Споделена история от Секс и интимност

Успя ли някой да се справи с бързото свършване?
Има доста написано за бързото свършване, но почти никой не споделя имали успех и как го е постигнал. Упражненията за стягане и отпускане на мускулите долу помагат ли. Абе накратко нека коментират мъже успели да се справят с проблема

Коментари

1.   Да аз - смяна на мъжа.

2.   Аз лично се справих с времето... смисъл колкото повече го правихме толкова повече издържах... за жалост мн рядко го правим повече от веднъж на ден иначе след първото свършване втория път е доста по трудно.. пробвал съм да мисля и за др неща например футбол... преди издържах макс 5 мин сега мога по 30-40 мин.. честата смяна на позите също помага. Дано съм бил полезен.
М 21

3.   ако правиш редовно упражнението ще вдигнеш времето с 30 сек. Бързото свършване е резултат от прекалено чувствителен пенис и всичките му нервни окончания около него. Опитвай като се къпеш да го надървиш и да го поливаш с ледена вода докато си биеш чекий, така ще поизтръпне и ако го правиш често ще вдигнеш времето и с още 30 сек, та ето ти от мен бонус 1 минутка, ако правиш по 2 тека винаги втория е повече време. Също честа причина за този проблем е психиката ти. Ако в живота всичко ти е ок и секса ще е, ако чукаш не до долкова привлекателни жени какъв ще ти е стимула да се справиш отлично с чукането. Колкото е по гатина една мацка толкова по искам да я изчукам здраво и тогава правя по 2-3 тека. Така че, подбиряй си партньорките. По добре чикия с порно отколкото не до там симпатична жена за чукане. Да ме извиняват на до толкова секси дамите, нищо лично, но вината в повечето пъти не е в мъжа.

4.   Пробвай да си направиш чекия два-три часа преди секса. Или пийни алкохол - това също забавя еякулацията.

5.   Аз съм момче на 29 случвало ми се е да свършвам по-бързо всичко е до психическа нагласа. Трябва да си уверен и спокоен и всичко си идва на мястото :)

6.   И аз като н 1-смяна на мъжа. Това не се оправя, просто някои са си родени така и нищо не може да ги промени. Жалко, че има жени, които пробват с тях с години и накрая стигат до баналната изневяра, че и на всичко отгоре разни моралисти им обясняват, че който обича не ти изневерява.

7.   Не знам и не ме интересува.... Само като жена ще ти кажа, че трябва да се научиш да издържаш поне по половин час, минимум! Освен това ако ти е малък, изобщо няма смисъл да се пробваш... И ако не си хубав, хич няма значение за колко време свършваш, и колко ти е голям!
По принцип за мен, както и за повечето жени, е най-важна духовната близост с мъжа. Но честно да ти кажа, досега не съм обичала мъж, който да не е красив като фотомодел, и същевременно да може да прави секс, като порно актьорите.
С последния ми партньор не се разбирахме нещо - свършваше за само 15 минути, а на мен обикновено ми трябват поне 20. Естествено, че го разкарах веднага!

8.   и аз да - смених жената, тази предната само ме критикуваше и се изнервях, с новата съм като локомотиФ... Пловдив

9.   н 8. спокойно и новата ще започне да те критикува, дай и малко време, като се поизнерви от такъв недостатъчен секс и тя ще започне. По-добре си вземи виагра, левитра или каквото се сетиш, а не чакай неизбежното, защото не върви ли секса и другите неща се скапват.

10.   към 7 - коплексите и разочарованията от мъжете ти прозират от орлов поглед в поста. Вместо да искаш да засегнеш някой тук, по добре наблегни на собствените си проблеми, защото като психолог, като те чета си ми ясна, а и възрастта ти влияе не малко, за външния ти вид пък да не говорим!!! - нищо лично!

11.   Много прост и изпитан метод, дръж го оголен под бельото, така чувствителността намалява и се издържа повече.

