Споделена история от Секс и интимност

Една коварна тема за перфектния пенис
Скъпи жени, бихте ли описали как изглежда перфектния член според вашия индивидуален вкус и фантазия!

Може би е добре да има няколко по-конкретни критерия за сравнение, например:

1 Големина, форма и цвят - малък, среден, голям, крив, прав, тъмен, светъл, гладък, със или без изпъкнали вени, обрязан, необрязан, с лъскава главичка, ориентировъчно сантиментри дължина и дебелина и т. н. - вие си знаете какво ви допада визуално.

2 Топки - малки, средни, големи, по-отпуснати, по-прибрани, стегнати, увиснали, овални или по-кръгли и т. н.

3 Интимна прическа на пениса и топките - изцяло бръснат или пълен космонавт, с оформена прическа или просто постриган 2-3-ти номер с машинка - коя как го харесва.

4 Изпълнение и свършване- перфектния пенис един дългъг тек ли трябва да прави на секс или няколко по-кратки, да се празни ли като слон, нормално или само няколко капчици сперма ви се струват естетически издържани. Къде точно бихте предпочели перфектния да свършва - уста, лице, гърди, дупе, коремче, вътре или...?
По-скромна откъм размер, но винаги готова за бой спортна пишка или по-голяма но мързелива бухалка?

И тук идва коварната част, ако може финално да направите едно сравнение между перфектния член от мечтите ви и реалния такъв на партньора/партньорите ви. По кои точки от горните има разлика между двата (трите, четирите... ) :) пениса и какво бихте искали да е по различно в реалния, който ви е винаги под ръка?

Някоя фантазия ако имате също, без значение дали с реалния или мечтания, ще се радвам да споделите.

Моля за искрени отговори, все пак е анонимно и благодаря предварително на всички отзовали се. :)

Скапаният тъпанар Джонсън

Коментари

1.   Отвертката не прави майстора!

2.   Перфектният пенис е прикрепен към перфектния мъж (ако ме разбираш).
Тъй като обаче темата е на доста повърхностно ниво - перфектният пенис на външен вид е не винаги перфектен за употреба. Какво искам да кажа - всеки се кефи на огромни пениси, но дали е лесно да ти влиза един такъв? Или пък за орален секс - много по-лесно е да се поеме малък член и да си "играеш" с него, отколкото с много голям такъв.
Иначе перфектният е по-скоро дебел, отколкото дълъг, масивен и месест, без вени, с голяма глава, която обаче не е по-широка от останалата част (тоест - не с формата на гъба). Бял, даже розов, не прекалено тъмен (често пенисът и при бели мъже е с по-тъмна пигментация, което не ме кефи). Космат, но с избръснати топки. Но отново - ако този член е "притежание" на неправилния мъж, цялата му перфектност би се изгубила и не би представлявал никакъв интерес.

3.   Джонсън,ти ме разби бате ахахахаххахаха

4.   Била съм с около 4 мъже преди съпруга си. Те бяха със малки - средни по размер пениси. Съпруга ми има голям пенис, и доста дебел, за мен е идеален. Стои изправен, твърд, главичката е страхотна, топките са средни по размер, стоят стегнати, абе супер е. В началото боли, но като се отпусна след 2 - 3 мин. е супер.

5.   тънък и дълг е супер за уникалния анален секс :) и за френска
за какво ми е голяма патка 17-20 дето ще ме боли като ми го вкарва във вагината, а да не говорим за аналното, просто е самата смърт.
ама задължително да е бръснат ама от всякъде. хигиената е на 1-во място.

6.   В живота си съм правила секс с двама мъже, чиито пениси са много различни.
Но не мога да кажа, че единия е по-лош или по-добър от другия.

Просто не е важно някак за мен

Плам

7.   Аз искам:
1. голям(19 см. дълъг и 5 см. дебел), прав, светъл, гладък, необрязан, с лъскава главичка.
2. топки - големи, стегнати и кръгли.
3. бръснат 2-3 номер
4. един дълъг тек и да се празни като слон.
Искам да свърши в мен. <3
Искам да го правя със Steve Coy от Dead Or Alive!!!! <3 <3 <3
Девствена съм, така че ще му доставя много голямо удоволствие, защото съм тясна.

8.   Според мене ти си скулптор роботещ за фирма за изкуствени фалуси.

