Споделена история от Секс и интимност

Анален секс-дефекация
Здравейте на всички! За първи път публикувам тема тук и ако нещо не е както трябва моля за извинение. Та въпроса ми се отнася до тези които практикуват анален секс. От скоро с половинката ми се открили тази част от секса. Първите два пъти беше страхотно, но след това започнах да изпитвам нужда за дефекация, когато членът му е в мен. Не знам на какво се дължи и ме интересува до колко е нормално това. Държа да отбележа че спазвам безупречна хигиена. Моля за мнения и съвети

Коментари

1.   Аз отдавна практикувам анален секс, но по време на самия акт не ми се е случвало да ми де доходи по голяма нужда...разбира се винаги преди такъв секс, червата се изпразват. На мен друго ми се е случва, след анален секс изпитвам желание за дефекация, защото винаги мъжът ми свършва вътре и впоследствие от спермата или от друго винаги ми се ходи по голяма нужда.

2.   Ами серете си бе какво толкова и без това ви влиза там дето излиза, тъкмо ще се омажете целите в лайна и ще има и аромат освен болка.

3.   Благодаря за отговора. В действителност аз изпитвам само позив, докато члена е вътре, а след това като отида до тоалетната - нищо. Мисля, че се дължи на мускулите, но ..... не знам. до сега не е свършвал вътре.

4.   Номер 2 никой не ви е питал кой и кога да сере. Като сте толкова задръстен/а, не четете такива теми

5.   Аз съм гей (пасивен). аз много обичам да правя секс с гаджето си. Преди секс задължително отивам по голяма нужда и след това се измивам. После секса е много хубав, а и той свършва в мен, което най - много ми харесва.

6.   Ами по принцип е нормално защото да правиш анален е като да ти правят клизма. Така че според мен най добре преди секса се идхождай, и може би няма да имаш проблеми а и да чувстваш че всеки момент ще се из акаш ще знаеш че преди това си го направила и стомахът ти е празен. :)

7.   Явно си като кофа и затова иска отзад, да го стиска повече...

8.   Отказах се да вечерям!!!

9.   А бе хора г..а е за с...е а п.....а за е...е

10.   При мен е така, когато почувствам позиви зная, че нещо с чистотата не е наред. Всъщност нервите около ануса реагират на вещества съдържащи се в изпражненията и затова се опитват да изтласкат позацапания пенис навън. Разбира се ако обилно се използва лубрикант видимо пениса е чист но по него има от споменатите дразнители.
Trannyana

11.   Точно това усещане е незаменима част от аналния секс. Хем акаш навън, хем акаш навътре. Мммм, кеф!

12.   Хубав човек лошо не държи ;)

13.   Ми ходи по нужда преди акта! Ама после се изчисти хубаво щото...

15.   До номер 13 - какво става след Като не се изчистиш ... ?

16.   Това усещане е съвсем нормално. Дебелото черво се опитва да функционира правилно и да "изхвърли" съдържанието си - то това е и предназначението му. Бъди внимателна, защото така стават кафявите "бели" - не е приятно, повярвай ми.

19.   По време на акта и аз съм така /момиче съм/. Проблема при мен е, че след това много трудно ходя по голяма нужда. Става все едно имам запек и се изхождам след дълго и болезнено напъване. Защо става така? Четох много тук, но не намерих подобен проблем или коментар и ще пусна нова тема, ако никой не ми помогне в тази.

23.   Леле, що за мръсни и гадни коментари

24.   Здравейте днес и аз правих анален секс с приятеля си. Правилисме го и друг път и ни е било ок сега пак ни бе хубаво но по едно време докато бе в мен и особенно като се движеше ми се доходи по голяма нужда. Преди не ми се е случвало. Бяхме под душа и беше перфекно.

26.   Не помня да ми се е случвало такова нещо. Но ако мъжа ми свърши в мен (в дупето), после ми се ходи по голяма нужда. Но след акта, не по време на акта.

27.   Ами може да се дължи на това че си яла боб, Ако не искаш да хвърляш боба яж по леки неща преди такъв вид интервенции.

28.   Правя анален секс само когато съм супер възбудена, а в такова състояние не ми се ходи по нужда.