12.   До 1, 6 и 7... Вие като станете на по 50, дали вашите мъже ще го вдигат още. Интересно ми е тогава пак ли ще ги смените мъжете?
Ще трябва май кончета да си купувате тогава и на село в кошарката...
До 8... Браво, братле... Решил си си проблема леко и тактично!

13.   Братле и аз четях всякакви теми за тва свършване накрая като доиде момента първи тек 5-10 мин втория тек блъсках кат диво животно и даже не можах и да свърша че мацката се сдуха понеже техните се прибират при всеки е различно даже мислех да ходя на операция за премахване на гемчето просто и аз мн се изненадах как издържах толкова мн време всичко е до нагласа и редовно практикуване :)

14.   до 12 - мъжът ми е на 53 години и си го „вдига“ още и то много добре. Какво мислиш, че като си на 50 нямаш секс. Който има проблем с потентността си ги има проблемите и на 30 г. Аз точно с млад мъж съм имала този проблем заради някакво възпаление в тестисите, което той категорично не искаше да лекува и не искаше да приеме, че трябва да отиде на лекар и да взима медикаменти. Имаше изписани медикаменти, които НЕ взимаше и не ходеше на лекар. С какво да помогне една жена на такъв мъж?
Моят съпуг вече 20 г. ме обслужва без забележки. Понякога го караме по-бързо, понякога по-бавно, но винаги получава ерекция, което е страшна благодат за жената. През седмицата обичаме бързичко преди лягане, а през почивните дни винаги правим много секс и се настройваме цялата вечер. Когато сме на кеф и през седмицата си лягаме в 21 часа и действаме до късно. Въпрос на женлание и ЗДРАВЕ е. И двамата нито пушим, нито пием, нито се храним и живеем нездравословно. Грижим се за телата и духа си, вместо да обвиняваме другия за проблемите си.
Цялата ми ранна младост мина с импотентник и не успях да го излекувам - като смених мъжа нямам проблеми. Жената не може да помогне на един импотентен и неспособен мъж. Всеки ден секс според настроението. С потентен мъж можеш вече да експериментираш, можеш да мислиш за разнообразие, а при импотентния всичко се върти около проблема му и НЕГО, НЕГОВИТЕ нужди и какви неща да сториш, за да му стане (евентуално). Предпочитам да съм с потентен мъж, благодаря, а ако не може вече като остарее - поне ще съм имала 30 години хубав секс пред 30 години заблуда, че МОЖЕ да има хубав секс. ЛЕКУВАЙТЕ СЕ, стига обвинявайте жените - има психолози, уролози - запазете си час и вижте какво не е наред с вас.

15.   До 14. Както го е казал 10 ... Човека тук си е задал въпрос и търси отговор. Не го интересува вие как сте си решили проблема, а мъжете как са го направили. Може да си пуснете друга тема ако искате, на не го занимавайте с излишна за него информация. То е все едно да е автомобилен форум за определена марка кола и на негов въпрос за определен проблем с колата и възможното му отстраняване ти да го посъветваш да си купи друга марка кола, щото теб не ти харесва тази. Все пак сте улегнали и би трябвало да разбирате, че така подтискате още повече и автора, (ако има такъв проблем естествено).

16.   Горещата и чувствена жена, жена с душа и обичаща, с дълготрайна любовна игра преди секса и за 5 минути може да достигне върха, а студената змия и два часа да я чукаш, пак ще остане безчувствено дърво. Мъже не се комплескирайте от такива фригидни жени, усетите ли ги, навреме се махайте, от такива любов не чакайте! За тях са измислени бездушни машини.

17.   До №14: Значи за теб всичко в една връзка се свежда до това да бъдеш "обслужена" качествено, така ли да разбираме? Ти да не си автомобил... Изпитвам погнуса от жени, чиито потребности, са на толкова ниско и първично ниво.
Разбирам бившия ти мъж, защото и на мен би ми станало кофти, и честно казано не бих търпял жена, която постоянно да ми мърмори и да ми набутва в лецето някакви хапчета за полова мощ! Вместо да бъдеш супер деликатна и внимателна с любимия човек, при подобни "проблеми", ти правиш точно обратното. Но защо ли се учудвам, след като по всичко личи, че обичаш секса повече от самите мъже.
За теб е важно да правиш добър секс, но е без значение с кого го правиш. Имаш късмет, че сегашният ти партньор не знае това, но може и на него да не му пука особено, защото вероятно е същият като теб...