9.   Абе батке ти ме съсипа с тая тема и заглавието. На що за човек би хрумнало да се занимава с тия глупости, ти нещо имаш комплекси. 100 жени да питаш 100 разлочни отговора ще получиш. Абе суетата и комплексите особено при жените са голям проблем. Нема ли какво друго да четете нещо полезно, а се ровите в на мъжете гащите божеееее пощади ги хахахах

10.   къс и дебел, хем да те боли, хем да не ти стига

11.   Моят е като на магаре.

12.   Била съм с доста мъже през живота си, но с този, с който съм в момента най-си пасваме.. Доста е дебел, а аз съм си доста тясна, и малко трудно влиза, но влезе ли, оргазъм след оргазъм :) Не е много дълъг (около 14 см) голяма главичка, тестисите са големи и има много течност, когато свършва. Обичам да свършва вътре, но рядко си го позволяваме, защото не сме готови за дете :)

13.   1и 2 са се изразили просто съвършенно. Важен ми е мъжът. Един Мъж ме доведе до оргазъм докъто ми показваше как се борави с оръжие. Като слушах гласа му като гледах ръцете мукогато ме поглеждаше в очите и пак гласът му... и е умен. А още не бях видяла пенисът му. Да, пилучих оргазъм докъто го наблюдавах. Устата ми пресъхна задъхах се, как се крие такова нещо. Тои помисличе ми прилоша от пистолета от страх. Сладкият ми тои. Пенисът му-малък розов чист просто да му се ненаситиш. Но защото е негов иначе пенисът на всеки мъж е просто част от тялото. Ако една жена ви избира само по размера му то тя е доста примитивна.

14.   Плам... я кажи с кой си сега с по малкото или с по голямото пиш.. :) и как така не е важно за теб! нали всички жени искат нещо голямо за да ги запълни, дай малко по пикантни подробности моля те, винаги разказваш страхотно.

15.   Е, 14, тук не става дума за малко и голямо пиш :)

Просто са различни. Не съм се замисляла да правя сравнения в подробности - отбелязах, че са различни още първия път, когато със съпруга ми (тогава още не) го направихме. Толкова.

какво да разкажа повече? ! :)

И не е важен - наистина. Нито сантиметри, нито дебелина, нито форма, нито интимна прическа... просто... не е важно. Поне за мен, въпреки че съм сигурна, че много жени ще се съгласят с мен.
Все едно да е важно каква е формата на устните... щом си обичаш човека - все тая е. Каква му е косата, каква му е устата, какви са му очите и т. н.

Вие мъжете много, ама прекалено много внимание обръщате на малките си приятели, ние не им се впечатляваме чак толкова. Но виж как го вкарва, усещането за изпълване, да си поиграем с него, начинът по който го притиска към нас, когато е възбуден - ооо това са вече важни неща.
(жените ще разберат за какво говоря)

Плам

16.   "Скъпи жени, бихте ли описали как изглежда перфектния член според вашия индивидуален вкус и фантазия!"- пич, ти задаваш въпрос на който верен отговор няма да получиш. По горе са ти писали, колкото жени има, толкова различни отговора ще ти дадат. След тази сексуална революция която става, след еманципацията на жената,сега и те не знаят какво искат, останаха в шах. Направиха се на суперсъвременни и свирките за тях станаха увертюра преди секса. Да, ама не, тук дойде първият им сблъсък с действителността. Ако за долу търсят голям и дебел, който да ги запълва максимално, то този голям и дебел им излиза през носа, когато трябва да го погълнат целият в устата. Мъжът с малко не се задоволява. Допуснат ли главичката да влезе, той го натъпква целият, няма средно положение.Затова, най добрият тест за нормалност(защото тя е различна при всеки) е, ако иска да го пъха целият при орален секс, мъжа да се тества с една македонска наденица, дали може да я напъха цялата в гърлото си и тогава да иска, това и жената да го направи. За мен това е извращение, което жените приемат за нормално, само за да угодят на извратеняка. Същото е и с аналният секс. Не е казано никъде, че ануса на жената е направен за секс. Същият е какъвто е и при мъжа. Преди да иска анален секс, нека жената му напъха една македонска наденица в задника и ако мъжа удържи на напъна, тогава и жената да се опита да изтърпи това унижение. Щом влагалището е 10-12 см дълбоко, не е нужен по толям член от 15-16 см. за да го запълни. Важно е да може да докосва шийката на матката, това е целта. Това го доказаха и коментарите на жените. Затова Господ е приел това за нормално, това е средният размер, масовият.

