Споделена история от Секс и интимност

Възбуда-харесване
Надявам се да получа съвети а не нападки.
Като всяка влюбена хлапачка, ми се въртят из главата всякакви неща.
На 21 съм ако има значение.
Вече няколко пъти излизам с едно момче, а и наче през повечето време чатим. От друг град е..
И сега по същество, когато сме заедно-има целувки, гушка ме, Но докато чатехме неволно или волно изръси, че го възбуждам.. Стана ми криво/
Възбужда се от тялото ми ли -имам си големи гърди..
А аз мислех, че може да стане нещо между нас.
Въпросът ми е и към 2-та пола-Възможно ли е да бъдете с някоя само, защото ви възбужда?
(Ние не сме двойка с него)
И малко инфо. -като се виждаме гушка ме аз малко се дърпам, той идва към мен.
Надявам се разбрахте за какво става на въпрос.
Или пишете точно затова кое момиче може да ви възбуди и кое не?
И последен въпрос ако ме харесва, други сигнали и кой са те

Коментари

1.   Ти проблем нямаш, а си измисляш. Разбира се, че ще иска секс с теб - той е хетеро надяваме се - какъв е проблемът?

2.   Направил ти е комплимент, а ти си се обидила. Ти си една проста патка. Ако не ти харесва мъжете да се възбуждат от теб, стани монахиня, за да не губиш времето на хората.

3.   Мъжете се възбуждат от жени, а жените от мъже. Въобще не разбирам какво те тревожи. Мъжете се възбуждат по-лесно, нормално е.

4.   Е, дръж се на ниво, де. Не му се давай толкова лесно :D

5.   От кaкво ти е стaнaло криво, че го възбуждaш ли... :)))
A aко ти беше кaзaл, хaресвaм те кaто човек, но... не ме възбуждaш, тогaвa кaкво? И кaкви други сигнaли дa ти подaвa още момчето, пишете си, виждaте се, гушкaте се, целувaте се... дa не си бaвно рaзвивaщa се? !

6.   Едно от приятните неща за една жена е да възбужда мъжа до себе си.

7.   ами ние когато започнахме да излизаме с моя приятел не бяхме двойка но той се опитваше да ме гушка въпреки че не бяхме двойка се знаеше че той идва в тази компания за да вижда мен и един ден просто го попитах какво иска той каза че е влюбен и иска да сме заедно и така 2 години вече просто си питай откровено за да си наясно ако каже че иска само секс реши дали си съгласна поне ще си наясно

8.   Авторката.
Към 1-Ами аз не съм кукла за секс. Ако ще бъда с някой трябва да има все пак привличане след това чувства.. Не само секс!

9.   Знаеш ли кое е по-лошо от това да се гушкаш с едно момиче и да ти стане патката? ... да не ти стане :)

10.   Ти не си кукла, а си жена. Те, жените, в повечето случаи възбуждат мъжете. Тези мъже пък, представяш ли си, като се възбудят, много им се иска да чукат тези жени. Това толкова ужасно ли ти се струва?
Така, между другото, са изчезнали динозаврите. Женските все отказвали на мъжките да ги чукат щото не били кукли за секс.

11.   "На 21 съм ако има значение. "
Ами има значение. На 21, а задава тъпи въпроси.
Това са въпроси за 12 годишни.

12.   Благодаря ви.
Но ''стана ми криво'' защото все пак е в началото (ако изобщо стане нещо де).
Почувствах се като все едно-Не ставаш за нищо повече от секс...
Не ми допада идеята да бъда просто за секс..
А да го питам лично не, неудобно ми е той може да няма в предвид връзка-ами просто секс.. Ще му намекна да не си прави грешни изводи.

13.   Авторке ти да не би да си девствена? Кажи си честно, анонимно е.

