Споделена история от Секс и интимност

Мъжът ми иска анален секс!
преди: 16 години, 1 месец, прочетена 113311 пъти
Знам, че е писано много в предишни теми, но не мога да реша какво да сторя. Мъжът ми иска анален секс, но една гадна история ме спира да го направя. Беше ваканция 7-8 клас и с един далечен братовчед, по малък правихме глупости на които не гледах толкова сериозно. Караше ме да го пипам, той ме пипаше, търкаше го между бузките на дупето и накрая започна да го вкарва. Не ми е било гадно, пишката му беше колкото по дебел пръст. Всичко мина и замина. Бях на 16 когато имах приятел войник и постоянно ме врънкаше за секс и аз от глупост ли не знам след много уговаряне му разреших от зад, нали вече го бях правила за да си бъда още девствена. Най напред не разбрах защо след толкова опити не се получаваше докато из веднъж го усетих да влиза в мен. Беше най големият ужас който съм преживявавала, казвах му че ме боли, но той беше като откачил, пръхтеше, като животно и вместо да спре имах чувство, че ми го вкарва целия, усещах го сякаш в корема. Като му го видях след това разбрах че не съм на ясно с истинските размери. Гадост, случката бе причината повече да не го погледна. По късно като студентка си започнах нормален полов живот. Сега съм на 33, мъжът ми е супер и зная, че каквото не получи в къщи може да си го намери на вън, не искам. Страхувам се да изживея пак случката, какво да правя?

Коментари

1-50 от 103

1.   Ами, няма нищо лошо в аналния секс. Важно е ти как се чувстваш и дали ще ти достави удоволствие. И все пак, много е важно дали искаш да го направиш.

2.   Здравеи мила и аз изпитах за 1 път това преди 3 месеца и ме боля толкова много че изпитах истински отвращтение от мъжа ми. Сега пак бих го повторила заради него бих стиснала зъби защото ако не му дам ще търси с някоя друга. Стискаи зъби и така. После му го изкараи през носа и му кажи че това е голяма жертва за теб. Ако е настоятелен му кажи че и ти искаш да му вкараш нещо да видим как ще реагира. Такива се егоисти тея мъже. Аа моя аналния секс бил нещо нормално ама не е толкова боли че не е истина. Успех и пиши какво е станало

3.   Не си длъжна да му даваш. В края на краищата ануса не е за секс, а за някои други неща. Това създава големи проблеми и за в бъдеще. Ануса е тесен и е много вероятно да се разкъсаш и дори да започнеш да се изпускаш след време. Казвам След Време! Това е неприятен и мръсен секс, осеян с много болести и притеснения. Мъжа ти няма да те остави заради това, а ако е наред, не би отишъл и при курва точно за анален секс. Имай си достойнство и прави само това, което ти е приятно да правиш.

4.   Дай му да пробва, иначе няма да те остави на мира. Използвай овлажнители и не би трябвало да има болки. Успех.

5.   Към номер 2. Той не е досадно настоятелен, с лекота отбивам странните му мераци, но това е вече от много време. Притеснена съм да не намери по доброто другаде, няма как да го видиш какъв е хубавелко и как се въртят като слънчогледи мръсниците даже като сме заедно. Често си спомням думите на една приятелка дето мислех, че просто ми завиждаше "За какво ти е тоз готиния, да ти го чукат другите, ли, не може да е само твой."

6.   Изобщо не Му разрешавай, ако не искаш ти самата. А трябва да си луда за да се страхуваш че, щял да иде при друга. Да върви където иска, ако не го е срам, ти да не си му робиня. Никога няма да позволяваш на тези животни ( мъжете), поне те за мъже се мислят, ама нямат нищо общо. Както и да е това е друга тема. Та мисълта ми е не му позволявай да те манипулира с каквото и да е било. Това с аналния секс е най-голямото унижение за една жена. А за твоя мъж, най-доброто дело което е направил. Незнам кое му е супер, след като настоява за това.
Но все пак ти си знаеш.

