Споделена история от Секс и интимност

Дали не съм се заразила?
Много ме е страх. Досега не съм спала с мъж без презерватив, само понякога с моя, но за него съм сигурна, че е здрав! От 4 месеца се виждам с друг мъж и с него спим само с презерватив, но последния път правихме секс без презерватив. Той не свърши в мен, но аз започнах да се тревожа ужасно много, като параноя ми стана това. Толкова ме е страх да не би да съм се заразила. Кажете ми нещо хора, успокойте ме по някакъв начин. Сега ми се плаче направо като си помисля и за детето ми. Как можах да си легна с мъж без презерватив, направо се учудвам на себе си...

Коментари

1.   Ми иди и се изледвай !!! Какво си се завайкала..= това 4 месеца си с тоя човек все по нещо трябва да му личи ако е болен...

2.   Здравей! станалото-станало! Нищо не можеш да направиш вече! Просто иди и си направи изследвания! Няма нужда да се терзаеш безпричинно! Дано всичко е наред! Но теста единствено ще покаже-не губи време! Ако е някоя по елементарна болест - ще се излекуваш! Да пази Господ от нещо по сериозно! Моят съвет е - НЕДЕЙ ДА СПИШ С МЪЖА СИ ДОКАТО НЕ РАЗБЕРЕШ ЧЕ НИЩО ТИ НЯМА! ИЛИ ПОНЕ НЕ И БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ! Ако той е здрав както казваш и го заразаш......не ми се мисли за последиците! Не се отчайвай! Иди на лекар колкото се може по - скоро! Пиши за резултата! Пожелавам ти всичко хубаво и късмет! Поне за друг път ще знаеш-НИКОГА БЕЗ ПРЕЗЕРВАТИВ! УСПЕХ!

3.   Не съм злобна, но да те попитам - ти какво правиш с чуждите мъже, след като си женена и имаш и деца. Знай, че всичко се връща!

4.   Защо спите с други мъже, като си имате собствени. Бракът е докато смъртта ви раздели. Знаеш ли колко проблеми ще си спестиш, ако следваш това правило.

6.   Към тази, която уж не била злобна... ти или силно ревнуваш твоя мъж и затова си писала това, защото трепериш някоя жена, като тази, да не ти го отмъкне (което навежда на мисълта, че има защо да ревнуваш- грозничка си или дебеличка и трепериш да не хлътне по някоя по хубавка или мъжа ти не прави редовно секс с теб...) или вече си си изпатила от кръшкането на твоя или се съмняваш, че го прави...
не бойте се жени, от секс с чужди мъже!
просто ползвайте кондоми, за да не заразявате нас, мъжете, защото и ние имаме семейства... :)

7.   Поисках съвет номер 3 и нямах нужда от критика. Тук сме за да си помагаме и не е хубаво да заплашваш, че всичко се връща, защото само аз си знам мъжа и живота си. Сгреших и си го признах пред толкова хора. Сега страдам и се притеснявам. А на теб ти желая всичко добро, но не си права че не си поне малко злобна...

8.   Искам да кажа на всички, че въпросният мъж не е семеен а разведен и не мисля, че съм откраднала нечий съпруг или татко. Това е една странична връзка, която се случва на доста жени и мисля, че е по добре да си помагаме тук, а не да се плюем.

9.   правилно, непозната жено!
ние сме с теб!
продължавай в същия дух!
досега на никого не е навредил малко извънбрачен секс, а точно обратното :)

10.   номер 3 и номер 4 - ееее, то бива бива злоба ама.....не сме в 18 век бе хора. като ви слуша човек сигурно сте застаряващи незадоволени лелки. а мъжете ви си ходят ли ходят. ама как иначе, с такива като вас....
до авторката. не съжалявай. продължавай си връзката. но се изследвай непременно. и от сега на татък си знаеш и сама-винаги с презерватив. пожелавам ти много здраве и късмет. подкрепям те изцяло.

11.   номер 6 - поздравявам те за правилното мислене! Аз съм номер2. не разбрах обаче ходи ли (авторката) да се изследваш! Пиши резултат! Стискам палци!

12.   към 9. - знаеш ли на кого вреди извънбрачния секс?! на децата!!!!!!
...Абе хора казват че всяко следващо поколение става все по-"калпаво", "разкрепостено" и тн... Ми как няма да е калпаво при такива родители?! Аз съм на 16 години, видяла съм много, но и много ми остава да видя! 2 неща не мога да си обясня -
-1во - брака по сметка (или просто без любов)
-2ро - изневярата (особено на жените)

Добре де за какво ти е това? Нима мъжът ти не ти дава достатачно любов? Нима искаш детето ти да стане като теб - да изневерява на сапруга/та си? Ами едва ли искаш това... Не искам да те опреквам, но в случая ти не съжаляваш за това че си правила секс с друг, за това че си изневерила на любимия си, напротив ти се разкайваш само защото те е страх да не си прихванала нещо!

