Споделена история от Секс и интимност

Аз съм cuckold
Аз съм cuckold и мисля, че cuckold се раждаш. Това го разбрах веднага след като се ожених. Как го разбрах? Още на в началото, когато отивахме на море и моята съпруга беше по бански, достатъчно беше само един поглед на друг мъж да ме възбуди и когато се разхождахме, само мисълта че я виждат други мъже пак ме възбуждаше. Обаче беше много трудно да реализирам моето желание да я видя, да прави любов с друг мъж. Познавайки характера й не си и помислях да споделя желанието си с нея. Затова измислих план, който изискваше много търпение. Започнах да я окуражавам, да се облича секси и провокативно, водех вкъщи вкъщи хубави мъже, колеги или случайни познати, които често оставаха вкъщи да вечерят, оставях я сама с тях с някакво извинение, че имам работа и т. н. След дълъг период от време тя разбра моето желание, така един ден ми предложи да доведа вкъщи един нейн колега, с когото да прави секс. След това ми казаха, че от дълго време са любовници. Този мъж вече няколко години посещава нашата къща, идва 3- 4 пъти в седмицата, между другото той е женен. Понякога ми позволяват да присъствам, когато я чука, но в повечето случай ме отпращат навън или съм в другата стая. Но аз съм щастлив за моята съпруга...

Коментари

1-50 от 61

1.   На български се казва "да ти сложат рога", какъв е тоя куколд.. Не знам защо го разправяш това - за съвет ли или пък да се похвалиш. Не е ок, според мен. Аз не бих го направил например.

2.   И аз като теб съм Cuckold - разбрах го след 2рата ни среща с мъж за 3ка. Първия път ревнувах като видях как животински я 4ука другия мъж но след 2рата ни тройка усетих че адски се възбуждам да пъшка , свършва от друг мъж- да виждам как я пронизва с пениса си а тя е доволна...сега като пиша даже само се възбуждам.

3.   това не го разбирам и не бих го разбрала, аз умирам от ревност ако някое момиче погледне приятеля ми пък какво останало да имат сексуална връзка.. но нали всеки е различен. отличаваме се с това, че сме различни, щом всичко във връзката ви е ок и така се разбирате явно това е правилното за вас.

5.   някои части на порното да вредни

6.   Аз съм обратната противоположност на тоя cuckold, яд ме е даже, че моята някога някой въобще я е таковал, даже знам за бройките, за кога-какво-що и това ме изяжда, не мога да си го представя да го видя в действителност, ще стигна до крайности. Има хора всякакви, но е хубаво всичко да е в границата на нормалното, нито аз съм нормален, нито вие, балансът е някъде по средата, където има доверие, ревност в умерени граници и никакви cuckold и т. н.

7.   " но в повечето случай ме отпращат навън или съм в другата стая" жалка история. Тъжно ми е за теб.
Всеки заслужава достоен живот и обич.

8.   Абе това ако е хубав брак то аз съм Хари Потър... Вземете се стегнете бе хора, разбирам да сте на по 13-14 години а вие сте семейство. Ако някой дори погледне моята ше го маркирам ама да го запомни за цял живот... Разваляте си брака.

М19

9.   Мъж на 30г съм. Не съм ревнив и ми е приятно когато някой чука пред очите ми жена ми... хора различни сме и нашите вкусове са такива. Хора хейтъри бол също.

10.   Бил роден куколд. Явно си човек без работа. Ако бяхме както едно време в период на войни, мизерия, глад, щеше да си куколд, ама знаеш ли кога - когато цъфнат налъмите. Нямаше и през ум да ти минават такива извращения. Днешното общество е токова презадоволено, че си измисля глупости вече от скука. Едно време на дядо ти на фронта знаеш ли как му е било до куколд?

И порно допринася, защото голотата стана прекалено явна, прекалено достъпна, вече дори не впечатлява. Сексът е по-достъпен от всякога. И хората вече не ги удовлетворява просто секс, трябва да се обличат в специално бельо, да изпълняват някакви измислени фетипи и фантазии и т. н. А едно време момчетата само да видят оголено коляно и им е ставал, та дрънка.

Препоръчвам ти да преобразуваш сексуалната си енергия в нещо по-ползотворно. Поне ще се развиеш и ще спечелиш нещо от цялата работа.

11.   Ами щом и жена ти няма нищо против, лошо няма. Както се казва и ти си доволен и тя, така, че проблем никакъв. Ти си щастлив, че си попаднал на такава жена, защото аз например ще се чувствам адски неловко да го направя с чужд мъж пред моя.