14.   Абе момиче, ти как си го представяш привличането при мъжете? Разбира се, че е сексуално. Такава им е природата. Ако го интересува само какво ти е в главата, ще си бъдете приятелчета по детски му. Прави са по-горе - момчето ти е направило комплимент. Радвай се, че е директен. А че го възбуждаш, не означава автоматично, че не те оценява интелектуално. И за да имате някаква успешна връзка, тея две неща трябва да вървят ръка за ръка. Значи остава да го питаш в каква перспектива го възбуждаш - официална или неофициална и решаваш какво да го правиш. Не го разигравай. И неща от сорта - той ме гушка, аз се дърпам ги забрави вече, досатъчно голяма си. Или го искаш или не.

Ж29

15.   Абе госпожичке, това не е проблем. Ако иска само секс, мислиш ли че ще идва няколко пъти от друг град само, за да те гушка малко и да си ходи. Все едно в неговия град няма момичета. Замисли се малко!

16.   Виж мила ще ти дам един съвет как да действаш аз съм момиче остави го да прави каквото иска с теб и после когато иска същото нещо от теб просто му откажи при мен действа.

17.   "Възможно ли е да бъдете с някоя само, защото ви възбужда?"

Възможно е. Човек търси нещата, които му харесват.

"(Ние не сме двойка с него)"

Като не сте двойка защо се целуваш и гушкаш с него? Това са неща типични за двойките... или за хора с леко поведение. Ти харесваш ли го в действителност или ти харесва само факта, че някой те ухажва?

"Или пишете точно затова кое момиче може да ви възбуди и кое не? "

Възбуждат ме момичета с определен тип на тялото. Но за връзка бих обърнал повече внимание на личностните качества, за да съм удовлетворен постоянно, а не само по време на секса.

"И последен въпрос ако ме харесва, други сигнали и кой са те"

Сигурно питаш за невизуално харесване. Обърни внимание какво прави за теб, извън телесните сигнали (целувки и прегръдки). Но е трудно да се разграничи мъжкото сексуално харесване от личностно харесване - обикновено вървят заедно, платоническата любов е рядкост в междуполовите отношения.

18.   "-Възможно ли е да бъдете с някоя само, защото ви възбужда? " - не, не възможно. Ако не го възбуждате, просто сте само познати и темите не трябва да са на сексуална основа. Щом при чата, той е казал, че го възбуждаш, без да сте на сексуална тема, то или намеква и си прави устата за секс или ако сте били на такава тема, то не ти намеква, а направо си го иска. По скоро решението е в главата ти(не в съветите на коментиращите), ти искаш ли секс с него или само искаш да се гушкаш. Ти с гушкане може да минеш, но за мъжа това е НЕВЪЗМОЖНО. Има ли гушкане, трябва и задължително мушкане, иначе има експлозия

19.   Авторката;
Когато пишехме затова и аз, му казах, че тва няма да стане... Той ми пише найстина ли?
Каза като се харесваме, защо да не ни е хубаво..

21.   n4 правилно

22.   Aвторке 5 съм, явно нямaш опит и зaтовa си толковa... подозрителнa:))). Момчето е нaясно с теб и притеснениятa ти предполaгaм, все пaк си пишете, говорите си, създaл си е впечaтление. Aко беше зa единият секс, едвa ли щеше дa си губи времето, знaейки, че имa нaсрещa си не сaмо неопитно, aми и момиче зa сериозно кaкто се кaзвa.
Той може сaмо дa е искaл дa " мaркирa ", че те виждa кaто нещо повече от приятелче, преди дa си го вкaрaлa в тaзи зонa, ееех aко е знaел кaк ще го приемеш:)))
Той те гушкa, ти се дърпaш... и нa него му се ще дa се изясните, ще имa ли нещо кежду вaс или не, говоря зa връзкa. Успокой се и щом ти допaдa момчето, продължaвaй дa се виждaш/чaтиш с него. Нямa кaкво дa се притеснявaш, кaжи му нaпрaво, че не си и нямa дa бъдеш момиче зa секс сaмо. Дaй му възможност лично дa ти обясни, предполaгaм, че ще остaне кaто гръмнaт кaто рaбере кaкво те тревожи, но... може пък дa му стaнеш и още по- милa, кaто знaе, кaкво си нaивничко ( с нaй- добри чувствa).
Не знaм колко време тaкa общувaте, но е съвсем нормaлно товa, което ти е кaзaл. Сaмо знaчи, че го привличaш, че те хaресвa, че си фaнтaзирa с/зa теб, НЕ знaчи обaче, че те виждa сaмо кaто сексуaлен обект. Тaкa или инaче, нaмекни му, говори с него, сaмо той може дa те убеди... aко не се ошaшкa момчето:).
Слaдуркa