17.   №1, но и без отвертка, майстора не струва нищо. С добра отвертка, подбрана за случая и по смотан майстор ще свърщи работа. Не случайно има лаф-инструмента е половината майстор. А и като имаш добър инструмент, ще се научиш и как да го ползваш, но и най виртуалният майстор, ако е без инструмент, оплесква работата с ръка. Тя толкоз е и работа тогава.

18.   Моят е перфектния. 56 см. дълъг и дебел колкото глезена на професионална спринтьорка. Сложил съм си и 14 сачми от лагер в главата за по-голям ефект. Тековете ги правя по 45 мин. всеки и се празня по бирена халба всеки път. Топките ми са колкото глава на пеленаче и малко по-космати от на горила.

19.   и аз да предложа моят член на дамите , за по пълнички ще си го дървя по корав да е и по дебел , а за по секси мацета ще им го подъм дълъг и тънък , за да ги пори по надълбоко . Тая тема е пълен ташак за мен създадена от абсолютен чикиджия и порно маняк

20.   За мен идеалният е 14/6. За какво ми е дължина след като приятно усещане има само при проникването на члена и допира му о простатата. А топките обичам да пляскат по моите топки, така че с голяма кесия ги обичам.
Trannyanka

21.   Сладък прав вирнат не вмирисан. Винаги готов-това е важно. Но като те заплющи от долу не гледаш топки има ли и косми. Някои просто си разбират от работата. Цепил ме е и надарен резняк-готино е. И са страстни все със затворени очи свършват и пъшкат яко.

23.   Член със сегменти.

24.   Перфектния пенис е пениса на мъжа в който жената е влюбена. ТОЙ е с идеалния размер и форма. Останалото е бля, бля..

27.   Скапаният тъпанар Автора съм:

До №1 - №17 ти го е обяснил/а перфектно, че само с голи ръце трудно се работи.

До №2 - ценителка си, благодаря, много смислено мнение, а темата умишлено е повърхностна на ниво пенис, а не на ниво член с прикрепен перфектен мъж, както всички се отплесвате. По скоро ми беше интересно някоя да направи разлика между перфектния чисто визуално член от фантазиите и реалния такъв на партньора и да си признае, че има разлика. Тъй като е анонимно, можеше да си позволите да споделите истината, нищо че доста мъжки егота щяха да са накърнени :) Но за жените секс и любов като цяло са прекалено свързани неща и логично повечето сте се отнесли в посока любов плюс секс.

До №3 - бате, ти си втория най-голям :)

До №4, 5, 7, 12, 13 - благодаря ви за споделянето!

До №6 - Плам - две еднакви неща и две еднакви усещания в природата няма, добре го знаеш, простено ти е ако си зодия Везни :)

До №18 - Шрек, добре дошъл отново братле!

Скапаният тъпанар Автора съм:

До №1 - №17 ти го е обяснил/а перфектно, че с голи ръце трудно се работи.

До №2 - ценителка си, благодаря, много смислено мнение, а темата умишлено е повърхностна на ниво пенис, а не на ниво член с прикрепен перфектен мъж, както всички се отплесвате. По скоро ми беше интересно някоя да направи разлика между перфектния чисто визуално член от фантазиите и реалния такъв на партньора и да си признае, че има разлика. Тъй като е анонимно, можеше да си позволите да споделите истината, нищо че доста мъжки егота щяха да са накърнени :) Но за жените секс и любов като цяло са прекалено свързани неща и логично повечето сте се отнесли в посока любов плюс секс.

До №3 - бате, ти си втория най-голям :)

До №4, 5, 7, 12, 13 - благодаря ви за споделянето!

До №6 - Плам - две еднакви неща и две еднакви усещания в природата няма, добре го знаеш, простено ти е само ако си зодия Везни :)

До №18 - Шрек, радвам се, че си изпълзял от тъмнината братле!

До останалите тролове и хейтъри - да сте живи и здрави, благодарение на вас разбирам колко съм нормален и сравнително колко малко комплекси имам!

