Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми иска анален секс!
преди: 16 години, 1 месец, прочетена 113284 пъти
Знам, че е писано много в предишни теми, но не мога да реша какво да сторя. Мъжът ми иска анален секс, но една гадна история ме спира да го направя. Беше ваканция 7-8 клас и с един далечен братовчед, по малък правихме глупости на които не гледах толкова сериозно. Караше ме да го пипам, той ме пипаше, търкаше го между бузките на дупето и накрая започна да го вкарва. Не ми е било гадно, пишката му беше колкото по дебел пръст. Всичко мина и замина. Бях на 16 когато имах приятел войник и постоянно ме врънкаше за секс и аз от глупост ли не знам след много уговаряне му разреших от зад, нали вече го бях правила за да си бъда още девствена. Най напред не разбрах защо след толкова опити не се получаваше докато из веднъж го усетих да влиза в мен. Беше най големият ужас който съм преживявавала, казвах му че ме боли, но той беше като откачил, пръхтеше, като животно и вместо да спре имах чувство, че ми го вкарва целия, усещах го сякаш в корема. Като му го видях след това разбрах че не съм на ясно с истинските размери. Гадост, случката бе причината повече да не го погледна. По късно като студентка си започнах нормален полов живот. Сега съм на 33, мъжът ми е супер и зная, че каквото не получи в къщи може да си го намери на вън, не искам. Страхувам се да изживея пак случката, какво да правя?

Коментари

51-100 от 103

53.   За някои може и да е болка определено и аз съм на мнение, че всичко е до психологическа нагласа - когато жената е готова и е възбудена достатъчно, единственото което и остава е да се отпусне и да остави партньора да и го вкара внимателно в дупето

54.   ами да мога да кажа от личен опит жена съм правила съм неприятно е малко чувството и боли но след 4-5 зависи кой как го възприема се свиква то и вагиналния секс не от първия път ти става супер яко ама са а тези дето не искат да пробват или казват че са пробвали и боли много или са попаднали на скапани мъже или просто немогат да свикнат че там освен за акане може да се ползва и за секс и да се отпуснат

55.   Ами значи, както казва номер 54, е просто въпрос на време-по-точно на практика да се свикне и да нямаш проблем с аналния секс??
Значи 4-5 пъти е проблема, за да се свикне?
Ще е интересно авторката да каже какво е станало при нея.
Ж25

56.   И какво излиза, дами? Даваме на мъжете отзад, за да ги "награждаваме" - е**си... Днес ти изхвърли боклука, изми чиниите, беше добър - може тогава, ама да на мен не ми е приятно. Или пък още по-притеснителното: ще му дам, защото ще отиде иначе при някоя к**ва, която ще му даде, но иначе ме боли-и-и-и-и.
Какъв е този живот, който го водите?

Да, боли... имаше един израз - сладка болка, но боли, докато прониква и когато партньора е по-нежен тази болка е просто едно чувство за разтягане. Нищо, от което се умира. А ако си възбудена достатъчно, малко течност от котенцето, малко плюнчица и влиза като с масло ;)
Стига хора - спрете да правите неща, които не харесвате, защото се страхувате, че той ще ви изостави или защото ще го манипулирате така. Мъжът да не ви е куче4нце. Днес беше лош - няма секс, днес беше добър - има секс. Що за глупости. На вас не ви ли се иска понякога просто ей така, спонтанно...по-грубо, по-нежно, някой фетиш, някоя щуротия, някое място. Не си ли искате сами отзад, та трябва да давате, все едно не знам какво толкова му разрешавате. сексът нали е взаимно удоволствие. Най-малкото, забога, личи си, когато правиш нещо по задължение едва ли не, ама не ти харесва иначе.

И някои все още ми твърдят, че това е любов. Ако обичаш наистина човека до себе си и аналния ще ти харесва и всичко ще си пробвате, не заради единия или другия, а заради двамата, в полза на това, че двамата ЗАЕДНО ще си изкарате добре, ще се забавлявате, ще пробвате нови неща...

ма какво се чудя и аз... то и свирките някой така ги правят, а иначе твърдят, че обичат човека до себе си.

