Споделена история от Секс и интимност

Секс с мъже
Здравейте
Искам да споделя...преди 6 месеца имах сексуална фантазия да опитам да правя свирка на мъж....опитах...бях мн притеснен но с времето свикнах и продължих...с времето партньорите си поискаха и да ме чукат... и реших че трябва да им го дам...и така вече 5-6 месеца правя секс с мъже...Все си мисля че не е редно и тр да спра..но като ми званнат и аз отивам ....хем неискам хем немога да спра...

М

Коментари

1.   Смени си номера...

2.   Здравей, незнам какво да ти кажа, освен че никой не може да ти казва кое е редно и кое-не, щом ти харесва продьлжавай, ако не спри, важното е ти да решиш какво искаш и да си щастлив. Каквото и да измислиш ти пожелавам успех

4.   Явно си от хората с такива отклонения, които се срещат често в този живот! Ако си хомосексуалист, то поне прави секс само с презерватив, защото точно аналния секс предава Спин и куп други болести. По принцип не е много нормално да желаеш секс с мъже, но никой няма право да вини другия, за това как живее!

5.   НЯМА НИЩО НЕВЪЗМОЖНО. ЩОМ ИСКАШ ЩЕ СПРЕШ, НО НА ТЕБ ЯВНО ТИ Е ХАРЕСАЛО БАЯ

6.   До номер 4, по тъпо изказване "прави секс само с презерватив, защото ТОЧНО аналния секс предава Спин и куп други болести"?????????????????? Който го е писал трябва да е доста невеж, защото въпросните болести можеш да хванеш и с нормален секс. Това изказване ми звучи като заклеймяване на хомосексуалистите. Освен това, кои сме ние-хората да определяме, кое е редно и кое не????????? Това, че някой си е казал, че не е редно аре извинявам се, всеки има право да прави, чуства и има желания, и ако се замислим едва ли е нередно щом все пак доста хора имат такива желания??

7.   Вярно е че отзад риска да фанеш болест е по-голям!

8.   Номер 6, аз съм номер 4. Грешиш в преценката си за мен. А и аз не заклеймявам никой и нищо. Доказано е, че хора като това момче, са с един вид отклонения, но аз не го виня! А спин се хваща най лесно точно с анален секс! Там мястото е по чувствително, стават повече ранички, а хив вируса прониква най-лесно по кръвен път и когато е в голяма концентрация в спермата на заразения. Нека не спорим сега за това кой колко знае. Оставете момчето на мира. Сам ще си реши какво да прави.

10.   Съгласна сам с номер 6. Успехи от мен :)

11.   Явно си гей, ползвай презервативи. То сега е на мода мъжът да е гей, те ни управляват! Светло бъдеще те очаква, младежо!

12.   хахахаах 11 силно изказване, подкрепям:)

13.   Ей гейчета и лесбийки, защо от животните няма обратни като вас?

14.   Не съм наясно дали си запознат, но хомосексуализмът, се наблюдава при всички видове....Не съм гей, просто уточнявам....

16.   Дупето няма пол :)

17.   По принцип не отхвърлям гейовете, знам само, че щом едно нещо ти е донесло наслада, ти ще го търсиш пак, и пак, т.е.не можеш да избягаш от себе си и от това което те кара да се чувстваш добре. както например да обичаш да пиеш бира, да имаш пари да си я купиш, и да не го направиш-е няма как да стане!така че, ако ти се прави секс с мъж и има с кого-давай, пък к'вото стане, мамка му!

18.   Според мен, щом ти харесва - лошо няма :)
до номер 13: Има и животни с обратни наклонности!Това, че не си се осведомил не е извинение за глупавия коментар!!!!
а до номер 16 - По-добре, неможеше и да го кажеш :)

19.   До номер 13! При много животни се забелязват хомосексуални наклонности, единствената разлика между нас и по низшите същества е, че само ние хората правим секс за удоволствие!