12.   Пълно е с хейтъри тук... като не ви допада темата не пишете бе- има други теми

14.   Малко измислена ми се вижда историята. Първо, независимо, че мъжът е cuckold, то изневярата си е изневяра и това, че дълго време жена му и колегата й били любовници би трябвало да създаде сериозно напрежение. Второ, където човек си вади хляба не е добра идея да си вади онази работа, така че търсенето на втори мъж може да става по разни сайтове и да се намират разни непознати, но никога не трябва да става с колеги. И едва ли на автора не му е хрумнало, че неговите колеги или нейният колега може да си отвори устата и всички във фирмата да говорят за това.

16.   Странно къде ги видяхте тия хейтъри, но предполагам това е типична защитна реакция, да се браниш без да те нападат, най- вече типична за хора в такова състояние. Истината е, че тези хора дори не осъзнават, че имат психически отклонения понеже тяхната сексуална възбуда не е като на нормалните хора и затова изграждат цяла система от защитни реакции заради страха да не излязат луди в очите на хората, за това се хващат като удавници за сламка във всичко което може да оправдае състоянието им. Та за какви хейтове може да става въпрос, като нормалната реакция която буди това е съжаление.

17.   Ами, не точно си се родил такъв, тия болести се развиват в детска възраст.

18.   Напълно съгласен с номер 16.

19.   №16 Е, как го разбра че е психично отклонение? Нищо му няма на човека, щом се харесва на всички участващи и те са пълнолетни няма нищо лошо.

20.   След като прочетох това, осъзнавам, че съм прекарал прекалено много време в интернет...

21.   И аз съм такъв. През повечето време си правим страхотен секс по между си, но понякога се отдаваме и на това "занимание". Добре, че жена ми също обича разнообразието от време на време. Рядко гледам. Предпочитам снимки и клипове да ми носи. Това с дългогодишния любовник ми е прекалено, но всеки с вкуса си. Секса си е секс, но не бих желал да има чувства към друг мъж, а ако се вижда с някой с години нещата са ясни, че така ще стане на края. Аз също имам съгласието на жена ми да кривна с някоя друга мадама понякога, но както и тя така и аз трябва да искаме разрешението на другия. Не може ей така на своя глава любовници, глупости. За тези неща се иска много доверие и разбирателство, защото иначе може да разбият брака. Определено не е за всеки това. Винаги има риск. Ако можех да избирам нямаше да съм такъв, но не съм си избрал какъв да бъда за жалост.

22.   Най-голямата ми фантазия е да съм рогоносец. Всеки път когато си го помисля как жена ми е с друг полудявам.. Правили сме го няколко пъти и първоначално си мислех, че само като фантазия ме възбужда но на живо ще е друго, а то се оказа, че още повече ми хареса. Сега даже излиза и без мен, но рядко. Предпочита да я гледам как се чука с друг. Щастлив съм, че имам такава жена, защото виждам, че има доста несподелени фантазии.

23.   Ах как искам и аз! Но мъжа ми би се побъркал да ме види с друг. Някои фантазии ще си останат нереализирани.

24.   На моя мъж също му харесва много. Трябваше ни доста време да се отпуснем и двамата. Сега докато правим тройка с друг мъж, съпруга ми ми прави орална любов, докато другия мъж прониква в мен. И на двамата много ни харесва.

26.   No23.. Някога говорили ли сте си да опитате нещо подобно? Ти би ли склонила да го направите с друга жена? Предложи му този вариант първоначално и виж как ще реагира и после за друг мъж..

27.   Номер 23 съм
Не сме говорили, защото се опасявам, че реакцията ще е прекалено остра. Веднъж в разговор с приятели стана на въпрос за секс с друг партньор, аз изказах мнение, че не ме тревожи това, той ако има нужда да се разнообрази, да го направи. Цяла вечер беше намусен, след което имаше дълъг и напоителен разговор, в който трябваше да го убеждавам, че не ми е омръзнал и нямам любовник. Около година и половина трябваше да давам отчет къде ходя, какво правя и с кого говоря. Точно е мирясал и ако му кажа, че искам тройка...
Ще си го запазя само в моите фантазии.

28.   И аз съм cuckold и ми е много странно тук да има негативни мнения. Като не е вашето нещо, не си губете времето в тази тема. Човек не си избира какво да го възбужда. По-скоро wanna be съм, все още, но реално имаме един случай, в който половинката ми отиде сама и след това ми разказваше. Като цяло ми се ще да се случва поне един път на месец-два. Нямам против да присъствам или не.

