнете ми. забравих да кажа че имам от секси по секси бел което той дори и не забелязва обръща се в леглото и си заспива. дали си има друга? ? ? дали ме обича? или е с мен само заради сина ни които е на 6 години. не изглеждам никак зле даже наши познати ми казват че приличам на фотомодел но от негова страна НИКАКВО внимание. направо ми се плаче ;( какво да правя? ? ? ?

34.   Може да прозвучи малко вулгарно, но ето едно нестандартно предложение - самозадоволяване, след това леко мацване по китките с отделената мазга вместо парфюм или като допълнение към него... Тя е изпълнена с женски флуиди, които би трябвало да действат като афродизиак за мъжа, поне съгласно природните закони, според които разгонената женска привлича мъжкия с миризмата си...

35.   избърсах си сълзите и реших да потърсят изход... сега съм още по-обезнадеждена след като прочетох всичко, което сте писали до този момент. изглежда така сякаш няма никакво решение на проблема. дано все пак някоя от нас го открие и да го сподели... дано...

36.   НЕ МОГА ДА ПОВЯРВАМ!!! МИСЛЕХ СИ, ЧЕ СЪМ САМО АЗ!
СЕГА СЕ УСПОКОИХ! ЯВНО Е НЯКАКВА ЕПИДЕМИЯ!

37.   Искам и аз да споделя и ако може някой... знам ли, .. незнам какво да правя..
Бях в същата ситуация като вас и все още е така в къщи т. е всичко друго уж е на ред, обаче секс най много 2 пъти в месеца и то не ми обръща достатъчно внимание да.. ами да се заиграе, мамка му, да се почувствам желана.. ТОВА Е ОТ ОКОЛО 5 ГОДИНИ. Е, не издържах, може би заради нуждата, вниманието, съдба ли е, не знам и аз, от 3, 5г се виждам с друг мъж, женен е и той и 1-2 пъти в седмицата сме заедно, правим страхотен секс, много е нежен, говорим, споделяме, смеем се.. имам чувства към него, сигурна съм и той към мен, но не говорим никога за тия неща, незнам, може би защото няма смисъл, защото никога няма да сме истински заедно..
И така.. имам буца в душата си, никога не съм имала такава друга връзка, не съм изневерявала, омъжена съм от14г, и съм на 32г нямаме още и деца, защото първо не се получи 2-3 пъти, а сега как да се получи като не правим секс а и когато правим мъжа ми ме пази... въобще объркана работа.. аз искам дете и съм готова да жертвам любовта си за това, макар че знаете ли само като си помисля, че ако забременея как ще нараня човека който обичам и който ме кара да се чувствам ЖИВА... не знам какво да правя..

38.   не разбрах нещо - ти си на 32, омъжена от 14 години - че на колко си се омъжила?
и друго не разбирам, защо си изобщо с мъжа си?
Нищо не те задържа, млада си - можеш да почнеш на чисто.

39.   32 съм-Омъжих се рано, да, обичахме се, той беше с мен докато учих в СФ, живеехме заедно като семейство без брак около 3 год. и после сключихме и брак и всичко си беше на ред до едно време...
Разбирам се добре с мъжа си, подкрепяме се.... но го обичам вече като както сестра си обичам...
Обичам другия мъж, но и да зарежа моя, няма да бъда пак с него, защото не мисля че ще се разведе и какво... няма да мога да погледна друг като обичам него и все ще го чакам и ще се надявам на поредната среща и живота ми ще мине...

40.   исках да уточня-37 съм, не 32

41.   кажете нещо, моля ви:(((

42.   До номер 3, дето бил номер 5 :))) Май забравяш нещо много СЪЩЕСТВЕНО. Ти може и да си изморена, ама си отваряш краката и си готова, а на мъжа му трябва почивка, за да ГО ВДИГНЕ, дори и да няма проблеми с ерекцията по принцип. Много лесно звучи "измисля си", но чисто физиологически май не можеш да си представиш колко различни са мъжете и жените, а?

43.   Изневярата не е решение! Според мен, ако проблемът е наистина толкова сериозен, колкото го изкарвате - липсата на физическа близост просто говори за липсата на каквато и да било психическа такава. Потърсете по-дълбоко отговорите на проблемите си, вместо в сексуалната си незадоволеност. Липсата на сексуален интерес говори за дълбока обида или недоволство от половинката и отношенията ви.