жена,24

57.   По принцип избягвам да коментирам в този сайт, макар че от скоро го чета, за да се обогатя. Обаче от тия глупости, които прочетох направо се възмутих. Не твърдя, че аз не съм от задръстените, напротив, но двамата с приятеля ми работим над това. Пробвали сме мисля, че два пъти и двата пъти ме боля, дори и да не си го вкара целия. Естествено е, че като те боли и мислиш за това, че ще те боли няма как да те изкефи. Но... вие всички, които изтъквате за аргумент болката, замисляли ли сте се, вас при първия път като ви отвориха вагинално не ви ли боля?!? Защо не се отказахте и от това? На принципа -- след като ме боли и не ме кефи, значи няма да го правя и точка. Оставам си задръстена. Горките ви мъже... Разбирам защо моят приятел ми е казвал, че съм страхотен човек. Макар и не винаги да реагирам веднага на молбите му, в един момент започвам да се замислям как се чувства и отсрещната страна. На вас няма да ви е хубаво ако мъжете ви нон стоп ви режат и ви казват "Боли ме главата", "Спи ми се", "не ме занимавай с глупости"... Една връзка е въпрос на разбиране м/у двама. И от началото на една връзка до края, трябва да има съобразяване и от двете страни.

Ние с моят приятел сме решили проблема с аналния секс по следния начин -- той спря да настоява и чака да му кажа, кога аз съм готова. Когато съм готова, му казвам и пробваме. Ако не стане от първия, ще стане от втория... ще пробваме докато стане. Ако не стане и на 10-тия (сиреч ако не ме кефи) пак ще му го кажа и съм сигурна че той ще спре.

Моят съвет към авторката е просто да говориш с него и да му обясниш как се чувстваш. От историята ти не се подразбра, но ти споделяла ли си му за тези твои предишни преживявания? Ако не си, нали не очакваш да те разбере ако само му казваш... "ами не искам, щото ще ме боли". Ако седнете и му обясниш, че си имала неприятни изживявания в миналото и той ще те разбере защо не искаш и ако е свестен, поне ще положи всички усилия да е внимателен.

Относно страховете ти, че ще отиде при друга... Това също е тема, която вие трябва да си изясните. Трябва да започнете да си имате пълно доверия и да вярвате един на друг. Докато си таиш страховете за себе си и той не знае за тях, те ще се натрупат, което ще доведе до влошаване на отношенията м/у вас. Повярвай ми, преживяла съм го. Казвам ти го, защото съм минала по този път. И аз едно време не бях от тия, които си споделят всичко с приятеля си. В един момент обаче имаше една история, която доста време си таях в себе си. И така усетих е един момент, че ако не я споделя, ще се пръсна, защото това започна да вреди на нашите отношения -- започнах да плача без причина например. И когато ме попита защо плача, винаги казвах "еми така, няма причина". Сещаш се. че това от отсрещната страна изглежда смешно и нелогично.

Тъй... май се поолях в коментара си, но с две думи да обобщя, просто седнете и поговерете. Позволи му да надникне в душата ти и да те разбере. И тогава нещата ще се случат от само себе си.

Феята

П.С. Дано не съм те отегчила с този дълък коментар. И дано съм помогнала! Ще се радвам да споделиш какво е станало след това.

58.   На всеки човек различна е нагласата.. Аз съм жена и отначало с моя правихме анален секс.. леле.. Да кажа, че тогава много ми хареса.. Само първия път отначало болеше, но толкова ми се искаше секс и бях възбудена, че всичко се разви супер. Бях сякаш на небето.. Следваха още няколко пъти, но тогава имаше малки гафове и изведнъж от притеснение не ми се искаше. Сега съм прочела доста коментари и мнения и искам пак да правя анален секс! Споделила съм с моя и ай дано в скоро време да почнем да го практикуваме пак :). Трябва само презарватив ( да не го оцапам и да ми стане кофти ), повечко лубрикант и действие. Всичко зависи от възбудата и психическата нагласа. Късмет на всички дами и да знаете, че проблема не е в мъжете, а във вас, защото се държите враждебно към аналния секс. Имате негативни спомени и чувства. Двама души като се обичат истински, каквото и да правят винаги би им било хубаво...

59.   За сведение на № 27: На въпросните кондиломи са преносители точно мъжете и могат да бъдат разположени и в ануса. Така че, не се успокоявай!

60.   Авторката: Мъжът ми иска анален секс!

Иска му се, иска си. Не е единственият.
Пуснала си на братовчед си, пуснала си на БНА,
за да си бъдеш още девствена.
Сега като не си вече не пускаш на мъжа си?

Жени, иди ги разбери...

