Споделена история от Секс и интимност

Не ми харесва, че той...
Здравеите аз съм момиче на 19г. С приятелят ми правим секс но тои иска да ми ближе дупето но аз-не.Една вечер отидох у тях.Техните бяха отишли заедно с моите родители на почивка.Както и да е.Започнахме да се целуваме ,съблякохме си дрехите и останахме по бельо.Тои започна да ми го лапа но аз се дръпнах.Отидох в банята и се заключих,а тои ми каза че така се правило.Взе един резервен ключ за банята започна да ми говори различни неща и отново отидохме в спалнята.Бутна ме в леглото и започна да ме лиже.Този път се стърпях макар и дане искам.
Какво да правя?

Коментари

1.   Как ще те кара да правиш нещо, което не ти е приятно? Това е равносилно на изнасилване. Ами ако решиш да проникнеш в него с пръст без той да подозира и се оправдаеш, че така се прави??? Да не си опитно зайче! Видял нещо и решил да го изпробва върху тебе. Детска му работа...затова съм "за" секса, след като човек е съзрял като личност, уважаваща себе си и правата и свободите на околните. Него хормоните го блъскат в главата, та му пречат да прецени кое е редно и етично и кое - гавра, а той тръгнал да се изживява като полово активен мъж. Щом така "отговорно" се отнася към половинката си в секса, представям си колко е надежден да те пази. По-добре си се пази сама!

2.   Сексът трябва да е наслада и удоволствие както за мъжа, така и за жената !!!
Явно твоето момче няма идея относно това кое как трябва да се постига ...
Преди време имах приятел с когото можех да опитам абсолютно всичко , но и по мое желание ...
Трябва да се говори за това какво е приятно на партниорите и какво не е , а той щом му пука само да си достави собственото удоволствие без да се интересува от теб не мисля , че можеш да бъдеш сигурна към него
Внимавай и уважавай себе си !!!
Lexy

3.   Аз малко се обърках - момиче, а в следващия момент "той започна да ми го лапа"???

4.   Точно ,номер 3-- и аз се обърках..
Ева

5.   Хм, гадаейки писаното от авторката, се замислям, да не би под "го лапа", да има предвид дупето.

6.   Според мен той започва да ? лапа дупето.

7.   Ха-ха..тоо..дупето и сигурно е голямо колкото близалка,за да и го лапне цялото ха-ха...ох..абе на 19 си..не си малка,какво да правиш...кажи му ,че не ти е приятно и толкоз,явно не си пасвате в секса
Ева

8.   И аз се обърках, и даже се върнах да прочета началото, да не би да съм се заблудила. А как се лапа дупе? :)))

10.   Аз мисля, че се лапа на части, ама докат стигнеш до последната част, може и да си се наял вече и да не ти се лапа повече.

12.   Отпусни се мило, щом му доставя удоволствие, нека да си го лиже. Може и та теб да ти стане хубаво ,като преодолееш комплексите си!

13.   Секс не се прави от 1 човек ще му кажеш. А той да се научи да се съобразява с теб

14.   Вземи един пенис-колан и му го набутай в гъза!

15.   А бе кво се чудите бе някъв педал писал тука, и затова не знае от къв пол е.