23.   Никой не отговорихте както трябва. Аз Венка Хаджитошева, сексолог и психолог. До авторката: вината е в тебе, защото ти не му се отдаваш, по някакъв начин ти го отблъскваш. И след време това ще се отрази на вашата връзка, която ушким имате. Така че трябва да си промениш мисленето!

24.   Авторката: БЛАГОДАРЯ ВИИИ!
Излизали сме веднъж но беше за малко, по здравословни причини.. Беше в моя град и ми звънна да се видим.
Искаше му се да ме целува, аз точно поради факта, че не съм лесна... малко му се дърпах.
Говорехме си и се разбрахме пак да се видим.
Намекнах му на няколко пъти, че ако иска секс да си намери някоя и да не се разкарва. (. Не може да пишеш на едно момиче, че те възбужда и че я искаш- и аз да не си помисля, че ме иска само сексуално...
Да може да е било малко грубо но... Но ми пише-че ме желае много..
Което много не ме радва.. Може да ме иска сексуално!
А аз не съм кукла за секс.
Но не ме търси по телефона, което не ми харесва..
Само с чат сме. И тук е момента да кажа, че не сме двойка!
Просто бяхме около 30 мин заедно..
Не съм от опитните да. Имах връзка с един бяхме заедно около 2 години. Но на първата среща просто не го караше по този начин. Само целувка и толкова.
А този, който ми е взел ума, ако не се дърпах направо щеше да ме изяде от целувки -Не е ли малко преиграно според вас?
И също така искам да ви кажа, аз съм мн мнителна, не се доверявам мн лесно.. Научих си урока от бившия ми..
И искам да попитамм-
АКО НЕ ХАРЕСВАТЕ ЕДНО МОМИЧЕ ВИЗУАЛНО БИХТЕ ЛИ ЗАПОЧНАЛИ ДА Я ЦЕЛУВАТЕ?

И ДРУГИЯ МИ ВЪПРОС Е:
НАЛИ АКО ВСЕ ПАК ИСКА ВРЪЗКА С МЕН, БИ ТРЯБВАЛО ДА МЕ ТЪРСИ, ДА МИ ЗВЪНИ ДА СИ ГОВОРИМ.
нО НЕ господина не се обажда, аз му се обадих и преди да затворим каза, че ще ми се обади, е не се обади...
Приемам всякакви съвети КАТО ЗА НАЧАЛО НА ВРЪЗКА.
И много и скам с това момче да се получи..
И само да кажа, когато му написах, че не съм от онези лесните -той написа, не съм за секса..

25.   И пак авторката :Сега се загледах в коментара на 22.
Какво искаш да кажеш с това, как да го тълкувам

-Той може сaмо дa е искaл дa " мaркирa ", че те виждa кaто нещо повече от приятелче, преди дa си го вкaрaлa в тaзи зонa, ееех aко е знaел кaк ще го приемеш:)))

В такъв смисъл, че може би е искал да ме използва ли?
Написах му -, и вече му е ясно, че секс няма да види, аз не съм играчка.
Тъпото е че аз съм хлътнала почти хаха, имам му снимки на тел и си ги гледам. Еххх, а той пък непукист -даже не ми звъни, кво да кажа хаха

26.   Абе, ти сигурна ли си, че си на 21?
Не само разсъжденията, но и правописът ти е като на 13-годишна. Дума "наЙстина" не съществува!!!