61.   Жени стига сте се оправдавали и спрете да се повтаряте, че щом мъжа поиска анален секс вече за него сте даденост :) Аз съм жена, имам си доста сериозен приятел :)) и ние сме имали тема относно аналния секс! Ако вие имате до себе си човек който обичате и когото ви обича няма да имате никакви пречки да опитате това-онова. като имате на предвит, че приятелят ви ТРЯБВА ДА БЪДЕ ТОЛКОВА ВНИМАТЕЛЕН, ОСОБЕНО АКО ЩЕ ВИ Е ЗА ПЪРВИ ПЪТ! Колкото и да одумвате аналния секс, повечето тук мисля, че знаят, че това е мястото на което получаваш удоволствие на 100 % :) Но, всичко си зависи от момичето. ако мисли, че си заслужава-нека опита. ако ли не просто да сподели мнението си с приятеля й и готово :)

62.   Спокойно, мъжа ти няма да ти изневери, само заради ебането в задника, е освен ако е нормален мъж а не някое разгонено животно.
Аналния секс може да бъде много приятен или да бъде най-големия кошмар. Зависи от вас двамата. Аз лично го практикувам, но само когато съм в настроение. Ако не съм в настроение, знам че няма да ми е приятно и мъжа се съобразява с мен. Не ме е страх от изневери, те не са ми критерий да правя или да не правя нещо.

65.   Моето мнение, е че ако той те предразположи няма да имаш проблеми... но все пак говори с него да бъде внимателен, но щом се разбирате предполагам, че няма да има проблеми. Аз като го правих за пръв път с приятеля си (макар, че ме беше предразположил) няколко дена след това имах лек дискомфорт, но много лек.. Но предполагам е нормално, защото тогава ми беше за първи път. Това беше преди година някъде, но от тогава насам го правим редовно и честно казано на мен много ми харесва дори бих казала, че ми доставя по-голямо удоволствие отколкото отпред. Това си е моето мнение. Само да кажа, че всичко е индивидуално... ти може да си по-тясна а на него да му е по-голям и за това може да не ти е никак приятно, но никога няма да знаеш ако не пробваш.. и пак казвам колкото и да си предразположена първия път е нормално да имаш някакъв дискомфорт. То няма да ти е точно за първи път, но.. все пак отдавна не си го правила и си настроена негативно, така че надявам се ако се решиш да нямаш проблеми и да изпиташ цялото удоволствие, което е възможно.

66.   Психолозите отдавна са доказали, че мъже доста залитащи по аналния секс са педераси! Тук в коментарите видях доста любители на малки дупета и анален секс - момчета що се противите на природата си бе? Мама ли ще ви каже че сте лоши момчета?

Относно темата - пробвай с повечко лубрикант. Ако не ти допада не го прави повече. Ако мъж те зареже щото не му пускаш отзад - то знай, че си извадила ОГРОМЕН късмет и боклука се разкарал!

И да не кажете че съм от хейтърките на аналния - падам си адски много да ми го слагат в дупето, даже съм от късметлийките дето и до оргазъм стигат така. Обаче ме кефи да ползвам играчките си и върху дупето на любимия. И като си поискам мъжагите дето гарантират колко безопасен и НОРМАЛЕН е аналния секс пулят очи и стискат дупета. А как се цупят че ги боляло мани, мани :)))

Та момчета - като искате да го слагате в дупето трябва и да го поемете! Няма как - равни права!

67.   Здравейте! На 18 съм. Заедно с приятеля ми сме от 1 година. Преди сме говорили за анален секс и той ми е казвал че му харесва. До момента съм казвала, че и на това ще му дойде времето и съм отказвала. Сега съм решила да опитам. Приемам това като нещо приятно понеже ще го направя с човека, когото обичам. Мисля че в това няма нищо лошо. Всеки е различен и има право да избира какво да прави. За мен да "стискаш зъби" е безсмислено. Ако нещо не ти доставя удоволствие, защо ти е да го правиш... А до това че ще отиде при курвите ами да отиде! Той като е решил да го направи, дори и да не спирате да правите секс цял ден и цяла нощ, където и да е ще отиде пак! :)

68.   Идеята на аналния секс е да се стигне до там, че жената сама да си иска, защото и е адски приятно. Ако няма да и харесва не виждам особен смисъл.

69.   Здрасти,
Аз съм мъж на 41. Мисля, че първото нещо, което трябва да направиш е да поговориш с мъжа си, да му разкажеш какви са ти притесненията. За мен аналния секс е много хубаво нещо и мисля, че ако подходите търпеливо и спокойно към него, и ти ще изпиташ удоволствие и ще ти хареса.

70.   Много е писано на тази тема. Ако те е страх от болката, вземи "Лидокаин". И действай! Аналният секс е по-добър за жената, а не за мъжа. Ще изживееш чудесни оргазми, повярвай ми. Нужно е само да се възбудиш, да се намажеш и той да е внимателен.... И да го обичаш...
Ж33

71.   70, това с лидокаина е опасна работа, за нея добре, ама пчът има да я клати 2 часа, дупе да и е яко ;-)

72.   Досега не съм срещал жена, която да не дава или да не иска отзад, само една веднъж ми каза, че се пази и като се омъжи, тогава ще даде на съпруга си, т. е. иска за първи път да е го направи с мъжа си, дори съм срещал такива които предпочитат само отзад да го усещат, иначе не можеха да свършат... та така. С подходящите средства, подготовка и внимание и на теб ще ти хареса.