7.   Влечението към аналният секс е пример за това, че любавта между Вас вече си е отишла и се е трансформирала в чисто плътския инстинкт за съвокупляване. Не се поддавайте нна животински страсти, особено тогава, когато духът на партньора Ви страда. Дали ще потърси противоестественото плътско удоволствие отвън, това е неизбежно и лично Вас не ви засяга. Не ви ли се струва, че щом Ви е намекнал за това той вече ви третира като обект, а не като одухотворена личност, с която да се съобразява.

Страх Ви е да не го загубите? Вие вече сте го загубили. Той не ви принадлежи в истинския смисъл на думата. Подменил е светостта на чувствата Ви с нещо крайно егоистично, което никак не е чуждо на мъжката природа. Ако въпросът ви е как да се преборите с крайният му егоизъм, който в психотерапевтиката са квалифицира като первезално отклонение, трябва да ви кажа, че начинът е само един: влезте в роля. Играйте, преструвайте се, изневерете му, ако е необходимо, откажете се да спасявате една мъртва и безхаберна от негова страна връзка. Опитайте се да флиртувате с по-вече мъже. Казвам да флиртувате, а не да спите. Забравете неговата персона и не му досаждайте. Така или иначе щом се е натъкнал на такова отклонение той вече не ви третира като равностоен партьор, а като обект за самозадоволяване. Простете ми, но Вие не сте еротична силиконова кукла, не сте вибратор, и особено не сте сексуална забавачка на ексхибиционисткия му нагон. Вие сте човек изпълнен с емоции, на които трябва да се отговори адекватно, ответно. Разберете ОТВЕТНО! Не бързайте. Просто напуснете чувствата и се включете на режим ИГРА. Тук имам предвид да манипулирате партньора си, а не да му угаждате на сексуалните привички. Бъдете преди всичко Жена, а не роб на неговите фантазии.

Позволете си лоялен егоизъм спрямо себе си и не изисквайте повече. Нещата ще се наместят от само себе си. В противмен случай, предразполагайки го към анален секс ще му навредите на мирогледа, душевноста и личното осъзнаване за напред. Тогава отново ще бъдете упрекната заради моралният компромис който правите. Тогава най-вероятно ще ви подмени отново, но вече с благонадежден тип жена. Ваше е призванието да завъртите колелото в своя полза. Причината е във Вас. Не го държите изкъсо в морален смисъл и не сте наясно как да управлявате емоциите му. Бъдете честна със себе си. Причината е само и единствено във вас. Както казват по-горните форумци, той при курвите няма да иде, заради анално изживяване, той ще отиде при тях за да бъде поласкано мъжкото му самолюбие, или ако е мазохист за да бъде наранено. Това също създава преживяване макар и по един доста перверзен начин. Бъдете нащрек. Напуснете чувствата си и го управлявайте, така както повехналият от уражай бустан с тикви. Не гледайте на него сериозно и най-вече нищо не очаквайте. Разделете се за малко с вашите очаквания спрямо него. А пък после вие решавайте. Такива мъже се култивират само с манипулативни техники и лично майсторство. Не бъдете глупава. Действайте. Успех! :)))

8.   АУУ номер 7 звучи като тази жена от 1894 година
само сравнете !!!

http://spodeli.net/1/story-852.html

10.   Моято мнение е, че няма нищо лошо и грозно в аналния секс, все едно да се каже, че свирката е лошо нещо, но доста го правят дори и да се правят на девици. Въпроса обаче е в това да се иска и от двете страни, а не да се прави по задължение или от страх, ако един мъж реши, че иска да изчука друга ще го направи ако ще да си секс богиня, затова това не бива да ти е страха. И не съм съгласна, че щом мъжа е поискал анален секс значи, че няма чуства или я приема като даденост, това са пълни глупости, за мен това е един вид разнообразие нещо ново и интересно. Моя съвет е да решиш дали искаш да пробваш, но му сподели притесненията си, а той ако е мъж на място ще бъде внимателен и ще те предрасположи. Аз също се дърпах преди, но сега определено не мисля, че е гадно. В начлото винаги боли, но болката минава стига и той да е внимателен и съобразителен. Но разбира се трябва да си сигурна, че го искаш, а не по задължение тогава и самия секс е кофти.