м. 33

29.   Интересна тема... По никакъв начин не осъждам никого - всеки е свободен да прави това, което му харесва. Хубаво е, когато партньорите имат поне близки възприятия и желания в секса.
Към автора: Значи ти не си казал за желанията си, защото познаваш характера на жена си и тя вероятно е щяла да откаже. В следващия момент (след доста време), тя вече предлага да изпълни желнието ти с неин колега, с който между другото са любовници. На мен ми се струва, че жена ти се възползва от парафилията ти, за да ти изневерява, и ти хвърля някакви трохи от време на време ("понякога ми позволяват да присъствам"), колкото да търпиш това. Не виждам нищо лошо в това да си cuckold, но в другите споделени по-горе истории ми се струва, че някак си партьорите са си верни, независимо от секса с други хора. И най-вече го правят, за да удовлетворят желаниета си един на друг. А в твоя случай - съжалявам да го кажа - сякаш жена ти те пуска по пързалката...

30.   Мисля че си за психиатър!? Едно е да направиш тройка с друг мъж и жена си и да я презадоволите от секс, друго е да висиш като изпразнен нахуйник в другата стая и да биеш чекии! Предполагам че съпругата ти ще те напусне в най-скоро време, това което разказваш е просто отвратително! Тия "евро-атлантически" ценности изпедерастиха младите българи, превърнаха ви във всякакви извратеняци.

31.   В живота има нещо като нравствени норми - независимо от нашите (в случая, извратени) желания. Явно Вие нямате понятие за такива, а и горката Ви жена - и нея теглите по нанадолнището.

Горката жена.

Агапе.

33.   Още един ненормалник

34.   Ми всеки с предпочитанията и разбиранията си. Щом това прави теб и жена ти щастливи, то не виждам проблем. Хората по принцип обичат да съдят, да коментират и да се възмущават, така че не им обръщай внимание... Аз лично никога не бих преглътнал това жена ми да се чука с някой друг, особено пък пред очите ми, но има хора, които ги кефи, така че нека всеки прави, това което го радва.

Като става дума за куколд игрите- и мен ме кефят, само дето не да съм рогоносеца, а алфа-мъжкаря в играта. Винаги ми се е искало, да чукам нечия жена пред мъжа и, докато той гледа отблизо и ми духат двамата и т. н. Абе забавления и удоволствия да има. За жалост е една неосъществена мечта, която не знам как ще сбъдна.

Ако има мераклии да осъществим връзка някак. :)

OgdenUT

35.   Аз го направих и сега съжалявам. Хора не развращавайте жените си. Последиците са трагични за бракът. Нека ви кажа какво се случи при нас за да не правите същата грешка. Аз обичам жена ми изключително силно, не защото е изключително красива, а защото винаги ми е била най-добрият ми приятел в живота ми. Просто имах тази фантазия. Иначе винаги съм бил страшно ревнив с нея когато някой даже тръгне да я заприказва по много. Смятах че това ще е просто секс без нищо друго, и затова не е предателство. Жена ми беше твърдо против, но накрая с много усилия се съгласи само заради мене и то в момент в който беше в цикъл. Явно хормоните са си казали думата в този момент. Фантазията ми беше тинейджър с обезкосмено тяло и голям член да я изчука брутално пред мен. НАмерихме младежът чрез интернет секс обява като изрично условие беше да е с член поне 22 см. Имаше много мераклии, но дълго време нито един който да отговоря на критерия, и чак след няколко месеца се намери такъв който отговаряше на всичките критерии. Поопознахме се с него и накрая се събрахме в спалнята. Тя се притесняваше малко но аз я молех да го направи. Той я съблече пред мен и я облада. По време на половият акт тя изпитваше възбуда и стена. Определено не и беше гадно въпреки че преди беше твърдо против това. Но на другият ден тя започна да се държи съвсем различно. Беше я яд как е могла да се навие на това и да ми се води по акъла. Къде и бил акъла да се съгласи на това и че съм бил пълен идиот за дето съм я навил да го направи. От тогава започна и да се държи по-студено и грубо с мен. Нямаше я нежността и отстъпките които правеше към мене преди това. Например когато искаше да свърша нещо, и аз увъртах, тя ми казваше да правя каквото ми казва, или да съм си гледал работата когато не съм съгласен нещо с нея. И такива все дребни нещица но с голямо значение. Тя ми каза, че не съм я обичал, и че мъж който обича жена си никога нямало да иска от нея да я ебе друг. Аз я убеждавах че я обичам и че това е просто защото съм искал разнообразие в секса, но тя не приемаше това. Нейната гледна точка е, че щом тя би убила друга жена ако тя тръгне само да ме целува а аз не, значи нямаме взаимни чувства, защото хора които се обичали никога нямало да търсят такива неща. Каза ми че повече не ми вярва че я обичам и че щом аз съм търсил разнообразие в секса така и тя била свободна да го търси сега когато и се прииска нещо ново и интересно. Бракът ми направо отива на майната си. Въпрос на време е да се разведем. Каза ми че щом не ми е проблем да се ебе с друг, тя не е моя собственост и можела да го прави, не когато аз искам това но и когато на нея и се прииска. Молех я да не говори така защото ме наранява, и незнам как да я уверя че я обичам и я ревнувам и искам да съм винаги с нея. Тя ми каза че засега нямало да ми изневери зад гърба, но от тук нататък когато и се приискало разнообразие в секса с някой мъж който я привлече, да съм я оставял да го направи. Нямало да се крие от мен. А ако съм и забранил и ревнувал щяла да го направи без да знам и можела да се обвърже тогава. Каза ми също че съм можел да гледам щом толкова ми харесва. От тогава се започна големият кошмар. Освен че в леглото стана студена и безчувствена и ми отказва секс често защото не и се правело сега, започна да вкарва мъже в къщи. Макар и да се случва много рядко и основно да сме заедно, просто ми казва че има нужда да си разнообрази сексуалният живот и съответната вечер вкарва непознат мъж в нас. А когато и кажа че не искам да е така тя ми отвръща че можела да го направи без да знам ако я огриначавам, но защото още държала на мен не искала да си мисля че има нещо сериозно зад гърба ми с някого. Гадното е че тия с които го прави не са като оня тинейджър а са по-груби мъже и ме отвращава контакта им. Когато охка в другата стая често плача и се чувствам най-големият глупак на света. Дори си запушвам ушите защото не искам да чувам това. Освен това ме изнудва че ако не я заведа на басейн или каквито прищевки и хрумнат, или на море лятото или еди си къде можела да се премести при някой който и го предлагал. И без това водели полов живот и проблемът бил нулев, ако не се държа с нея както трябвало. Добре че нямаме деца да страдат. Хора изгубих най-ценното си същество-жена ми. Не правете това.