73.   Ами не е толкова просто, колкото на някой хора им се иска. Аз съм сигурен, че всяка жена трябва да хареса един добър анален секс, но не е точно така. Аз правя анален секс от години и макар на повечето ми партньорки наистина да им е харесвало (достигали са до оргазъм), се е случвало да попадна на такива които се оплакват, че ги боли и в крайна сметка да отказват или по-лошото да създадат усещането че правят жертва. Не знам дали има физически причини или всичко е в главата, но е факт. За повечето жени това е най-лесният и бърз начин да ги доведете до оргазъм, но много от тях дори след куп анални оргазми ще продължават да твърдят, че го правят заради теб (по-мое мнение така приемат по лесно идеята за анален секс). Това което мога да дам като съвет на всички решили да пробват анален секс е:
1 Най-важно е да убедите партньорката си, че това не е лошо, неморално и т. н. И, дай боже, да я навиете да пробва с любопитство и отворено съзнание. Всички тези с болестите и т. н., по мое мнение, са силно преувеличени и до голяма степен написани от жени, които мразят аналният секс или изобщо мразят секса. Разбира се рискове съществуват, но те не са много по-големи от тези при вагиналният секс. Това с разтягането на аналните мускули е напълно несъстоятелно при правилен анален секс и всяка жена, която практикува дълго време анален секс ще ви каже, че има моментен ефект на отхлабване след самият акт, но след известно време мускулите възвръщат предходното си състояние.
1 За да няма мрънкане жената трябва да се възбуди много добре. Често жени които иначе казват „не“, при силна възбуда сами стават игриви. Възбудата, по мое мнение, се преценява не по пъшкането, а по степента на овлажняване.
2 Позата жената по корем, мъжът отгоре е най-лошият възможен избор, защото така аналните мускули са обтегнати и проникването се контролера трудно и е възможно неволно да прибързате, а освен това и жената е приклещена без да има място за отстъпление. Аз лично предпочитам проникване докато лежа зад нея (странично) в тази поза аналните мускули са възможно най-отпуснати.
3 Ако жената е наистина добре възбудена обикновено собствената и смазка е напълно достатъчна, само трябва с пръст да я пренесете до мястото, но въпреки това лубрикнтът ще й донесе допълнителен комфорт. Ако жената има опит аз лично бих вкарал с пръст смазка през ануса, така че при проникване да не се получи не овлажнен контакт, който може да съсипе всичко.
4 Ако жената, с която го правите не е луд фен на аналният секс (ако е такава е излишно да четете това) задължително започнете с вагинален и продължете с анален ако всичко се нареди.
5 Аз винаги галя партньорката си по клитора, докато прониквам и докато съм в нея анално, до сега не съм срещал възражения, и по мое мнение това е важна част от добрият анален секс (това е полезен навик и при вагиналният секс, разбира се, макар да ограничава избора на пози).
6 В никакъв случай не бързайте да проникнете и не си поставяйте обезателно за цел да го направите. Ануса има две групи мускули, външните се отпускат по лесно включително при масаж и стимулация с пръсти или подходяща играчка, при повечето жени те предоставят достатъчно място за най-чувствителната част от члена (дори само толкова проникване е достатъчно за да изпитате удоволствие). Внимателната игра на входа обикновено е напълно достатъчна за да се отпусне вътрешната група от мускули и пенисът да проникне без напън или болка. От моят опит мога да кажа, че за жените, които се наслаждават на аналният секс това е приятен, а не болезнен момент. Ако жената няма опит и се страхува можете да прекъсвате вогиналният секс за да го сложите за малко на входа на ануса (без да напъвате) като игра за доверие и отпускане, а през останалото време можете да галите ануса с пръст (малко е неудобно но ще се жертвате).
7 След като сте проникнали, особено когато това не е станало леко и плавно (случва се за съжаление) и жената се оплаче, че я боли или изпитва дискомфорт, спрете да го движите и започнете да галите клитора й, страстните целувки също помагат. Може да се наложи да почакате дори 2 – 3 минути, но през това време тя ще се отпусне достатъчно за да не изпитва болка (това е много полезна техника но за нея е нужна отлична ерекция). Ако жената пак се оплаква от болка се откажете за малко от аналният секс и се върнете на нормалните забавления (като спазвате нужната хигиена). След няколко минути пак можете да се върнете към аналният секс и ви гарантирам че със всяко следващо завръщан към него нещата ще стават все по лесни и приятни за нея.
8 Идеята жената сама да си го вкара е много готина и работи, но моето впечатление е, че дори жените, които адски много обичат аналният секс не са толкова отворени, че да пресрамят и обикновено трябва да ги подтикнеш към това да поемат контрола. Все пак при жена, на която и е за първи път това е най-добрият вариант, защото може да спре всичко при първата по силна болка и да забави нещата докато се отпусне достатъчно или пък да се откаже.
9 Относно болката задължителна ли е при първият път на жената на това място, до колкото ми е известно, на две от моите партньорки аз съм им бил първи там, и двете получиха оргазъм още първият път, и двете не са от най-отворените и винаги с известни уговорки стигахме до този тип секс. За сравнение само на една жена съм и бил първи по стандартният начин и не само че не изпита оргазъм, ами месеци след това, когато изобщо се съгласеше на секс беше циврене и оплакване (за което разбира се не я съдя).
10 аз лично съм установил, че редовният анален секс е по-приятен и по безболезнен за жените от спорадичният (отдавам го на това че мускулите са все още релаксирани от предишният акт). За това вторият път за деня или актът на следващият ден обикновено е по лесен и безболезнен от предходният (в случай, че жената не изживява вътрешна драма от първият акт при което е решила да се стиска до смърт – в този случай трябва да изчакате повечко или изобщо да се откажете от този тип секс).
11 За жените, които харесват аналният секс той е най-лесният начин с малко допълнителна стимулация за достигане на оргазъм, често буквално секунди след пълното проникване. След оргазъм ануса става много чувствителен и трябва да се изтеглите от там, при жените, които бързо се възбуждат отново можете да се върнете след няколко минути, но при повечето дами в рамките на този секс трябва да се задоволите с други практики.
12 Не ви препоръчвам да правите някой неща:
Не правете анален секс без изричното съгласие на партньорката си и без нейното активно участие.
Не се опитвайте да проникнете в жена която се е стегнала (външните мускули на ануса са волеви, така че стягането им е по-нейна воля и очевидно съзнателно или подсъзнателно тя не желае това или се страхува твърде много).
Дори с жена, с която редовно правите анален секс не настоявайте ако тя ви откаже, защото това е твърде интимно място и може да има милион причини създаващи дискомфорт на жената точно в този момент.
Не правете анален секс с обезболяващи, с надрусана или пияна жена -не съм пробвал, но съм чувал, че това създава опасност от сериозни травми на ануса (не си струва, по мое мнение).
Не правете прекалено продължителен анален секс (протрива се ануса и дискомфорта за партньорка ви ще е сериозен).