3. е много права! Нали имаш съпруг, дете, това че той няма семейство не те оправдава!

Не знам какво друго да те посъветвам освен да спреш с извънбрачния секс!

Ми това е от мен ако искаш следвай съвета ми, ако искаш си кажи "Абе изчезвай от тука бе лапе!" Но това ни касае нас децата! И винаги когато правиш секс с някой друг не със съпруга си се сещай за детето си и за това, което му причинявяш!

13.   Номер 12, явно любимото ти татенце е изневерило на мама и затова и ти си така озлобена към горката женица...
Като порастнеш, се омъжиш или просто започнеш активен полов живот, ще я разбереш...
Ние сме с теб, жено! Просто ползвай презервативи друг път!
P.S. ще има и друг път, нали :)

14.   Много ви благодаря на всички, че сте с мен/без някои хора де/. Трябва да мине малко време за да се тествам за спин, а друго нищо ми няма, направих си изследванията.

15.   Аз съм номер 10. Браво! Искрено се радвам, че ти няма нищо друго! То се лекува, ама защо да си навличаш неприятности е неудобство! Много, много се радвам! Изчакай още мъничко и за СПИН-а, сигурно няма да има нищо, но все пак да си спокойна си направи изследване! С теб сме! Стискам палци!
А на номер 9 ще кажа, че дай Боже да се омъжи след няколко годинки ще видим дали ще мисли по същия начин! Да, някои жени не получават достатъчно любов и разбиране у дома и за това го търсят навън! И за какво да съжаляваме??? имам си всичко и у дома и навън! Е има ли по - доволна от мен? А това, че детето ми щяло да стане такова, да изневерява...е тук можем да поспорим! Но защо ли се обяснявам! Всеки знае себе си! И единствено Бог има право да съди! НИКОЙ ДРУГ! Тук сме не за да съдим, а за да ПАДКРЕПЯМЕ!

16.   Не винете жената! Ако си имаш всичко в брака, не го търсиш другаде. Всеки живее свой собствен и неповторим живот и сам трябва да реши как да си го изживее, за да не съжалява за нищо.

17.   Номер 15, аз съм 9.

Или аз не разбирам, какво искаш да ми кажеш или ти мен...
доколкото схващам и двамата сме на 1 мнение.
Какви са тези забележки по мои адрес?
P.S. относно, на кой какви ще станат децата- и да станат, като нас, иневеряващи, какво от това?!? В изневярата няма нищо лошо! Щом си стигнал до нея, явно има нещо, което ти липсва с постоянния партньор и затова си го потърсил при друг!

18.   номер 9 извинявай много!!! този мой коментар е насочен към номер 12! сбъркала съм! много много се извинявам! не се сърди!

19.   ако си се заразила със нещо (дано да не си) тъкмо ще ти послужи за урок да не ходиш по чужди мъже

20.   няма нищо, номер 18 :)
а, що се отнася до номер 19, явно и ти си от отбора на недоклатените злобарки...
P.S. пише се "с нещо", а не "със нещо"...

21.   Ех тая дума изневяра, добре, че е тя да ви утешава закрепостените мозъци. На 16 годишните им е простено - те са още в облаците и така тряба, ама като някоя нормално сексуално активна жена тръгне да ми ги разправя издивявам. И аз и мъжа ми си имаме и други партньори и от както сме започнали секса между нас стана превъзходен! Нито неговия се изтърка, нито мойта се проби, айде със здраве.

Между другото когато имаш сърцето не ревнуваш тялото. И ревнив човек за мен е този, който осъзнава ясно, че нещо му куца (липсва) и някой друг може да го даде това на "благоверната половинка".

Чакаме резултата от СПИН теста!

Абе що не правите като нас, първо изследване на партньора/ите и после секс (пак с презерватив де)?

22.   До авторката: Забеляза ли още тук колко са те взели на прицел...като започнат да те сменят като носна кърпа друга песен ще запееш. До номер 15, напълно си прав/а - само Бог има право да съди, но отвори Библията и прочети какво пише там за блудството и секса. Тогава си направи сам/а извода на какво ще те осъди. Прочети брачната клетва и виж някой има ли право да дели съпрузите освен смъртта. До авторката - това важи и за теб.

Напълно подкрепям номер 12. Момичето е на 16г., но разбира много повече неща от повечето тук.

24.   Доста стара тема! Не ме притеснява толкова, че авторката не е изпълнила обещанието си да даде отчет дали е "хванала нещо", а мнения от типа "горката женица"!? Не съм моралист и светец, но на семейна жена с малко дете да се казва "горката женица" при положение, че слага рога на мъжа си ми се вижда доста неподходящо! В никакъв случай не я съдя, но не я и съжалявам или оправдавам! Мнението ми е, че има подобни прояви, но е хубаво да не им се дава гласност т. е. ако тя си е позволила да кръшка на мъжа си и не е взела предпазни мерки, най-добре е да прибягва до огласяване на случката и да си носи лична отговорност! Точка