18.   Всичко е в мисълта пичове. Още преди секс се настройвам, че ще правя много време и ще бъда перфектен и винаги се получава, докато правя секс не мисля въобще за свършването и се получава всеки път. Мога да не свърша 2 часа ако искам, а преди и аз съм имал моменти на бързо свършване, моменти със слаба ерекция, но психически вече съм на по-високо ниво относно секса и мога да се контролирам, за жалост психиката ми е силна, но когато пък мисля негативно мога да вдигам кръвно, да се разтрепервам, уви в секса тази психика ми помага. Като цяло в началото с моята приятелка бях много слаб сексуално, все като почнехме секс и все ми спадаше, но в последствие прескочих тази психологическа бариера и започнах да смятам, че съм най-добрия любовник, наум че ще я скъсам, че ще я разпилея и всеки път е отличен секса. Мисля за дупето на мацката, ако е малко, за някакви извращения, но не и за себе си, не се концентрирам изцяло върху удуволствието което получавам и забавям много свършването

19.   Номер 7, нали се сеща че един мъж ако е красив като фотомодел и потентен като порноактьор, той ще има претенции към жената и най-малкото няма да търпи да му се държи като даскалица и ще иска нещо насреща и като физически данни.

20.   Към всичките комплексирани , възпълни, непривлекателни, злобни, заядливи, негативни, змийски, злоядни, егоистични, депресирани мъжемразки, които писаха тук с цел да накърнят още повече мъжкото достойнство на момчето искащо съвет, а не упреци!
Това, че имате проблеми с външен вид, семейни, фригидни и др. ви кара да си отмъщавате на мъжете, като ги удряте с думи в мъжкото достойнство, защото само това можете. Възползвате се от някой слаб екземпляр и искате да го манипулирате, натяквайки му че е слаб, немощен сексуално. Такива като вас спят с разни пропаднали типове и не подбират. Не заслужавате да има до вас свестен мъж и за това мразите и се стремите да комплексирате свестните мъже, които дори не ви забелязват, камо ли секс да искат от вас, абсурд. Спирам, защото нататък ще стана още по брутален.

21.   Дотук №18 е разгадал тайната, а №16 е старият познайник, за когото 5 минути са пределната граница в секса.

22.   Точно фригидните и безчувствени жени, са причина, мъжете да не се задържат дълго при тях. Мъжа ги смята само за вагина, в която да се разтовари и колкото се може, по скоро да ги разкара. Щом при свястна жена може дълго да се застои, а при отвратителната не може, значи причината не е при мъжете, а при отвратителните жени, които само се крачат и си мислят, че правят секс. Секса не е във времето, а в качеството. №20 е описал теорията, остава жените да си вземат поука. Ако една секс кукла само се крачи, то една фригидна и отвратителна жена, освен, че се крачи показва и колко е т. па.

23.   От автора: №20 се изрази точно наистина няма много свястни съвети, които да ми помогнат, но онова което каза №16 е напълно вярно евала

24.   до 20, когато мъжете се научите да си лекувате болестите и да поемате отговорност за проблемите си и да ги РЕШАВАТЕ, тогава можеш да плюеш жените. 2-3 г. бях с импотентник, на когото не му пукаше. Какво ли не му предлагах, книги изчетох с тонове, техники прилагах, а той дори не ебаваше да отиде на лекар-уролог да си следи заболяването и да си взима лекарствата. Какво съм му виновна. Млада, здарава, слаба жена с големи гърди, хубаво лице, търпелива съм и с благ характер, но не можах да издържа. Освен това се кефеше да си го изкарва на мен, да ме унижава и обвинява за проблема си. При импотентните мъже се забелязва агресия към околните и яд. С две думи - ужасен човек.
Е, аз се разделих, срещнах нормален мъж и създадох семейство, а той се ожени за една жена от село, която също не издържа повече от 2 години и се разведе и създаде ДЕЦА и семейство с друг.
Такъв е животът. Просто жените си ходим на лекар, гледаме да си решим проблема.
И не, не съм фригидна - имам чудесен секс със съпруга си, свършвам многократно и изпитвам голямо удоволствие от секса, когато има мъж, който е способен да прави секс на първо време.
На крива ръкета космосът ? крив!

