Споделена история от Секс и интимност

Мъжкото обезкосмяване
Здравейте, приятели. От доста време чета истории тук и реших и аз да пиша.
Решихме с приятелят ми да се забавляваме със френска любов. Тъй като съм девствена, а не искам да избързваме. Та като му правих фелацио за първи път, всъщност днес ми беше за първи път ;д той не си беше махнал космите (сещате се кои косми, там долу ), а на мен лично щеше да ми е по - приятно ако ги нямаше, а не знам как да му кажа да ги махне, смисъл не искам да го обидя, или пък да му стане кофти, не знам как ще се почуства или как ще реагира. Какво мислите вие?
Трябва ли момчетата да се обезкосмяват " там долу".
Момичета на вас как ще ви бъде по - приятно?
И до момчетата колко е важно за вас обезкосмяването " там долу ".

Извинете ме ако съм писала малко не разбираемо. Ще се радвам ако публикувате историята ми.
Благодаря!
А. 17

Коментари

1.   Мъжкото обезкосмяване е за педалковци и за траверси.
Слава Богу никоя не е имала подобни претенции към мен, иначе на минутата е щяла да бъде разкарана.

2.   Може малко да се намали да не е някой голям храсталак все пак ама да не е напълно избръснат като гол охлюв.

3.   Като мъж лично не обичам да се бръсна отдолу на нож. Но пък не обичам и храстите. Просто взимам машинката за подстригване и минавам до долу 1-2 в месеца. Просто в директен текст го попитай дали би направил нещо по въпроса.

4.   Все пак ако на него не му е приятно да си маха космите няма да го насилвам разбира се, ще се примиря и ще свикна, все пак го обичам много и това няма да ме откаже по какъвто и да е начин от него . :)
- Авторката

5.   За мен лично не е АБСОЛЮТНО НИКАКЪВ проблем,ако мъжът не е обезкосмен ТАМ ДОЛУ,не знам масово какво се изпедерастиха всички и жените вече търсят барбита,а не мъже...НО!Вкусове всякакви..Авторке,както решиш,аз ако бях на негово място,щеше да ми стане малко кофти...
Ж 18

6.   Смърди ужасно. Против съм обезкосмяването, но поне онази работа и подмишниците е хигиенично да обезкосмяват, че смърди на умрели катерички. На момента бих разкарала такъв мърляч. Не съм длъжна да гълтам косми и да му мириша потта. Слезте от дървото, че отдавна не се водим горили.

7.   Според мен не е ненормално мъжа да се обезкосми, , там долу", но аз лично не съм фен на пълната епилация на цялото тяло при мъжете. Аз лично иначе като ще правя секс, дори да не се бръсна идеално, гледам да се епилирам, , долу" за да и е по-приятно на жената (и на мен също така ми е по-комфортно).

М22

8.   Според мен не е толкова важно обезкосмяването, а хигиената. Ако се е изкъпал преди това и да има косми не е проблем. И моя приятел не ги маха, но е винаги чист и на мен космите не ми пречат.
Ж16

9.   Аз по принцип не съм много за мъжкото обезкосмяване. Имам си приятел и той от време на време с машинка си маха космите навсякъде, но не постоянно. Специално за там отдолу е само най-добре да се махат космите, не за друго, но докато правя орална на приятеля си, много често са полепвали косми по устата ми :Д Само там. Иначе съм против, един мъж да има по-гладки крака от жената. Смешно е, поне за мен.

11.   99% от момчетата, които познавам се обезкосмяват - естетично е, хигиенично е, не ти е горещо лятото и т. н. Дори не мисля, че това подлежи на коментар. Естествено трбва да има някакви граници - за мен например не е нормално мъжете да си махат космите на ръцете, веждите им да са по - тънки от моите, а дори и на гърдите ако нямат много косми, нека си ги има. Но мишници, интимни части, крака и съвсем леко почистване на веждите си е задължително. Представи си например той да ти прави френска и ти да си с космите... направо е гнусно.
Деликатна е темата.. нз точно как да му го кажеш, но нека е в неутрална обстановка, докато гледате филм или нещо такова. Попитай го направо защо не си ги е махнал и според отговора може би ще ти се изясни нататък как да продължи разговора. За такава тема честно казано нма много "меки" варианти на разговор, но определено засегни темата. Аз много бих се погнусила от това и дори не съм сигурна, че бих му правила свирка в такъв случай :)

12.   Аз не харесвам обезкосмени мъже. С изключение на подмишниците. Мисля, че това е наложително от хигиенни съображения, за да не се задържа пот. Може би и в интимната област е добре да има някаква поддръжка, по-късо подстригване например, но не и пълно обезкосмяване. А косми на гърдите и ръцете са секси.