74.   Към авторката: Ако би пробвала, но тази случка те спира тогава поговори с мъжа си и му обясни как стоят нещата, дори и да не искаш кажи му какво си преживяла и т. н. дано те разбере и да ти влезе в положението. Пък и да би пробвала, ще знае да е нежен и внимателен макар, че все пак би трябвало да е.

Към номер 7: Желанието за анален секс бил фактор, че не обичаш партньора си.. дрън дрън

Btw жени, вие какви мъже имате за съпрузи/гаджета, че ако не им дадете нещо биха отишли при друга? !

А за аналния секс, че ви боли, предполагам е нормално да боли поне в началото, но щом ви боли чак толкова се замислям: Мъжете ви данеби от пърия път да проникват директно с пенис, че и без лубрикант?

Хора, научете се как се прави..

Освен както спомена някой по-нагоре да се докара жената до максимална възбуда преди това (то и следващото, което ще кажа може и да е споменавано, но не съм чел всички коментари)
Използва се много лубрикант (може и на ануса да се сложи), но и на пръста на мъжа (кутрето) и се започва много много бавно да се вкарва въртейки го, докато не влезе докрай (не напъвайте) после пак бавно се изважда с въртене, повтаря се докато не се изтрие лубриканта от пръста общо взето.
После с безименния и така нататък докато се направи горе описаното и с палеца.
След това вече може с пенис отново с много лубрикант, като дори не е нужно да е в същия ден, може 1вия път само с пръстите, до палец (и понеже се намират всякакви идиоти, да уточня - не всички пръсти на веднъж, по 1 пръст макс)
Следващия път да се повтори и вече накрая да се проникне с пенис.

М 23

76.   Аз съм мъж и имам мнението на жената, когато за първи тъп изпита анален оргазъм припадна. И тя беше предубедена сега само това иска.

77.   Отказа на жената аналният секс на мажа й е само понеже я нема любовта. ако я имаше жената би дала не само задника но всико от себе си, за това би дала на любовника да разкъса задника ама на не би дала на мъжа да пипне ануса.
за това е такава загадка .странно е нали.