25.   Наистина избягахме от темета, а тя е справяне с проблема бързо свършване, бих казал че проблема на 99% е на ниво психика.на мен също ми се е случвало много пъти и помагам на момичето си да свърши с ръка или орално.взех да правя малко йога и медитация, тоест разпускане от стреса и след 6-7 дена можех да издържа колкото искам, та проблема е от главата и стреса който преживяваме.А ако наистина жената до теб те обича тя ще ти помогне да преодолееш бързото св.

27.   Именно, номер 25! Отношението на жената към този наш проблем, е на първо място при неговото решаване. Ако тя постоянно е намръщена, и чете по цял ден медицинска литература пред мъжа си, естествено че въпросният още повече ще се напряга психически и ще задълбава в тинята.
На един мъж му е нужна жена, която да го обича и разбира, а не да го упреква за проблемите му.
Дори когато проблемът може да бъде решен, чрез определено лечение и прием на хапчета, жената не трябва да изисква от мъжа веднага да се подложи на него. Тя трябва да изчака той сам да вземе това решение, като междувременно показва, че го обича и подкрепя, въпреки всичко. Всеки мъж, който обича половинката си и вижда, че и тя го обича, и е готова на жертви за него, ще прави опити да се подобрява, за да са още по-щастливи с партньорката си.
Много по-добре и по-уверен във възможностите си, би се почувствал мъжът, ако след секс, когато е свършил бързо, жената се обърне и го целуне страстно, а след това се сгуши видимо щастлива в него. Това би подействало като гориво за всеки мъж.

29.   Колеги, недейте да задълбавате в така наречените сексуални проблеми. При всеки мъж е различна психика и физиология, недейте да се сравнявате с другите, особено в порното, всичко в този свят клони към манипулация над егото. Има много неща, които ще ви направят свободни. Стремете се към вътрешна свобода, избягвайки мнения, стереотипи и налагане от масата хора. Те са обикновените хора, стремящи се да направят и вас обикновен индивид, който като тях да се притеснява за секса си, за размера си и т. н.. мисля, че ме разбрахте. Когато някой изисква - там не е любов, запомнете го!

30.   Взех един щпрей от секс шопа и едно пръскане и съм като цар цели 1-до 2 часа и ми стига за месец и половина два, зависи колко често го правим всеки ден и или през ден.

31.   Относно проблема, да аз успях преди години. Първото, което случайно открих е, че колкото по-възбуден съм(по-силна ерекция), толкова по бавно свършвам. Знам, че не звучи логично, но е факт. Пробвай. Няма да го пъхаш докато не е на 100 процента. Втория съвет вече ти го дадоха - в гащите го държиш само заголен. Винаги за цял живот без изключения. Само след месец ще усетиш подобрение. Третия също ти го казаха, а именно за повтарянето. Който стреля бързо трябва да повтаря. Друго което помага е презерватива. Колкото по-евтин и дебел, толкова по-добре. Алкохола наистина помага, но не мисля, че е задоволително решение да се превърнеш в битов алкохолик. Чекията няколко часа по-рано при мен дори влошава нещата. Колкото повече си съхраниш половата, физическа и психическа мощ, толкова по-добре ще се представиш в последствие. Тясно свързани са със секса. От медикаментите помага само левитра. Тя е за ерекция, но се отразява и върху времетраенето на акта. Останалите две за ерекция - виагра и циалис не се отразяват на времетраенето. Последния ми съвет е относно жените, с които спиш. Ако една жена те кара да се чувстваш гузен, виновен и т. н. няма да се получи. Не ги съдя и те си гледат удоволствиерто все пак, но просто подхода им не помага нито на теб, нито на тях. С такъв тип жени секса ще ти е най-малкия проблем :) Търси широкоскроени жени и нещата ще бъдат ОК. При мен всичко потръгна след като смених старата си партньорка. Новата хем е по-хубава, хем по-отворена, хем и секса е невероятен и от моя и от нейна страна. Ако ще правиш секс със страх да не се издъниш, нещата са обречени още преди да започнат. Успех!
М32