30.   Джонси, кажи първо ти за перфектната вагина и после съм аз. :) Ж36

32.   №30, предполагам работиш в търговията, прeгoваряш, пазариш се, но това качество го уважавам, стига да не става дума за сделки с любовта...
И както е казано - най-сигурния начин да не получиш, е да не си поискаш. :)

Значи, перфектната вагина за мен чисто визуално трябва да е със средно големи сочни устни, малките срамни устни не е желателно да се показват изпод големите, когато не е възбудена ситуацията. Средно голям чувствителен клитор, също да е леко в засада, но готов да се покаже при нужда. Хубаво е да е с някаква интимна прическа – бразилска лентичка, сърчице, тригълниче или натурал също е много красиво, защото е супер естествено. Перфектната може да се помещава между крака с по голям луфт за мене персонално, освен че ми допада като изглед е и по удобно да положиш ръка там и да поиграеш на криеница с един-два, а защо не и с три пръста. Отвътре е ясно – винаги влажна, гореща, стегната, работлива, копнееща, пакостлива, да си пасват като размер идеално с неуморния. Като цвят на кожата и на прическата нямам претенции, всяка палавница е красива по своему, дори и да е супер светла с лунички.
Перфектната е нормално и при секс или заигравка с език, ръка, да може да свършва перфектно на всеки две-три минути и да може да продължава без почивка, дай боже на всяка да е така, дали ще свършва с течност или без си е нейна работа.
Разликата с реалната е основно в клитора, на моята нещо и е малък, за сметка на това и прекалено чувствителен за моите стандарти. Също така, като се превъзбуди, мисля че може да поеме нещо огромно.
Финално като фантазия, е има ли нещо по-добро от това да ги събереш заедно реалната писана, на жената която обичаш и неустоимо перфектнатата и да ги направиш щастливи и двете, въоръжен само с един гол... , две ръце и един език. Времето ме притиска и не мога да навлизам в детайли, затова:
Честит празник дами, желая ви много и от сърце, коя, каквото, където и както го желае да го получи!
СТД

№30, може и да не ми отговаряш, на 8-ми всяка трябва да получи подарък, това е моят за тебе. :)

33.   Моят е доста къс, сигурно не повече от 12-13 см, но пък сравнително дебел. Не съм го мерил, не съм и обръщал никакво внимание какъв ми е. Честно казано хич не ми пука. Бил съм с доста момичета и всички са се кефили. Аз обичам секса, раздавам се, енергичен съм, имам въздух, спортист съм, не се изморявм лесно. Бях на симпозиум в Белгия. Там правих секс с чернокожа колежка. Ами цяла нощ не можахме да спрем, а тя продъни хотела с писъците си и направо си умря от кеф. Нали на негрите са им големи, как пък на нея толкова и хареса с мен. Честно казано хич не ми пука малък ли ми е, голям ли ми е. Не ми дреме от нищо, защото мога да чукам, почти всяка, която поискам. Водя полов живот от 17-18 годишен, сега съм на 27. Бил съм с колежки, със студентки, с лекарки, с банкерки, юристки, танцьорки, сервитьорки, с омъжени, с какви ли не чужденки. Всичко е в главата. Въпросът е, да го правиш с желание и страст, за да и харесва на жената, а не да се разтрепериш от нетърпение да го вкараш и да пръснеш като цикащ пистолет.

34.   От коментар 2 до автора:
благодаря, че оцени коментара ми. Както казах - продължавам да твърдя, че перфектният пенис принадлежи на перфектния мъж, колкото и да си говорим за визуалното, няма ли го привличането към човека, няма да ме блазни и идеята за пениса му. В смисъл - ако някоя тотална Баба Яга има готини цици, би ли си легнал с нея само поради тази причина? ;)
Иначе ако питаш - ако може човек да избере какъв да бъде пенисът на партньора (перфектния), това вече е друго нещо и не толкова повърхностно да речем. :) Но истината е, че ако те кефи някой или се влюбиш, всичко в него ще те кефи така или иначе, пък макар и да не съвпада с фантазиите ти за размер. Иначе аз няма защо да накърнявам нечие его - партньорът ми разполага с доста голям инструмент, даже твърде голям, затова и казах: по-скоро дебел, отколкото дълъг (а на него му е и двете). Единствено ми се иска да беше с по-големи топки, защото огромни топки ме възбуждат, но и така е добре. Останалото съвпада, освен това, че е по-голям отколкото ми се иска. Можеше да е по-къс примерно, а мааалко по-дебел, хаха, макар че и така е труден за орална любов.
П. С. Между другото не съм жена, а мъж, ако това има някакво значение.

35.   Номер 33 много ме радва, аз съм мъж на 27 и ме кефи начина му на мислене. Може ли да споделиш как се постига такова такова самочувствие и успеваемост с жените друже, защото въпреки годините ми още нямам опит с жените.
"защото мога да чукам, почти всяка, която поискам. " -ето това ме израдва най-много НЕ заради бройката, а заради настройката ти към жените -самочувствие го наречи ако искаш. Ще съм много щастлив ако споделиш как го постигаш смисъл съвети и т. н. т та ако може.
Поздрави и респект!

