Споделена история от Секс и интимност

Свирка с раничка в устата
Здравейте, напрсвих грешка и съм много притеснен. Надявам се на нормални съвети от есша страна. От известно време получих влечение към собствения пол, исках да пробвам орална любов, след дълги отлагания го направих и врче съжалявсм ужасно, не е за мен тази работа... Но, имам раничка в устата, а въпродният псртньор е непознат и няма как да знам, че е здрсв, въпреки неговите думи. Въпросът ми е какво да правя сега, четох, че трябва да изчакам 40 дни за тест за хив, но ситиацията е по-заплетена, имам жена, която ще ражда след 20 дни и ме е страх за нея и детето, не съм я докосвал от случката, но не мога и да й обясня защо ще я отбягвам, в голям филм се забърках... съжалявам и нямс фа го повторя, но... Моля еи за съеет, ще се побъркам.

Коментари

2.   До сега няма доказан случай на заразяване с СПИН само от орален секс. теоритично е възможно заради раничката в устата ти, но на практика шанса е нулев. Забрави за този случай и повече не прави глупости, а си гледай жената.

3.   Веднага отивай да се изследваш! И стискай палци да не си лепнал нещо. Обаче дори и да не си никога повече не прави глупости! А, ако, не дай си Боже, белята е станала, колкото и да те е срам ще трябва да кажеш на жена си, защото е непростимо да излагаш на риск и нейното здраве заради твоето неразумно поведение.

4.   Нищо не се рaзбрa! Толковa много грешки! (no hate)

5.   4, ми то с пълна уста, при това разранена, само това може да каже човекът..

6.   Номер 5 - благодаря за коментара, смях се с глас (не съм автора)

8.   Теоретично с тази раничка може да хванеш хив единствено ако ти се е изпразнил в устата, иначе шанса е нулев! Не се шашкай самовнушението е по опасно в твоя случай непопадай в мрежите му. А с жена си прави секс с презерватив дощато не се изследваш за твое успокоение, то и без това теста ще е отрицателен!

9.   Извинявам се за грешките, писах от телефона и в бързината съм натискал странични букви. Човека ме увери, че е здрав, за всеки случай ще се изследвам след 40 дни и се надявам всичко да е ок. И вече никакви експерименти и забежки, че е голям стрес. Благодаря ви за отзоваването. автора

10.   И аз си мислех преди време, че съм гей, от комплекси и от притеснение, някак си и от непознаване на женското тяло, за това се привличах от мислите за свирка с мъж, опитах веднъж за 2 минути, но разбрах, че съм се заблуждавал страшно много относно сексуалността си и след време разучих женското тяло, какво, как, избягах от комплексите си и вече не съм онова, което бях и което си мислех, че съм. Относно свирката с раничка на устата, не се притеснявай и шашкай, не е задължително всеки да е болен, а да се разболееш от спин от свирка шансът е толкова голям, колкото да умреш от студ в пустинята Сахара. Знаеш ли кое е най-страшното? Не това, че си правил свирка, и аз опитах, не това че не знаеш какво харесваш, и аз не знаех, а това че си отговорен пред жена си и детето си, когато имаш жена и дете е крайно време да си се ориентирал, да не изневеряваш нито с жени, нито с мъже и да градиш семейство, това е жалкото в случая, а не дали ще се разболееш от свирката.

11.   От автора: Изследвах се и теста е отрицателен за спин, но е направен на 19-тия ден и не знам до колко е достоверен. Появиха ми се бели петънца по езика и вътрешната част на бузата, което ме накара да отида по-бързо, защото се побърках от притесбение, надявам се да нямат общо със случая( в лабораторията се съмняват за кандида), резултатите ще са готови след два дни, а до тогава не мога да спра да мисля имат ли връзка или не...

12.   Спокойно пич. Аз съм 10. И аз съжалявах след свирката, но за това, че не ми хареса и не бе моят живот, но пък отчасти бях щастлив, че разбрах, че фантазии и реалност за мен са две коренно различни усещания. Гадното е за детето и жената, не се ли чувстваш гузно и гадно, че си вършил в този велик момент за теб и жената до теб? Избий си от главата свирките, ако се влюбваш в жени, освободи се от всички комплекси и ще видиш разликата, лично аз съм минал през сексуалното си опознаване и ми беше трудно, но когато разбрах, че съм 100% хетеро и съм готов от жени от най-малкото, просто ми трябваше малко за да се освободя от комплексите, да опозная женското тяло, до тогава не се чувствах много добре, но после някак си камък ми падна от сърцето когато съзрях, че всъщност съм абсолютно нормален, даже адски сексуален с жени, нещо което не можех да извадя на показ, защото просто не го знаех. От свирка не можеш да хванеш спин, от спин не се умира, а се живее години наред, можеш да хванеш други болести, но не си го втълпявай. Кучките по дискотеките правят свирка след свирка всеки божи ден и са здрави и са добре, ако ти е писано ще хванеш, ако не, няма. Горе главата и се стегни заради детето и жената, можеш да бъдеш мъж щом си направил дете, не ти трябват някакви сексуални използвачи, които търсят само да свършат някъде, а ти какво да им се радваш на пишките, няма що, аз вече така разсъждавам, и аз бях като теб, защото не се радвах на своят пишка и бях комплексиран, но и пишката ми порасна от тогава и самочувствието и всичко ми е отлично.

13.   До 10. И аз съжалявам много, че изобщо се случи така. Знам, че никога няма да пробвам подобно нещо повече. Всичко стана от едно любопитство, никога не съм имал проблем с жените, точно обратното, но ми се втълпи тази идея... автора