П. П.
Добре де, хубав сайт, ама модраторите нещо спят. Човека е задал нормален въпрос и търси съвети от мъже, а първите няколко коментара са откровено заяждане от разни озлобени лелки. Нали уж за това ги "одобрявате" тези коментари? Много хора с подобен проблем ще търсят информация в тази иначе полезна тема, но ще трябва да четат злобните словесни диарии на съсухрени бабишкери.

34.   Всичко е в горната глава, хора ако мога да бъда полезен, имах този"проблем" свършвах много бързо пробвах какво ли не виагри спрейове но нестава, алкохола наистина забавя доста но си пиан и не усещаш на 100% кефа, така че просто в един момент когато забравиш проблемите си и секса става хубав ако си притеснен и мислиш за дертове няма как, сега на моменти като имампримерно проблем в работата и пак влияе на секса, но като го знаеш се преудолява, взех да спортувам и така по 2-3 часа секс, всичко е до психологичното състояние там е проблема!

37.   Авторе, замисли се първо какво означава бързо свършване: за някои дами бързо може да е 15 минути, за други и 50 минути.. За партньорката бързо е всичко, което се е случило преди тя да достигне оргазъм. Разберете че секса се случва на първо място в главата, жена ми стига до оргазъм за по-малко от минута когато е палаво настроена и за повече от час когато си имаме други грижи в ежедневието. Твоята основна задача е да я предразположиш с ласки, обстановка, думи така че да се отпусне и да пожелае да ти се "отдаде" изцяло. Опитай се да и докараш някой и друг разтърсващ оргазъм без да си проникнал в нея. После когато сама пожелае да я обладаеш следва чудото, защото тя ще е свършила вече поне веднъж, ти няма да го мислиш и да се притесняваш и тогава ще разбереш как секундите, минутите или часовете няма да имат никакво значение защото оргазмите ще валят един след друг а ти ще си толкова доволен от това, че ще се сетиш да еякулираш чак когато я видиш обезводнена и с треперещи крака да се съвзема.. Мили дами, не забравяйте че секса е едно споделено удоволствие между най-малко двама партньори, всеки от които би следвало да се раздава за удоволствието на останалите. Когато си дърво в леглото, колкото и мъже да смениш ще си останеш дърво - на един няма да му стане, друг бързо ще свърши, трети няма да свърши въобще и т. н. докато не започнете да говорите и споделяте кой от какво има нужда за да е задоволен. Понякога така се случва, че ежедневието, здравословното или емоционалното състояние пречат на пълноценния секс и за това партньорите са длъжни да споделят и да разговарят на тези теми, а не да бързат да сменят човека. И накрая само за статистиката да кажа че средното време за еякулация на мъжете по света е около 3 минути при интензивно дразнение, кой както иска да го приема, а за медицински проблем " преждевременна еякулация " се говори когато кулминацията настъпи преди проникването.

38.   Когато бях млад свършвах бързо първият път, но след това започвах маратоните. На 18-20 години съм правил секс по 5-6-7 пъти на нощ, до дупка, до последна капка сперма. Сега с нова любовница 3 пъти е рекордно изключение и до там. Със сегашната ми приятелка понякога повтарям, но иначе го правим редовно и качествено. Сега съм на 32, правя секс между 2 и 5 пъти на седмица, обикновено вечер, понякога повтарям, особено ако съм се изпразнил по-бързо. Понякога, когато да речем не съм го правил по-дълго свършвам по-бързо, за това ползвам спрей лидокаин. 2-3 впръсквания на главичката значително обезчувствява усещанията и удължава акта. Но е добре да не е непосредствено преди секс, хубаво е да мине време, добре би било дори да се измие главичката за да не се пренесе от лидокаина във вагината на жената. Никога не си впръсквай ако тя ще ти прави свирка, защото ще и изтръпне цялата уста. Преди време продаваха едни презервативи на дурекс с лидокаин, но самият аз не ползвам презервативи със сегашната си приятелка от доста време. по-горе са ти казали да си го носиш заголен в гащите, може да се каже, че помага, но кой знае каква промяна не очаквай. И все пак е по-добре заголен.

