Споделена история от Секс и интимност

Искам да ви попитам възможно ли е презарватив които е в срок на годност и току що отворен да се скъса точно отгоре при използване от наи-много 10 минути?Благодаря ви предварително!

Коментари

1.   Напълно е възможно. На 100 презерватива един винаги се къса, това е статистика,която се доказва многократно :)
Може би си го отворил и невнимателно, или ако го е отворила жената, с която си спал,и не е внимавала и го е закачила с нокът,пръстен или нещо друго, това също може да е отговорът. Но според мен най-вероятно е фабричен дефект !

2.   някои марки презервативи са просто некачествени, например моят опит с durex е такъв от 3 презерватива 2 са ми се късали. От тогава не ползвам повече такива!

3.   то май е по-добре без презерватив,защото са много некачествени,а и в повечето случаи се късат...

4.   благодаря за отговорите,ще се радвам и на други,

5.   Презервативите са достатъчно сигурно средство, доколкото се изпозлват правилно, прочети внимателно как се поставя - това е също от значение, а и под Durex, Vitalis, i Life styles - по добре не падай като качество...

6.   При мен около 90 процента от пътите когато сам правила секс със презерватив се е късал. Много е важно овлажняването.

7.   При мене също аз съм момиче и в 90% от пътите, в които исползваме презерватив той се къса

8.   Ами аз си купих последно спортекс и от 3 2 та се спукаха 3 тия не го ползвах изхвърлих го. Моите се разцепиха по дължина. Късали са ми се много презервативи, така че е напълно нормално.

9.   Ей кажете марка на презарватив, която не се къса лесно и може да бъдеш спокоен.

10.   Според мен, най-добрите са ДЮРЕКС.... и на мен ми се случи да се скъса презерватива,сега чакам резултат.

11.   В конкретния случай най-вероятно се е скъсал заради неправилно поставяне. Резервоарчето (върха) трябва да се притисне с два пръста и после, презервативът да се развие надолу.

Дядо Торбалан

12.   аз мисля че няма смисал да носиш презарватив след като лесно се късат и това което има по тях за смаска мен мног ме дразни