По темата:
1. Мъжете не се влюбват като нас жените. При тях първо е сексуалното привличане и после чувствата.
2. От различни градове сте- никой не бие път за единия секс, явно наистина му харесваш. И в тая връзка: нормално е след като е дошъл няколко пъти да ти намеква за секс- той си е в реда на нещата и ако си мислиш, че ще продължава да пътува само, за да те държи за ръката, няма да стане просто.
Имала съм 2 връзки от разстояние- едната 1 година, другата 4. Проблемът е, че времето, прекарано заедно никога не стига, редовните срещи са лукс откъм време и финанси- не е като да сте от един град и да се виждате ден през ден и е нормално момчето все пак да иска да знае накъде вървят работите...
Не виждам какъв проблемът ако го харесваш, да спиш с него. Никой не бие път за единото е.... , но и няма да продължава само, за да те гушка- двете вървят в комплект.
Ж 23

27.   22 съм, неееее! Преди дa си го вкaрaлa във френд зонaтa, е покaзaл нaмерениятa си към теб. Тоест, че искa нещо повече от приятелство:)))
Ох, aбе aвторке, момчето ти покaзвa, че искa връзкa с теб, aз тaкa го рaзбирaм. Вместо дa гaдaеш, и без товa си толковa подозрителнa или нaивнa, не знaм, но питaй го в прaв текст и зaдължително му кaжи дa ти обясни също тaкa- в прaв текс, зa дa нямa недорaзумения. Пи някaквa си твоя причинa си нaсоченa дa мислиш сaмо в еднa посокa и дaже и моят коментaр успя дa го извъртиш нaтaм:). Спри дa тълкувaш- не ти е силa товa. Попитaй и изслушaй мaксимaлно безпристрaстно. Инaче тaкa и по носa дa те чукне любовтa, ще я сплескaш кaто досaднa мухa.
Хaйде стигa си се вдетинявaлa, aми говори директно с момчето. Ти кaто му кaзa, че секс нямa дa види, поне вметнa ли, че имa инaче шaнс зa връзкa или тотaлно го отрязa? Кaк дa ти се обaди момчето, aко си го отрязaлa кaто киселa крaстaвичкa? !

28.   26. Не всички мъже са такива... аз първо се влюбих, а после правих секс и въобще така ми е закодирано, а не да мисля с долната си главата, за това повечето жени се лъжете и ви хвърлят след първия път, имам приятели които спят с какви ли не жени, само и само да си топнат чушката някъде, а аз "глупакът", гледам хем да е хубава, хем добра, хем с хубаво тяло и се чувствам перфектно, за това си хванах и свестна приятелка. Момичето си има морал и ценности, да малко сдухана изглежда от това, което е писала, но не иска да е играчка никому, аз и свалям шапка, такива момичета са рядкост. Принципно съм свикнал мен да ме свалят момичетата, но така в очите ми изглеждат леки, а като аз ги свалям разбирам коя става и коя не, и не да ги напирам сексуално, усеща се. Вече съм си ок

29.   Авторката- БЛАГОДАРЯ ВИ!
Не искам в очите му да изглеждам лека а и не съм. За това се държа дръпнато, разбира се може да се отдръпва по този начин!
Харесвам го много, но той или иска връзка или не, няма как да го принуда..
За сега нищо-не показва никакъв интерес.. Не пишем не се обажда...

31.   Авторке, ти си просто една куха лейка дето не знае какво иска! Естесвено, че няма да ти пише и да ти се обажда, та няма да си губи времето с някаква патка дето не знае като я сърби как да се почеше....

32.   До авторката: №24, Защо ти не му потърсиш телефонния номер, и така той ще осъзнае, че ти си интелектуална, разбираш ли ме?... В сексологията едното да не е точно, то значи и другото няма да е точно, разбираш ли какво искам да ти кажа....? А щом ти е казал, че не иска секс, значи вътрешно се осъзнава...! Трябва много добре да го опознаеш! УСПЕХ!

33.   Ти не искаш да изглеждаш в очите му лека, но той не иска да изглежда в другите очи будала! Ей така ще те гушка, ще те разхожда и развлича, ще ти доставя някакви удоволствия. И ще се прибира в тях с подути и болящи тестиси. А неговото удоволствие и здраве къде остава? После мъжете били егоисти... А твоето какво е? !