39.   Проблемите са в горната, а не в долната глава. Забавяш темпото, когато наближава края/включително и изваждане на пениса, ако трябва/, мислиш за други неща, а не за това кога и как ще свършиш.
А послеписа на 31 е толкова справедлив, колкото и неясно как е одобрен. Най-вероятно е от недоглеждане или на смяна е бил обективен модератор. Повечето модератори са жени, уважаеми 31, затова се получава това, което пишеш в послеписа!

40.   Всичко е психика! Никога не съм свършвал бързо, при мен е малко по-малко лошия вариант, че като ми дойде за свършване някак си психически се абстрахирам от това, спирам за момент и после мога да не свърша с часове, дори често и не свършвам, а през цялото време ставам като машина, твърд съм отдолу, но безчувствен, мога да го правя много много време, а приятелката ми се сърди, че не свършвам... сам свършвам за 1 минута с мека пишка даже, а с нея с часове не мога и е адското клатене. Обикновено ако съм сам мога и 5 чикии за 1 ден да си ударя, гледам много да не правя тия неща, ама понякога си имам нужда, а в сексуален акт с приятелката ми никога не мога да свърша и 2 пъти, свършвам веднъж максимум и то след 2-3 часа сексуален акт!

41.   Здравейте :) Аз съм младеж на 21 години. Казвам младеж защото все още не мога да се опиша като мъж напълно. Когато започна сексуалните ми приключения имах същия проблем.
1. Дали ми е достатъчно голям?
2. Дали ще свърша бързо?
3. Дали и харесва?
4. Дали трябва да е обрязан?
5. Дали изобщо ще стане?
6. Дали го правя правилно?
И ред други излишни въпроси изникваха в развинтеното ми въображение. Сигурно сега ще попиташ как се справих с това?
Отговора е: Много просто! Секса е чисто удоволствие. Безплатно е (стига да не ходиш при жриците на любовта и изключим парите които даваш за контрацептиви (които са задължителни! )), забавно, отпускащо ииии мисля че ме разбра. Не трябва толкова да го мислиш това. Няма правилен и грешен начин за правенето на секс. Щом ви доставя удоволствие значи всичко е на ред. Според моите наблюдения бързото свършване е изцяло на психическа основа. Човече срещу теб лежи едно прекрасно момиче и ти мислиш колко ще издържиш? В това няма нищо отпускащо. Секса се прави, не се мисли! ИИ такаа стига с моите глупости. За да издържаш можеш да направиш много работи като например:
1. Започни да тичаш. По този начин ще се научиш да дишаш правилно и секса става многоооооо по-дълъг!
2. Започни да тренираш нещо силово. Дори копането с лопата си е силова тренировка.
3. Задоволявай се сам всеки ден! НЯМА нищо опасно в това, но трябва да го правиш правилно. Не бързай да свършваш! Щом усетиш че идва просто спри. Изчакай малко и после пак. С времето ще свикнеш да издържаш повече. Щом издържаш на ръка повече ще издържиш и докато си с твоето момиче!
4. Яж се правилно. С качествени и пълноценни храни.
5. Пий повече вода. Чиста натурална студена вода. По-добро от това няма. Забрави всички безалкохолни, алкохолни и всякакви "холни" напитки. Те вредят на всичко!
6. Като за начало си вземи по-дебели презервативи. Като на пример Ultra safe на Durex, въпреки че за мен по удобни и качествени презервативи от Dolphi няма. Има ги във всички бензиностанции на Shell.
7. По време на секс си изпразни главата от всички глупости. Забрави проблемите които си имал през деня, забрави негативните мисли свързани със секса. Отпусни се и мисли за интимния момент който имаш с момичето ( жената).
8. Преди секс изяж 1-2 банана. Страшна енергия дават и намалява шанса от схващане.
9. Не взимай никакви виагри, добавки, мазила и тем подобни глупости. НЯМАШ нужда от тях човече! Те ти носят само странични ефекти.
10. Сигурно това което ще напиша сега е едно от най-важните неща свързани със секса. ПРОСТО НЕ БЪРЗАЙ! Не си на състезание. Никой няма да ти даде медал, че бързаш. Прави бавен секс. След като усетиш, че ще свършиш скоро просто го извади и започни да ядеш девойчето. Хем ще си починеш малко, хем девойчето ще се изкефи че показваш малко опит и различна любовна игра!
Туй като мисля че прекалявам с моите писания ще спра до тук. Имам и доста съвети за пози от които ще издържиш много повече, но тях ще ги кажа само ако проявиш интерес към това което написах по-рано :) Пожелавам ти успех приятелю наистина. Знам какво чувстваш и какви мисли ти минават през главата! ИИ последно да кажа като заключение: Не вярвай на тези които казват че издържат с часове. Такива глупости нямаааааааааааа! Дори порното се снима на няколко части, дори някой се снимат с дни. Такива измислени атлети няма! :)