13.   Номер 1, не бъди толкова егоистичен! Според мен темата заслужава по-сериозни отговори.

14.   Номер 1, не си прав. Окосмяването точно там не е приятно нито за мъжете, нито за жените. Ако погледнем и от хигиенична гледна точка, също е по-хубаво да няма окосмяване, защото космите задържат потта. Не вярвам на някого да му е приятно да прави орална любов при такива обстоятелства. Все пак всеки си има различни предпочитания, но това не означава, че мъжете, които го правят са, , педалковци и траверси ''.

15.   Бурно космясал пенис? Има ли нещо по-гадно от това?

16.   Да, трябва. Поне според мен липсата или наличието на косми на определени места от тялото не говори много за личностните качества, а по скоро за съмнителна хигиена. Това, че някой си ходи космат не означава, че е силен и смел мъжкар, както и това, че друг пък се е обезкосмил, не го превръща автоматично в педалко или траверс.

17.   В 21 век сме бръснача трябва да играе. Ами остави се и ти космата и го накарай да те излиже, ако не иска му кажи какъв е проблема и да се постави на твое място.

18.   В днешно време повечето момичета, както и момчета се обезкосмяват, това просто е 'вървежното ''сега, според мен трябва да си честна с него и да го попиташ дали ще му пречи ако започне да се обезкосмява ''там долу

19.   Разбира се, че трябва да се обезкосмява, ако не искаш орангутан. Аз лично с кола маска де обезкосмявам, като изключим триъгълника, там се минавам с тример. И вие трябва по - старателно да се грижите за себе си, че съм попадал на момичета, които доста нестарателно се бяха обезкосмили и се отвратих на секундата!

20.   А, ако иска френска любов ще се бръсне. Много мразя да ми се мотаят разни косми из устата. Нехигиенично ми е някак. Виж ако е обръснат и подържа добра хигиена, няма проблем.

21.   Благодаря на всички коментирали. Относно хигиената, приятелят ми е безупречен, не е чак като орангутан, но не са и малко.. ;д
- Авторката

22.   Аз лично се обезкосмявам там долу, защото не се чувствам комфортно ако не съм пък и е по-приятно за половинката а и не е ли то да усетиш я срамни устни я джуки там не е секс ;)

23.   6, ти в интелектуално отношение си по-зле и от горила, а на другите тръгнала акъл да дава... КОЕ смърди ужасно? Космите ли? Лично аз не виждам абсолютно никаква разлика в мириса на току-що къпан човек с косми и без косми! Ти ако ги чукаш след края на работния ден на строежа и преди баня - твоя грижа.
Също по време на баня ако е имало някое откъснало се и оплетено с останалите косъмче, то пада и после вече няманикаква опасност да се задавиш с него. И не ми казвай, че космите са по-дълги от пишките, защото просто няма да ти повярвам. В края на краищата с мъжко достойнство си имаш работа, което в твое присъствие трябва да стърчи високо над всякаква растителност. Това не ти е хралупка, заровена в храсталаците, която както и да налазиш все ще сдъвчиш няколко косъма...

За космите под мишниците пък съвсем не си права! Там те образуват огромна пореста повърхност и много по-бързо изпаряват потта (преди да се вмирише) отколкото ако ги няма. Иначе тя се стича на вадички надолу или прави огромни мокри петна по дрехите. Виж, ако някой е завъдил едни особени гадини по космите си (познава се по това, че косъмът става грапав и дебел, вместо да е гладък и нежен), които се препитават с пот и генерират смрад, това означава, че въпросният човек трябва просто да намери начин да се отърве от тях - било с еднократно обръсване или с подходяща козметика. Почти всеки десикант, стипца или шампоан против пърхот ги премахва.

24.   Обожавам жени с космати венерени хълмчета, и наболи външни срамни устни, но с бръснати дупета! За мъжете смятам, че подстригването е ок, но не и бръсненето. Ако си космат по тялото е смешно да се бръснеш, по-добре се подстригвай.