Споделена история от Секс и интимност

Стимулиране на клитора
Не успях да намеря подобна тема, затова реших да напиша моята.
Когато правим секс с приятелят ми, никакво удоволствие не усещам. Обаче съм забелязала, че при стимулирането на клитора ми по време на секс, усещам много приятно чувство. Но проблема е, че той това го прави за секунди само и спира.. Как да му намекна, че искам да продължи? Срам ме е просто. Все се каня нещо да направя по въпроса, но дойде ли времето, когато започваме да правим секс и не мога просто. И след секса съжалявам и ми е кофти, защото той си мисли, че изпитвам удоволствие.. :( Обмисляла съм аз да си го стимулирам сама по време на акта, но сякаш той, ако го направи ще ми е по-хубаво, а и не го знам как да реагира.. Супер много ме е срам да говоря за тези неща. А стимулирането на клитора е единственото, което ми носи удоволствие, макар че съм го изпитвала само за секунди. Някакви съвети как да му намекна да го прави това?
Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   Момиче, ти ръце нямаш ли? Пипай се сама, той ще продължи. Покажи му активно, че ти хареса. На него може би ще му хареса да му докосваш тестисите или зад тестисите по време на секс - питай. С питане до Стариград се стига!

2.   Ами кажи му на него, що казваш на нас?

3.   Няма нужда от намеци, а от явни разговори. Ако не е 15 годишен пубер, тези неща трябва да ги знае и да няма нужда от намеци. Защо изобщо се занимаваш с деца? Кажи му директно, щом е такова дърво.

4.   Просто другия път когато те докосва там му кажи страстно,че когато прави така те побърква.Би трябвало да схване.

5.   Може да притеглиш ръката му там и да му дадеж да разбере, че ти харесва примерно твоята ръка да е над неговата и да я притискаш със своята. То ако от това не разбере...

6.   Придърпай му ръката по време на секс.. ?

7.   Значи не те е срам да се събличаш пред него и да поемаш пениса му в себе си, но те е срам да си говорите!