Споделена история от Секс и интимност

Мразя да мастурбирам!
Спрете да повтаряте, че мастурбацията е полезна! За мен не е, даже ми вреди, всеки организъм е различен. Много мразя да мастурбирам, защото за момент хубаво после с дни ме боли глава и ми излизат пъпки. Освен това с дни след това се чувствам отпаднал и само ми се спи. И освен това като дълго време не съм се празнил пускам повече сперма и е по-хубаво. Според вас трябва ли да намаля чи*иите? Чувал съм, че не е много полезно да прекаляваш с мастурбирането, защото така губиш цинк и ти намалява тестостерона. Забелязах, че когато не мастурбирам дълго време не се чувствам отпаднал, не ми се спи постоянно и пъпките по лицето ми изчезват и имам повече енергия. Като почна да си бия чи*ии твърде често пъпките се връщат и постоянно ми се спи и се чувствам много отпаднал и се депресирам по-лесно и ставам нервен. Писна ми от това - има ли и други, които се чувстват така?

Коментари

1-50 от 52

1.   Ти си уникален случай!

2.   Само смотаните мастурбират, другите правят секс.

3.   Номер 2, що за глупав коментар!!!??? Може да е малко момчето - хората съзряват полово на различна възраст. Ако си на 14-15 години е напълно нормално и дори препоръчително да масторбираш, ако имаш нужда от това. Щом не ти действа добре, опитай се да разтоварваш излишната енергия по друг начин - чрез спорт например. Движи по-често в компании, за да се разнообразяваш и да не се вторачваш прекалено във себе си. Явно си в хормонален водовъртеж в момента. Това ще премине, нормално е, ако си тийнейджър. Опитай се да не ставаш роб на това си състояние и да се сдухваш, ами си живей младините пълноценно.

4.   Аз лично съм чула , че е точно обратно, но все пак съм жена, оставям коментара за мъжете:)

5.   Не съм малък на 22 съм и мастурбирам от 15 годишна възраст всеки ден.

7.   Е ти пък всеки ден :д наистина трябва да понамалиш малко мастурбацийте или можеби да ги спреш съвсем и да помислиш над т0ва да си намериш момиче :)

Яг0дка :)

8.   OMFG.. Аз пък ОБОЖАВАМ да си бия ч*кий и никога не съм имал твоите симптоми.. 0.o

9.   Хората в този сайт нямат връзках с реалността.

12.   Ми чувал ли си,че "матр'яла" е мн полезен за кожата...Може да се мажеш за пъпките :)

13.   Интересно. Пробвай да се приспособиш и да мастурбираш по-често, щот аз и аз бях като теб. Ма от както започнах да лъскам редовно си поизчистих лицето.

14.   НЯМА научно доказана връзка между мастурбирането и каквито и да е от твоите симптоми.

15.   Всеки ден да го правиш според мен е прекалено! Прави го, когато усетиш че имаш нужда, то се усеща. Поне на няколко дена, как ще правиш секс ми е интересно, ще се опъпчваш пак всеки път?

16.   Аз съм жена и м/у мои колеги и с мъжът ми се майта-
пиме: ОТ ЧИКИИТЕ СЕ ЗАТЪПЯВА.....
Оставям ви го за ДОМАШНО....

17.   Значи при мен проблема е същия , да знаеш как ми олекна мислих че съм някав изрод когато мастурбирам на мен също ми е отпаднало и ми се спи а и като съм сред хора се чуствам потиснат! на 17 години съм!

20.   Всеки с особеностите си. Като не обичаш чикиите, защо се самозадоволяваш толкова често? И защо не си хванеш мацка? Никога ли не ти е идвало на ума?
---Джеси---

21.   До 20, защото никое момиче не ме харесва.

22.   Е ако го правиш по 10-15 пъти на ден, как няма да си отпаднал. Друг е въпроса, че няма нищо вредно в това.

23.   Да бе нищо вредно... Ами депресията??? Като свършиш и започваш да се обвиняваш, че е можело да го направиш с момиче както всичките ти нормални приятели, но не си. Това се отнася за 17+ годишни... без сефтета и яко сдухани.

24.   14, ИМА. Намалява серумното ниво на тестостерона.

25.   Напълно съм съгласен с авторът, чикибойстването е вредно, изтощава се организмът.

26.   До 20: То ако беше толкова лесно никой нямаше да лъска.
М 25.

27.   Аз пък обожавам да го правя, може би защото съм момиче, действа ми освежаващо и тонизиращо.

28.   Щом мразиш да мистурбираш, недей да го правиш. Никой не те кара насила да лъскаш.