11.   Чукането в задника е перверзия. Ако на жената там е
ерогентната зона е допустимо. Много рядко жена харесва
да и го слагат отзад. Аз все щях да попадна на такава
жена. С тези порно филми всяко момченце си мисли че
ебането е като срането. Първо отпред, после отзад и
накрая в устата. Прави каквото искаш. Задникът ти си
е твой. Мене няма да ме боли и да се насирам след време.

12.   Хм...Мисля , че повечето от вас съвсем не са в час, но това е друга тема:) Не става въпрос за аналния секс, става въпрос за това, че сте семейство и не можете да си говорите на сексуални теми. Май все пак не сте еволюирали особено. Ако мъжът ти иска да се чука с друга, така или иначе ще го направи, независимо какво му даваш ти в леглото. Ама проблема не е точно в това. Проблема е, че пишеш в някви малоумни форуми и очакваш съвети от малоумните им читатели (предварително се извинявам на онези , които не са такива:), вместо да говориш с мъжа си по въпроса, който те притеснява. Не усещаш ли, че след като ти не го приемаш за равен на теб човек, с който можеш да споделяш, и той от своя страна няма да те приема като равна, а ще те третира като сексуален обект...примерно?
Говорете си бе хора, правете секс така, че и на двамата да ви харесва, живейте си живота, какво се занимавате с глупости?
П.П.Май трябваше да посетя темата с безсънието...

13.   Много си критичен номер 12 много!

14.   Номер 12, няколко пъти прочетох твоите дълбоки
разсъждения и не те разбрах, защото си явно някой
сектант. Не било важно аналния секс. Важно било
другия да е равен. Значи докато жена ти е в кухнята,
ти я изчукваш в гъзъ, без да я питаш и чак после ще
и зададеш дълбоко смисления въпрос: Ти мене уважаваш
ли ме. Много си противоречиш. Абе ей, жената или дава
или не дава в задника.

15.   Идея си нямате колко прав е номер 12!!!!!!
Изкривените ви съзнания приемат секса за гавра или перверзия.

Момиче! Не само говори със съпруга си и изкажи притесненията си, ами вземи иопитай, но правилно. Ползвай анален душ няколко часа преди акта, през самия акт си минете през всички фази, за да достигнеш максимална възбуда. За аналния акт използвай ОГРОМНО количество гел и го предупреди още в началото първия път да е само 2-3 сантиметра проникването, за отпускане на мускола. После нещата ще си дойдат на мястото.
Анален секс без силна възбуда е болезнен и наистина грозен.

И прави нещата и за себе си, не само за него.
На всички останали пожелавам приятен 3 минутен секс в тъмното с нощница на къста! Направо сте жалки и добре, че незнаете какво губите.

16.   Много глупави сте жените - мъжът иска анален секс не защото на подсъзнателно ниво иска да превърне жената в робиня, нито защото е животно / животните не се ебат в гъза !!!/, а защото така получава огромно удоволствие. Проблемът е, че повечето не знаем как да предразположим жената за това.

Има две златни условия за добър анален секс - партньорите да си имат пълно доверие и жената да е максимално възбудена. Никакви кремове нема помогнат ако тя се е стиснала като кокоши гъз.

И моята не ми даваше щото я боляло, ама сега само отзад си го слага

Аналният, както и всякакъв секс е удоволстеив от най-висша класа, а не доминация на мъжа над жената, така че престанете с феминизираните изцепки. Като не ви се ебе с нас станете лесбийки

17.   На мен ми харесва, но след раждането имам хемороиди и те много ми пречат.