21.   До номера 18 и 19 - тези обратни наклонности с цел създаване на потомство ли са или не? Защото ако не са,то това е просто поредното доказателство,че тази грешка,която е допуснала природата с някои хора не е някакъв прецедент.Просто отдавна появил се бъг в системата,който не е бил отстранен навреме и е дал отражение върху други части на същата.

22.   Много гей двойки имат осиновени деца, така че не ми говори за грешки в природата номер 21! Или се раждаш такъв или не, това е! Които не са го изпитали на гърба си те говорят за хомосексуализма като за зараза, отклонения и така нататък. Как не чух един път хомосексулисти да обиждат вас "Нормалните"?!? Повече бихте плюли по един хомосексуалист откокото по някой крадец. Айде моля ви се, омръзна ми от фанатични изказвания и много "компетентни" по въпроса.

23.   Да,защото не могат да си направят собствени деца.Да си чувал за осиновени деца в природата(изключвам Маугли :) ) Имам право да си изкажа мнението,което далеч не е фанатизирано.Би било фанатизъм,ако казвах,че всички гейове трябва да станат нормални или направо да умрат.На мен просто ми стига да спрете да се правите на вечните жертви - обиждали ви,дискриминирали ви.Как пък веднъж ние не казахме,че гейовете ни обиждат и ни дискриминират? Кой ви излъга,че единствено вие заслужавате термина "страдалци"."Богоизбраният народ" са били евреите,а вие сте просто поредните страдащи от синдрома на "вечната жертва" и ви гони яко параноята.Правете си хомосекс и не си отваряйте излишно устите за щяло и нещяло,за да има някакво спокойствие на Земята.

от 21-ви

24.   Хахахахахаха номер 11 ви разби бее .. Бравооо!!!!!! Ей такива хора трябва да има!

25.   Номер 23, винаги съм ненавиждал стила "Многострадална Геновева" и ми се повръща от страдащи хомо, лесбо и тн... Просто някои особи прекаляват с анатемосването, което ме афектира мен, или другите да бъдем по-злобни към подобни отношения, ако бъда оставен на мира да обичам и да се секся с когото си искам и дума няма да се чуе от устата ми!

26.   Мога да ти кажа, че си се осъзнал пак на време. Продължаваи да се пориш отзат какво пък щом те кефи. Немога ги приема тия неща, но нека има и такива хора.

27.   Като те влече.... прави го!

28.   Няма нищо нередно. Ако ти харесва продължавай да се чукаш с момчета. Само че си намери постоянен партньор с който да го правиш.

29.   Всеки да прави това удоволствие което му доставя наслада и емоций

30.   До номер 19 осведоми се преди да приказваш, не само ние хората правим секс за удоволствие и делфините ;)

31.   Хубаво е че хората тук са торерантни, аз също осъждах различни те докато и на мен не се случи, да пожелая мъжа с които работих.

34.   Здравейте. Чета и попадам на доста интелигентни хора с тяхното разсъждение и размишление. Да, има тъпагьоси, които милите даже бъркат изписването на буквите, но и те искат да кажат нещо, нали? Нека им простим. Относно някой хапещи изречения и неподредена стилистика на изречението на някой от така наречените "МЪЖЕ"искам да им кажа следното: Колко от Вас като пийнат алкохол са МЪЖЕ, ако някой мъж Ви предложи секс, то Вие ще го напарвите, за да се покажете иначе като МЪЖЕ. Колко са много такива случай... пълно е даже и женените го правят. Даа.. хубаво им е.... но като изтрезнеят на другия ден си казват: Ей брато аз не помня нищо от снощи.... ама така се напих, че.... това е дежурната лъжа. Не знаел той, че прави секс с мъж и му е било хубаво, но на пияна глава нищо не се брой, нали? На това му казвам аз БАЛШОЙ ТЕАТЪР! Хем боли, хем сърби, хем драго ми е, а отгоре на това не ни стиска да си признаем, че ни е било хубаво! Та така... дерзайте "МЪЖЕ" и не винете алкохола за скритите Ви дълбоко скрити желания!!!