34.   33, абсолютно прав си. Навремето имах гадже(в онези задръстени времена), та така, след като се гушкаме и изпращаме, така се напомпвам, че се е налагало да се крия някъде по улицата, за да се разтоваря, имах чувството, че ще ми се пръснат тестисите. Не можех да вървя от напрежението. Много е гадно. Сега времената са други, младите са по разкрепостени, поне до това състояние не стигайте. Докато при жената, възбудата е на емоционално ниво, то при мъжа е на биологично и функционално ниво. При мъжа заработват усилено, полови жлези с вътрешна секреция, започва усилено отделяне на полови секрети, които ако не бъдат изведени от организма, положението става много тягостно. Това жените не го знаят и не могат да го почувстват, затова се държат така, т. е., правят се на моралистки и остават мъжа да се мъчи. Като са казали А, трябва да доведат мъжа до Я, всичко друго е тормоз. По добре да няма гушкане и целувки, отколкото само с тях да се мине. Може да се сравни с това да възбудиш жената току до оргазъм и да станеш и да си ходиш. Възбудят ли мъжа, трябва и да го издоят, иначе му вредят. Той усеща това и затова не се задържа много при жени които го измъчват, като авторката.

35.   Авторката...
Не проявява никакъв интерес...
Много хубаво момче е, красив е. Не че аз съм грозна, но едва ли има сер. намерения към мен...
И др което ми прави впечатление е че харесва снимки. на мн красиви момичета-Все едно от списание...
Ако чатим е за кратко, ппитвам се да започна тема на разговор, НО просто си личи, че няма интерес.
Аз когато имам иинтерес към някого искам да го чуя. (скоро няма да се видим поради причини)... И. така няма да се видим и. все повече ще губи интерес.

36.   Отново авторката! Е кажете ми как да му повярвам неволно или волно написа, че искал да се забвлява! Е???
Пак ли аз съм виновната?
Е как да се доверя... Жалко, харесвах го, исках да се получи нещо, но няма да стане -искал да се забавлява. И после аз не съм разбрала той не се изразил...

37.   36, авторке, щом го усещаш, че е развей прах, не си губи времето с него. А, ако имаш време за губене, забавлявай се и ти, но не на живо, после ще съжаляваш. Послушай интуицията си, а не измислиците на анонимни съветници. Колкото коментара прочетеш, толкова и различни съвети ще получиш. Най добре послушай разума си, лепнещи мъже ще срещаш още в живота. Намери си по сериозен, не еднодневка.

38.   Авторке, кефиш ме, такива жени не са за изпускане. Аз в началото на връзката ми с моята си мислех, че е такава, но се оказа, че не е. На втората седмица ме напираше за секс, мъж съм, но това ме отблъсква, ние още не си знаем малките имена, а секс да правим. По някакво стечение на обстоятелствата съм с нея, въпреки че е била глупава с мъжете, се оказа сериозна докато има връзка и не използва и лъже, друг е въпроса, че преди мен е имало разни, които са се гаврили с нея, а тя не като теб авторке се е дърпала и сещаш се, не ми е приятно и още 10 години да ходя с нея, все ще ми излизат тези мисли в главата, и никога да не ме излъже, все ще си имам едно наум, просто е била тъпо момиче, когато е нямала приятел, търсела е близост и е имало разни такива, като този за който говориш ти, които мислят с оная си работа. ЗНаеш ли, аз лично съм точно като теб, няма значение че съм момче. Да, харесвам най-готините мацки на снимки, гледам ги, но мен ме привлича първо близостта, опознаването, прегръдките и после целувките, а накрая идва секса, може през цялото време да съм възбуден и долу и горе, но не го слагам като приоритет, но сме много малко тези хора, които въпреки, че ги влече, да мислим с главата си (горната), повече

39.   Отново авторката!
Ами това е казва, че ме харесва но и мн често пише че го привличам. Излизали сме само веднъж..
Аз като жена като чуя желая те -го тълкувам, че е сексуално!
Но не мога да го питам направо.. За връзка нищо не казва, което не ми харесва...
Но пък иска да се види след известно време, че сега не може..
Много моля кажете ми, обяснете ми -какво значи привличаш ме?

40.   39 Защо беше нужно да ме цитираш...Като не написа нищо