Споделена история от Секс и интимност

Рани по пениса от ухапване
Привет. Аз съм мъж на 18 години. Скачам направо на проблемът ми. Преди една седмица правих секс с едно момиче... тя не ми е нито гадже, нито приятелка, а някаква си позната, с която бяхме в тях уж, за да ми помогне за едни задачи по математика понеже имам няколко 2-ки и се притеснявам да не остана на поправка, а тя наистина ги разбира. Тя е от моето училище също, в съседният клас. Бяхме си ние в тях, а изведнъж от нищото започнахме да се натискаме и така нататък, докато не стигнахме по-напред и почти до секса. Тя искаше да я лижа, направих го естествено, а накрая, когато исках тя да ми духа реши, че е време да спрем да изпуши нещо... мислех, че ще си пуши цигара а-у, а извади някаква трева 10-ка и просто откачи! Стана неузнаваема тотално и откачи. Искаше секс веднага и на момента, а аз хем леко уплашен, хем леко самодоволен, защото винаги съм искал да го направя с някоя мега загоряла мацка, а тя ми свали дънките и започна да ми духа и точно, когато ми беше най-хубаво изведнъж ме захапа! Беше ужасяващо, кошмарно, трагично! Аз изревах от болка, а тя се спука от смях! Тече и кръв даже, и то много! Една седмица вече мина, а аз все още имам затруднения, когато го изваждам, за да уринирам, а когато се къпя е просто мъчение... топлата вода попадне ли върху пениса веднага раните се разлоквят и тече кръв, отново и отново. Реших да пиша в този сайт, защото смятам, че трябва да си купя нещо, с което да си мажа пенисът, защото вече не се търпи, но не знам никакви кремове за подобни случаи, а и няма как да кажа на нашите да ми купят крем за пениса, понеже някаква си ме захапала брутално там... не за друго, а, защото ме е срам, ще ми бъде неудобно, а и изобщо не знам как ще реагират на това... варианта с лекар също съм го изключил, защото много ме е срам... аз на нашите не мога да кажа, камо ли на лекар... ако знаете някакви кремове, мазила и тем подобни за рани по пенис, моля, препоръчайте ми, ще съм ви много благодарен, наистина. Искам мъката ми най-накрая да спре... не пожелавам подобна болка на никого... и вече никога няма да дам да ми правят свирки! Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Приятел, за такива сериозни неща няма срам. Върви веднага на лекар!

2.   При мен беше още по-ужасно. Бях гладен и отидох до печката да изпържа яйца. Мацката ми нали е по изпълненията както съм до печката започна да ми духа. Тъкмо свършвах на муцуната и когато без да искам бутнах леко тигана с врялата мазнина върху гърба и. Тя само измуча от болка и ми го захапа до кръв. Обаче нали челюстите и рефлексно се сковаха и не пуска. Аз рева от болка и какво да направя хванах тигана за дръжката и я заудрях по тиквата, но без успех. По едно време пусна и се наложи да ходим до болницата. Препасах се с една препаска като Робинзон, а нея я увих в една хавлия, понеже не понасяше никакви дрехи заради изгореното. Добре че беше почти през нощта та нямаше много хора в отделението. Мен ме приеха с разкъсан пенис, а нея с изгаряния втора степен по гърба.
Ех, младост нерадост....

3.   Ти явно е било след като го направи с учителката си по физическо, нали?

4.   Това с "разлоквянето" е изключително опасно!
Извода е - не взимайте наркотици, за да не хапете чужди полови органи и после те да се "разлоквят"!!!

5.   Ужас! Бочко или Здраве! Или ако случайно вкъщи или баба ти, леля ти или друг, който можеш да питаш, има домашен крем от мас и невен. Той помага най-много. За всякакви рани, изгорено и т. н., талесно можеш и да си измислиш причина, поради която ти трябва.

6.   Бягай бързо на лекар-срам не срам тва е, за да не ти резнат пишката от последвала инфекция или възпаление-ама веднага отивай бе

7.   nivea

8.   Доста лош спомен! Вземи си пудра, за да спре да кърви, а да засуши раната и според мен отиди на лекар!

10.   Момче, никаква мас с невен и Нивеи... работата е за антибиотик, защото може такава жестока инфекция да се получи, че... не ми се мисли. Човешката уста е по-богата на бактерии и всякакви микроорганизми от която и да е друга, така че не чакай някой тука да ти дава съвети, ами бягай на лекар- няма от какво да се срамуваш, те докторите каквото са виждали, ти не си го и сънувал.
matrixx

11.   Ти стой още малко и си гледай сеира след време, като почват инфекциите и истинската мъка по късно , а ти стой в къщи и не ходи не лекар ,нали ти е СРАМ !
я да те видя след време без пишка в операционната ей тогава ще разбереш колко си бил глупак че не ходи на време при лекаря .
А БЕ ОЩЕ ЛИ СЕДИШ И ЧЕТЕШ ГЛУПОСТИТЕ НА НЕКАДЪРНИ ХОРА КАТО НАС, ХАЙДЕ СТАВАЙ И ТРЪГВАЙ ПРИ ЛЕКАРЯ МОМЕНТАЛНО...АААА!

12.   ОТ АВТОРА КЪМ НОМЕР 3 : За каква учителка става на въпрос, темата си объркал/а май... моля, ако няма какво да кажеш си замълчи, защото изобщо не си полезен/а... Номер 2, ти също изобщо не си забавен... къци... решил да използва чувството си за хумор в сайт за споделяне на проблеми... нямам думи. И за теб се отнася същото като към номер 3, а именно - ако няма какво фа кажеш, не казвай. Към другите: Благодаря на всички, ще се вслушам в съветите ви и може наистина да отида на лекар след някой друг ден.

13.   Номер 2 ти ме разби ! Знам,че не е смешно ама беше ми някакво тъпо преди малко, а сега се скъсах от смях. :))))))))

14.   Не след някой друг ден, а веднага. Наистина може да стигнеш до масата!!!

15.   Топиш го в една чаша с домошарка 50 града. 10 мин. сутрин, 10 вечер и ще си като младенец след ден-два.

16.   Отивай на лекар, веднага. не прави глупости да го топиш в ракии, масло, Невен и всякакви други...

18.   От автора към номер 16: Да, ще отида на лекар. Утре още. ;)