36.   До 35 и останалите с "нравствените норми". Първо... коментар 35 си е тотална измислица... уж ще те оставя и те заплашва... после в последния абзац си се ебе в къщи, а ти като момиченце си запушваш ушите. Логиката я няма. Второ "нравствените норми" са насадени от хората за самите тях. Добре, че мръдна малко света от тези норми, че сега ако трябва да се съобразяваме жените да си лягат с мъжа само и единствено за да заченат... уважаемите "етикетаджии" и "нормаджии", щяха доста да са го закъсали... да не говориме, че нагонът е толкова силен, че няма схизма, няма кръстоносни походи и пр. Бардаците са си бардаци, изневерите не са спирали(трябва да ви говори нещо това нали)... а колкото по-образован и интелигентен е един човек(разбира се има и еденици) толкова по-комплексни са му желанията и е готов да експериментира. Един беше писал и за "европейските ценности" как са ни развратили? Не виждам, как свободното движение на хора, стоки и услуги може да разврати? И това, при положение, че голяма част от порното в нета е азиатско, американско... източноевропейско. Сърбелът си е сърбел.... а предпочитанията на индивидите са си строго индивидуални. Не вярвам тези които съдят, че някой е куколд, всеки ден да ядат мусака например и да не им се хапва нищо друго през целият им живот. Ако беше така предполагам всички щяхме да ядем една и съща храна и да носиме едни и същи дрехи... да сме една височина и въобще бройлери. Та ако за тези хора тоава е нормално... жалко. Могат да си ходят в рашастан... макар, там прикрито хората си се менкат и са доста по разкрепостени... но пък прикрито разбира се.

37.   И аз харесвам това. Разбрах го, след като преди години жена ми веднъж си призна, че е спала с колега на фирмено парти. Тежало и, и искала да си признае.
Отначало бях бесен и исках да се разделяме, но постепенно ми мина и даже осъзнах, че ме възбужда страшно мисълта за това. Споделих и за това и се разбрахме, че съм ОК да го прави със същия колега, ако пак и се отдаде възможност. Доколкото знам са го правили още 3-4 пъти и са спрели. След това за известно време само фантазирахме как ще си намира мъже по време на секс и тя много се възбуждаше, но след като свършваше ми казваше, че вече не се интересува.
В един момент пак се заинтересува и имаше краткотрайни преживявания с двама други мъже. След като преспа с втория ми каза, че не и е харесало особено и отново мина на вълна - Не ми се занимава с това :)
Та идеята ми е... щом ви харесва и на двамата, правете го. Това много обогатява сексуалния живот и лично за мен е страшно жъзбуждащо да дадеш такава пълна свобода на партньора си да изследва своята сексуалност.