78.   Знаете ли мили дами как може да получите най-силния оргазъм, който въобще съществува при жените?

79.   Тези, дето отричат аналния секс и особено женските дето врякат, че било гадно, че било болно, че било това, че било онова - СА ТЪПИ ШУТКИ! Селски пръчки! Ако я боли жената и коча натиска, виновни са всички! Има подготовка!!! Овлажнява се много!!! Чак тогава се започва! От малко към голямо е посоката! Ако е с голям хуй, да не бърза, лека-полека!!! Помнете, че техниката е МНОГО важна, особено първите пъти!!!

80.   Глупости!!! Щом не искаш нещо, не се насилвай да го правиш за нищо на света. Имай малко повече самоуважение. Щял да го потърсел на вън... Толкова ли е ниска самооценката ти?
Значи ти нямаш стойност като човек и като жена, а си просто един задник за чукане, така ли? Природата си го е определила мястото, което е за полов контакт, а онуй от зад е за други нужди. Нали не искаш да започнеш да се изпускаш в гащите като мине някоя и друга годинка? Я му кажи на твоя хубавец да вземе да пробва първо на него да му го сложат отзад и ако му хареса, тогава да дойде да ти се обади. Ако продължава да настоява му кажи, че когато той си даде неговия задник да му го сложат, тогава и ти ще си дадеш твоя. Ама работа, я, искал отзад, а нещо друго не ще ли? Секса трябва да бъде удоволствие и за двамата, а не компромис за едииия, заради кефа на другия. Няма да се подлагаш на това щом не го искаш! Мъжете са егоисти, за това трябва да им бъде обяснено нагледно кое може и кое не може!

Айде със здраве и не си давай задника! :)
Не е луд който яде зелника, а този, който му го дава!

81.   Вижте приятели, аналния секс има скрита страна, която се проявява късно. И когато дойте това "късно"... вече е късно...

В аноректалната област има много нервни окончания, това е ясно, иначе нямаше да има удоволствие. Но тези окончания са дадени от природата не за секс, а за друго - за изпразване на червата. Без тях не можете да се изхождате нормално!

Когато ректума ви се запълни вие усещате, че ви се ходи до тоалетна - това е благодарение на нервните сигнали които ректума изпраща до мозъка. Мозъкът пък на свой ред отпуска вътрешния сфинктер и вие усещате, че е време да посетите тоалетната. Когато изхождането започне, изпражненията преминавайки през нервните окончания на ануса изпращат сигнал до мозъка, а той от своя страна свива ректума и го изпразва - това се нарича парасимпатичен рефлекс за дефекация. Без нервни сигнали към мозъка нито един от тези механизми не работи!

ПРИ АНАЛЕН СЕКС ТЕЗИ НЕРВНИ ОКОНЧАНИЯ СЕ ПОВРЕЖДАТ, анусът и ректумът не са предвидени през тях да минават твърди и дебели неща! И познайте какво става, когато нервите се повредят - не можете да се изхождате вече - не усещате позив. Дори и да усещате, той е слаб, недостатъчен да стане нормално изхождане, налага се напъване, което още повече уврежда ректума и докарва хемороиди.

Веднъж повредени, тези нервни окончания не могат да се оправят! Казва ви го човек, който направи тази грешка и сега вече не мога да ходя нормално до тоалетна! Не я правете и вие, тялото ви е безценен инструмент, не го повреждайте безразсъдно, защото друго нямате на този свят!!!

82.   От 30г. съм със съпругата си. Правим анален секс от начало на нея не и хареса и ли по-скоро казали и че след време като поостарее ще се изпуща и спря да ми дава. Но аз така я пред разположих че сега си иска сама. Поговорете си с партньора си кажи му да бъде внимателен много е важно да си възбудена добре от начало се намажете и двамата с лубрикант да го вкарва постепенно на няколко пъти като те чука и отпред така няма да ти минава възбудата докато ти се отпусне дупето и ти го вкара целия като и ти ще помагаш и няма да те боли. Щом го поемеш веднъж вече няма да те боли. Така няколко пъти и ще ти хареса даже ще си го търсиш сама. Но предупреди партньора си че не трябва да е насила и че и ти трябва да го искаш иначе удоволствието няма да е взаимно. Успех към новото изживяване и много оргазми.

83.   При мен е обратното - жената иска анален секс, а мен ме е гнус. Вица с люспата от домата съм го преживявал на живо.

