Споделена история от Секс и интимност

Моля за съвет.. мнение..
Здравейте! Незнам много съм объркана.. миналия месец аз и приятелят ми се опитахме да правим секс..аз съм девствена.. и ме беше много страх.. той твърди "че ми го е вкарал", но там е работата, че аз нищо не осетих. Вечерта имаше кръв на гащите, но се оказа, че точно в този ден вечерта ми дойде. Първоначално се изплаших, защото беше без презарватив и след 1-2 дена отидох и си взех тест за бременност. Бях много изнервена и обърках мясоото на капването на орината.. след като осъзнах капнах на правилното място и показа, че не съм бременна. ПИсах по форуми и ми каза, че е най-добре да си направя повторен тест, защото този не показва правилно,защото сгреших, но аз бях в менструация и не ми се вярва да съм бременна.
Сега корема ми е ужасно подут.. никога не ми е бил така преди.. странното е, че не се тъпча, а напротив ям плодове, зеленчуци всяка сутрин ходя да бягам.. и би трябвало да отслабвам, а не корема да ми се подува така.. Кажете си мнението.. бременна ли съм?

Коментари

1.   Ми направи си повторен тест и това е, относно корема той не се подува само от храна, подува се от безалкохолно, вода и т.н. за к0рема прави к0ремни преси.. аз моя така г0 махам.. ноо наистина най - добре си направи тест :)

Яг0дка :)

2.   Миличка 1во теста не се прави 2-3 дни след съмнения, най-рано след 7 се прави и пак не е гаранция, че ще отчете правилно. Честно казано се съмнявам да си бременна, но все пак, за да се успокоиш направи си пак. По-нататъка гледай да се пазиш. Успех

3.   Не си бременна просто имаш гозове :)

4.   Хахаха Божичко, пиленце дори корема да ти е "подут", то няма да е от бременност, ами от цикъла нормално е да ти се подува.А ДОРИ и да си бременна няма как да надуеш корема за 1-2 дена! При бременните жени си личи чак след 4-я месец.

5.   Ми не си , той не е свършвал в теб така че няма страшно. пък ако нещо се притесняваш още направи още един тест, но поне седмица след деня в който сте правили секс , за да ти отчете верен резултат

6.   Изчакай да ти свърши цикъла и тогава направи теста,че когато има кръв в урината, понякога дава фалшивоположителен резултат. Мисля,че не си бременна,просто корема ти е подут от цикъла.
Ева

7.   Когато си в цикъл, организма ти задържа повече вода, за това е подут. Освен това ти явно си доста притеснена и започваш да си въобразяваш. Не си бременна, не се притеснявай! Ако след като излезеш от менструационния си период, корема ти продължава да е подут, намли солта, тя е главният виносник за задържането ан течности в организма и напълняването. При бременност започва повръщане на около втората седмица, видима става бремеността, чак след няколко месеца, няма за какво да се притесняваш! Другия път, когато правиш секс бъди по-внимателна, използвай презерватив, или след евентуални изследвания за венерически болести на теб и приятелят ти, си вземи противозачатъчни. Изследванията са задължителни, защото някой хора са преносители на болести, без да са болни. Ако все още не си спокойна, се консултирай с гинеколог.

8.   РОСИРОС 49 Г.ЕЕЕЕ....
Стига с това неграмотно,поколение......Четете,Уграмотявайте се,
аман от глупави въпроси ???
за да не се повтарям, прочети написаното от № 7,т.е.първото изречение !!!