44.   Ако нямате проблеми в отношенията си проблемът трябва да се търси в натовареното ни ежедневие, времената се менят, стресът си казва думата, недоспиването също. На една жена нищо не й коства да си отвори краката, но на един мъж ерекцията и либидото са много сложна система. С други думи една жена може и спяща да прави секс, но един мъж - не. А жените, дето не им се правел секс... Странни са ми много. Изглежда ми като система и метод за манипулация. Или дълбока обида и отвращение от нещо.

45.   Ох това охлаждане го има в много семейства. и моя мъж е студен, какво ли ни опитвах, как ли не го молих за нежност, но... с никого не съм споделяла това, не съм желана, предпочита да заспи в кухнята пред телевизора, отколкото в спалнята с мен. Женени сме от 2г. имаме 4ри месечно бебе, с него е мил, и с мен, но само да не опираме до секса. Не знам какво да правя, мисля че ме обича, но не знам защо го насилвам да го правим

46.   Ето нещо, което би могло да бъде от полза на всички:

http://spodeli.net/1/story-14111.html

Кое увеличава и кое намалява половата потентност на мъжете?

47.   Това се нарича сексуална анорексия, при съвременните мъже. Аз съм мъж на 39 години и наистина нямам желание за ласки, но обичам жена си и не мога без нея. Може би причината се крие в разголеноста навсякъде около нас и интернет и мъжете получаваме удоволствие от това а не от физическа близост

48.   47, съжалявам, но не е нормално 39 и не е никаква сексуална анорексия, а просто си виж ти хормоните - по-конкретно тестостерона!
Ако се чувстваш и без настроение, без сили, това ще е.
На 39 трябваше иначе да кипиш от сексуална енергия. Ако еякулираш рядко, това допълнително кара организма ти да пройзвежда все по-малко тестостерон. Иначе, еротиката по медиите трябваше да ти действа по-скоро стимулиращо. Виж сексуалния живот с жена си, погрижи се за по-чест секс, това е добре и за двама ви.
Ако се откажеш сега от секс, вероятността за рак на простатата и други болести нараства. Най-вероятно ще си и сред мъжете с т. н. „мъжка критическа“. 30% от мъжете на 40+ страдат от това заболяване, пройзвеждат много малко тестостерон, стареят преждевременно, напълняват, не ги бива изобщо сексуално и нямат желание. Сам решаваш дали искаш да свършиш така, но виж своя начин на живот - хранене, спорт, тегло, цигари, както и половия си живот, там се крие разковничето за това, което ти наричаш „сексуална анорексия при съвременните мъже„.

49.   Аз пък съм с хиперактивен, ама не бързайте да ми завиждате. Правим секс почти всеки ден, не му отказвам, обичам го, винаги ме задоволява, желая го, нооо... той ми изневерява.
Много си мечтая, но не за секс, а за любов.
Някой може ли да ме посъветва нещо?

Ж40

51.   Празна работа. Каквото и да обсъждате е ясно, че с времето идва омръзването и сексуалната скука. При някои по бързо при някои бавно. Зависи от сексуалността на двамата и доколко е важен секс-а за тях. Не случайно има една притча, в нея се разказва как един мъж имал най красивата и невероятна жена, която обаче вече не докосвал. Другите мъже му завиждали и му се чудли как е възможно. А той отвърнал, ако всеки ден с години ядеш любимото си ядене ще загубиш всякакъв интерес към него и ще ти се прииска нещо друго. Всичко е толкова просто. Прочетете в интернет, учените са установили как влюбването и силата на сексуалното желание е в първите 2-3 години. След това хормоните драстично намаляват. Желанието намалява и розовите очила падат. Единственият начин хормоните отново да забушуват е нов партньор. Прочетете по темата в интернет "любовта трае 2-3 години". Нима мислите, че ще бъдете така влюбени гълъбчета вечно, както сте били в началото. Колко наивно. Това сексуално омръзване е генетична програма заложена във всеки нас, защото сме полигамни и по този начин природата ни кара да търсим следващият партньор. Ние не сме като моногамните животни, които са с един партньор цял живот. При тях е друга генетичната програма. Природа, не можеш да и се противопоставяш дълго. Една умна мисъл от професионалният опит на един сексолог - " В първите 3 години, ако една двойка пуска в касичка по монета, когато правят секс и след 3тата година изважда по монета, когато правят секс, то монетите никога няма да свършат в касичката. Така стоят нещата при човека и другите полигамни същества. Изключенията потвърждават правилото.

1-50 от 109