84.   До 81.
Ако се беше представил, като лекар проктолог или пякакъв проповедник може би щях да ти повялвам. Но това да казваш, че си жертва на аналния секс и в същото време да твърдиш неща, които не се случват някак си не става. Аз практикувам не само анален секс, но и фистинг. Освен юмрук съм поемал и предмети с дебелина до 10 см., но никога не ми се случило да се изпусна. И като твърдиш, че скритата страна се появявала късно, можеше да кажеш колко късно, защото фистинга го практикувам вече 20 г.
П. С. И за хемероидите си фантазираш. При разшираване на свинктера намалява натиска върху хемероидите, така че се чувства облекчение на симптомите им.

85.   84, какво се занимаваш с хора като 81.
Сега ще ти каже - ами на 21 вата година се появява изпускането Само чакай ...-)
С такива хора не се спори. Просто ги е яд и искат да развалят кефа на другите - казвам го като жена, която не практикува анален и не ми е особен фетиш, но всеки да си се кефи по свой начин, лошо няма. Имах между другото нещо като хемороиди и без анален секс, така че странна теория. Може би съм се заразила виртуално само при мисълта за анален секс :)
Дай повече инфо за фистинга иначе като цяло - обща теория малко.
Мерси

86.   До 83 такава жена да имаш и да нея уважиш. Ако не я изчукаш тя ще намери друг. Жена ти е бисер да знаеш. Попитали един професор каква е разликата между жената и бисера а той им отговорил че жената се боцка отпред а бисера отзад и от пред. Но има жени които се боцкат и отзад и отпред а той им отговорил това не са жени това са бисери.

87.   Мъжа ти е идиот. Ако беше супер, нямаше да иска такова нещо, а ти нямаше да си сигурна че ако ти не му дадеш ще го намери другаде.
Момче на 27 съм и никога не съм имал желание за анален секс, коментирал съм и с приятели и не са против. Не познавам момиче което да се кефи на аналния. Не мога да повярвам колко извратеняци сте се събрали тук.
Аре със здраве :D

88.   87, истината е, че момичетата просто не признават пред хора като теб, че им харесва :)

89.   И с моя мъж го правиме когато сме в настроение за това. Първо започва с целувки по врата и продължава на доло до като стине до вагината. Веднъж там, започва с много лизане и леки целувки, до като почувства че повече не издържам. Когато се навлажня добре, започва леко да ми засмуква клитора, вкарва си двата пръста и започва да притисква и масажира Г точката. След малко си вкарва и третия пръст, но в ануса. Когато разбере че съм готова, си вади двата пръста от вагината, намазва ми добре дупето с лубрикант и вкарва първо единия пръст и започва да го движи много бързо. След като почувства, че съм се отпуснала напълно, бавно си вкарва и втория и след малко съм готова за анален. Ако не направите тази подготова, ще боли, зная го от себе си. Веднъж като го направите правилно, съм сигурна че ще ти хареса.

91.   @86 - правим вагинален и орален и АЗ съм напълно задоволен! За анален й купих вибратор и вече и ТЯ е напълно задоволена! Нямам притеснения за своя БИСЕР ;)

94.   Само не му давай да те чука бързо че моя така го извади бързо и аз не можах да стисна и му се изаках на пъпа. Голям срам беше.

96.   95 права си. Веднъж и при нас стана така, но вече си паснахме. 12 години сме заедно и го правим често без оплакваия.

97.   Здравей аналния секс е нормално 87% от жените го искат аналния секс успех...

98.   Жената трябва да прави каквото казва мъжа й! Така е редно

100.   мъж на 41 - направете го внимателно с много лубрикат поне 5 пъти и после да започне да те чука анално - без да те жали и продължително - ще се пристрастиш към този вид секс - поне от 12 години го правим със жената и е голяма тигрица в леглото - възбужда се ,че няма табута в секса и от усещането ,че е моята разгонена кучка.Престави си ,че искаш да станеш аналната курва на мъжа си и психически ще се предразположиш към аналния секс с по - малко болка.

102.   Значи повечето мъже биха изневерили на жена си ако тя не иска анално? Поне аз стигнах до такова заключение (съжалявам ако греша)... Тъжно.

104.   Тъжното е жена ти да не иска анален секс, защото когато е била на 14 й го е сложил брачеда на село, а когато е била на 16 - войник. Тъжно е! А когато мъжете са тъжни - изневеряват!