39.   Аз също се възбуждам да гледам жена ми с друг мъж. Няколко години правехме редовен секс с още един мой приятел - поне по веднъж на месец. Беше мога да кажа страхотно. По стечение на обстоятелствата скоро не сме, но пак ни се иска.

40.   До 35 - нищо не си изгубил, приятелю, защото нищо не си и имал! Имал си просто една илюзия, която е била поддържана от твоята жена, която трябва да е била истинската ти половинка - но явно тя е решила да се възползва ит теб по най-добрия за нея начин - т. е. да те изнудва! Пиотъпката й означава, че никога не те е обичала истински.. Отърви се от нея по най-бързия начин, каквото и да ти струва! Явно е, че това не е твоят чивек - жената за цял живот, и че е решила да се възползва от теб! Не й го позволявай, присто я разкарай и се отърви от такъв човек, колкото и да е болезнено!!!

41.   Едно време мъжете се дуелирали заради честта си и убивали ако някой закачи жена им, сега са щастливи, че гледат как някой я е-е. И са горди, че са рогоносци.

42.   Здавейте. Искам да разкажа и мойта история с мъжа ми. При нас идеята за cuckold дойде от него. В началото дори не знаех какво означава тази дума, но той ме нави да гледаме такъв тип порно. Честно казано нищо интересно, даже бих казала леко гадно изглеждаше, но той ми обясняваше че точно това е нещото което би искал да пробва с мен. Ако трябва да съм искрена останах потресена, та ние имахме връзка от 3 год и правехме планове за брак и дете. Как тогава по дяволите той би искал да ме гледа с друг мъж? !? ! . След този разговор с него той започна да се държи като разгонене. Това даже беше още по странно за мен. Няма да не изпадам в детайли как всеки път когато правиме секс говореше за това, но накрая си казах щом толкова иска ще намерим трети НО той няма да участва а ще сме само аз и моя приятел. Това беше компромисното решение от моя страна. Представях си просто да имаме воайор в спалнята, като приятеля ми каза че той ще го намери. И тук идва най интересното... Един ден получих съобщение че имам изненада в къщи. Мина ми и това през ума но все пак беше работен ден а часа беше малко след 18. 00. Прибрах се в къщи точно за вечеря и когато влезнах в нас заварих приятеля и ми и някакво момче да пият бира и да си говорят. Малко притеснена се запознах с въпросното момче и след като видях начина по който ме гледа ми стана ясно че това е човека който сме намерили. Истината е че имах 0 интерес към това момче. Първо беше на не повече от 23, аз съм на 29. Освен това просто не знаеше как да говори с мен. Все пак седнах и започнахме да пием и да си говориме различни неща. В един момент той каза че имал нов татус като реши да ни го покаже. Свали тениската си и остана гол до кръста. Имаше изключително релефно тяло. Честно казано не знам коя жена не би и харесало. Погледнах и пакета му през панталона и изглеждаше доста добре. Честно казано усетих директно възбуда, особено когато знаех за какво е дошъл, но ми стана и доста неприятно. Видях че приятеля ми ме гледа като очаква нещо да стане. В един момент стана и каз че отивал да говори по телефона. Останах насаме с нашия гост, като той реши да е директен и направо започна да ме целува с език. Истината е че в този момент бях толкова възбудена че бях готова, но исках това да спре. Казах му че не искам нищо- той спря. В същото време усетих приятеля ми как мина зад мене и ми върза очите. Честно казано хора това беше най страната ситуация в която някога съм била! . Мислех си за романтичните ни моменти а същото време бях и мега възбуда. Махнах си превръзката и видях момчето-чисто гол с много голям член насочен точно пред лицето ми. Истината е че не знам коя жена би избягала. Почнах да му правя френска, толкова страстно, колкото може би никога не бях преди. Погледнах приятеля ми, седеше отсрани и гледаше едновремено възбудено и стреснато. В следващия момент вече бях на колене и въпросното момче ме обладаваше много силно. Свърших много бързо и много силно. Чувството след това беше хубаво, но само около 10 мин. Следващите дни започнах да се чувствам зле. Имах през цялото време усещането за нещо лошо което ми се е случило. Прибирах се в къщи и колкото и да исках гледах на приятеля ми като на човек който по скоро ме е предал. Няколко месеца по късно вече не знам дали искам това да е мъжът ми. Та на мен ми беше по хубаво с друг мъж и то пред него. Че дори и факта че онзи имаше почти два пъти по голям пенис от приятеля ми оказваше влияние. Защото колкото и всички жени да го отричаме- да по хубаво е. И да- затова не трябва да се експериментира. И също така погледа ми към него вече не е на влюбена жена а по скоро на добра приятелка. Мъже внимавайте какво си пожелавате. Внимавайте кое е истина и кое става само за порно...

