Споделена история от Секс и интимност

Банален секс - как да постъпя
Омъжена съм от почти 1 година. Мисля че с времето сексът стана банален за него, почнахме да го правим рядко, защото той няма желание. Нямам никакви претенции да пробвам нови неща и му споделям това, но той изобщо не иска да говори по тази тема и това доста ме наранява. Според вас как да постъпя, проблема в кого е? Не ме ли желае както преди или му омръзна вече!!!

Ж23

Коментари

1.   Махай Б-то отначало

2.   Като правите секс, всеки ден е нормално да си писнете... в седмицата 2 пъти е нормално и така. Ако правите всеки ден секс е нормално на човека да му е писнало. Не всички сме секс маняци..

Соня 27

3.   Да сладурче, ти какво си мислеше като се омъжи, че след като сте женени всичко ще е вечно и ще е като преди? Ами то е като в кухнята... не можеш да ядеш само боб. Приеми че е притръпнал към теб, не си интересна вече и ти се е наситил отдавна.

4.   Предложи му нещо ново.

5.   До номер 3-Да , разбира се.. вината е в нея.
Как ли пък не..!

6.   И аз в началото не ставах от нея, а тя ми викаше, , абе ТЯ не е от желязо, трябва да ставаме да ходим и на работа, , ама сега вече не ми се занимава, на нея слава богу също. Осъзнайте, това е, , нормален, , процес, също и че човек не е моногамен, огледайте се какво се случва около вас. Идва един момент в живота на мъжа в който предпочита да е на бира с приятели, да ходи за риба, някакво хоби или... нещо чуждо. Падне ли ми прошка няма, не ставам и от нея, но не се стремя към това, ако се случи само. Не съм ревнив и не съм я спирал, ако може и тя да го прави.... само да не ме занимава! И сега да не почнете с критиките защото всички сте или рано или късно ще сте на тоя хал...

7.   Ех, толкова време дъвчите една и съща тема. Не научихте ли съвета на многознаещите к. чки. Зарязваш го, сменяш го, изневеряваш му, лъжеш го, преструваш се, сменяш калъпа и все такива.... Като не ти харесва, какво търсиш при него? Насила хубост не става. Живота показва какво да правиш, защо се правите на интерестни, тръбите колко сте ощетени, а замисляте ли се какво давате, че да ви стане хубав живота?

8.   Виждате ли сега какво е да не иска човек да прави секс с вас, а?

А иначе се оплаквате, че когато мъжете в началото на една връзка искат секс, са били използвачи - ахахахаха - Нека ти!

Горните редове бяха на майтап... е.. и не съвсем :).

Еми според мен разнообрази малко. Аз също има връзка с мадама, която беше пълна скръб в леглото. И като ви го казвам трябва да ми го повярвате, че проблемът идва от нея. Не може само да лежиш и да искаш единият да "работи". Трябва си разнообразие в секса.

Поздрави, Узунов

9.   и аз съм от тоя тип момчета, защото има далеч по-важни неща от това да си начешам оная работа. Иначе сексът е супер, но когато моята приятелка не е свършила никаква работа за цял ден, а аз съм бачкал и се прибера, тя се прави на недостъпна и ме събуди след това в 1-2 часа за секс, е повярвайте ми .. правя я на две стотинки, ако иска да се засяга, да се мисли за нежелана и си лягам. Вече не съм с нея, защото все секс и беше у главата. Около месец и половина не го правихме, защото нямаше къде, останах без кола, в нас винаги имаше хора, в тях също, не се виждахме много често и тя охладня, не защото си хвана друг, а защото за нея сексът е поддържащ за чувстата и отношенията .. за мен не, за това вече не искам да се връщам при нея, много нервна го раздаваше, много на интересна се правеше. Жените сте много нетърпеливи, но не сте незаменими, да го знаете. Като не иска секс с теб, проучи случая, най-лошия вариант е да ти изневерява, но всичките други варианти са добри. Може да е ангажиран с много задачи и след време да ти обърне повече внимание. Ако режиш да му изневеряваш, защото има и такъв тип жени, че се чувстват нежелание и не знам си какво и си имат по няколко резерви, после това ще е единственото със следващия което ще те удовлетворява, ще правите само секс и нищо повече, ще те използват като парцал и после захръвлят, защото никога мъж няма да тръгне с жена, която изневерява, пък било то и с него.

10.   Оле някои коментари направо ме убиха. Омръзнало им било и на двамата, притръпнал бил, вече не било интересно, хората не можели да бъдат моногамни, искал нещо чуждо..
Ами ако наистина това е жалката грозна истина, то какъв е смисълът да се женят хората?

11.   Много бързо е при вас. При мен поне започна на 4- ата година. Отпуска ми по 15 минути на 4-5 дена и то евентуално. На месец ми се събира по-малко, отколкото го мога за ден. Но това е положението. Вече мисля за друга, която иска не само повече време, но и много по-разнообразна

12.   Ако можеше да се свържем, нямаше да имаш този проблем!

13.   Все се чудя, какв означи една жена да не ти е интересна вече. При мен винаги щом жената до мен изглежда добре и е в добра форма, слабичка, с малко дупе и секси, ако ще и цял живот да сме заедно, еми няма как да ми омръзне, когато всичко е ок. И на другите жени пу>... ите са едни и същи, че да търся нещо другаде или да ми омръзне въпросната жена. В случая бих разбрал подобно държание на приятеля ти, ако си погрозняла, но все пак няма цял живот да сме убавци, така че не знам къде е проблема. Не съветвам да се изневерява в такива случай, но съветвам да се говори по въпроса и ако няма решение и сексът ви е приоритет, когато си по-млад това трябва да бъде така, според мен може и да се търси раздяла.

14.   Прави секс с други мъже. Още си младичка, ще имаш доста кандидати, които няма да откажат неангажиращ секс.