18.   гадно е

19.   Глупаво е да караш някого да прави неща които не му харесват, а да не говорим за такива от които изпитва болка. и моя бивш приятел искаше много анален секс.. направо му беше мечта. много пъти ме е карал и накрая се съгласих обаче толкова ме заболя че буквално припаднах от болка и от тогава спря да си иска :) след като се разделихме ми сподели че все пак си е сбъднал мечтата, но просто е било от инат и не му е доставило такова удоволствие каквото е очаквал

20.   Мъж съм и предпочитам аналенс секс но след като парнйорката ми неиска немога да я накарам правя само това което иска и внимателно

21.   Отврат, правила съм го няколко пъти заради партньорите ми. Но като му го гледам на сегашния никога няма да да му дам, май.

22.   аве посмях се с - ТъПИТЕ оправдания на доста жени от тази тема, които много добре знаят, че това с което се отравдават няма нищо общо с истината - обаче те толкова са го повтаряли, че вече си вярват колкото и наивно да звучи - и вече са наясно че всички разбират че не е така както го казват - обаче нали жените като цяло/има и изключения/ имат ужастно тъпа гордост и немогат да си признаят

23.   Щом ще женени, е по-добре! Трябва да си по-спокойна! Ако той бъде внимателен ще ти хареса и редовно ще го правите-бъди сигурна!

24.   Вие мъжете, защо не си гледате вашите задници първо и после да се изказвате толкова глупаво и некомпетентно....А и първо се научете да пишете и говорите и тогава давайте съвети на Нас " тъпите " жени. Защото ако не са жените до вас, не можете собстевните си задници да обършите.....................

Към всички човешки същества-жените,
никой не може да ви накара или задължи да правите нещо което не искате, ако вие сами се предразположите и го желаете тогава всичко ще е наред. Успех на всички........

25.   хахахаха начетох се на простотии. Е имаше и няколко що годе прилични мнения :) аналния секс си е нещо нормално както и оралния, не живеем в 15 век, но пък секса се прави за взаимно удоволствие.

А ако се притесняваш толкова за съпругът си ... не е това начина да го задържиш. Утре може да ти поиска още доста неща. Мъжката фантазия е доста развинтена и когато постигне нещо тъси друго, нещо ново ;)

26.   В интернет има много лесбийки и мъжемразки, които обикалят форумите като проповедници. Дори в един сайт "лесбиан.бг" аналния секс се описваше като някаква еманация на мъжката наглост и зверство. Ужас за всяка бедна, унижена, смачкана и убита от живота жена и грухтяща свинска лайняна гордост за всеки разярен мъж.

За всички жени, които си мислят така - просто не са порастнали и си нямат ни най-малка представа от това удоволствие. Ако не се изпитваше удоволствие от аналния секс щеше ли да има пасивни педерасти бе? В тази област е фрашкано с нервни окончания, което важи за всички хора! Но тъй като мъжа разполага с член, по-логично и нормалено е той да го използва, а не обратното.

Чувал съм за десетки случаи, в които жената иска анален секс повече от мъжа (!) и в които свършва 2-3 пъти по-бързо при него. Разбира се тук се говори за дългогодишни партньори с опит в този вид секс = и за жени отдавна опитали и овладели този вид удоволствие. Ако сте на 12 или на 16 или пък на 30, но още имате бастун в задника, за да ви хареса първо трябва да го извадите от там. Не знам кой го беше казал. Успех :).

27.   Мале, като чета коментарите, се учудвам как може да има толкова задръстени хора!Т о сега и децата правят анален секс ! Сорръ, ама да сте се родили преди 100 години, когато за свирки и анален секс не е имало толкова много информация! Че той един мъж, ако не го навре на една жена анално, той не е истински мъж. Много са ви широки путките, пак и като хванете гъбички и кондиломи, за нищо не ставате, освен да ви чукат в гъза, докато се разшири.