29.   Номер 2, секса е за престиж, а чикията за удоволствие - често срещана поговорка сред готините пичове. Не е нужно да показваш тесногърдието си. :)

30.   Ами всичко си зависи колко често го правиш. Нали знаеш каква е разликата между лекарството и отровата? Дозата! Ако прекаляваш естествено ще се чувстваш уморен, но ако го правиш един път на няколко дни няма да има никакъв проблем.

31.   29, забрави да кажеш че с чекията можеш да чукаш който си искаш и както си искаш.

32.   Ей, това ако не удряш често ще имаш проблеми с ерекцията :D става ти навсякъде и по всяко време! За това удряй по-често haaaaaahaha

33.   аз поставям рекорд без мастурбация... вече от 25-30 дни не съм мастурбирал и имам приятелка от 15 тина дни, с нея няколко пъти имахме интимни моменти, но с презарватив веднага ми спада.. до сега 3 опита и 3 пъти ми спадна, имам чувството, че е от скапаните чикии... някак си като си биеш чикия усещаш голяма възбуда и мързеливата леко да се пипкам и да гледам нещо подходящо и съм на кокал, докато сложа ли тия кондоми и край... няма чувство, все едно нямам пишка.. добре, че веднъж и го вкарах без презрватив за 3-4 минути (но не свърших), е така да се докажа пред нея.. не може да ме свърши със свирка, с нищо.. а ме възбужда много, просто спрях чикиите, по които бях зарибен и си биех по 1-2 до 3-4 на ден.. не лягах без да свърша, сега... с презарвативите и другите неща, нещо не ми е наред.. навредих си

36.   Нормално е след като мастурбираш да се чувстваш отпаднал... но това е само до края на деня. Ако се наспиш добре, би трябвало да ти отмине. Според мен само си внушаваш.
А за пъпките, можеш да ги мажеш с различни кремове. Аз ти препоръчвам Бял крем "Рачев". Предполагам, че го има в аптеките.

39.   И аз съм същия случай. На 22 години съм момче не съм правил секс от 6-7 години и всеки ден мастурбирам и на мен ми се появят пъпки. Обаче ако не мастурбирам 2-3 дена полудявам и ставам опасен и може да набия някой. Като няма с кой да правя секс, това е единствената алтернатива.

42.   СПРИ човече!!! Цели седем години!!! Нормално е един път в месеца но всеко ден!!! Не знам до колко е вярно че излизат пъпки и че ти се доспива но определено не се отразява добре на тестостерона ти.

44.   и аз! но го правя всеки ден

45.   Е всеки ден е много намали малко и аз не водя редовен полов живот но мастурбирам 1 път седмично :)

46.   Е всеки ден е много намали малко темпото аз съм на 20 години не водя редовен полов живот мастурбирам 4-5 пъти месечно :)

47.   И аз съм така и търся начин да ги спра. Те доста вредят въпреки че повечето хора го отричат. И на мен ми се случат същите неща които и ти ги изрече

48.   Чакайте малко бре, никой не ви кара да го правите - съзнателно си го вършите.
Щом искате да го правите, то помислете малко с тия глави.
Какви са негативните неща от самозадоволяването?
-Губят се много витамини, имунната система отслабва
-Всичко е просто временно удоволсвие
-Причината за самозадоволяването е, че ние като гледаме еротика (примерно) си представяме "Ох, ние сме там"
-Има не малка вероятност да си увредиш маркуча, да го протъркаш и т.н ;)

49.   Аз съм на 11 год мастурбирам 6-7 пъти седмично ,нямам проблем не съм отпаднал,може би това се дължи защото нямам сперма още?

50.   Мисл, че разбрах защо лицето ми е пъпчиво и постоянно ми се спи. И аз също мастурбирам всеки ден. На 16 съм и често просто ми става сутрин/вечер и просто ми се лъска...

51.   Това е от еякулацията. Има един трик, притиска се мястото над ануса и под тестисите, меката част, нарича се перинеум, така се блокира еякулацията и може да се изпитат няколко оргазма един след друг, няма ги тези странични ефекти като отпадналост, желание за сън.

52.   Пичове, какво ви става? Пъпки, главоболия, отпадналост? Ама вие ако си намерите приятелка какво правим? Една жена иска секс, редовен секс. Как ще ги задоволявате ако от една чикия ви става лошичко? Мастурбирането не ви е проблема. Трябва да се мастурбира, колко често вече зависи от човека. Аз лично когато нямам редовен полов контакт мастурбирам или през ден или всеки ден. Какво лошо има ако преди лягане си ударя една злобарка? Не го намирам за неправилно и се чувствам страхотно.

М 23

53.   Точно всекидневното мастурбиране вреди,при еякулацията се изхвърлят важни за тялото вещества и всекидневното им изхвърляне изтощава организма и рано или късно се стига до тези симптоми,които са описани от предишните коментатори.