105.   Ще пиша в тази стара тема с надеждата все пак някой да го види. Имайте предвид, че с възрастта мускулите на таза се отпускат. От практикуване на анален секс мъжете спират да искат нормален секс и накрая вместо от време на време, аналният става обичайният. Това в крайна сметка довежда жената до абсолютна неудовлетвореност и обида. Освен това анусът се отпуска и зачестява отделянето на газове. С възрастта и отпускането на мускулите може даже да започнете да се насирате. Има още една голяма опасност, за която не пише никъде по статиите, агитиращи ви да си дадете ануса доброволно. Вирусът хюман папилома вирус се предава по поло път, води до рак и накрая до отстраняване на дебелото черво, а дори и краят на живота ви. Удоволствието от аналния секс може да се сравни с удоволствието от акането. Струва ли си заради това да рискувате толкова много. Пък и защо трябва да има основание да ви се каже "Седни си на ебания гъз! "

106.   Прочетох една камара коментари тук на жени, които ръсят мозък и дават съвети на авторката да не му дава и разни глупости за достойнство и т. н. и т. н. До всички жени от мен да го знаете никой не би следвало да ви накара по насилствен начин да му дадете в ануса, но аз като мъж ви го казвам ако жена ми не ми даде ще отида при друга, която ще ми даде. Това е. А жени, които не правят проблеми за отзад бол. Така, че сами преценете дали ще му дадете или той ще го получи при друга. Това е положението, а вие като не искате после не обвинявайте мъжете си че са отишли при друга. Така ще е. Човек когато иска нещо то той ще го постигне пък вие си ревете и дрънкайте глупости за достойнства и тем подобни глупости. Стойте си с достойнствата докато прецъфтите и никой не ви поглежда пък ние мъжете ще си правим кефа и без вас нашите съпруги, а с други. Ай със здраве.

107.   Аз съм мъж и никак не харесвам аналния секс, съветът ми към жените чийто мъже настояват за дупето - бийте им шута и си намерете някой свестен, не всички мъже сме извратеняци.

109.   здравейте, отдавна чета подобни теми и не мога и не мога да си обясня, да се престраша да пусна на мъжа си отзад... казвам му че не искам и ме боли, но той настоява и се сърди, ако не му дам, обяснявала съм му че съм имала неприятни случки, но той не разбира сякаш, казва че ще е внимателен и е по принцип, но като знаме че ще ме боли и е така още в началото спирам и той се цупи, какво да правя :(

111.   до 109

Ти не обичаш мъжа ти нито го желаеш, както всички жени след женитбата ставате егоисти и си мислите само за себе си, и какво последва, мъжете ви търсят това което не получават на друго място и при други жени, може и да последва и развод като му харесва с другата, и много по трагични неща вместо един компромис или намиране решение на проблема, чети за подготовка предварителна, за лубр. , за дълго лизане с език след пълна хигиена от теб там, за времето когато си много възбудена примерно по средата на ваг. секс, или стимулиране на клитора едновременно докато ти лизе ануса, или докато ти мачка гърдите, както си в поза задна прашка и той е зад теб, има много техники и пози и теми, ти ако ти пука за него образовай се и си пробвайте, просто ви трябва търпение и всичко ще е ок с времето. само ми разкажи моля те подробно какви неприятни случки си имала? а на колко години сте? и каква техника или поза ползвате за този секс за да ти дам съвет и за това.
чакам отговора ти.
поздрави

112.   Мъжът ми много искаше да ме чука отзад. Веднъж пробвахме и много ме заболя. След известно време то пак поиска. Казах му, че ако той ми даде неговото дупе, аз ще му дам моето. Да обаче той се съгласи. Първо си вкарвахме пръсти един на друг, след това той ме оправи с члена си. Явно бях много възбудена, защото ми хареса. Оттогава му го давам, но винаги ползваме интимен гел.

116.   Знам, че темата е стара, но и аз искам да кажа, че моя случай е същия. Мъжът ми е страхотен, обичам ги и имаме две деца, големи. Проблемът е, че май-добре се възбужда от анален секс. Не настоява, но виждам разликата когато е отпред и когато е отзад. Говорихме по въпроса и разбрах, че това е по-силно от него. Дупето ми страшно го възбуждало. Доста мислих дали да се разделим, но не го направих. Не съжалявам. Но все пак 21 години брак, и 21 години анален секс мога да кажа, че ануса ми се превърна в силно ерогенна зона. Може би защото той е внимателен ли, не знам, но не усещам ануса си разхлабен или някакъв друг проблем.

120.   Да ви кажа, аз бях правил секс с една омъжена кака, на хотел. Докато се къпехме после пак го надървих и тя си играеше с него. По едно време както беше с гръб и си ги търкаше между бузките, усетих, че се натисна и отпусна дупето и малко и влезе. Така няколко пъти, тя се смее. Било против хемороиди. Разбрах и намека. Казам и, че трябва по-сериозно влизане за целта, а тя пак ми се смее и казва да се върнем в леглото. Оказа се, че си носи лубрикнат, явно си го е мислила.

51-100 от 103