28.   С малко кремче и при отпуснато дупе, и след продължтелна гимнастика с пръстче докато не се отпусне напълно, аналният секс в повечето случай е доста приятен за вас жените.
На база личен опит съдя, че повечето жени не им харесва защото са си дали дупето на някой който въобще не знае какво да прави с него. То не може да го забиеш целият от първият път и да очакваш на момичето да не и изхвърчат очите ..
Жени подбирайте на кой си давате сладките дупета за да не се откажете цял живот от тази наслада :)

29.   Абе ебането в гъза е голяма работа. Хич не ги слушайте тези жени дето не давали отзад. Да вървят на майната си. Всеки мъж би могъл да си намери жена която пък дава в гъза. И тогава горните моралистки да не циврят и се оплакват че са ги оставили. Да вървят да пасат трева.

30.   Направи го ще ви е яко и на двамата. Просто нека е по внимателен, паржият пат винаги боли, но ако подходи бавно и с истинско внимание и нежност ще е лесно. След това 2-3 пати може да наболява но след това ще полудяваш от кеф:)
УСПЕХ..........

31.   Имам си ново гадже. Преди 3 дена правихме за първи път секс. Първо минахме през банята, тя се задържа по-дълго там, може би за да измие хубаво дупето си. Любихме се страхотно. В началото орална, след това нормален секс. Когато се възбуди максимално, самата тя ме накара да й го пъхна отзад. В началото беше трудно. Затова я подготвих с два пръста и малко плюнка. До сега не съм имал жена която да иска анален секс. Мацката виеше от удоволствие. Аз съм възхитен от секса който направихме, благодарение на нейната инициатива. Така че жени, губите ако не го правите отзад.

32.   Ако не можеш да дадеш това удоволствие на съпруга си, заслужаваш да прекараш остатъка от живота си сама.

Ей заради такива като теб има спин, проституция, погубени животи, разбити семейства, самотни родители и т.н.

Разберете ве, това ше ви го каже всяка проститутка, любовницата на мъжати и т.н.

Трябва да обичаш секса с мъжа си, всякакъв вид да си в състояние да го задоволиш това поне, докато стане на 60 след това се налага да можеш и да готвиш.

33.   Добре де щом казвате аналният секс е хубав но е научно доказано, че след време този мускул се отпуска а на никой няма да му е приятно като кихне да се насере.

34.   Начетох се на простотии до сега.
Ако има болка - много ясно че не трябва да се практивува, но ако е по взаимно съгласие защо не.
И всичко си опира до човека, на някои им харесва на други не.

То има както и мъже така и жени за които и оралния секс е перверзия, но пък аз съм имал приятелки на които в дупето им харесваше най-много.

А да не говорим че и древните гърци яко са го практикували с жени че и с мъже, а и при животните също го има, аз лично знам за кучетата (на което съм бил свидетел) и за маймуните :-)))

Така че ако няма болка и е по взаимно съгласие - ДАВАЙТЕ.

35.   Какво да кажат педерастите които няма къде другаде да ги ебат освен в гъза?
И не само, че не се оплакват ами и умират от кеф когато някой им пръсне халката.

36.   Ако единственото, което изпитваш от аналния секс е само и едниствено отвръщение - тогава любимия ти човек едва ли би искал да те подложи на такова нещо.
Ако се възбуждаш поне малко от мисълта да ти влезе отзад може да му дадеш да пробва, но много внимателно и нежно.
Трябва да се отпуснеш максимално, защото когато ануса е стегнат - боли. Покажи му, че искаш да му угодиш. Той ще се откаже сам ако види, че ти причинява прекалено голяма болка или какъвто и било друг тип страдание.

37.   Абе мисля, че жените сте по-големи животни от мъжете, защото се водите по инстинкти и емоции като животните, а не по логиката като мъжете. Хайде отречете това.