54.   Тогава означава ли, че ако правя всяка вечер секс с приятелката си съм прецакан?

55.   Към 54, да ти имам проблема..

57.   До номер 20>> Да не мислиш, че мацка се хваща толкова лесно, то за вас момичетата, ако е лесно да си намерите някой за секс, то при момчетата изобщо не е лесно! Ако човек имаше алтернатива дали щеше да лъска редовно???

58.   Според мен мастурбирането е освобождаване от някакъв комплекс. Правех го и аз много често, като желанията ми бяха свързани с по-зрели жени. Това продължаваше и след като отдавна вече бях семеен. От 7 години насам имам връзка и с дама която много уважавам и значи много за мен. Единадесет години по-голяма от мен. Едва тогава спрях и с мастурбирането и това мога да кажа ми се отрази много добре.

59.   Книгата е "Your brain on porn".. маструбирането е общо взето най-вредното нещо което мъжа може да си причини. С 2 думи - убива се енергията и мотивацията за истинска жена.

Лесно е да "наебеш" някоя виртуално, на живо трябва много работа.. няма как да "работиш" ако няма мотивация. Затворен порочен кръг от който единственият изход е да не маструбираш... Много е зор, издържал съм 35 дни без мастурбация, друг път и 24часа не мога да издържа.. но по принцип съм мъж с високо либидо.

Когато съм издържал 30 дни две неща са ми помогнали:
- Не гледам порно.. Позволявам си инстаграм, с яки мадами и т. н
- Ако гледам порно или разголени мадами - НЕ СИ ГО ПИПАШ... едно леко "пипване" и всичко отива на майната си.

60.   Да и след 30 дни въздържание с мацката свършваш за минута.

62.   И аз спирам да мастурбирам. Това е наркотика на 21 век

63.   до 60:

Зависи.. някои хора могат да се "задържат", други са склонни да свършват по-бързо. Да, определено 30 дни без мастурабация/ секс, ще "гръмнат" оръдието по-бързо. Обаче "боеприпасите" са ти неизчерпаеми, апетита също и на практика можеш да откараш цяла нощ.. Мацката ще се чувства все едно я е връхлетял разгонен хълк хахах

Другото е че удоволствието от секса няма НИЩО общо с това когато блъскаш... Всичко та сърби, пари, дразни в областта на чатала и когато проникнеш... чувството е че си в рая :) И природата е проектирали тези механизми да действат точно по този начин

Другите ползи които съм усетил:
- Имаш ЗНАЧИТЕЛНО повече енергия. Просто сексуалната енергия се натрупва в теб и усещаш как циркулира в кръвта ти.. Искаш да работиш, да вършиш неща, да тренираш, да се усъвършенстваш, да се развиваш... Дори мръсотията започва да ме дразни ( а по принцип не ми пречи) и искам да разчистя. Подариха ми Playstation 4 с 4-5 игри, не ме грабва и го продадох.. а принципно като по-малък обичах игри.

Има сведения че някои големи личности като Стийв Джобс не са маструбирали и дори са избягвали да свържат с жените си. Това вече е прекалено.

Мойто мнение и разбиране за "нещата" е че мъжете имаме много мощна и градивна енергия. Мъжете на практика оформихе света днеска такъв какъвто е.. енергията ни е или да строим и изграждаме (или разрушаваме). И тези които "моделират" обществата, не искат мъже с такава силна енергия наоколо, искат послушни, смачкани мъжлета под чехъла на жените си и дългове, данъци, ето един вид модерно робство. И как да се избавят от тази мъжка енергия? Заливат ни с порно, мозъка е устроен да търси "новост"... и изведнъж всеки ден "евеш" нови виртуални.. пиксели. Мозъка ти си мисли че си на върха на пирамидата и всички жени те искат - реалността, стоиш в няква стая на тъмно и маструбираш като пълен нещастник :) Игрите имат подобен ефект на "неутрализиране" на мъжката енергия. Спри напълно порното, намали игрите и филмите с 80%, примерно ходи само на голямо кино, вместо безсмислени сериали... и изведнъж ще се озовеш с много градивна енергия, която може да я използваш примерно да станеш милионер, академик или нещо да постигнеш.

Това е мойто по-сложно разбиране за цялата ситуация с порното и другите разсейващи средсва.. но не е на теория, защото съм бил пристрастен към порното и съм маструбирал ежедневно, играл съм игри(не много), но съм играл.. всичко това само ми е попречело в живота и не ме е направило по-щаслтлив. Прогрес = щастие. Порно/игри НЕ са равни на прогрес.

64.   Да се включа и аз жена съм и при нас е по различно, мастурбирането не ни изхабява енергията, повишава ни желанието. Лично аз се чувствувам жизнена и заредена се енергия след секс и мастурбация.

1-50 от 52