Споделена история от Секс и интимност

Вибратор
Здравейте. От много време искам да си купя вибратор, защото приятеля ми много често е командировка за много дълго време и през това време няма кой да ме задоволи освен аз сама. Вече ми писна да използвам ръцете си и реших да си харесам вибратор от един сайт. Срам ме е да отида в секшоп и да си закупя от там. Но сега ме интересува друго като си поръчам и като ми го докарат в близкия офис на куриерската фирма прословутия вибратор, куриерите и всички работници в офиса знаят ли какво има в колета? Много ще ме е срам, ако знаят, ще ми е доста конфузно.. Та ако някой знае отговора на въпроса ми моля за помощ. Звуча много смешно, но съм много срамежлива и ще потъна в земята, ако отида в офиса да си взема поръчката и куриерите знаят за моя вибратор и ми се смеят!
Ж27

Коментари

1.   Виж, според мен е по-добре да отидеш в Секс Шоп, защото там ще получиш и чудесни съвети, а и можеш РЕАЛНО да видиш какво купуваш. На теб ти трябват една-две играчки, защо да се занимаваш по нета, да чакаш и да се тормозиш. В Секс Шопа си взимаш нещата и заминаваш.
Аз преди си бях поръчвала по интернет, но хванали та предали пакета при съседа, който ми го донесе - не знаеше какво има, разбира се - на опаковката пишеше, че е канцеларски материали :), но две седмици нямах пратка и бях отписала поръчката.
В куриерските услуги не им дреме какво има, защото искат да има хора като теб - от нас живеят.
И все пак... най-хубавите вибратори си взех от секс шопа - немски на FunFactory. Предварително бях проучила кои са най-хубавите и отидох дори с мъжа си, което се оказа грешка, макар че имаше и други двойки, защото беше пред Свети валентин и имаше някаква промоция. На мъжът ми му беше неприятно, което е тъпо и ми попречи да видя повече модели. Взех си два - малък и по-голям като малкият е по-добър дори, вибрацията е по-хубава, а големият се оказа прекалено голям и не го ползвам изобщо.
От интернет си бях поръчала китайски и също беше ОК, но имаше нужда от батерии и беше шумен. Немските се зареждат, водоустоичиви са и са тихи. Скъпи са, но си заслужава. Китайските са за начало обаче също ОК - гледай да не мирише на изкуствено и на пластмаса - това например няма как да го усетиш по интернет. Ако мирише на изкуствено, значи има омекотители, което причинява рак.. В магазина обикновено продавачката е жена и може да ти препоръча нещо
Задължително с лубрикант.
Няма да те лъжа обаче -не е същото като с мъж и може да ти писне, но пък в днешно време не е зле всяка дама да има подобно нещо.

3.   Няма да пише какво има вътре, дори ти няма да разбереш какво ти носят, ако преди това не знаеш. Дори тези сайтове имат опция да описват името си с различно от тяхното. Инъче кой би искал да става всичко публично. Като поръчаш и се свържат с теб, кажи изрично че искаш да е опаковано дискретно, ще видиш, че това е тяхна практика. Отделен въпрос е вече, мъжа ти какво ще каже ако не знае:)

5.   Аз лично съм купувала дилдо от сайт. Трябва да ти кажа, че куриерите не знаят какво носят. Пратката пристига в абсолютно анонимен пакет. Дори при допир не се усеща какво има вътре, защото въпросното дилдо, което по принцип нали има форма на член, но е затворено в друга твърда опаковка.
Бих ти препоръчала обаче да не си вземаш вибратор а дилдо, защото вибратора трябва да сменяш батерии и т. н. а дилдото може да се залепи с вакуумната си "чашка" за плочки или друга гладка повърхност и да го яхаш колкото си искаш.

6.   Два вибратора имам и двата ми ги донесе куриер и не мисля, че той беше наясно какво носи, защото и двата ги поръчах не е от специализиран сайт, а от сайт от който можеш да купиш какво ли не-дрехи, обувки, козметика, домакински принадлежности и т. н. Така, че не мисля, че куриерът изобщо беше наясно какво има в пакета, но преди да се спра на съответния модел се престраших и влязох в близкия секс шоп, разгледах, поговорих си с продавачката, оказа се готина жена на средна възраст и успях да преодолея всичките си притеснения. Мисля, че не си купих нищо от нея, просто защото това, което исках не беше в наличност и за това го поръчах от сайт. Така, че няма нищо срамно. Първия път и аз се бях изчервила и докато се престраша да вляза 100 пъти се огледах да не би да ме види някой, ама след това съм влизала още няколко пъти в различни магазини и вече изобщо не се притеснявам. Тъй де, пълнолетни сме, така че не правим нищо незаконно.

7.   Нaкaрaй приятеля си дa отиде и дa го вземе.

8.   Аз съм си поръчвала, идва в нормална непрозрачна опаковка и не пише от кого е, ползвам си го и сама и с мъжа ми и той няма проблеми с това, даже го включваме в игрите ни и ни е готино.