Споделена история от Секс и интимност

Винаги ли става така?
От пет години имам връзка с един мъж. В началото всичко започна като на шега ( поне за мен). Никога не съм вярвала, че ще изкараме толкова дълго време, тъй като всичките ми приятели и познати бяха против него. В началото се криехме и не казвахме на никого, после като мина малко време се разкрихме. До скоро всичко вървеше добре. Още повече, че започнахме да говорим за брак, семейство, дом, деца. За мен всичко е както трябва, но за него май не е така. В началото правехме секс много по-често отколкото сега. А той е доста сексуална натура. Последно време аз нямам голямо желание за секс. Вечно ми е изморено или притеснено за нещо и изобщо не ми е до това. Миналата вечер след като му отказах ми каза, че в най- скоро време ще си намери любовница. Това ме накара да преосмисля нещата ако от сега си мисли такива неща как ще я караме за напред. Не съм от онези глубави и наивни момичета. Знам, че всички изневеряват, но от сега да си го мисли и да ми го заявява какво остава за напред. Не искам разбито семейство. Не искам децата ми да бъдат деца на разведени родители. Какво да правя?

Коментари

1.   Мъжете са с по-различна психика. Те просто имат нужда от секса. Не казвам, че трябва да правиш нещо насила, но...имай в предвид това. Поговорете, изяснете нещата. Помогнете си взаимно. Ако имате желание може да оправите отношенията си. Успех ви желая!

2.   Ако това ще те успокой и аз имах подобен случай. С бившия ми приятел бяхме 4 години заедно, и естествено аз като много други жени, не винаги имам желание за това. Но колкото по-настоятелен ставаше той, толкова повече аз нямах желание. Никога не ми изневери макар да ми ги говореше същите неща, че за това мъжете изневерявали, че и той щял да го направи. Поговорих с него и му обясних, че колкото повече ме напъва, толкова повече ме отблъсква, помолих го да изтърпи, че е само период. Добре, че е разбран схвана какво му гоговря разбра ме и много рядко след това сме имали подобни проблеми. То пак си зависи от човека, но аз съм на мнение, че ако човек срещу теб е разбран, ще уважи това, което чувстваш просто трябва да поговориш с него. Надявам се всичко да се оправи. Успех:)))

3.   Можеби пр0ст0 иска да сеоплашиш.. и да бъдеш с нег0.. не го избягвай така все пак мжете си имат нужди.. и ако един мж си намери люб0вница т0е защото ние самите не му даваме нещ0 0т к0ет0 т0й се нуждае :)

4.   Всички мъже имат нужда от сексуален живот. Когато една връзка продължи по дълго честотата на половите актове се разрежда. Въпреки това за да има здрава връзка трябва да има и сексуален живот. Много жени секса го приемат като задължение и често отказват на партньора си оправдавайки се с различни причини. При повечето жени това се дължи на полова студенина. Това се смята за психологично отклонение и трябва да се лекува.

5.   Всеки знае, че мъжете и жените по различен начин възприемат секса. Но това не е по темата. Според мен авторката търси отговор на въпроса: "А сега от тук накъде?". Слушай мила, ако го обичаш истински (а дали е така?) това никога няма да е проблем. Би следвало телата ви сами да се настроят едно към друго. Без уговорки, без компромиси. Живея вече 6 години с жена си и никога сме нямали такива проблеми. Както и с връзките си преди това. Но винаги съм уважавал и обичал тези жени. Дори понякога имаме близост и без да осъществим полов акт. Просто нея вечер не прехвърчат искри... А ако има дисбаланс в едната или другата посока, решаваме въпроса с подходящата техника. Чувала си за орална любов например, нали? Но винаги най-важното нещо е ЛЮБОВТА!