44.   Имам страхотно изглеждаща жена и искам да я насоча кьм тази форма на сексуален живот, защото страшно ме вьзбужда, но тя не отговаря на намеците ми в тази посока. Тьрся да насоча някой навит готин мьж как и кьде да се засече с жена ми, как да се пробва да я свали, какво да и каже, за да я впечатли и т. н., за да се отпусне тя и да започне тайно от мен врьзка с него. Сигурен сьм, че ако ми слуша сьветите, сьс сигурност ще успее. После искам да ме дьржи в течение и да ми разказва. Мога и хонорар да му предложа, ако е готин и се получат нещата. А жена ми изглежда страхотно, на 39 г. супер тяло, мошна руса грива, ефектни гьрди, абе направо е уникална. Не спирам да си представям как се среща с други мьже, излиза и прави секс с тях и яко се вьзбуждам...

47.   Най-вече - до коментари 9, 21, 22, 23 (27), 28, 37, 39 и всички други, споделящи удоволствието от cuckold, или от отношенията между семейство и още един мъж - това е върховно преживяване за всички, които не са ограничени в закостенели разбирания! Да изпитваш удоволствие да правиш секс пред погледа да приятеля ти (мъжа ти), или да изпитваш удоволствие да виждаш как на жена ти / приятелката ти й доставя удоволствие друг мъж, е много хубаво и неповторимо! Който споделя това мноние да ми пише - ще е приятно да ве срещнем!

48.   Споделям и ти пиша. Кога и къде?
;) Това разбира се е шегичка - няма как да се свържеш с някого чрез този сайт.
Да търсиш някого за тройка, той да обслужва жена ти (ти само да гледаш) и други cuckold (за споделяне на мисли), са различни неща.
Аз лично имам такова желание. Жена ми като да е съгласна с експеримента, но... в нашия случай намирането на мераклия си е химера :) Меко казано мойта съвсем не е мечта и за най-загорелия... :))
Та уточни нещата и разгледай (може би) темите тук за тройка. Има много интересни и полезни съвети. Малцина, разбира се, възприемат точно това, а мнозинството плюе и анатемосва неистово. Простичко е - четеш и отговаряш само на "подобните" ;)

49.   до 48 - мисля, че не са много "различни неща" търсенето и споделянето на мисли. Но за това, което казваш, че "няма как да се свържеш с някого чрез този сайт" - навярно си прав, то и целта на сайта изглежда не е такава, но това не изключва такава възможност. Всъщност, не разбрах дали наистина и защо мислиш, че твоята жена е отблъскваща? :)

54.   За мен това си е една обикновена фантазия, не различаваща се по нищо от всички други. Истината е, че и аз имам такава фантазия като при мен по скоро е да я споделя с друг мъж, тоест да и правим тройка, сигурно ако се случи в даден етап ще искам и само да ги гледам замалко или снимам. Проблема идва в това, че познавайки жена си, знам че би реагирала като почти всеки човек, т. е. да си помисли че не я обичам, че не ми пука за нея и т. н. Говорили сме на темата, но на пияно и общо взето като видя накъде отиват нещата, винаги казвам че се шегувам или нещо такова.
Проблема е, че от 5-6 години ме е обсебила тази идея и наистина не знам как да я реализирам

55.   И аз съм така, а бившата ми , с която сме любовници вече няколко години, си пада по момчета до 21-22г. Обича млади и невинни курове, много си пада по духане и празнене с уста, винаги гълта.
Обединихме си фантазиите.
Съблазни сина гимназист на една нейна колежка. Бяха правили секс няколко пъти. Беше го навила да го върже и язди, обича да доминира.
Влязох докато му духаше и я чуках на задна.
Понякога пак го правим така, а друг път само гледам, или той води свой приятел.

56.   Ние правим ТРОЙКА с друг мъж. Жена ми обожава "сандвич", а и мен ме кефи двойното проникване в нея. Обичаме се. Животът е твърде кратък за скрупули и предразсъдъци. Опитайте. Велико е!

57.   Историята е измислена от жена, която мечтае за тройка, а номер 35 е друга жена, която се е навила на тройка с жена, за да угоди на съпруга си женкар, а сега се чуди защо той й кръшка под носа.

Една Жена

59.   Моята жена ми е изневерявала няколко пъти, като си е признавала само за един път. Явно я е страх да не се разделим иили нещо такова, а аз даже се радвам много, да има сексуални взеимоотношения с друг мъж, тя е доста секси жена и заслужава повече от един или както се казва не е жена за един мъж. Проблема е, че освен да ми изневерява искам да ме включва и мен или са го прави пред мен. Лошото е че за нея това е твърде извратено (сигурно е и права) и не знам как да и обясна, че това в просто фетиш. Някой от мъжете изпадал ли е в такава ситуация и ако да, как е прилъгал половиката си и въпрос към жените, мислите ли че това е нещо лошо и че ако мъжат до вас го иска, значи не ви обича и т. н.

