Споделена история от Секс и интимност

Бисекс ?
Здравейте !На 27 съм и от известно време започнаха да будят интерес в мен зрели и едри мъже .Опитвам се и немога да си обясня !Винаги съм харесвал пухкави жени ,но май с този мой интерес така ще си го забия , че "ум ще ми зайде " и не само ,сигурно :)Хайде дайте някакъв съвет
Благодаря !

Коментари

1.   Хм, интересно, но няма лошо. Чисто емоционално има ли жена, която изключително да те е наранила?

2.   Да ,има .И проблема идваше от възрастовата ни разлика .За нея кариерата беше над всичко .

3.   Ми щом изобщо си си помислил такова нещо, значи е възможно...Ако не беше така мисълта за друг мъж щеше да те отврати, а не да буди интерес...

Мег*

4.   Може би тройка с мъж ще реши проблема ,ако се счита за такъв !

5.   Ами то това е Би-секса::) Поне от 50% от мъжете са такива.Опитай и ще разбереш какво ти харесва с мъж. След преодоляване на предразсъдъците се оказва ,че и секса между мъже може да достави същото, малко по-различно радтърсващо удоволствие, като секса между мъж и жена!

6.   Ако опитам и ми хареса ?Ако се получи раздвояване на желания ,усещания и прочие ?Или по добре да не намеря отговора на тези въпроси ?

7.   Няма такова нещо като раздвояване, просто ще ти е хубаво и с жена и с мъж. Като ти омръзнат вечно капризните жени, ще си доставяш удоволствие с мъж, после обратно..

8.   Няма нищо по-хубаво от това да си бисексуален. Взимаш най-хубавото и от двата свята.

Няма как да разбереш кой си и какъв си, ако не рискуваш и не опиташ. Ако не знаеш какво ти харесва, как би знаел кой си? А ако не се познаваш как би могъл да се обичаш?

Няма нищо странно в това да си Бисексуален, не е заразна болест, нито фаза на шизофрения, просто сексуално предпочетание. Има хора с влечение към БДСМ, има бисексуални, има хомосесксуални, хетеросексуални и т.н. Всеки си избира начинът, по който би си доставил максимално удоволствие, няма нищо нередно в това.

Според мен, докато не опиташ и не видиш какво е да си с мъж, не би могъл реално да прецениш дали това е само интерес и някаква фантазия, която имаш или наистина ти допада и искаш да го опиташ отново и отново и отново.
Има само един начин да се разбере дали е фантазия, моментно влечение или нещо истинско. Дерзай!

Успех!

Яги

9.   Оооо драги ми Яги :) малко са хората с широк мироглед като твоя .Да ,съгласен съм напълно с теб , че все още не съм опознал тази част от мен , която крещи прави го момче-Живей .На мен не ми пука кой с кого си ляга и какво прави в леглото .Важното е човека , който стои пред теб !Имам един предрасъдък , който мисля да изхвърля от съзнанието си .
Благодаря !

10.   и аз сам по сащия начин но го правя с тях

11.   ами браво на теб 10, ама темата е страшно стара, напиши своята история, може пак да разбудиш моралистите, „развратник“ такъв!
А на моралистите мога да кажа, да се интересуват какво е правил Иван Грозний с колегите им