42.   Здравейте!
Не съм мъж, но темата ме заинтригува, а коментарите ме и разсмяха, и замислиха, и разочароваха, и.. , и.. , и...
Аз съм момиче, което е щастливо обвързано и води повече от идеален полов живот вече близо 2 години с любимия ми.
Обръщам се към автора : Не мисля, че имаш нужда от упражнения или режими, предварителни загрявки, молитви или заклинания. Всичко е до теб. До човека, с който си. В какво настроение си. Настроен ли си за секс или просто защото е събота вечер и "Дай да се изчукаме и да заспиваме"...
Моят приятел (чувствам се благословена! хаха) издържа от порядъка на 20-30мин с повторения до маратони от по 2-3, та и повече часа. И докато достигне върха, аз съм навъртяла бая точки и просто му помагам финала му да е толкова добър, колкото моя. :)))
Работи с мацката. Докосвайте се. Галете се. Напътствайте се. Гледайте се. Целувайте се нежно. Хапете се. Дерете се. Говорете си мръсотии, нежни заканвания и палави шегички. Освободи ума си!
Лично аз нямам проблем със свършването. И рядко е само по веднъж :)
Просто влагам цялата си обич, страст и желание да го изтощя от удоволствие и да е поредния запомнящ се път!

43.   Всичко е до мисълта или по скоро гледаш да не мислиш за това. Аз примерно докато помпа си мисля за всякакви глупости, случки от деня, кои мачове са довечера, на кои да заложа, какво ще правя утре, или гледам в телевизора или някакви други странични работи и така мога си помпя доде не капна от умора. И вече като реша, че е време за свършване, връщам си блуждаещата мисъл, средоточавам се върху секса и и върху мацката, увеличим оборотите и айдеее гръмва тапата на шампанското. Единствено малко ми е проблем, че някои мацки правят много хубави свирки, и там не мога да котролирам темпото и като го засмукат едно хубаво, малко трудно успявам си отклоня мисълта. Иначе да колкото в по-добра физическа форма си толкова по добре - можеш си плякаш по-дълго време без се изморяваш

45.   до н 41
доста полезна инф. си дал и шапка ти свалям брато, и искам да ти кажа че има доста истина в това което си казал, но моля те я ни пиши още за тези пози дето си споменал и за разни такива пикантни подробности, доста млади хора си имат този проблем и нямаш си представа колко болезнено го изживяват.
чакам с нетърпение твой отговор за позите и за другите неща на което ти благодаря.

47.   Лично на мен ми помогна книгата "Тао любов" на Чжан Чжунлан. Прочети я и всичко ще се оправи. Не знам дали я има по книжарниците. Може би по антикварните или в продавалника. Успех на всички.