36.   Била съм с двама, първият беше с голям пенис кафеникаф, при ерекция супер изправен, с заоблена главичка. Изрбъснат до основи :-D луда работа сме ние жените. топките нормални до в момента на свършване тогава станат като камък. Та удоволствието с такъв тип пениси е УНИКАЛНО! , а колко до втория направо си казвам. Беше малък и просто не ми допадна, трябва да е по големичък яко да вниква. И не ми се слушат тези женси като кажат размера няма значение, ИМА и още как.

37.   От 30.
Перфектния трябва да е със средна дължина - 15, 16 см, но доста дебел, за да ме изпълва цялата - с ръка едвам да мога да му обхващам ствола, когато му лъскам :)
Прав, светъл с лъскава главичка и големи стегнати винаги пълни топки. Да се празни с много течност всеки път - знам, няма как в реалността след първото свършване спермата намалява :)
Иначе на моя мъж му е среден отвсякъде и бързичко свършва, но му е красив визуално и пръска доста надалеч - за френска е идеален.
Мечтата ми е да правя тройка с мъжа ми и перфектния член - на мъжа ми да правя свирка, докато дебелия и сочен перфектен ми изпълва вагината. Ех, мечти! :)

38.   Перфектният е на съседа.

39.   Перфектният член за мен е този на брата на мъжа ми - малко по-малък му е, но много по-работлив и винаги е готов за мен :) обожавам гладкия му ствол и стегнати тестиси.

41.   Харесвам среден размер, прав и розов, със стегнати топки, но и други не връщам. То щом се е стигнало до там до го видя как изглежда на живо, връщане назад няма. С две думи - най-важното при един член е кой е собственика му :)

42.   Ясно е, че всяка жена има своите предпочитания. Общо взето колкото жени толкова и мнения. Аз например харесвам малки и тънки, гладки и с малка глава. Честно големите по които въздишат жените не ме харесват и възбуждат, харесвам такива, които в ерекция са 11-13 см. Може топките да са средни на големина, но са стегнати и прибрани към тялото. И разбира се този на мъжа, който обичаш е идеален.
Ж38

44.   До 42.

Доста различно от масовото мнение.
Обаче, да кажем, че малките пишки са по удобни за френска любов и отзад ако ти харесва с малчугана - също добре, но 11-13 см. дължина и тънък, усещаш ли поне малко удоволствие във вагината с такъв члена, мила :)
Ако вагините можеха да говорят и да си кажат и те мнението, щеше да има много разлики... :)

45.   Стегнатите топки са гаранция за по твърда ерекция ако случайно някой момичета или жени не знаят.

46.   До 36 то и аз не признавам жени за секс без малко по-големичко дупе и гърди. Не ме кефят кокалистите с миниатюрни дупета те са по облъскващи от мъж с малък член.

47.   15-17 см, по-дебеличък. Класика! тя не случайно се нарича така. Малките и големите не стават. Размерът има значение!

49.   Честно казано, само за гледане да напълня очите, а и ръцете :) предпочитам едри отпуснати пениси с масивни тестиси. Но за истински секс, ако това нещо е еректирало, предпочитам средни като дължина и дебелина, твърдички и неуморни :). Е и главичката да е оформена добре някакси, не като гъба и да не е крив наляво или надясно. Топките по-прибрани и по-малко течност като свършва. На моя мъж е доста симпатичен, а вашите :)

50.   Много ми харесва как са се изказали няколко момичета тук - перфектният пенис е този на мъжа, в който жената е влюбена. Абсолютно съм съгласна! Ако има силно привличане, жената може почти да свърши само като се докосне до пакета му през панталона (случвало ми се е).
За мен лично е по-важна дебелината на пениса, стегнати тестиси и изпъкнали вени, но ако мъжа, в който се влюбя няма точно такъв, за мен проблем няма да има никакъв, защото ще го притежава този мъж, когото искам.

51.   Темата е малко повърхностна, поради това, че не може да очаквате конкретен отговор.. Всяко момиче харесва нещо различно, т. е. това е все едно да питате мъжете жена с какъв цвят на косата предпочитат.. Същото е и с пенисите и момичетата - идеален член няма, понеже всяка жена си има лични предпочитания.. Аз например харесвам розов, по-дебел и с изпъкнали вени, но това не означава, че и за друга е същото.

52.   Аааа ни моа... 18 и 20 избихте рибата