35.   Какви бъгове в системата, какво нещо? Вие не сте нормални да го казвате човек не си избира какъв пол да харесва и не се събуждаш една сутрин и решаваш че ще си хомо или хетеро.. Това си е природа и да вечно гейовете и лесбииките са осъждани как може да го правиш с мъж тва не е нормално ми не си избираш кой да те привлича както и хетеросексуалните не си избират да ти харесва руса или черна повече просто е така.. и какво ви интересува с кой и какъв пол някой спи при положение че е нормален човек като всички нас това не определя характера и дали е добър човек..

36.   Пич, осъзнай се и спри да го правиш!!! Толкова ли не останаха жени в България???
Господ ни създаде мъж за жената, и жената за мъжа, а това за хомосексуализма си е грях и трябва да се бориш с него...
Не те нападам, просто те съветвам да си отвориш очите за истината :)
М25

37.   Западната либерастия, ражда само гнусна педерастия!
В Х-тата ревизия на Международната класификация на болестите, по която днес работим всички лекари, четем на отдела за психчни заболявания: "Разтроиство на личността и поведението в зряла възраст", под № F64 "Разстроиства на паловия идентитет" и F65 "Разстроиства на сексуалното влечение". (стр.30) Така че въпреки тъпите напъни на либарастите на Запад и жалките им имитатори у нас, медицината продължава да смята педерастията за психично заболяване!

38.   Хора той не е гей. Не го заклеймявайте. За разлика от гейовете той чувства някъде вътре нещо нередно.
Не слушай тюхкащите се коментари които ти вменяват вина.
Не слушай тези които ти казват това е грях.
Живеем в 21 век, не в средновековието.
Това е проблем в сексуалността ти. Ако не чувстваше нещо нередно тогава не е проблем. Но ти си раздвоен. Ако се отдадеш на желанието, после те мъчи вината. Ако не се отдадеш, те мъчи желанието. И вдвата случая се мъчиш.
Ако имаш възможност консултирай се с психолог. Или сексолог. Не се поддавай нито на желанието нито на вината. Факта че имаш такива желания и си го правил, те кара да се чувстваш виновен, мръсен, грешен и тн. Не се поддавай на тази вина (ще има много хора които ще ти я вменяват имай го предвид, затова по добре не го споделяй с никой). Успокой се и помисли трезво. Скуката те е подтикнала. Човек от скука прави много неща. Гледах един филм където в една гора в конго изсичат я и избиват много горили. Документален фим за една група горили които в един моомент останали без женски за дълго време - месеци, години. И започнали да правят секс помежду си. После намерили женски и всичко се нормализирало. Филма се казва "The guerilla king".
За тези от вас които обсъждат това - ето отговора. Инстинкта го има и е нормален. Това ккоето прави нещата извън нормите е външната некомпетентна намеса. нито тези горили, нито който и да е гей са родени такива. Колкото и някой да казва "не е така, аз съм виждал хора, които израстват в нормално семейство с нормален живот и стават гейове... " и тн. Ти светил л иси му през целия му живот че да знаеш дали е бил нормален. Спомнете си поговорката "никога не можеш да знаеш какво се случва наистина вътре в едно семейство". Да не говориме за външните влияния.
Всичко е заради жените. Като нямаме женска компания човек може да се "изпедерасти" както се изразяват някои. :)
Това не е грях. Това е нужда от секс, която се трупа дълго незадоволена и избива. А ка то отвсякъде ти се подават сексуални теми и картини, това не помага на нещата.

Между другото ти изобщо получаваш ли възбуда и оргазъм като го правиш или го правиш само заради тях?

Виктор

41.   Щом не спираш, значи ти харесва, ав това няма нищо нередно. Преди време го направих с едно момче и ми хареса. Днес въпреки, че имам семейство продължавам да го правя с мъже.