38.   До 24 ало сексистката мъжете също сме човешки същества и не сме по-долу от вас ясно ли ти е?

39.   моята връзка е много добра, а не ми е приятно да правя това. и пак се чувстваме страхотно.
глупости са това.

40.   имам същия проблем не ми харесва анален секс..пробвах ..не е за мен..за съжаление не той а аз си намерих..човек за нормален...страхотно е..

41.   Защо мъжете не почнете да си вкарвате някакви неща отзад, а след това да говорите за жените?

42.   Ми има начин , спокойно.
1. Правиш една клизма
2. мажеш лубрикант
3. буташ нещо по-тънко, после по-дебело и като се отпусне ануса
идва мъжът ти и ти го вкарва
4. като ти свърши в дупето правиш балончета и той много ще се кефи
Аиде Успех!

43.   Леле... То коментари, то чудо. От моя скромен опит: най-голямо удовоствие сме изпитвали с приятелките ми които харесваха този тип забавления. И много се рдвам, че е едно от любимите неща на жена ми.

44.   Доста глупави и непросветени хора пишат из интернет. Може да го използвате за да понаучите това онова. Аналния секс е удоволствие и за двамата партньора. Аз много го харесвам. Жена съм. Ако има болка значи не се прави правилно и позата не е подходяща. Относно хигиената- не е нужно специална клизма, може и пръстче да използваш или шишенце смесено с вода и малко душ гел. Започваш с пръсти докато се отпуснеш. И не трябва да се вкарва и изкарва рязко... Успех!

46.   Женени сме от 12 години и с мъжа ми го правим от време на време. Не бих казала, че съм възхитена, но и не е толкова лошо. Задължителното правило е да го правим само когато аз искам. Той е съгласен и не настоява. Гадно е първите пъти и особено когато мъже не знае как се прави.

47.   И аз изпитах за първи път това преди 1 месец и ме боля но се страхувам да не намери някоя друга за това и ще стискам зъби... Такива се егоисти тея мъже. Моя казва че аналния секс бил нещо нормално ама боли.

48.   Част от удоволствието е да знаеш, че я боли и да я чуваш как стене. Номера е да се контролира прага на тази болка, за да може тя да се отпусне и да и бъде приятно, въпреки че боли :) Не трябва да стискаш зъби. Напротив. Трябва да се отпуснеш и тогава проникването ще бъде доста лесно. Отначало може сама да си отпуснеш ануса с някаква анална играчка и после проникването ще бъде доста по-лесно :) Аналния секс е нещо много приятно. Повярвай ми. Научи се да го правиш и за себе си. Не само заради него. Поиграй си с вибратора да видиш колко хубаво ще ти стане :)

49.   И аз съм си мислела, че не че толкова мъжете им харесва това, а просто им харесва да знаят че жената я боли....
Нито на мен ( вече имам 3 анални секса зад гърба си), нито на приятелките това им харесва, просто го използваме за "награда" за приятелите си

50.   В някаква статия се говореше за това как при доста порна в моменти, в които жената изпитва болка, се показвало лицето и от близо. Един вид удоволствието от това, че нея я боляло. При отношението ви ми е ясно, но все пак не преставам да се изумявам за откровеността на някои. Пак е по-добре от замазването на нещата.

51.   Напротив. Много повече харесвам аналния секс от вагиналния. Харесват ми и 2-та варианта - да доставям по този начин на сексуалната си партньорка голяма наслада или да я "изнасиля" причинявайки и болка :) И 2-та варианта са доста възбуждащи, а аналното проникване ми харесва много повече като чувство :) Нямам против на партньорката и да не и харесва и да ме награждава по този начин, но бих предпочел да и доставям наслада. Според мен трябва дупето ти да свикне да бъде "насилвано" по този начин, за да започне да ти харесва и да се научиш да се отпускаш :) Все пак много зависи и от партньора.

52.   Лесное да се каже да свикне... засега боли доста..
№49

1-50 от 103