60.   Ако сте привързани един към друг ще се нараните.
Хора, които се ревнуват са привързани, те не се обичат истински. За тях секса е на едно друго ниво - начинаещ. Има обаче и такива които са минали през етапа "влюбен като тинейджър" и за тях секса с друг е по скоро само удоволствие. Нещо като мастурбация. Чисто механично. За тях да се наебеш с някой друг нищо не значи. Да правиш секс с любимия обаче не престава да бъде изпълнен с чувства.
Изневярата се случва в ума. Докато хората си имат доверие и уважение един към друг не могат да се наранят и другите в леглото им са просто месо.

Аз съм "бик" на такива двойки и така се чувствам - месо. Не винаги, но често. Все пак предпочитам да наеба на някого жената, отколкото да си бия чекии, когато съм на сухо. Добре че либидото ми е ниско и така или иначе по-принцип не мисля много за секс.

Виждал съм мъж изправен до леглото (действието се случва в суинг клуб), държи косата на жена си и тя му духа. През това време 15 човека минахме зад нея. Тя си сменяше позата разбира се, но винаги мъжа й беше отпред. Тази жена я чукахме 2 часа и половина и свърши над 20 пъти. Изпи 3 литра вода. За нея нямаше значение кой беше отзад. След това и двамата си тръгнаха и се държаха за ръце, седнаха на бара и си гукаха, все едно току що са се запознали. Можеше да се почувства любовта им във въздуха. В този момент да отидеш и просто да ги заговориш щеше да е крайно неловко. Все едно да заговориш тийнове, дето се мляскат в автобуса или киното.

Рогоносенето се случва поради 4 причини:
1. Високото либидо на жената - случая, който ви разказах по-горе. Аз бих пуснал жена си по този начин, защото съм зает с други неща и в един момент ми писва да ме врънка за секс и внимание. Обаче ако съм умен няма да позволя жена ми да се влюбва в друг и да изневерява зад гърба ми, само защото е в овулация. А тя ще го направи... и после ще реве и ще казва "не знам какво ми стана". И тук изневярата ще се е случила не защото се е изчукала, а защото не ми е казала. Пак казвам - изневярата е в главата. Предпочитам да знам и аз да определям правилата, кой ще ме замества. Този тип мъже се държат като тартори в такива ситуации и командват биковете. Те продължават да са си мъже, но те са тези които карат влака и казват кой и как да чука жена им. Като този пич, за който говорих. Отново, това може да се случи, само и единствено ако си имат доверие на много, много дълбоко ниво. Все едно да намериш сродна душа. Има такива връзки, да, не са мит.

2. Има мъже "рогоносци" за които това е съревнование. Възбуждат се когато чукат жена си с друг мъж. Този тип мъже са винаги в тройка МЖМ. Нещо като два елена или вълка да се бият за женската. Доста първичен инстикт е при тях. Те разбира се винаги печелят, защото жената винаги остава при тях след това. А те самите пък си подбират точно определен тип мъже, пред които имат шанс. Когато знаят че бика изпъква с едно пред жена им, те изпъкват с друго. Ако например жена им скуиртва само от тях, те си намират такъв с голям член. Ако пък някой е добър с ръцете и успее да скуиртне жена им е хубаво члена да му е малък или пък да свършва бързо. Те винаги ще направят така, че жена им да се чувства най добре с тях. Един вид: "виждаш ли, скъпа, другите не стават, само аз съм най-добрия за теб". Това за мен е малко първична връзка, но работи, донякъде.

3. Мъже под чехъл. Погледнете 35. И на мен историята ми изглежда леко скалъпена, но наистина има такива хора. Обикновено това са слабохарактерни мъже с трофейни жени. Държат жените си с пари предимно и им осигуряват комфортен живот. Виждал съм такива в клуба доста. Обикновено жените им са със свръх-високо либидо, разни тупалки рускини например и някак са изнудили мъжете си да отидат на такъв клуб. На тях им се ебе та дрънкат, разни инфлуенсърки с по 20хил последователя, но не им стиска да изневерят зад гърба на мъжа си. На мъжлетата им очевидно обаче не им е особено приятно и затова се опитват да се учат от горните две групи. Проблема е, че са твърде ревниви, заради комплексите си и нещата обикновено при този тип хора свършват зле. Развалят се бракове и тн. Ако изобщо има нещо за разваляне, тъй като такава връзка, базирана на пари не истинска изначално.

4. Суинг. Чисто и просто най безболезнения и безопасен метод. Предполага се, че двойките се обичат по-между си и няма да залитнат, в случай на пробойни в доверието. Дори и това да се случи, си остава в един тесен кръг. Затова и суинга е популярен сред хора, които искат да се разнообразят. Това не го имам особено за рогоносене, но мисля, че влиза в това число.

Надявам се да съм бил полезен и да съм допринесъл с малко яснота по въпроса.
И моля ви, не се напрягайте и обиждайте тук. Има всякакви хора и всички си учим уроците.

61.   Искам да гледам как жена ми я оправя негър, а аз послушно стоя отстрани. Когато тя го язди аз да я ближа по ануса и от време на време да му го вадя и да му го смуча.

62.   Понякога пускам жена ми да се поизчука с някой, който е харесала. После като се прибере ми разказа с подробности и правим брутален секс. Правили сме много неща, тройка суинг....
Повечето аз съм й ги намирал даже, все надарени.

63.   Беля ми докарахте на главата вие.
Вчера бях започнал да я чета тая тема и излезе някаква работа вкъщи, затворих лаптопа и така си остана. Днес приятелката тръгнала да поздравява там нейните и разни общи приятели из ФБ, по вайбъра, разни колеги и т. н. и като отваря компютъра-пред нея тая тема. Ние сме от 8 години заедно. Може да я ревнувам понякога, щото си ми беше любов от пръв поглед, обаче тя мен ме ревнува много повече и откача като се завърти друга жена наоколо. А на мен работата ми е такава, че.... жени да искаш, повечето готини мацки. Та днес... гледам я нещо нервна, питам какво има, а тя ръмжи и стиска зъби. По едно време не издържа... какви са тия глупости дето чета, как някакъв се възбуждал, докато гледа как чукат жена му, какво правя при тия извратеняци и т. н.
Преди няколко години бяхме при нейна приятелка в Холандия. Там има суинг клубове. Нейната приятелка ходи редовно с мъжа си и ни караше и нас. Аз любезно отказах, не ми е интересно това. Приятелката ми нищо не каза.... обаче въздухът покрай нея направо можеше да се пипне. :( Повече не сме ходили там. То ясно, че е до нагласа и настройка... но тия неща дето ги пишете, при нас няма как да се случат. Просто моята е имала лошия късмет да преживее в предните си връзки и изневери, и пиянски истории, и побоища, един от бившите и пък си е водел проститутки вкъщи... та сега вече всяко навлизане в територията и се наказва с брутална агресия. Няма проблем да гледа такова порно, даже харесва доста хард стилове, обаче до там. В реалността такиа неща няма как да се случат. Сигурно е можело някога. Сега е на друг акъл.

64.   Изпитвам искрено съжаление към такива мъже. Това е една от най-крайните форми на сексуално унижение и мазохизъм, което несъмнено води до разрив в отношенията им с жените. Такива мъже не могат да го разберат, защото това им носи удоволствие и го приемат като просто разнообразие в секса. Проблемът идва от това, че в 100% от случаите, жените им спират да изпитват каквото и да е уважение, любов и оттам сексуална възбуда към партньорите си, практикуващи cuckold. Както и в коментарите се видя, след подобен акт много от жените стават дистанцирани и губят уважението си към мъжете до тях А без уважение няма как да има и любов. Тези, които твърдят, че това не е променило нещата и продължават да са заедно, дори е подобрило живота им, трябва да са наясно, че живеят в илюзия и жените им гледат на тях като на лузъри, въпреки че партньорките им показват друго. Защото така им е удобно. Получават сигурност и подкрепа, мъжете им гледат децата, но получават допамин, правейки секс с други. Тези жени изпитват дори презрение към мъжете си, макар да демонстрират друго. Казвам го като психолог, завършил в престижен университет в чужбина и работил по специалността си, макар вече да имам друг бизнес. В женската природа е жените да са привлечени към доминантни мъже, не към такива, които обичат да бъдат унижавани. Дори малкият процент от жените, които обичат да доминират в секса, не могат да гледат на cuckold като на равностоен партньор в живота. Няма да обяснявам генезиса на подобна фантазия, тъй като ще стана твърде дълго, не искам и да съдя, но съветът ми към хора, които възнамеряват да опитат подобно нещо и искат да запазят нормалните си отношения с партньора, е да консумират фантазията си през порно и да си остане само фантазия. В противен случай са свободни да си развалят връзката/брака или да живеят в илюзията, че жените им гледат на тях като на "мъже".

М. 42 г.

1-50 от 61